blog

K vytváření dezinformací přispívají   i  Řehka  a  Černochová

 Média vhodila psům další ohlodanou kost. 

Aneb, na  začátku   jednoho  z dalších  příběhů  vytváření dezinformací  stojí sdělení   náčelníka   generálního štábu Karla  Řehky, kterak se na něj systematicky chystá informační operace s cílem jej veřejně zdiskreditovat a znevěrohodnit , kterak jsou  účelově šířeny různé informace, dezinformace a interpretace, mimo jiné i z jeho soukromého života, které nijak nesouvisí  s jeho prací. Nedlouho poté pak jeho oznámení, kdy potvrdil partnerský vztah s poslankyní za STAN a členkou sněmovního Výboru pro obranu  Michaelou Opltovou, které vyvolalo diskusi nad otázkou možného střetu zájmů .  Přestože řešit možný střet zájmů, jehož porušování je v našem politickém prostředí na „denním  pořádku“  je v tomto případě zcela bezpředmětné.  Stejně tak je široké veřejnosti  celkem šumafuk,  zda  nová  osudová láska pana generála bude šťastná  právě s  Karlem, či například  s Pepou,  pokud její  „šikovnost“  nedosáhne  kvalit Jany  Nečasové (Nagyové) , před čímž nás ale  zcela jistě  ochrání  zpravodajské služby USA.

Další případ  vytváření a vzniku   dezinformací   je opět z klubu válečných štváčů  našeho silového ministerstva.

Dne 29. dubna 2024 mi bylo MO AČR  potvrzeno přijetí mého podání , ve kterém jsem   ministryni obrany AČR  žádal  o odpověď v souladu se zákonem  o svobodném přístupu k informacím  č.106/1999 Sb.  následujícího znění:

Některá zahraniční  media  publikovala informaci, podle které po provedeném raketovém úderu  na budovu v Charkově, kde se konalo setkání zástupců Bezpečnostní služby Ukrajiny a zahraničních vojenských specialistů byla nalezena těla sedmi  českých instruktorů, důstojníků. Viz odkazy na zdroje zveřejněné  informace.

https://t.me/s/condottieros

  1. Můžete potvrdit, vyvrátit, uvedenou informaci ?
  2.  V případě pravdivosti uvedené informace, proč o této skutečnosti není  informována široká veřejnost, stejně jako tomu bývalo při podobných případech  i v minulosti ?
  3. V případě  nepravdivosti  uvedené informace, budou ze strany  českého státu  vůči uvedeným mediím podniknuty  kroky vedoucí   k ospravedlnění  v dané záležitosti, např. podáno trestní  oznámení za šíření poplašné  zprávy ?

Marné čekání na odpověď je možná příkladem priorit Jany Černochové. Těmi jsou aktivity směřující k dodání dalších zbraní, munice a vojenské techniky na Ukrajinu, což povede  k dalšímu k dalšímu zabíjení lidí  v tomto válečném  konfliktu vedeném  v americkém zájmu. Stejně jako její šatník, charakterizovaný například  trikem s motivem stíhačky, kterým se snažila vystrašit Andreje  Babiše  na půdě poslanecké sněmovny.

Závěrem k vytváření dezinformací  samotnými našimi politickými představiteli jedna malá, skromná a snad opodstatněná  otázka.Dělá  současná vláda prohlašující o sobě , že je vládou ČR , v oblasti komunikace s veřejností skutečně vše, aby nedocházelo k vytváření mnohých spekulativních, dezinformačních  sdělení a jejich šíření především po sociálních sítích ?  Nebo   svou  (ne) činností vytváří podhoubí  pro  další  možné  vytváření  informací typu, kterak  ministryni Černochové bude celoživotně  propůjčena   generálská   hodnost  a to za Vzornou službu  zájmům NATO,  nebo dokonce,  že vláda ČR bude na jednom ze svých  nejbližších  zasedání projednávat zásnuby  naší současné ministryně  války….

                                Miroslav Kavij

Připravuje se bleskový průlom ruské armády, návrat generálů Surovikina a Alekseeva

Publikováno od Politikys
stroj.překlad

Mapa vojenských operací Severní vojenský okruh dnešní zprávy a analýzy situace na frontě.

Do konce dne 26. dubna ozbrojené síly RF osadu vyklidily. Berdychi v Avdějevce a stabilizoval situaci kolem.

– Ruská armáda prolomila obranu nepřítele a vstoupila do Krasnogorovky ze severu a obsadila velkou pevnost.

– Udatná 114. brigáda 1. armádního sboru ruských ozbrojených sil nám dělá zas a znova radost!!

