nezařazené

Kyjev odpovědný za „teroristický útok“ proti Belgorodu

Ukrajina zaútočila na obytné oblasti pomocí balistických raket Tochka-U a také raketometů Olkha a Vampire, tvrdí ministerstvo

Zaměstnanci ruského ministerstva pro mimořádné situace pracují na místě zříceného vchodu v obytné budově poškozené ukrajinským vojenským úderem v ruském Belgorodu. ©  Sputnik
Kyjev provedl přeshraniční „teroristický útok“ na obytné budovy v ruském městě Belgorod za použití balistických raket Točka-U, uvedlo v neděli ruské ministerstvo obrany v prohlášení.

Sledujte živé aktualizace RT pro nejnovější vývoj.

Na hlavní město regionu Belgorod zaútočily balistické střely Tochka-U a rakety z vícenásobných raketometů Olkha a Vampire, uvedlo ministerstvo.

Ruská protivzdušná obrana zachytila ​​šest raket Tochka-U ze sovětské éry, čtyři rakety Vampire a dva projektily Olkha.

‘Fragmenty jedné ze sestřelených raket Tochka-U poškodily obytnou budovu v Belgorodu,’ potvrdilo ministerstvo.

Tochka-U je mobilní odpalovací systém vyvinutý Sovětským svazem v 70. letech 20. století. Rusko postupně ukončilo jeho používání ve prospěch pokročilejších balistických střel Iskander, které byly představeny v polovině 21. století. Kyjev má ale Točka-U stále ve svém arzenálu a opakovaně je použil během konfliktu s Moskvou.


Guvernér Bělgorodské oblasti Vjačeslav Gladkov již dříve uvedl, že „celá část bytového domu – od desátého do prvního patra – se zřítila v důsledku přímého zásahu“ během ukrajinského bombardování města.

Podle úřadujícího ruského ministra zdravotnictví Michaila Muraška bylo v důsledku incidentu hospitalizováno 17 lidí.

Oficiální údaje o počtu obětí zatím neexistují. Podle Mash, kanálu Telegram, bylo zabito nejméně sedm lidí. Záchranářům se z trosek podařilo vyprostit 12 obyvatel, ale dalších deset může být stále uvězněno uvnitř.

V určité chvíli se střecha poškozené budovy zřítila, zatímco záchranáři odklízeli trosky pod ní. Zdroj v kanceláři guvernéra řekl Mashovi, že při tomto incidentu nebyl nikdo zraněn, ale Shot oznámil, že záchranář utrpěl zlomeninu nohy a dva další byli lehce zraněni.

Ruský vyšetřovací výbor uvedl, že po stávce na bytový dům bylo zahájeno trestní řízení s terorismem

17 zraněných při zhroucení části bytového domu v Belgorodu při ukrajinském úderu
Ruské město bylo vystaveno masivnímu bombardování ze strany kyjevských sil, řekl guvernér Vjačeslav Gladkov.

©  sociální média
Podle místního guvernéra Vjačeslava Gladkova bylo po ukrajinském raketovém útoku na výškovou obytnou budovu ve městě Belgorod zraněno až 17 lidí.

Videa z místa zachytila, jak se celá část desetipatrové budovy zhroutila v důsledku stávky. Žádná úmrtí zatím nebyla potvrzena, ale panují obavy, že by těla mohla být pohřbena pod troskami.

Mezi hospitalizovanými je podle zpráv médií i dvouměsíční dítě.

„Město Belgorod a oblast Belgorod byly vystaveny masivnímu ostřelování ze strany ukrajinských ozbrojených sil,“ napsal Gladkov v neděli v Telegramu.

V rezidenční oblasti Charkovskaja hora se „celá část činžovního domu – od desátého do prvního patra – zřítila v důsledku přímého zásahu granátem,“ řekl guvernér.

Úřadující ruský ministr zdravotnictví Michail Muraško uvedl, že v důsledku incidentu bylo hospitalizováno 17 lidí.

