politika

Vrchní šéf bonzáků Elf Bob Kartouz a hlavní dodavatel dezinfo pro Českou televizi narazil

To nemá chybu. To vážně nemá chybu. Rakušane, Stanjuro, kam jdou “prachy” z našich daní? Zameťte si před svým prahem! Bude parta bonzáků pozavírána?

Samozřejmě to není rozsudek, zatím podezření, ale že bandy kolem dodavatelů pro Koudelku BIS, pro odstoupivšího cenzora Klímu a vzor všech vzorů hlavní Elf Bob Kartouz je sám v hledáčku jako zločinec už ukazuje, co jsou zač. Dozorčí rada navrhovala odvolání Kartouse už v červnu, ovšem správní rada, která tuto kompetenci má, to tehdy odmítla. Změna vedení Pii nastává poté, co si vedení pražského magistrátu nechalo vypracovat dva audity, které potvrdily a popsaly neprůhledné hospodaření organizace.

Jako když vrah o morálce káže

Takto se točí neziskovky a Praha, či Česká republika cáluje. Po celé dva roky fungování byl Pii závislý na dotacích z Evropské unie, vedení organizace dlouhodobě usilovalo o stabilní financování formou provozní dotace z pražského magistrátu!! 

 Kartous a spol „Chovali se jako opilí námořníci, nerespektovali skoro žádná pravidla ohledně zadávání veřejných zakázek, při utrácení veřejných prostředků se nechovali s péči řádného hospodáře,“ kritizuje například zastupitel Jakub Stárek (ODS), který byl ještě do června členem dozorčí rady organizace.

„Pražský inovační institut za jeho dosavadní dobu fungování, za pouhých 2 a půl roku, vyrostl z organizace se základním vkladem jeden milion Kč a jedním 12milionovým evropským projektem s 10 zaměstnanci do organizace s rozpočtem 180 milionů korunfinancované z 85 procent z evropských fondů, se 40 zaměstnanci nebo dodavateli,“ popsal Šimral.

Pan vrchní Elf a darebák, který vyhrožoval každému, kdo s ním nesouhlasil, darebák, co vedl největší šmejdy od doby Lidových bolševických milicí a ještě se přiznávají: Inspirací pro vznik skupiny se stala hnutí elfů z pobaltských republik, kteří bojují proti ruské hybridní a dezinformační kampani v kyberprostoru.

Jak uvádí web Manipulátoři.cz, často pracují pod falešnými profily a vstupují například do komunit na sociálních sítích, kde se údajné dezinformace šíří.

Pan nadčlověk? A pak na vůdce darebáků najednou spadla klec!

Jindřich Rajchl

Největší strážce “čistoty” a evropských hodnot na internetu, šéf udavačského spolku Čeští elfové a údajný kandidát na ministra školství, jenž musel skončit pro “netransparentní hospodaření” v čele Pražského inovačního institutu, Bohumil Bob Kartous, je aktuálně vyšetřován úřadem evropského prokurátora pro podezření ze spáchání trestného činu dotačního podvodu!

Znovu se mi potvrzuje má životní zkušenost, že ti, co si hrají na největší moralisty a křišťálově čisté bytosti, jsou ti největší lumpové ze všech.

Tak si na to vzpomeňte, až zase bude ČT vysílat pořad o tom, jak ti dobří milí elfové chrání náš internetový prostor před těmi zlými důchodci, kteří jej zaplevelují dezinformacemi z řetězových e-mailů.

Jsou to jen trapní farizejové, kteří si hrají na strážce slušnosti, ale reálně jim jde jen o to, aby do jejich peněženek teklo co nejvíc evropských dotací.

Nic víc.

Petr Pokorný
Skrytá pravda
https://bit.ly/3J2ykrd

sdílet na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Markýza
28. 2. 2023 21:18
Ohodnotit příspěvek :
     

S Kartouzem do kartouzy!
Pardon………..vím, že je to blbý, ale já si nemohla pomoct 😀 Protože mám malou prasečí radost.

katango
28. 2. 2023 21:39
Odpovědět  Markýza

Viděla jsem ho naživo, naštěstí zdálky, a je to takovej mrňavej pazgřivec.

