nezařazené

V Plzni v Areně je pořádána Bandera párty.

ze sítí:

Vážení spoluobčané.

V Plzni v Areně je pořádána Bandera párty, pozvánka na ni je v ukrajinštině a nejde o naučný pořad o zvěrstvu činěném Banderovci, ale o veselou zábavu určenou především Ukrajincům. Jedná se o veřejně propagovanou záležitost mající dokonce své facebookové stránky. Je tedy na čase se ptát, zda li se nacismus a jeho propagace staly státem podporovanou doktrínou a souběžně byly zrušeny zákony zakazující je. Jak je možné, že jsou přehlíženy všechny skutečnosti jasně vyjadřující nekompromisní nacionalismus mnohých Ukrajinců u nás? Kdy budou hajlující mladíci a slečny trestáni, jak dlouho budou tolerovány ukrajinské vlajky na našich budovách a kdo se bude zabývat symboly patřícími k nacismu a zneužívanými při demonstracích na podporu Ukrajiny?


a zatím v Praze,….

Jindřich Rajch: Vážně, pane Rakušane?

Na níže přiložené fotografii z FB profilu ministra vnitra Víta Rakušana vidíte červeným obdélníkem označenou vlajku ukrajinské nacionalistické strany Pravý sektor navazující a barvami odkazující na Ukrajinskou povstaleckou armádu (UPA).

Pokud byste nevěděli, co je tato organizace zač, dovolím si odcitovat několik řádků z Wikipedie:

V únoru 1943 zahájily jednotky UPA etnické čištění Volyně (dnešní severozápadní Ukrajina) bestiálním vražděním tamních Poláků. Polští historici odhadují, že na ukrajinské Volyni a Haliči bylo povražděno (1943-1945) jednotkami UPA přes 100 000 polských civilistů (včetně žen, dětí a nemluvňat), dalšího půl milionu Poláků z oblasti uprchlo. Velitel UPA, Dmytro Kljačkivskij, zde nařídil likvidaci celé mužské polské populace mezi 16 a 60 let. Přesto většina z obětí byly ženy a děti.

Jinými slovy náš ministr vnitra si na svůj profil umístil fotografii, na níž je zobrazena vlajka nacistických zrůd, jež mají na svědomí jednu z nejstrašnějších genocid druhé světové války.

Pokud si jí pan ministr nevšiml (což je samozřejmě možné), pak jej vyzývám, aby fotografii ze svého profilu stáhl a veřejně se za svůj omyl omluvil.

Pokud si jí všiml, pak jej vyzývám, aby okamžitě na svůj post rezignoval.

Pevně doufám, že média budou tomuto zásadnímu prohřešku věnovat maximální pozornost a nepřejdou jej jako obvykle naprostým mlčením.

V jakékoliv demokratické zemi by totiž tenhle přešlap byl naprosto prvotřídním skandálem.

Prosím o sdílení příspěvku, aby se dostal k maximálnímu okruhu uživatelů a nebylo jej možné ututlat.

Takže drazí žurnalisté – umíte jen sprostě kopat do alternativní scény, nebo si troufnete i na ministra vnitra a ožehavé téma přehlížené propagace ukrajinské nacistické historie v naší zemi?

Anna Sugar

K fotografii z Václaváku ( též Azov ) …..Fotografie která doslova obletěla celý svět. Znáte jí. V Českých médiích se o ničem nezmiňují, ale v zahraničních ano a z Pražské Ukrajinské akce je mezinárodní ostuda. Ne Ukrajinská, ale Česká ostuda.

Die Welt píše: “Banderaparty uprostřed Prahy, co na to Češi?”. The Sun: “To není majdan, ale centrum Prahy!!!”. Le Mond to komentuje pouze otazníkem s dovětkem: “Co to má jako být?”.

A pak samozřejmě Ruský tisk. Tak ti si smlsli. Moskovskije novosti: “A nás mají za fašisty…”. Izvestia: “Je vidět, že speciální operace přináší své ovoce, denacifikace Ukrajiny probíhá dle plánu, ARF vyhnala nácky až do Prahy”.