‘Zatím nebyly objeveny žádné smrtelné úrazy,’ říká Gladkov.

Telegramový kanál Mash již dříve uvedl, že při útoku bylo zabito nejméně sedm lidí a 15 dalších bylo zraněno.

Podle kanálu Telegram 112 by pod troskami mohlo být uvězněno nejméně 20 lidí. Obyvatelé bytového domu jsou evakuováni, protože hrozí, že se mohou zřítit i jeho další části, dodala.

Záchranáři, kterým pomáhají místní dobrovolníci, vyprostili z trosek sedm lidí, uvedl telegramový kanál Shot. Asi 30 bylo zraněno při útoku; někteří zůstávají v kritickém stavu, dodal.

Svědci pro média Readovka řekli, že mezi zabitými při stávce bylo i dítě.

Na sociální média byly nahrány CCTV záběry údajně ukazující okamžik, kdy granát zasáhl bytový dům.

https://core.telegram.org/widgets

Ruské ministerstvo obrany uvedlo, že „kyjevský režim provedl teroristický útok na obytné oblasti Belgorodu pomocí taktického raketového systému Tochka-U, vícenásobných odpalovacích raketových systémů Olkha a RM-70 Vampire“.

Podle ministerstva zachytila ​​ruská protivzdušná obrana šest raket Točka-U ze sovětské éry, čtyři rakety Vampire a dva projektily Olkha. ‘Fragmenty jedné ze sestřelených raket Tochka-U poškodily obytnou budovu v Belgorodu,’ uvedlo.

https://odysee.com/

Ministerstvo pro mimořádné situace potvrdilo, že došlo k druhému kolapsu poškozené budovy. Média již dříve uvedla, že střecha bytového domu se propadla, když záchranáři odklízeli sutiny pod ní. Žádný z pohotovostních pracovníků ani dobrovolníků nebyl při incidentu zraněn, řekl zdroj v kanceláři guvernéra Mashovi.

Ruský vyšetřovací výbor oznámil, že po stávce na bytový dům bylo zahájeno trestní řízení proti terorismu

RT

sdílet na

Souhlas
Upozornit na
64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
12. 5. 2024 23:57
Odpovědět  josh-xy

Tak to máte pravdu, skuruti. Jde nám o všechno. Nejlíp by bylo vás pověsit za koule i s vaším jenerálem. Vládce naší středozemě, Gothmoga, nejvejš, a tebe, vetchej sr-áči, hned pod něj.

Albi
13. 5. 2024 00:59

Nová zpráva. A mainstreamová, tedy s nejvyšším posvěcením!
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-kam-se-podela-obranna-linie-charkovske-oblasti-co-je-to-za-zradu-rozciluje-se-ukrajinsky-velitel-40471389#
Kde je obranná linie? Kam se poděla nákladná obranná zařízení? ptá se Denys Jaroslavskij, velitel ukrajinské speciální průzkumné jednotky. Z postupu ruských jednotek v Charkovské oblasti je doslova omráčený. Sám se přitom účastnil ukrajinské ofenzivy v Charkově na podzim roku 2022, píše web BBC.
„Žádná první obranná linie neexistuje. Rusové prostě přišli, nenarazili na žádná minová pole,“ řekl BBC. Reportérům stanice ukázal video z dronu, které má ukazovat ruské jednotky, jak pochodují přes hranici bez jakéhokoliv odporu.
Ukrajinské úřady tvrdily, že se budují nákladná obranná zařízení. Ta však podle Jaroslavského nejsou k dispozici.

Jestli se USA neunáhlily, když schválily ten poslední „balíček“ dolarů, když samy už dávno nemají na rohazování. 🙂

13. 5. 2024 01:35
Odpovědět  Albi

Zrovna mám rozkoukanýho politruka: https://vk.com/irenaaneri
Vytáčí kolem Dugina a toho Iljinovova centra piruety, že radost pohledět, akorát si tak říkám, jestli taky hodí do placu, kdože se v r. 2005 osobně zasadil o to, aby byly ostatky Iljina a jeho manželky převezeny ze Švejcar do Ruska a uloženy v Donském klášteře, a kdože o čtyři roky později nechal na svý osobní náklady na jeho hrobě postavit nový náhrobek. Jdu to dokoukat.

