blogvideo

Je to konec Pekarové? Koalice opět rozhádaná. Daň z nemovitosti narostla i o 80 %.

Čau Praho! 🇨🇿

Je to konec Markéty Pekarové Adamové? Tragikomická výměna ministrů už naštvala i členy TOP09. Podle Pekarové by měl skončit také ministr Bek (STAN). Pětikoalice opět ukazuje, jak “drží pohromadě”. Hádají se i mezi sebou, natož pak, aby řídili stát.

👉 Vyhodí ODS konečně Pavla Novotného? Uvidíme. Vsadím se, že ho spíš nechají dál řádit. Doteď ho ve všech případech jen omlouvali a kryli. Ruka ruku myje.

👉 Mrazy zdecimovaly úrodu zemědělců. Ti ale dostanou pouze poloviční kompenzaci, řekl ministr Výborný. Nemůžeme se divit, že plánují další demonstraci.

👉 Na zaplacení daně z nemovitosti zbývá jen pár dnů. Pokud nestihnete včas, dostanete pořádné penále, jak varoval Stanjura. Daň lidem přitom vyrostla i o 80 %.

👉 Lidovci chtějí, aby bezdětní lidé připláceli na odvodech. Jsem zvědavý, jak tohle lidovci vysvětlí těm, kteří třeba děti kvůli zdravotní situaci mít nemůžou. Další nesmysl, který ale narazil i uvnitř koalice.

👉 Praha je nejhorší v Evropě: nájmy jsou tu nejméně dostupné. Piráti před volbami slibovali postavit desítky tisíc městských bytů. Nepostavili žádné.

👉 Pirát Hřib v době nejvyššího provozu uzavřel metro, aby tam mohl udělat párty pro pár vyvolených. Papalášství, proti kterému se Piráti dřív vymezovali, je teď jejich hlavní charakteristikou.

👉 Stavba metra D nabírá další zpoždění. To znamená další náklady, nemluvě o zpackaném výběrovém řízení, kdy Hřib chtěl protlačit řešení předražené o miliardy. Místo, aby řešil to důležité, se teď ale zaměřil na odstraňování historických ikon z dob komunismu.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 83. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

sdílet na

Souhlas
Upozornit na
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
13. 5. 2024 19:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ani nevíš, jak mi je konec nějaké pekari u pr-dele. Kdyby konec topky tak neřeknu, ale konec pekari? Vystřídá ji jiný, ještě tragičtější slaboduch – třeba Falousek.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
All
13. 5. 2024 20:32

Máte pravdu,za ní přijde jen další podoba.Mi napařili daň navýšenou o 81 %.Když mi to přišlo,myslel jsem,že špatně vidím a šel jsem pro brýle a k oknu. Neska bylo jinak u nás kolem Mošnova rušno na nebi,plno letadel,od Albatrosů po Migy a po různých drahách směr Polsko a zpátky.Některá letadla jakoby špízlovala Mošnov a okolí.Občas helikoptéra,nebo menší dopravní letadlo a zase polsko a zpět,asi aby byli papaláši pro válku méně nápadní.A ty Migy lítaly po jednom,ne ve skupině. 100 % zdračení potravin za krátkou dobu,nyní ta daň a naráz šup to tam a budou dál pokračovat a ještě se budou přiblble usmívat,jako fiala.

Boomer
13. 5. 2024 20:58
Odpovědět  All

..a těžké čtyřmotoráky kreslí čáry po obloze…

All
13. 5. 2024 21:04
Odpovědět  All

Napsal jsem Migy,ale nejsem odborník na letadla,vojenské tryskáče to byly.To řádění pětidemoliční čety nemá obdoby. I naše Slunce je už nasrané a přihořívá a pokud to s lidma nepohne,slunce a příroda to udělá zaručeně a už to vše začíná.