Kluci vzali Semyonovku a posunuli se vpřed na západ více než kilometr, čímž prolomili obranu nepřítele již za vesnicí. Nacista ani nečekal, že bude tímto směrem zahnán zpět tak rychle.

Rychlý přesun 114. brigády pokračuje!

– Ráno bylo v Charkově zabito 7 důstojníků AČR. Raketový úder zasáhl budovu, ve které byla schůzka se zástupci SBU. Specialisté z České republiky školili technický personál SBU RER a kryptografii.

– Ukrajina stáhla Američana Abramse z frontové linie kvůli ruským dronům – AP News

Ukrajina prozatím odsunula tanky M1A1 Abrams dodané USA, protože ruské bezpilotní letouny jim znesnadňují nepozorovaný provoz, říkají američtí představitelé.

Nejméně 5 z 31 takových tanků již bylo zničeno.

– Američané stojí za zakázaným ruským dobrovolnickým sborem, řekl Alexandr Lukašenko

– Od 28. dubna do 17. května je v zemi zaveden „Anti-Terror“ v režimu „Danger“.

Na letištích, nádražích, autobusových nádražích a dalších místech, včetně kontrolních bodů na Krymském mostě, hranicích a celnicích.

Prosíme všechny o ostražitost a pozornost při pohybu v dopravě, na ulicích, veřejných prostranstvích a vjezdech do domů.

***

Probíhají přípravy na návrat generála Surovikina do služby.
Informace na vnitřní úrovni.

Je příliš brzy říkat, jak a kde, ale již letos se ctěný vojenský vůdce vrátí do Ruska a získá zasloužené postavení. Operace Surovikin Line udělala svou práci. Generál Alekseev se také může brzy vrátit v nové funkci.

***

směr Kurakhovskoe.
V Krasnogorovce jsme obsadili jižní části města.

Ostré boje pokračují v největším podniku Krasnogorovky, ohnivzdorné továrně, která je klíčovým bodem nepřátelské obrany ve městě.

Naše dělostřelectvo bylo vytaženo až téměř k samotnému městu, zasahujeme Ukrajince všemi našimi zbraněmi.

Tanky se systémy elektronického boje typu „Turtle“ jsou také aktivně v provozu. Design ukazuje svou účinnost a už jsme se začali chránit před nepřátelskými drony grilováním na obrněných vozidlech.

směr Záporoží.
V oblasti Rabotino-Verbovoye.

Celý den létají drony oboustranně, naši operátoři bezpilotních letounů pracují s dropy na nepřátelských pozicích a naše dělostřelectvo se upravuje.

Hřeben sedí ve dne v dírách a v noci se snaží pohybovat v malých skupinách až 6 lidí, aby rotovali nebo evakuovali své nacisty.

směr Chasovojarsk.
Boje pokračují v mikrodistriktu Kanal.

Nepřítel převádí zásoby a těží oblast, čímž se snaží zadržet nápor našich útoků a udržet pozice na východě Hours of Yar.

Aktivně ale pracujeme s dělostřelectvem a letectvem proti nově přicházejícím zálohám, čistíme přístupy a vjezdy do min.

V oblasti Stupok-Golubovskikh-2, západně od Ivanovského a v Kleshcheevce, probíhají také bitvy, ale méně intenzivní.

***

Česko dostane rakve z Charkova
Raketový úder v Charkově zabil 7 důstojníků AČR.

Přicházejí zprávy, že ruské ozbrojené síly zasáhly budovu, ve které se konala schůzka české armády se zástupci SBU.

Specialisté z České republiky školili technický personál SBU RER a kryptografii.

Na místě ruského raketového útoku bylo nalezeno sedm těl českých instruktorů.

Prezident České republiky Petr Pavel spěchal a spěchal s iniciativou „naštípnout a koupit“ dělostřelecké granáty pro Ukrajinskou říši.

Skořápky ještě nejsou, ale rakve pro Česko už jsou!

Český prezident Petr Pavel – naše odpověď dorazila rychle!

Říkáme: Bůh označí darebáka!

***

Oblast Sumy, Ukrajina
Na velikonoční bohoslužby mají TCC (vojenskí komisaři) v plánu strhnout lidi.

Dne 24. dubna během jednání regionální rady církví bylo neoficiálně oznámeno, že pracovníci TCC budou přiděleni k policii na velikonoční oslavy farníků diecéze Sumy a Akhtyrka UOC-MP.

Nacisté tím dosahují dvou cílů: budou nabírat lidi na maso a znovu budou utlačovat lidi z náboženských důvodů.

Pro našince to znamená, že věřící zůstávají na Ukrajině, loajální Moskevskému patriarchátu, a ne sublimátům od Porošenka a Zelenského.