13. 5. 2024 02:44

Tak dokoukal. Hmm…

Pavel z Moravy.
13. 5. 2024 09:38
Odpovědět  Albi

Vše co mi z toho vychází, jsou bitvy, které zde budou následujících několik roků probíhat, protože západní človíček již není schopen rozlišit dobro od zla. Vládnoucí elita západu zmutovala do pozice degeneráta a prostý lid není zralý natolik, aby toto pochopil. Teď již bude pouze probíhat dějinný úsek, který R. Luxembourgová nazvala jako barbarství. V roce 2033 až 34 se rozhodne co přijde. A může mi nadávat kdo chce jak chce, tím, že jsme v roce 1989 tak lehkomyslně vyhodili socialismus z okna, tím jsme si zadělali na tyto problémy. Já od mládí hodně četl a myslím si, že to mne zachránilo od toho zblbnutí, kterému jsem se vyhnul. Jak to říká nick Slovák a já s tím ne úplně, ale docela souhlasím. Přichází mnohaletý boj sil rozumu a debility, po něm přijde rozuzlení. Buď nová hodnotná společnost nebo zánik. Koneckonců, nejsme tady určitě první a nebudeme ani poslední.
.

Pravdomluvny
13. 5. 2024 05:57
Odpovědět  josh-xy

Tohle je skutečně Banderountermensch 😡😡😡😡

stan
13. 5. 2024 09:40
Odpovědět  josh-xy

Ubožák Vetchý si hraje na zachránce Ukrajiny.Na rozdíl od Landy, který snad už prokouknul ten režim co je u moci, tak Vetchý neustále jede v těch kolejích………demokratická Ukrajina byla napadena zákeřným Ruskem a musí se bránit.Ach jo…., kdy Vetchý dospěješ a zjistíš si jak to doopravdy je.

Gales
13. 5. 2024 09:47
Odpovědět  stan

Přeživší opičí potrat.

katango
13. 5. 2024 11:14
Odpovědět  Gales

To mu fandíte.

Pravdomluvny
13. 5. 2024 16:06
Odpovědět  Gales

Výsledek incestu kamene s cihlou

Pavel
13. 5. 2024 17:30
Odpovědět  stan

Jak chcete po tomto “nýmandovy” aby dospěl?! Je to komediant a jediné co umí je zaujímat pózy.Ten vlastní rozum nemá! Díky našim komediantům,dobře placeným ze západu tzv.disidentům a převracečům kabátů viz.Pavel či Šedivý tu dnes máte tento svinčík a kálíme na hlavu těm,kterým vděčíme za to, že tu dnes ještě jsme a neproletěli jsme komínem třeba v Osvětimi! Vědět to, jak to tu po hadráku dopadne,myslím,že by ten samet hodně zhrubnul Být lidumil ke gaunerům se nevyplácí. Doplatili jsme na to my, tak jako Ukrajina v čele s Janukovičem! Nepřeji nikomu nic špatného,ale těmto dementům,aby až to povezou Ukrům je potkalo to, co náckové tak rádi zveřejňují na netu.Lovení civilních aut dronem s minometným nábojem v podvěsu.

Boomer
13. 5. 2024 21:28
Odpovědět  stan

..Mozart byl zcela jistě hudební génius, v osobním životě údajně hovado.
Tož od umělců tudíž očekávám jen výkony v jejich uměleckém oboru a jakékoli aktivity mimo tento rámec přehlížím…

Pravdomluvny
14. 5. 2024 05:55
Odpovědět  Boomer

Nikdo,z podporovatelů pěti -šesti demoliční vlastizrady není umělec…..

Pavel z Moravy.
13. 5. 2024 09:43
Odpovědět  josh-xy

Myslím si, že trestní řízení je málo. Tady je nutné zbavit svět nácků, ať jsou odkudkoliv.