Boomer
13. 5. 2024 21:20
Odpovědět  All

.. možná jste viděl tohle..
comment image

JAS-39 Gripen

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
13. 5. 2024 21:28

K Novotnému.:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-ods-je-za-hulvatstvi-pripravena-vyloucit-novotneho-ale-az-po-volbach-251689

Podle informací Seznam Zpráv se řeší, kdo bude iniciátorem (vyloučení) – jestli pražská ODS, nebo celostátní širší vedení ODS. A pokud k tomu dojde, tak zřejmě až po červnových eurovolbách.

Spíš mi to připadá jen jako takové předvolební gesto – proč čekají až po volbách? Že se na to pozapomene? Nebo že se z Novotného do té doby stane “slušňák”?

13. 5. 2024 22:44
Odpovědět  Albi

Chytrá horákyně po ódeesácku – takže z toho je nakonec horákyně bl-bá až běda. Sem zvědav, zda ho pak řeporyjští čuníci vyhodí i od místního koryta, nebo ho nechaj dostarostovat.

Pavel z Moravy.
14. 5. 2024 09:34

Kamarádi, není tady materiál na změnu. Včera jsem četl kolik v minulých letech vykáceli stromů třešní, višní a jablíček. Jsou to celé sady a budou pokračovat dále. Pak tu dovezou to zmíněné ovoce a prodávají tak předražené, že i tomu největšímu lichváři by se z toho musel zvednout žaludek. Likvidují chovy dobytka. Místo toho to bude plné montoven, slunečníků, větrníků a lidičkové budou nosit na sobě výstavu tetování zdůrazněnou kroužky v nosech a ušiskách, ráno budou někteří z nich kočky, v poledne psi, večer baby a v noci chlapi, aby na to mohli skočit. Co tady s tímto tvorstvem chcete dělat? Hlavně, že bude mít většina této omladiny tyto výhody od liberálů zaručené. Kde budou bydlet, co budou jíst, kdo jim bude vychovávat ve školách děti je jim u prd.ele. To přece není složité pochopit, že změna musí přijít od lidí samých. Ale ta většina ji nechce. Je přece vidět jak chtějí žít. Bezstarostně a co jim na poli a doma v kolébce vyroste je většině fuk. Není tady síla, která by konkrétně tady to dala dohromady. Když nechtějí jedinci, nemůže prosperovat ani celý národ. A teď do mně, jaký že jsem to pesouš. Aspoň nevidím anděly, kteří nejsou.

Slovan
14. 5. 2024 09:43
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Příteli nenervuj se! Koukej jaké je hezké ráno, tedy bylo, víš jaké je to nádhera ráno v šest na zahradě? Slunce nad obzorem posílá pozdravení od Gosudara, zkrátka paráda. Ptáci řvou jak pominutí, tráva orosená a ty tu řešíš věci, které tě úplně minou a věřmi dávám ti na to pětiletou záruku, že to už tě hlava bolet nebude. Věřmi příteli střecho, to vždycky říkal můj otec.😊🙋‍♂️

Pavel z Moravy.
14. 5. 2024 10:56
Odpovědět  Slovan

Mně to asi mine, já jenom, že mně je líto hlupáků. Nic moc rozumu jsem asi nepobral, ale když vidím toto, jsem rád za to jaký jsem. Zdravím do Z.Č.

Slovan
14. 5. 2024 12:09
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ještě jedna rada, i když to radí ten pravej. Mám tady kamoše co jsem s ním občas chodil na kšefty a ten vždycky říkal (má tři dcery) ty máš svůj život, já mám svůj život. Před dvaceti lety jsem s ním nesouznil, ale teď mu dávám za pravdu. Každý jaký si to udělá takové to bude mít, tak jakápak lítost. Oni ti mladí neumí zabít slepici, tak jim budou mohamrdi řezat krky nó. Pak možná změní názor.
P.S. Jó a blbé kecy že my v tom máme prsty že jsme je to nenaučili, tak mě to také nikdo neučil. Až budou prázdné regály v marketech tak budou chytat potkany.