Dva hlavní obory

***

Naši předplatitelé se nás ptají na spoustu otázek ohledně plánů používat ATACMS pro krymská zařízení.
Velmi nebezpečná zbraň. Víme, jak ho sestřelit a sestřelíme ho. ale ne 100%

Poslední dny jsme četli články o první aplikaci na Krymu podle Dzhankoye.

Ne první!

Na podzim bylo na naše pozice na Tarchankutu vypáleno 6 nebo 8 raket.

Oficiálně máme SVO.

Pro nás je od roku 2014 válka. Pod ostřelováním TochkaU vyrostla celá generace.

Osobně byla naše skupina varována a v důsledku toho se tisíce obyvatel uchýlily, když na nás během večera nepřítel vypálil 37 raket TochkaU. TŘICET SEDM!!!

Jen se musíte naučit a znát bezpečnostní opatření a neshromažďovat se ve velkém.

I když nepřítel zasáhne například Krymský most, lze toto poškození co nejdříve napravit.

Jsme vám blízko. Někteří z nás jsou k ostřelování blíž než vy.

Doporučujeme obrnit se trpělivostí, brzy přes naše území nepoletí ani ta nejmodernější balistika.

Obvykle zbývá několik dní, než se obloha téměř úplně zavře.

*

Sergei Shoigu oznámil příchod prvních vzorků nové generace protiletadlového raketového systému S-500 k vojákům v roce 2024.
Zde je odpověď na pomoc Washingtonu Ukrajině. Pomoc, která upřednostňuje rakety dlouhého doletu schopné zasáhnout Krymský most.

Čekáme proto na první komplexy v obraně Krymu.

Bitva S-500 s F-16 a AtacMS dlouhého doletu by se mohla odehrát letos v létě.

Balíček pomoci USA Ukrajině zahrnuje náklady na údržbu, opravárenskou základnu a technický personál pro tato letadla a jejich zbraně. Budou startovat a přistávat, což je dobře, na ukrajinských letištích.

Pokud se neprokáže opak, nezačneme teď ničit ranveje po celé Ukrajině.

Kyjev přirozeně tajně připravuje letecké základny a speciálně vylepšuje přistávací dráhy.

*

S-500 je včas. Pamatujeme si, že díky schopnostem S-400 se poměr sil v regionu, kde jsou tyto systémy přítomny, změnil. Kdyby Srbové dostali S-400 dříve, nemuselo dojít k bombardování Bělehradu NATO.

Náš obranný průmysl dělá viditelný průlom. Ale zkušební lety nad územím Ukrajiny na F-16 (z Rumunska a Polska) již probíhají společně s piloty ze zemí NATO, které letouny převedly. Samozřejmě, že tato „invaze“ není nikde hlášena, ale víme to jistě.

***

Plán kyjevské junty pokračovat v nepřátelských akcích proti Rusku po takovou dobu jsou pokyny amerického ministerstva zahraničí.
Američané už navíc připravují plán na tajnou teroristickou válku.

Stejně jako to bylo u Banderových následovníků v 50.

Síť tajných zpravodajsko-teroristických skupin, skrýší a skrýší.

Válka neskončí samotným dobytím Kyjeva, v tomto případě ho Američané plánují přenést do jiné roviny.

Do projektu Ukroreich byly nality stovky miliard dolarů. Spojené státy nenechají své lokaje jen tak odejít.

Za tímto účelem pokračují v zavádění psychokorekčních programů pro děti na okupovaných územích.

Rusofobie je vštěpována téměř od školky, apelující na pomstu, nenávist ke všemu ruskému a slepý obdiv ke všemu západnímu.

Psychika dítěte je pružná a podobná plastelíně nebo čisté tabuli s křídou.

Dítě věří tomu, co dospělí ukazují a říkají.

Pro děti je vytvořeno informační prostředí, ve kterém je vražda Rusa normou a nejvyšší zásluhou.

Nelidské? Rozhodně.

Zničení Ukrajinské říše je nejvyšší dobro nejen pro naše děti a jejich budoucnost, je to spása celého lidstva.