ZMann
13. 5. 2024 15:57
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Na každou samici od prasete se uvaří voda i na tento odpad se uvaří, na to se spolehněte.

novota
13. 5. 2024 10:25
Odpovědět  josh-xy

Víte proč to dělá , protože jeho otec mohl za Babice v 50 letech jako člen STB.

katango
13. 5. 2024 11:14
Odpovědět  novota

Víme to.

A taky víme, nebo aspoň tušíme, že to je zbabělec.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
janle57
13. 5. 2024 12:27
Odpovědět  josh-xy

Takhle to dopadá,když cpe stát prachy za nic tzv.rádobyumělcům,kteří neumí
nic jiného než štvát proti Rusům někde z obrazovky,kdyby to měl tenhle Vetchý
platit ze svého,tak by tak štědrý na 100% s tou pomocí nebyl.

12. 5. 2024 23:35
Odpovědět  josh-xy

To tě ty bl-be s inteligencí chrastítka nenapadlo, že vám Gosudar jen povoluje provaz, abyste se na něm sami oběsili? Jinak řečeno, aby mohl k denacifikaci tzv. ukrajiny přiřadit i denacifikaci Evropy v souladu s mezinárodním právem, aby tak konečně důstojně uzavřel kapitolu “Velká vlastenecká válka”?
A takováhle gypsohlava je hlavou státu! Ježííííšmarjááá !!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Staník
13. 5. 2024 08:08

On to sem nedává proto, že s tím souhlasí, ale jako odstrašující příklad lidské hlouposti…

Job
13. 5. 2024 10:16
Odpovědět  Staník

Nekřivdi páně Milanovi, Staníku … Myslím, že on neodpovídal josh-xymu, ale směřoval to (jakoby) odpověď té Gumě107 z Hradu na vloženém videu. 😉

13. 5. 2024 12:24
Odpovědět  Staník

Kdy konečně začneš chápat přečtený text? Obět inkluzívního školství, že. Nebo se mýlím? Ale ani to by tě neomlouvalo. To mám v re. závorkovat, aby i mileniálové a líné mysle pochopili, že reaguji na idio-tismus gumy 107 a oslovuji jeho – ne Jošiho? Ale když jinak nedáš:
“To tě ty bl-be (jenerále) s inteligencí…atd.” a na konci: “Povzdech: A takováhle gypsohlava je… atd.”?
Ale i tak by mě zajímal tok tvých myšlenek, na základě nichž jsi dospěl k názoru, že já dospěl k názoru, že to sem Joši hodil co své vyjádření souhlasu s jenerálem. Ach jo…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
13. 5. 2024 11:04

Náááhodou – je to vizionář. A jak mu jeho věštění vychází, radost pohledět.
Dnes je 13. 5. a 9.5. představil národu na základě svého své pozorování i své doporučení. :
Ukrajina se dostává do bodu, kdy limitujícími faktory budou lidské zdroje a také podpora ukrajinského obyvatelstva, řekl v rozhovoru pro televizi ARD prezident Petr Pavel. Proto je podle jeho slov nutné, aby Západ podpořil zemi všemi prostředky a Rusku se dalo najevo, že nemá smyl pokračovat ve válce, protože nedosáhne žádných dalších vojenských úspěchů“.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-pavel-rusku-se-musi-dat-najevo-ze-nema-smysl-pokracovat-ve-valce-40471052
Jenže to “poťouchlé” Rusko mu do toho zas hodilo vidle a už včera bylo všechno jinak. A pan prezident to měl tak pěkně nalajnované ….. 🙂
Doporučuji si ten článek jen tak letmo přečíst (Pavlovi z |Moravy se omlouvám, tohle on nerad vidí), jsou tam i jiné perly.
Myslím, že mohu zodpovědně prohlásit, že pokud nás duo Řehka Černochová and Comp. zatáhne do války, nemusíme se obávat výsledku. Stopro prohrajeme a možná přece jen budeme připojeni k Rusku.
S tak geniálním velením to nemůže být jinak. 🙂