Celému světu jsme pro smích (opět). Kopíruji ještě jeden velice trefný komentář z vašich příspěvků: Pokud se budou chovat takhle a myslím že oni nepřestanou, lidé se nemění a Ukrajinci se nepřizpůsobují, může se stát, že už se nebude tvrdit, že se celý svět spojil proti Rusku (což je stejně blbost), ale on se svět spojí proti Ukrajincům, protože tohle už je moc. Co by se stalo Čechovi, kdyby něco podobného předváděl v jiné zemi…..

sdíletj na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel K
28. 2. 2023 20:45

To nemá cenu komentovat. Za chvíli nás tu budou střílet když se na někoho z nich zle podíváme. Máme to co jsme si svým nezájmem uvařili. Na naše lidi pošle vlastní vláda těžkooděnce a rady běžná akce. Doufám že je vám jasno, že jsme skončili. Tohle nevypadá dobře, když tohle policajti tolerují.

Helena
1. 3. 2023 10:52
Odpovědět  Pavel K

No, hodně příbuzenstva máme v Plzni-chtějí se odstěhovat-prý už se tam nedá žít-MHD prý jen samí ukroši-jezdí samozřejmě zadarmo jen na nějaký papír, restaurace, obchody, všechny akce prý jen samí ukroši. Na různých akcích se ožerou a pak poperou nožema. Komplet celé město, snad každý dům zahlcen ukrošema. Chtějí se odstěhovat, nechtějí se dožít toho, až tam skopčáci postaví tu jejich gigafactory na baterie.

Pavel K
1. 3. 2023 12:26
Odpovědět  Helena

No já tam mám dceru s vnoučaty, co já se tam najezdil za posledních dvacet let. Na hokej, fotbal a jiné akce. Ale to bylo celkem bez cizinců, až na pár kousků. Pár let už tam nejezím, tedy za dcerou jo, ale do víru noci a už nějaký rok mi někdo říkal, že je to tam divočina a to tu ještě nebylo Úká. Je tam spousta jiných národností do těch fabrik co tam mají. Jestli se tam budou dělat ty baterie info nemám. Zeptám se zeťě, ten se zná se starostou.

Markýza
28. 2. 2023 20:55

Tak Banderparty…..to se podívejme. A budou tam i Banderovy věnce? 😎

janle57
28. 2. 2023 22:19
Odpovědět  Markýza

Oslava a adorování nacismu v přímém přenosu,vypadá to,že bude za chvíli
beztrestné promenádovat se po Václaváku s páskou s hákovým křížem
na rukávu a zdravit kolemjdoucí vztyčenou pravicí a pokřikem Sieg Heil,tak
je to správné,tak to má být !!

Veny232
28. 2. 2023 23:20
Odpovědět  janle57

Fialovic kamarádíčci…Náckové…Policajti k hovnu…když se tu ta mezinárodní organizovaná zločinecká nacistická fialová skupina,mohla dostat k moci a vládne…tak takové Policajty je zbytečné platit…

Pavel K
1. 3. 2023 10:17
Odpovědět  Veny232

Nechápu policajty, že se už dávno nezbouřili proti této vládě,všichni tam nejsou špatní, určitě tam bude spousta dobrých kluků, kteří chtějí doopravdy pomáhat a chránit nás občany tohoto státu.

Boomer
1. 3. 2023 19:19
Odpovědět  Pavel K

.. a většina z nich taky živí rodiny a splácí hypotéky, tož tak nějak..

sizok
28. 2. 2023 22:32
Odpovědět  Markýza

Asi před rokem jsem tady psal, nejhorší bude jejich sebeuvědomění.
Budou chtít svůj životní pohled a styl zaimplementovat do českých
realií. Začnou si tady zakládat spolky, sdružení a skončí to politickými
stranami. Potom parlament a máme tady znovu pátou kolonu.
Jako před válkou.