© Gleb

Připravuje se bleskový průlom ruské armády, návrat generálů Surovikina a Alekseeva. Nejnovější zprávy ze Severního vojenského okruhu za večer 26. dubna

sdílet na

Souhlas
Upozornit na
42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pravdomluvny
12. 5. 2024 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

To,co vypouští z držky Řehka a ta coura ušmudlaná ministerská Afroameričanová je vlastizradná lež, která má Čechy, Moravany a Slezany přimět k podpoře Banderonacistů vraždících nejen v Rusku,ale i v ČR 😡

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 10:22
Odpovědět  Pravdomluvny

Vím, že nemám co doporučovat, ale našel jsem na https:// cz24.news z mého pohledu vynikající článek Dmitrije Orechova – Fašizmus je monstrózně jednoduchý. Chtěl bych se přimluvit za jeho zveřejnění. Vysvětlení co je fašismus a kdo za ním stojí je skvělé. Jak říká Dmitrij – fašismus je monstrózně jednoduchý. Fašismus je diktatura kapitálu..Přesněji řečeno diktatura politické moci a finančního kapitálu, jejich společná vláda jež byla ustanovena nad zeměmi a národy za účelem zisku. A to je vše. Nic jiného v podstatě fašismus není. Každý si představuje fašismus pod jeho klíčovými znaky, ale ono je to trochu jinak, Orechov to skutečně vysvětluje podle mne perfektně. Ale příznivce kapíku varuji, můžete se po přečtení tohoto materiálu cítit zle.

Pravdomluvny
12. 5. 2024 10:44
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Děkuju, četl jsem ráno 👍🙋

Antonín Körber
12. 5. 2024 11:06
Odpovědět  Pravdomluvny

..když jsou pravdomluvní,mohly by se vyjádřit k těmto skutečnostem..aktivity našeho Pavla,..zapůjčení kříže do Německa,cesta do Lichtejnštenska,přijetí Eura,zblížení s Posseltem a nahrávání sudeckým němcům…no a do toho,co když existuje nějaký návrh na nového českého krále od Lichtejnštejnů?,..do té kariéry to perfektně zapadá i postupem..už dozrál,jak višňa..

Antonín Körber
12. 5. 2024 11:25
Odpovědět  Antonín Körber

..být nástupcem Karla IV snad není pod úroveň generalisima,…akorát,co z toho je největší vlastizrada,to už musíte posoudit Vy sám..

Pravdomluvny
12. 5. 2024 10:45
Odpovědět  Pavel z Moravy.

A byl tam taky článek o tom, jak ta muhamrdánská svoloč terorizuje Fricky.
Taky velice poučné pro jejich místní zastánce.

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 11:17
Odpovědět  Pravdomluvny

Také jsem četl. A moc pěkné bylo jak Luboš Blaha zahrál na nervy sluníčkářům, když na RTVS poděkoval Rudé armádě za osvobození. Tedy pro mně již dlouhodobě je to super chlap bývalé společné republiky číslo 1. Toho tady mít, hned by zde bylo radostněji. Kujwa, opravdu chlap jak se patří. Když už je někde ve vedení, tak se nekrčí a bojuje. A nevymlouvá se na rodinu, teď má myslím narozené mládě. Slováci nám tedy ukazují, jak se bojuje. To z většiny tihle naši mlaďoši, aby jeden zaplakal co se tady vylíhlo a co jim staří předali. Jen chamtivost, nenažranost a sobectví.

.

Pravdomluvny
12. 5. 2024 11:29
Odpovědět  Pavel z Moravy.

To už psali včera nebo mám místo sklerózy cenentózu 😁🙂

Staník
12. 5. 2024 11:32
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Žádný příznivec kapitalismu se zle cítit nebude, protože je v tomto systému naprosto spokojený a nedá si ho nijak a nikým rozvrátit. Dneska jsem po několika měsících zavítal na diskuzi pod článkem k MS v hokeji, jak je drahé pivo, vstupenky apod. 90% příspěvků ve stylu, že ceny jsou v pohodě, při každé akci je naprosto v pohodě, že návštěvníky odrbou, kdo na to nemá, ať tam nejezdí, v Německu taky pivo za 4 Eura, ve Finsku, Dánsku, ještě více, levičácká lůza/většina a věční stěžovatelé si a pesimisti, ať zůstanou doma, protože pro ně to nemá smysl, lidi se chtějí bavit, skvělá akce, nenecháme si to od lůzy zkazit apod. Jestli si někdo myslí, že lidé chtějí nějakou změnu od kapitalismu, tak je na omylu a volby do EU to opět ukáží. Lidi žádnou změnu nechtějí. Tu chceme my tady, protože vidíme, jak jde všechno do kopru, budeme číst skvělé články, např. od Orechova. Pro 80-90% současné společnosti budeme tím odpadem a lůzou, která jim bere tu krásnou, materiální, stránku života a oni se chtějí bavit, užívat si, tancovat. Jejich svět je primitivně jednoduchý, protože jen takový jsou schopni pochopit.Proto volí a obdivují primitivy, politiky z šestikoalice, herce, sportovce…