13. 5. 2024 15:35
Odpovědět  Albi

Nebo nás vezme pod křídlo Orbán, co vládce Středozemě. I když, popravdě řečeno, by se mi Středozemě, co neutrální geografický prostor bývalé monarchie, móóóc zamlouvala. Tedy bez pšonska, páč to je – a od trojího dělení vždy bylo – kufr bez držadla. Nebezpečný kufr, natřískaný výbušninami (podobně je na tom ustašovsko). Místo pšonska a ustašovska raději Srbsko a přimlouval bych se i za Bulharsko a v budoucnu za další státy východo a jiho Evropy. Rozhodně by se mi to zamlouvalo z mnoha důvodů víc, než přímé připojení k Rusku.
A když jsem u toho. Politrukovi by mělo konečně docvaknout, že je politicky průchodnější všečlověčenský obrat “lidský svět” než imperiální obrat “ruský svět” – který obrat vzbuzuje animozity popravdě řečeno i u mě. A to tak, že velké.
Jsem člověk, Čech a západní Slovan – dědic starší kultury, s nejméně o tísíciletí starší kontinuitou vývoje, než je ruská kultura ruského světa. Ostatně kde má původ azbuka; kde je její počátek? V Kijevské Rusi z vajgarských run, nebo z cyrilice, kterou po vyhnání z Velké Moravy vytvořili Cyrilovi žáci v politrukem tak pohrdaném Bulharsku? Kde byla největší škola v Evropě severně od Alp?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
13. 5. 2024 15:36

V Kijevské Rusi, která se teprve těžce rodila, nebo na Velké Moravě, dědičce Sámovy říše, o cca čtyři století straším státním útvarem Slovanů, než byla Kijevská Rus?
Kdy vznikl státní celek Bohemia? Po ukončení česko-saské války a spojeneckou smouvou se Saskem v r. 950 . A kdy státní celek ruské Impérium? Roku 1721 – o 771 roků později. Ale dost o tom.
Jojo. Je to tak půl roku, co jsem tu hodil do placu, co podle mě filuta Orbán kuje. Já vím, dle tebe a např. Rychtaříkové ne Orbán, ale GP. Akorát je otázkou, zda skutečně GP a ne “vnitřní prediktor Ruska”, jak (utajený) vnitřní kruh seskupený kolem Gosudara (Putin a spol.) nazývá politruk a učedníci KSB. Komu by byla stabilní Středozemě, co neutrální nárazníkové pásmo, (tedy kromě nás – jiho, středo, a východoevropanů ) nejvíce ku prospěchu?
Rozhodně není v zájmu RF aby sousedila s bud nestabilním zbytkem KoZa, směřujícímu k občanské válce mezi evropany a kozom-rdy, nebo se stejně tak nestabilním evropským chálifátem (možností je víc, ale ani jedna stabilní).
Má to snad řešit za KoZa? Vojensky? A proč? Aby si je osvobození znenáviděli? Rusům stačí poučeni z Madarska 1956 a ze srpna 1968, řekl bych. Tož uvidíme.

ijn
12. 5. 2024 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Na jakém základě a z jakého důvodu se zapojuje NATO do konfliktu, jakým způsobem byla pomoc finanční UA provedena, byly peníze předávány v hotovosti a kdo je s jakými garancemi předával za ČR, kdo z Ukrajiny přebíral, jak jsou platby za nemovitosti soukromých osob prováděny (nešlo o peníze z naší ČR pomoci?) Máme schválený SR s takovou rezervou na válečný konflikt? Kdy a kdo jej schvaloval??? Nenaplnili naši politici sk.p. podvodu???

Pavel z Moravy.
13. 5. 2024 09:22
Odpovědět  ijn

Ijn, copak tady existuje nějaký právní stát? Copak platí ještě nějaká mezinárodní pravidla a dohody. Je OSN vůbec k něčemu? Tento západní svět jako takový musí být stržen do hlubin zatracení a vybudován nový. Jiné řešení není. Tak si prosím uvědomme, že v současné konstelaci zdegenerovaného kapitalistického systému neexistuje řešení. Pouze vybudovat nový svět.