Gales
1. 3. 2023 11:41
Odpovědět  katango

A ošklivej.

katango
1. 3. 2023 13:26
Odpovědět  Gales

To taky. Blíž jsem ho ale v zájmu zachování aspoň zbytků zdravého rozumu nezkoumala. On měl stejně místo hlavy i na takzvaném obličeji jakousi nečesanou houštinu.

sergej
28. 2. 2023 22:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Tam o tom je odstavec.
Jak s podporou George Sorose vznikla globální síť pro takzvané „ověření faktů“, ale ve skutečnosti síť pro dezinformace. A s totalitním cílem: tímto způsobem umlčet protichůdné názory.”
https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/
Na vlaječce nakliknete překlad.

28. 2. 2023 23:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechno stejná špína…Fialky kolem sebe nic než špínu nemají…

David
28. 2. 2023 23:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Výborně! Kartous do Kartouz!

Polo 2
1. 3. 2023 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

On také přeci věrně sloužil Michprdům, placené Sorosem,

Pavel z Moravy
1. 3. 2023 09:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Kapitalismus nikdy jiný být nemůže. Nic jiného než změna systému pomoci nemůže, protože toto vše jsou jevy propojené s kapitalistickým zřízením. Dokud toto lidé nepochopí, nebude jim pomoci. V. Putin, ten to chápe a proto se v Rusku časem začne tvořit nová společnost založená na některých fragmentech socialismu, křesťanství a lidské spolupráce a sounáležitosti. A jinak, spojí li se špatní lidé a utvoří sílu, musí se spojit čestní lidé a utvořit také sílu. Vždyť je to tak prosté.

Pavel K
1. 3. 2023 10:12
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nj, ale oni obyčejně ti zlý jsou agresivní, záludní a ukřičený a to ti dobří neumí, to je ten problém proč je zlo furt napřed před dobrem. Jen namátkou, ráno jsem nahlídl na Seznam a tam článek o OSVČ a zaměstnancích co se týče výše důchodu. Tak jsem si řekl to bude výživná diskuze a taky že byla. Musím se smát jak jednoduché je dostat lidi proti sobě, sám jsem dvacet let byl OSVČ, tak o tom něco vím. Zaměstnanec jsem byl taky. Vyhovovalo i když problémy byly to OSVČ protože trpím dochvilností. Ta svoboda mě držela u toho, nic víc. Peníze to rozhodně nebyly. Když jsem vše poplatil byl jsem na tom dá se říci jako zaměstnanec. No a toho Kartouze bych doporučoval po ránu proplesknout aby se probudil a pak makat nastavbu za dvacku tisíců. Von by ho humor přešel šmejda drzého.

unor 2022
1. 3. 2023 11:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

To neni o systemu. To je o lidech, kteri ho vytvari.

unor 2022
1. 3. 2023 11:36
Ohodnotit příspěvek :
     

At rudy ci modry.
At Husak ci Fiala.

Tady bych nechal za sebe promluvit Karla Kryla
Neco malo z Veličenstva kat neb je to stale dokola.

Kněz-ďábel, co mši slouží, z oprátky má štolu,
pod fialovou komží láhev vitriolu,
pach síry z hmoždířů se valí k rudé kápi

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat,
jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem

Gales
1. 3. 2023 11:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Jó bejt to Babiš.To by se kola justice rychle začaly točit… Měl recht když říkal že ,,Všeci tuná kradnů”.

Boomer
2. 3. 2023 13:57
Ohodnotit příspěvek :
     

.. chlapec jenom sáhnul po penězích, na které měl čáku někdo jiný, nebýt této chyby, nikdo by ani nepípnul. Věc vyhnije do ztracena, Bobík zase někde vykoukne, na to si vsadím.. dokáže být užitečný/vděčný.