me2d44
1. 3. 2023 14:36
Odpovědět  sizok

No, náběh na to je: současná pětikolka je schopná přiřknout Ukrajincům i volební právo – a pak nám nezbyde, než emigrovat do Ruska a současně tady jakékoliv volby ztratí smysl. Stačí už jen to, že volit mohou i osoby žijící trvale – třeba i 25 let – v zahraničí, na životě naší společnosti se nepodílejí a návrat domů neplánují – už dávno mají domov tam! Volební právo bych omezil pro ty v zahraničí na 5 let a po návratu obnovit nejmíň po 2 letech a pro imigranty u nás povolit po nejmíň 5 letech placení daní u nás – pracující (ty, co jsou na sociál-dávkách nebrat). Současně bych zpátky – jako komunisté – sebral volební právo pravomocně odsouzeným – hned by se šetřilo!

Pavel K
28. 2. 2023 21:06

Ještě jsem se nedíval, ale p. Sklalický dal typ na Svobodném rádiu, tak váím to přeposílám, kdo má zájem.

Propaganda, továrna na souhlas (2017) – dokument, který by ČT už dnes nevysílala… – YouTube

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vladimír
28. 2. 2023 22:23

Třeba se po té párty odeberou k Banderovi. Takhle to mysleli? Tak to potom ano.

Veny232
28. 2. 2023 23:16

To se tam nemůže domluvit pár chlapů a zajít jim to tam vysvětlit? Třeba budozerem? Že takové dobytky v naší zemi nechcem? Když Policajti dnes oslepli a nepoznaj Nácka,ani kdyby jim hlavu řezal…musí se občané bránit sami,jakkoli.

sergej
1. 3. 2023 00:35
Odpovědět  Veny232

Za vaše prostředky vás likvidují jako v austrálii nebo kanadě, za kovidapartheidu si potvrdili že mohou.
https://www.badatel.net/ziadne-nahody-nevsimave-masy-netusia-ze-su-systematicky-vyhladzovane-seriou-planovanych-katastrof/

Pavel
1. 3. 2023 04:11
Odpovědět  sergej

Dostavaji stedre odmeny na to z vlady, coz se ukradne nam.
Rajch ,Zwyrtek , nekecam a delam..!!!!!!
Zatim jste neukazali nic ,naopak , za co byste meli dostat koryta..
Kecy, kecy a kecy…/Hamlet/.

Boomer
1. 3. 2023 19:26
Odpovědět  Pavel

..tož o možnostech současné opozice jste si už mohl udělat jasno, na základě toho, co se dělo včera a dnes v parlamentu okolo valorizace důchodů. Několik hodin marných rituálních tanečků za demonstrativního koaličního přehlížení a potom během pár minut vymalováno..

Pavel K
1. 3. 2023 10:22
Odpovědět  Veny232

To je to co píši výše, přijedou na vás těžkooděnci a úkáčka budou z obliga. I když zajímavé by to bylo, bychom se zřejmě dozvěděli kolik bylo na místě srazu střelných zbraní.

Boomer
1. 3. 2023 19:28
Odpovědět  Pavel K

.. tak nějak začínal i Molenbeek.

Polo 2
1. 3. 2023 07:52

A ten odporný Rakušan a a jeho KRIT nic, tady je vidět komu se slouží,

Pavel z Moravy
1. 3. 2023 09:15

Kapitalismus vždy zklouznul k fašismu, protože je to způsob, jak se zbavit nepohodlných jedinců a udržet tento kořistnický systém. Nyní je ještě jasněji vidět, jaké síly stály za převratem v roce 1989 a jak pomalu a polehoučku připravovali to, co je zde nyní. Vím, že všichni ti současní mocipáni slouží svým chlebodárcům, ale i tak, státní zástupci a vrchní státní zástupce snad neoslepli a je jejich povinnost zasáhnout, neboť v opačném případě jsou zbyteční. V době covidové tyranie proti obyčejným občanům se zasahovat dařilo, neboť to je jednoduché. Stále tvrdím, že v této zemi slušný člověk nebude moci žít, pokud se zde nezmění politické prostředí.

Gales
1. 3. 2023 11:46

Ukrajinizace Česka začíná. Díky ukrajinskému premiérovy.