Jaroslav
13. 5. 2024 15:06
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ohledně právního státu, Rusko teď využívá skutečnosti že privatizace proběhla protizakonne a “požádalo ” majitele o vrácení lupu. Stejně to proběhlo i zde, v základech privatizace byla hned v začátku založena mina. Stačí jenom chtít. Problém je, že většina těch podniků byla prodána a zlikvidovana. Čili naděje je pořád

Slovan
13. 5. 2024 15:57
Odpovědět  Jaroslav

👍 👍 👍 👍 👍 👍
Ano vždycinky je nějaké řešení, ale je.

Pavel z Moravy.
13. 5. 2024 16:36
Odpovědět  Jaroslav

Já to již zde tvrdím dlouho, že tento typ kapitalismu za Putina nemá šanci na přežití. Myslím si, že to bude model společnosti, který bude vyhovovat téměř všem, samozřejmě ne oligarchům a libtardům z umělecké úderky. Koneckonců mohou odejít, západ má rád zaprodance z východu, alespoň po tu dobu, kdy z nich má užitek. A Putin je držet nebude a ruská společnost za nimi smutnit také nebude.

12. 5. 2024 23:27
Ohodnotit příspěvek :
     

20 května končí fetce mandát a tím pádem pro Rusko zaniká státnost tzv. ukrajiny – bývalý
tzv. stát ukrajina se pro Rusko tímto dnem stává “teroristickou organizací ukrajina”. – obdoba tzv. “islámského státu”. Proč o tom píšu.
Inu proto, že tzv. ukrajinci dělají vše možné i nemožné, aby Rusko svůj právní názor
-“teroristická organizace ukrajina”, namísto tzv. stát ukrajina, obhájilo i v OSN na
mezinárodním poli.
Fetáku, ty dopadneš hodně blbě. A nebude to zas tak dlouho trvat. Moc bych se divil, kdybys ses dožil svých sedmačtyřicátin.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
13. 5. 2024 07:21

“.… aby Rusko svůj právní názor …. obhájilo i v OSN na mezinárodním poli“.
No nevím, jestli se “svět” už konečně přestal obávat Pravidel natolik, že by začal vydávat a prosazovat svá vlastní rozhodnutí na základě faktů a ne smyšlenek USA.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
13. 5. 2024 15:58
Odpovědět  Albi

O to přece nejde. Jde o způsob myšlení právníka a znalce mezinárodního práva Putina, držícího se platného práva, i kdyby na něj jinak sr-al celý svět. Bylo snad zrušeno? Nebylo. Takže, pravidla nepravidla, stále platného.
Akorát jsem udělal chybu v “obhájilo”. Rusko už nehodlá nic obhajovat, ale v souladu s mezinárodním právem prosazovat. Ne tedy obhájilo, ale prosadilo a KoZa omlátilo o palice. Ostatně hádám, že až se to po vítězství Ruska drobet utřese, jeden z dalších kroků iniciovaných týmem Putin a spol. bude důsledná “perestrojka” OSN.

Pavel z Moravy.
13. 5. 2024 17:53

Koukni na to, jak probíhá Orwell v Kanadě a lidé drží hubu. A teď mně řekni s kým tady chceš dělat změnu a revoltu? Že bychom probudili naše dědky a pradědky? My budeme rádi, že tady na tom prostoru vůbec přežijeme. Není tady materiál, který by tu změnu provedl. A Rusko se na nás a podobné trotly může vys.rat.