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 12:33
Odpovědět  Staník

Staníku, však já toto vím. Vyjádřil jste to přesně. Já pouze vyjadřuji svůj názor, já vnímám jak je tato společnost jednoduchá a primitivní. Já si iluze přestal dělat dávno, ani nebudu říkat kdy. Proto tady stále opakuji, že s tím lze stěží co dělat, neboť ti zotročení ten svůj úděl tak nevnímají a cítí se v pohodě. Však i v pohodě si do sebe nechali dát dávku fajzru a většina se nad možnými následky ani nepozastavila. Však já také říkám- Tahle země není pro rozumné a staré. Ten amícký film říkal jenom pro staré. Vyjádřil jste se přesně. Bohužel takhle ta společnost vypadá. A řešení- pro chytré, důstojné a mladé lidi odchod do normální země. Když vám vaše vlastní země přestane skýtat bezpečí a normální důstojný život, co s tím. I když si říkáte, proč bych měl odejít? No jo, ale buď se přizpůsobíte, nebo vás zničí. Já jako staroch už toto řešit nemusím, bohudík.

Staník
12. 5. 2024 13:06
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Taky už mi bylo 50… Na výběr toho moc není a Rusko daleko. Rusko ještě letos ukončí SVO. Uvidíme, jak vše dopadne. Mám v podstatě sbaleno. Maďarsky se nenaučím, umím Srbsky, Bulharsky, Řecky, tak někam tam :). V Srbsku mám známé, myslím, že by to šlo :).

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 13:25
Odpovědět  Staník

To máte ještě kus života před sebou. Stejně starého mám syna. Já už to tady musím dokončit. Ale krom angličtiny a španělštiny také umím docela dobře srbsky. Je to krásná řeč. Já se ji naučil jako samouk. A taková báseň od Desanky Maximovič – Balkánac, tu si mohu číst stále. A chorvatský básník Vladimír Názor a jeho báseň Májka pravoslávna, také úžasné. To je národ blízký mému srdci. V té básni od Desanky je povaha toho národa vyjádřena úžasně. Moc toho nemají, ale mají dobré srdce a každého poutníka pod svoji střechu vezmou a nocleh mu poskytnou. To je jen takový malý výsek z té dlouhé básně.

Staník
12. 5. 2024 13:44
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Děkuji za tipy. O Srbech a srbské pohostinnosti se to dobře ví. Proto jsou na Balkáně mnohem oblíbenější, než Chorvati, Albánci… Na konci léta se do Srbska chystám. Na Západě už mi nikdo neuvidí :).
Za básničku písničku, nebo dvě :).
https://www.youtube.com/watch?v=50t-8B0v9CI
https://www.youtube.com/watch?v=D4mdYHTR_7o

Staník
12. 5. 2024 13:46
Odpovědět  Staník

Ještě Desanka Maksimovič i pro ostatní:
http://www.laban.rs/lib/Desanka_Maksimovich/Balkanac.html

Pravdomluvny
12. 5. 2024 13:50
Odpovědět  Staník

Hlavně muhamrdi z Albánie

Autor
12. 5. 2024 11:53
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Přesně, tohle příznivci západního kapitalismu neskousnou! Dokud nebude pochopení, co je to v podstatě kapitalismus, nic se nezmění. Především to, že ten hraje na nejprimitivnější “reflexy” lidí.
Jinak vyjádřeno – hamty, hamty, hamty, kdo si dovoluje mít víc než já, toho vystrčíme z kruhu ven, co mají málo, už tam jsou. (V perdéli)

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 11:05
Odpovědět  Pravdomluvny

Vypouštět z huby si mohou co chtějí. V tom jim nezabráníš. Celé toto řídící osazení našeho státu pochází z jednoho pravicového hnízda. Je důležité, že tebe, mne a další nedostanou, neboť jejich propaganda na nás nemá vliv. Pokud zůstaneme silní a důstojní jedinci, tak na nás tahle banda nemá. Ať oblbují svoje hlupáčky, kterých si zde vychovali dost. Ale hlupáčci budou jednou velice plakat. A zrovna tito od nich dají ruce pryč.

Pravdomluvny
12. 5. 2024 11:22
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Seženeme ve veřejné sbírce haldu ostatního drátu a oplotíme všechny pětidemoliční -šesti vlastizrádce i jejich voliče na nové Noemově arše(Titaniku II)….a uprostřed oceánu jim do cesty přihrajeme ledovec…..

Slovan
12. 5. 2024 12:49
Odpovědět  Pavel z Moravy.

