politika

Nebenzja: Rusko odstraní hrozbu z Ukrajiny – “Když ne mírem, tak vojenskými prostředky”

Nebenzja: pokud se hrozba z Ukrajiny neodstraní mírem, Rusko to udělá vojensky. Tak či onak bude cílů SVO dosaženo, zdůraznil stálý představitel Ruska při OSN.

Pokud hrozbu, kterou představuje Ukrajina, nelze odstranit mírem, Rusko to udělá vojensky. Toto prohlášení učinil stálý představitel Ruska Vasilij Nebenzja na zasedání Rady bezpečnosti OSN.

Poukázal na to, že země Západu v posledních 8 letech vychovávají z Ukrajiny „protiruské monstrum“ a zavírají oči před všemi hrůznými zločiny Kyjeva proti civilistům na Donbasu a také ukrajinským občanům. Západní země ignorovaly glorifikaci nacistických zločinců a jejich kompliců, stejně jako perzekuci rusky mluvícího obyvatelstva.

Kyjevskému režimu bylo vše odpuštěno v očekávání, že jednoho dne s nenávistí zaútočí na Rusko a stane se nástrojem v geopolitickém boji USA, zdůraznil Vasilij Nebenzja.

Poukázal na to, že s tím souvisí ostrá kritika Západu vůči Rusku. Všechny cíle speciální operace na Ukrajině, stanovené ruským vedením, však budou tak či onak vyplněny, upozornil stálý představitel.

Pokud těchto cílů nelze dosáhnout mírovou cestou a proměnit Ukrajinu v normální stát s dobrými sousedy, ze kterého nebude přicházet hrozba Rusku, pak bude tohoto cíle dosaženo vojenskými prostředky, uzavřel.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3uxzfYx

sdíletj na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
7. 12. 2022 06:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Jasně a stručně.

Gales
7. 12. 2022 10:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Má recht Nebojsa.Nestrkejte k nám rypák a my vás necháme na pokoji.

7. 12. 2022 13:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Už aby to bylo !!!

Jaroslav
7. 12. 2022 16:53

Milane, my jsme také Okrajina, když ne geograficky, tak činy naší věrchušky. Historie se opakuje. Kdysi byly na území Čech koncentráky na převýchovu obyvatel Galicie, tehdá součásti Rakousko-uherska, v ukrajince nenávidící Rusko (např Terezín, nejdříve převychovávali Rusy a pak židy a kdo bude další? Všimli jste si, že předchozí dvě převýchovy řídil stejný národ? Dnes jsme jejich kolonií.). Čili tradice zde je a našli se i pokračovatelé. Dnes je to na Libavé. Mají také “politické školení mužstva”, nebo jenom tématické cíle pro ostré střelby? Slované proti Slovanům a paranoici, kteří to řídi si mnou ruce a počítají stříbrňáky. Ještě lepší vejvar, než kovid

Jan
8. 12. 2022 09:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Lide na zapade nemaji ani poneti, co rika Rusko v OSN a v rade bezpecnosti! Zamerne je na to uvalena cenzura. Aby rusofobie fungovala dal jako i dodavky zbrani a penezovod nackum na Ukradine.