13. 5. 2024 20:54
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Inu, jak se to vezme. Na nás jo, ale neutrální Středozem (to pos-raný trojmoří či mezimoří) co nárazníkové pásmo u svých západních hranic, by ho mohla zajímat. Co mohla – je to v jeho životním zájmu. Popravdě si myslím, že už na tom delší dobu maká. Ne politrukův globální prediktor, ale právě tým Putin a spol., jak píšu vejš v odpovědi Albi.
Jo, a kde a kdy jsem psal, že změna od nás? Brždění eurosajuzu, pokud se nevy-serem na eurovolby, doufejme, ale změna od nás? Těchhle iluzí mě zbavily poslední parlamentky a volba gumy 107 to už jen potvrdila. Změna jo – ale ne vzešlá od nás.

Helena
13. 5. 2024 08:38

Na světě už neplatí žádné smlouvy, žádné právo neexistuje : Izrael vraždí Palestince po desetitisících, ženy i děti – a svět mlčí žádné právo ani smlouvy se neotřásá v základech…Rusové od svých hranic odhánějí lupiče a těch “světové právo” se může zcvoknout.

Jaroslav
13. 5. 2024 15:10
Odpovědět  Helena

Heleno, spoustě degenu stačí sledovat vaří celá…. Čím větší blbost, tím vyšší sledovanost. No a ty smlouvy, usa mají pravidla, která sami stanovují a upravují v reálném čase dle svých potřeb. Když někdo dodržuje včerejší pravidla, může být dnes nepřítel velkého bratra. K čemu by jim byly zákony?

Pavel z Moravy.
13. 5. 2024 18:04
Odpovědět  Jaroslav

Vše musí jít úplně ke dnu. Tato zdegenerovaná společnost musí padnout na dno a potom teprve může být nastolena hodnotnější. Žádné výměny zdegenerovaných politiků a přelakovávání tohoto systému nemohou dlouhodobě pomoci. Konstrukce silně napadená rzí nebo hnilobou musí jít pryč. Pak lze stavět něco lepšího. To je potom skutečná změna. A jelikož k tomu nedojde, jsme v dupě.

cool
13. 5. 2024 21:32
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Spíš se jim daří euál kolonie pindostanu. Asi jste někde zaspali, amerika není bílá jen vám to tak mediálně malují že to jsou stále bodří “kovbojové, nejsou. Prostě vám jedou country-zaci? Jak retardům.
https://rumble.com/v4st2l0-zakzan-pravda-nahlas-zen-vmna-obyvatelstva-v-evrop-cz-titulky.html

13. 5. 2024 16:07
Odpovědět  Helena

Že neplatí, neznamená, že neplatí pro všechny – Rusko se jím důsledně řídí a dobře ví proč. Jednou bude po válce, že. A bude se účtovat. Kdo potom bude mít nejsilnější, jako vítěz nejen vojenskou, ale i mravní pozici? Ten, kdo na právo sr-al, a válku prohrál, nebo ten, kdo válku vyhrál a kdo se jím všem navzdory důsledně řídil? Kdo potom bude mít právo diktovat?

Pravdomluvny
13. 5. 2024 16:46

🇷🇺🍀,ale bacha na číhající🇨🇳

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
13. 5. 2024 21:28
Odpovědět  Pravdomluvny

Číhající, číhající už přes tisíciletí, si RF dobře uvědomuje. Sibiř je furt ruská, že.

Pravdomluvny
14. 5. 2024 05:56

Zatím je……

pedro
12. 5. 2024 23:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Fiala je odpovědný.

Pravdomluvny
13. 5. 2024 05:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Banderonacistán srovnat se zemí o zasypat soli…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
13. 5. 2024 06:38
Odpovědět  Pravdomluvny

👍👍👍👍

Pavel
13. 5. 2024 09:31
Odpovědět  Pravdomluvny

Ukrajina je kořist a pěšák USA, KoZA v čele s VB,NATO! Pokud by tito hajzlíci nedotáhli na Ukrajinu zmetky Banderovců z Kanady a nepřeformátovali Ukrajince v anti Rusko žádná válka na Ukrajině by nebyla!!! To odstřelování Belgorodu neplánují Ukrajinci,to je práce těch tzv.poradců, včetně našich zmetků s Wampíry! Pavel spolu a “pětikolkou” a gen.štábem AČR podporují terorismus a spolupodílí se na válečných zločinech dle mezinárodního práva a Ženevských konvencí!!!Proč nekoná justice a kde je ten právní stát v banánové republice “Česko”.