Pavel
1. 3. 2023 13:41
Odpovědět  Gales

Ten hlavni z Plzne nemel tu demonstraci povolit.
Ted se dela, ze za nic nemuze.
Demonstrace zbabelcu a posranych, je vice nez patheticka.
Utekli opravdu rychle a daleko ,aby predstirali ,ze jsou uprchlici a vyzirali jine narody a zdalky potom podporovali valku, /ale aby za ne jiny bojovali/ a meli se bez prace dobre..
Jsou to predevsim hystericky sadisti a psychopati a remote kontrol ustraseny banderisti …
Proc nejedou demonstrovat do Kyjeva??

Pekos
1. 3. 2023 13:58
Odpovědět  Pavel

Divíte se jim ? Já vůbec ne , oni jen využívají a zneužívají toho co jim tato zkurvená vládní sebranka nabízí.

Gales
1. 3. 2023 14:07
Odpovědět  Pekos

Tak ale proč se zviditelňují? Já bejt utečencem před válkou,tak zalezu někam kde jsem neviditelnej.Asi jsou to nastrčené figury které záměrně ovlivňují ovčany.

Pekos
1. 3. 2023 14:34
Odpovědět  Gales

No ono to je těžký. tady se dnes , normálně uvažující člověk dostane tak akorát do cvokárny. Tato doba přeje parazitům a podvraťákům. Celá vládní sebranka je toho jasným důkazem. Ministra může skutečně dnes dělat naprosto každý.

Pavel
1. 3. 2023 21:34
Odpovědět  Pekos

Nedivim blbej kdo dava ,blbejsi kdo nebere..
Ale aspon by nemeli predstirat, jak bojuji za svobodu Ukrajiny..

brusič karhan
1. 3. 2023 14:04

Tak to už to můžou dát symbolicky na Václaváku 15.3. A nejen s vlajkami, ale i s tou jejich náckovskou armádou, přehlídkou a svastikami, ať je každému v téhle zemi jasné, kdo je a bude tady pánem, taky na hrad by jí měli vyvěsit a vlastně všude po celé této veselé zemi, tak, jak to vidíme na fotkách 1939-45. Také jim věnovat Sudety a jako vrchol zrušit Benešovy dekrety. Co tomu asi říkají naši hrdinové 1939-45..
Zánik nacistům navždy.

Gales
1. 3. 2023 14:24
Odpovědět  brusič karhan

Ať chcípnou.

brusič karhan
1. 3. 2023 17:23
Odpovědět  Gales

Je to na blití, Slovensky taky pěkné grcanie nebo též vracanie, největší průser je, že jsme si nechali nakecat, že tohle je svoboda a demokracie,
zatímco najíždí totáč a normalizace 3.0, na víc tahle zdegenerovaná opičí cháska blbů nemá.. Pardon, i opice mají v sobě víc citu a asi i rozumu. Ti opravdu dobří bohužel položili v minulosti životy za ideály skutečné svobody a teď zde chybí, zatímco tahle cháska, která všade možně o všem rozhoduje, je nejspíš vylízaná a hlavně mají přebujelá ega, nic se nenaučili z minulosti a vedou zemi do čím dál většího hnusu. Hodnotový žebříček dosti špatného hmyzu..
Takže poprvé od války náckové svobodně a vítáni na Václaváku pod Václavem (a jinde), o Plzni snad ani nemluvě, to je vrchol, proboha, fakt hnus..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
1. 3. 2023 17:06
Odpovědět  brusič karhan

I kdyby se to všechno co popisujete skuečně událo , ( čemuž já osobně věřím ) tak tomu bude převážná většina zblblého národa tleskat a zbytek strčí hlavu do písku.

Karel
1. 3. 2023 21:10

Jak může Rakušan zasáhnout proti vlastním? Ten pracuje na rehabilitaci nacistických zločinců. Bandera je první. Až to národ zkousne, vytáhne další. Možná rehabilituje i Heydricha a atentátníky označí za odporné teroristy. A to vše pod praporem Ukrajiny.