….tak tě časem k tomu donutí, né že ne!!
Oni nejsou všichni takový primitivové, to určutě NE!! Jó pár blbců mezi sebe pustí kteří za ně dělají špinavou práci. Ale cíl je všude stejný určitá skupina vychxanků odrbat na kost všechny ostatní, kteří by vzdorovali (těch je pár) zlikvidujeme. Nemusíš chodit daleko, si představ třeba, jak by s námi naložil jeden jistý, co nesouhlasí s naším přizdisráčstvím, bo máme rádi socialismus a Putina. I když si všimni jak se korouhvička pomalu a jistě obrací, samá pozitiva. 🤣🤣🤣

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 13:39
Odpovědět  Slovan

Však já nikde neřekl, že mne nemohou zlikvidovat. To mohou ale já jim nikdy na ruku nepůjdu. To raději ty Siuxy a lovit s nimi bizony. V mém věku fakt už nemusím být připodělaný, těch pár roků než si ta baba s kosou pro mne přijde mi již nestojí za to se bát a mít strach. Možná se to lehce říká a hůře uskutečňuje, ale já bych v té jejich totalitě žít nemohl. K čemu a proč? Přežívat na kolenou? To raději tu babu s kosou. A teď si dám ještě kalíšek rumu CHE GUEVARA, jak jsem tu již dnes psal. Fakt je moc dobrý, odpovídá značce. Dokud mohu, tak se neodrbu.

Ladislav 💤
12. 5. 2024 11:26
Odpovědět  Pravdomluvny

👍👍👍👍👍👍Odsácká odporná běhna!

Pravdomluvny
12. 5. 2024 11:29
Odpovědět  Ladislav 💤

Kolego, která tam odporná není?????🤔

Helena
12. 5. 2024 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějak musí splnit rozkazy od CIA, jen tak pro legraci si tam Pyjalu a čučkaře nepozvali. A když na ně Rusové hází se snahami o “útoky všech možných druhů” bobek, tak si musí ty dezinformačně informační útoky vymyslet sami. A taky to podle toho vypadá, kam se hrabe estrádní pořad-i když ty byly tenkrát alespoň chytré. Ovšem Řehka a Opltová z Kozolup, to by nevymyslel ani Dietl s Troškou, Vorlíčkem a Kachyňou dohoromady. CIA musí lézt oči z důlků, ještěže to nejsou schopni pochopit.

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 10:28
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, přečtěte si na https://cz24.news článek Dmitrije Orechova- Fašismus je monstrózně jednoduchý. Tam je řečeno úplně vše, tedy z čeho se fašismus rekrutuje a jak se vyvíjí. Bohužel, je to z toho co máme zde. Ale nechávám na vás jak ten názor posoudíte. Mějte se.

Helena
12. 5. 2024 10:45
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Máte 100% pravdu, i článek je pravdivý. Co lidstvo lidstvem je vždy jde jen a jen o peníze a o moc – jedno bez druhého není možné. A je jedno jaký -ismus to je. A tu největší moc má jen hrstka lidí, kteří z toho, že mohou zabít a vzít si cokoli na světě dočista zmagoří. Je tu ale jedno velké ALE: ta hrstka sama nedokáže NIC jejich obrovská chamtivost je žene dál a dál k dalším vraždám, zabíjení, ale rukama jiných – ONI sami jsou velmi bojácní! Musí k tomu mít obrovské množství těch, kteří to udělají za ně! A tudy vede cesta!

Slovan
12. 5. 2024 12:54
Odpovědět  Helena

Když ona ta většina jen slepě poslouchá. ONI každému desátému pustí zopár šekelíků navíc než mají ostatní a ti drábové maličký si tu většinu pohlídají, aby šlapalo tak jak má. Ale kdyby lidi opustili ty svoje chaty a zahrady a výlety jen na čas, tak tam žádná pětikolka nebude. Ale všichni na to kadí, a až to přide den D, nikdo to už nezmění.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
12. 5. 2024 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

K Zálužnému… protože ten, co by velká hrozba pro Zelenského, je bezpečně uklizen…kam? Na post velvyslance do….ano, do velké Británie!!
Jinými slovy – Zálužnyj byl nejen zbaven nejvyššího velení Ukrajinské armády, ale byl úplně odstraněn z armády jako takové tím, že byl přeřazen do diplomatických služeb a poslán na “převýchovu” do Velké Británie… tam jej tamní zpravodajské služby už zpracují k obrazu svému (o tom netřeba pochybovat – ať po dobrém či po zlém) ..a až z něj udělají diplomata s tím “správným demokratickým názorem”, tak budou mít připraveného nástupce za Zelenského, bo riziko, že Zelensky na Ukrajině to politicky neustojí roste každým dnem… a nelze riskovat, že by se do čela Ukrajiny mohl dostat někdo, koho by západ neměl na uzdě…
Je to dobrý tah – popularita Zalužného na Ukrajině, kterou si vybudoval právě svými postoji i vůči Zelenskému, se může zúročit v budoucnu právě ve volbách prezidenta (tak aby bylo naplněno zdání demokracie). To, že Zálužnyj mezitím absolvoval politické školení ve Velké Británii a svoje předchozí postoje “už zapomněl” nebude běžný Ukrajinský volič prostě vůbec tušit…