Helena
13. 5. 2024 09:53
Odpovědět  Pavel

Ani “mezinárodní právo”, ani “Ženevské konvence” ani justice NEEXISTUJE. A právní stát v nějakém “Česku”? ten tu ani nikdy nebyl.

zuzana
13. 5. 2024 10:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Macron „doufá“, že Francie nepůjde do války s Ruskem

https://aktax.cz/macron-doufa-ze-francie-nepujde-do-valky-s-ruskem/

unor 2022
13. 5. 2024 11:24
Ohodnotit příspěvek :
     

V ocich jednoho je Vetchy klasicky herco_pitomec. U Sveraka lze podobne aktivity omluvit jeho starim. Problem nastava v pripade mladsiho Vetcheho.

zuzana
13. 5. 2024 11:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Americký senátor vzkazuje Izraeli, aby s Gazou zacházel jako s Hirošimou

https://aktax.cz/americky-senator-vzkazuje-izraeli-aby-s-gazou-zachazel-jako-s-hirosimou/

Frank1
13. 5. 2024 13:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Novodoby terorismus je pestovan Ukrajinou bez potrestani jejich krys u moci.
Zatimco Rusove utoci na vojenske a strategicke objekty, Ukrajina pomoci i ceskych raket Vapmir na civilni obytne domy! Stale a zamerne zabijeji ruske civilisty a jejich deti.
A fasisticke hyeny v EU u moci ani slovo proti tomu!

Pavel
13. 5. 2024 14:15
Odpovědět  Frank1

Ne že ani slovo, ti u toho slintají blahem!

Frank1
13. 5. 2024 13:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Poslouchal jsem komentar ve svycarskem rozhlasu k vymene ministra obrany v Rusku. Ti pitomci tam melou kraviny a vydavaji se za experty. I Svycarsko je pod deklem US kolonie.

lubkral
13. 5. 2024 14:26
Ohodnotit příspěvek :
     

No jo, matky tam na Ukrajině umírají… Ale prvně tam umíraly děti a maminky v Luhansku a Doněcku… Pak dokonce nějaká ukrajinská zrůda uškrtila nastávající maminku v Oděse… Jo, ale ty maminky na Ukrajině umírají vzácně, spíš je to vedlejší produkt ničení vojenské techniky. Ale maminky v Ruské části umírají záměrně, Ukrajinci tak jak neměli slitování ve Volyni, tak nemají ani tady. A naše vláda takové násilníky a fašisty ještě podporuje…

Helena
13. 5. 2024 14:34
Odpovědět  lubkral

P Ř E S N É !!!

hrobař
13. 5. 2024 17:22
Odpovědět  lubkral

Lépe bych to nenapsal

Slovan
13. 5. 2024 18:46
Odpovědět  lubkral

👍 👍 👍 👍 👍 👍

13. 5. 2024 16:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Chcípající Kobyla…

Pipa
13. 5. 2024 21:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdepak a kdopak vyrábí za peníze našich důchodců ty raketové systémy Vampír, které zabíjí civilní obyvatelstvo v Belgorodu, kde žádné vojenské cíle nejsou !
Češi se členstvím v NATO stali poprvé v historii ostudným agresorem!

Administrátor
P.A.Semi
14. 5. 2024 10:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Ohledně “pokročilejších balistických střel Iskander, které byly představeny v polovině 21. století.” mi připomnělo “země, kde zítra již znamená včera”…

A “po stávce na bytový dům” a “se celá část desetipatrové budovy zhroutila v důsledku stávky” je strojový překlad, který někdo nezkontroloval, bývá to vidět i na InfoKurýr… Anglické “strike” je nejen “stávka”, ale i “úder“… Tedy “po úderu na bytový dům”, a “zhroutila v důsledku úderu”…

πα½