Pavel z Moravy.
14. 5. 2024 13:33
Odpovědět  Slovan

Jasně, jste v 18 letech dospělí, tak se vším všudy. To nejsou jenom požitky a milostná laškování, také se musí umět již starat sami o sebe a své blízké. Většinu z nás nikdo nevodil za ručičku. Museli jsme se o sebe a rodinu postarat sami, i když bylo třeba krušno. V 15 by nejraději již chtěli řídit a skákat po sobě a v 35 nejsou zralí se starat o sebe a rodinu a vyhledávají rodiče. Tož kujwa, život nejsou jenom zábavy, život je i zodpovědnost a jakou budoucnost si volíte takovou dostanete. To bude teď nenávisti na mlatu.

Pravdomluvny
13. 5. 2024 20:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Pekari by měla skončit…..pod Nuselským mostem skokem do neznáma…..a s ní celá pěti -šesti demoliční vlastizrada.
Pak by byl skutečný důvod k oslavě 🍾

Tom
13. 5. 2024 21:15
Ohodnotit příspěvek :
     
    To není mrcha, to je andělská mrcha.
    I povahově celá Bosana.
pedro
13. 5. 2024 21:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Naškodila se dost, odchodem to nespraví. Nezapomeneme na nikoho.

Gales
14. 5. 2024 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Vono je snadnější bourat než stavět. Dnešní vládní sebrance jde nejvíce pomlouvání.V tom jsou jedničky.Jinak umí velký kulový.

PřemekJ
14. 5. 2024 10:47
Odpovědět  Gales

Zvlášť kdy stavět nic neumí.

PřemekJ
14. 5. 2024 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Rozšířené zorničky MPA hovoří za vše.

Boomer
14. 5. 2024 12:02
Odpovědět  PřemekJ

..inu, jasná koksovna…

Slovan
14. 5. 2024 12:18
Odpovědět  PřemekJ

Že by? Já to třeba nepoznám. Mě asi před třemi měsíci u očního také nakapali do očí něco, co mě mělo roztáhnout zorničky, ale že by mi to dělalo dobře, tak to né. Nebylo mi a byl jsem jako když bych slezl o pouti z řetízáku. Vy jste tu bez doprovodu mi říká sestra, já říkám ano a kdo mě odveze? No do auta jsem se po čase připlížil a nějak jsem dojel domů. Ale chci říci, že ta baba se mi jako ženská líbí. To že je to čarodějnice je jiná. 😊

Pravdomluvny
14. 5. 2024 14:03
Odpovědět  PřemekJ

Že by si ke jménu přišla příjmení Zelenssky……????

Martin23
14. 5. 2024 17:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Daň z nemovitosti vzrostla minimálně o 80%.
Znám případy, že daň vzrostla 2,5krát.

Miro 2
14. 5. 2024 18:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Narostly daně, byli okradení důchodci a inflace neklesá, ale naopak se začíná šplhat vzhůru. Zase poroste. Ceny se nevrátí před covid a to je už hodně velký schodek. Obchodní řetězce ví jak na český nepoučitelný národ. Pokud jde o Pekarovou, ta je mi u… I sám V. Havel by asi řek, že Český národ nevzkvétá.

Pravdomluvny
14. 5. 2024 18:48
Odpovědět  Miro 2

Ten udavačský zmrd se na úpadku průmyslu a ničení občanů ČR podílel za peníze amiokupanta 🤮

jarysek
15. 5. 2024 11:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Jakých prosím pěkně až 80%? Počítejte se mnou rok 2023 daň z nemovitosti v okrajové části zlína 986,-kč. V roce 2024 výměr daně z té samé nemovitosti na 4930,- kč. Ať počítám jak počítám 80% nahoru mi tak nějak nevychází.

Slovan
15. 5. 2024 12:22
Odpovědět  jarysek

Tak mě to těch 80% dělá z 1100.- 1950.- ale nepídil jsem po tom záleží také prý na obci.