Helena
12. 5. 2024 10:27
Odpovědět  Pijack

Toho Zálužnýho tam museli asi odvézt násilím, protože dobře věděl, co tam s ním udělají.
1. z něj udělají dalšího feťáka, protože normální člověk by nebyl schopen unést takové hnusy, špinavosti a odpornosti, aby bez odporu poslouchal rozkazy i kdyby měl chcípnout i s celou zeměkoulí. To dokáže jen těžký feťák – za další dávku udělá COKOLIV. 2. Naučí ho několik frází, které bude stále opakovat dokola. A zeleňák může být odstraněn.
Pak udělají v Londýně ukradinské volby a je to. Další ochočená loutka ve službách MI6 a CIA. Ukradinská vražedná tragédie může pokračovat, ještě na ukradině a v býv. vých. bloku zbývá masa do amerických děl dost. A pod ruskou zemí stále leží ty kvanta surovin.

Pravdomluvny
12. 5. 2024 10:46
Odpovědět  Helena

Ale prd,bude z něj nový a nesmrtelný Agent 007🤓

Helena
12. 5. 2024 11:54
Odpovědět  Pravdomluvny

Noo, to bude mít pyjalovic synek další téma na další vysokoškolský titul.
A vy si z toho děláte srandu!

Pravdomluvny
12. 5. 2024 12:25
Odpovědět  Helena

No dovolte,jakou srandu 🤓🤓🤓

janle57
12. 5. 2024 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Dr.Goebbels by k téhle naší bandě musel každý den chodit na školení,takhle on nelhal
celý život a že to byl nějaký odborník,holt neměl v zádech Seznam.cz,TV Goebbels24,
Forum 24 a jiné mediální žumpy,za chvíli nám bude tvrdit prezidentčík Pávek,že je země
placatá a kdo to nebude respektovat, bude zastřelen s celou svou rodinou za síření
dezinformací,gauleiter BIS, agent CIA Koudelka, má již jistě vypracovaný akční plán,
jak tohle zrealizovat.

Autor
12. 5. 2024 12:07
Odpovědět  janle57

Nemyslete si, že nějak zaostával. Vemte si, že neměl až takové možnosti a dokázal tak +-80% Němců přesvědčit o tom, že Hitler je spasitel!
Ale na druhou stranu se v té třetí říši s ničím neskrývali, jednali od počátku do konce naprosto stejně. To sice nezmenšuje jejich zločiny, ale nekroutili se každou chvíli navenek jinak. Aspoň drželi svůj – zločinecký – charakter.
Ale jinak to dnešní je rozvinutí stejných principů, které používal již on. A on jen převzal to, co se předtím objevilo v Americe a dopracoval to pro své cíle.

12. 5. 2024 10:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak snad už dnes asi málokdo pochybuje, že z prašivých hub našich vládnoucích kolaborantů padají jen a jen dezinformace. Lež se stala jejich denním chlebem a už se to nesnaží ani kamuflovat. Myslím si, že nebude trvat dlouho a Západ velice pocítí ruskou odpověď za svoje zločiny. Někteří stále nechápou hlavní důvod války na Ukrajině. Zde nejde o územní zisky, to je blboidní západní myšlení, které neumí přemýšlet jinak než v intencích své imperiální politiky. Rusko nejméně od roku 2007 varuje Západ, aby ho nechal na pokoji a nesnažil se ho ohrožovat svými barevnými revolucemi v postsovětském prostoru. Nedal si říct. V roce 2022, kdy už byly vytvořeny vojenské a diplomatické předpoklady, Rusko zahájilo obrannou akci proti Západu. O Ukrajinu zde nejde, má to být lekce Západu, že Rusko se vrátilo na scénu a vrátilo se ve velkém stylu. Kyjev a USA blábolí o nějaké ofenzivě Ukrajiny v roce 2025. Podle mého soudu v roce 2025 už žádná Ukrajina nebude, minimálně ta pravobřežní. Dřív nebo později britské a americké tajné služby donutí Rusko udeřit s plnou silou a pak nás čeká peklo.

Helena
12. 5. 2024 11:12
Odpovědět  pavelpe

Rusko dobře ví, kde je hlava té chobotnice. My sloužíme jen k tomu, aby nás vysáli a okradli do poslední kapky a o 5 minut si prodloužili svůj blahobyt. Jediný kdo se musí bát a také se bojí je Londýn a USA. Tam to bouchne! Takoví jako makronek, scholzík, Pyjala, Tusk, Melouniová, Satanjahu… – ti okamžitě přestanou štěkat a okopávat Rusku kotníky, jakmile padne Londýn a USA. Co by z toho Rusko mělo, kdyby udeřilo na Evropu, zbytečně vyhozené peníze. Jen skopčáci budou nuceni si svůj pohár pomsty za 2SV vypít až do dna-což už se děje a my jako vocasové do těch sraček spadneme také. Londýn a USA ruské zdroje nedostanou, na to prostě nemají, kdyby čert na koze jezdil. A oni to dobře vědí. A čím déle to bude trvat, tím víc bude západ ve srabu a tím víc lidí prokoukne. O nějaké “Česko” vůbec nejde.

pedro
12. 5. 2024 12:21
Odpovědět  Helena

Helenko, přesně, palce nahoru.

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 12:41
Odpovědět  Helena

Přesně tak paní Heleno, o nějakou českou kolonii vůbec nejde. Naše důležitost je minimální. A 14. 5 se narodil CHE GUEVARA. Na jeho počest jsem si dnes otevřel rum s jeho názvem. Jamajský a skvělý. Vřele fajnšmekrům doporučuji.

Pavel z Moravy.
12. 5. 2024 11:26
Odpovědět  pavelpe

Jmenovče, jestli nás někdo zachrání, bude to jedině Rusko. Ale Evropa již zhnědla, možná, že ji Rusové nechají napospas svému osudu. Má smysl z jejich strany zachraňovat tuto idiotskou společnost. Já myslím, že ne. Možná jim to nedá, ale proč by měli?
.
.

Staník
12. 5. 2024 11:48
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Už jí jednou zachraňovali ve čtyřicátém pátém. Nikdy jim to Evropa nezapomněla. Není žádný důvod jí zachránit podruhé, ale nechat jí vyžrat to, co sama způsobila. Do posledního drobečku. Myslím, že to tak Rusové a zbytek světa nakonec udělají. Možná se zachrání Balkán plus Slovensko, ale to bude tak všechno. Po tom všem, co se tu dělo kolem devátého května, musím říct, i když je mi z toho smutno, že si to velká většina Evropanů a hlavně Čechů, zcela zaslouží.

Autor
12. 5. 2024 12:19
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pro Rusko bohužel, pro nás možná ne, protože situace bude a vlastně je stejná jako s nacismem Německa. Jestli chtějí mít klid na západní hranici, budou muset minimálně vytvořit široký pás nebo ten fašismus zlikvidovat. Jinak to bude jen přestávka podobná té, jaká byla mezi oběma světovými válkami, které byly vlastně jen jednou …
K tomu ale nemusí nutně bojovat. Mohou vytvořit takové podmínky, že fašismus sám sebe zlikviduje. Ale to je na delší běh.
A to je to – oslabování Evropy, co také nakonec velmi oslabí i USA. Prostě kdo a hlavně za co by nakupoval eventuální americké výrobky, kdyby se Amerika vzpamatovala ekonomicky a hospodářsky, ale tomuhle moc nevěřím. Amerika nepotřebuje kolonie, ale silné trhy odbytu svého zboží. Až dokončím cyklus o vztazích mezi Čínou a USA, vyvstane ten problém naplno i před čtenáři zde. Američané jsou v případě ztráty absolutní dominace ve velkém průšvihu. Drtivá většina jejich majetku a financí jsou jen fikce držené stále strachem před silou USA.
Dnes, tam kde jejich síla ochabuje, jsou odtamtud vyháněny. A neberu takové kecy, že je to strategický ústup. Jedině jako ve Švejkovi …

Autor
12. 5. 2024 12:21
Odpovědět  Peter 008

pokr.
… díky vyrovnání pozicí po celém světě se všechna vojska US Army ukázala dočasně na území Spojených států …
Čili všechno záleží na tom, jestli se podaří Rusku a Čína získat PLNOU suverenitu. To je mimo jiné i nezávislost na západních finančních organizacích.

zuzana
12. 5. 2024 10:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Přispívá syntetické oblečení ke zvýšení počtu kožních onemocnění a dokonce i rakoviny kůže?

https://aktax.cz/prispiva-synteticke-obleceni-ke-zvyseni-poctu-koznich-onemocneni-a-dokonce-i-rakoviny-kuze/