Na koleno jenom před Bohem, Vlastí a vlajkou

Jezdec „Formule 1“ Daniil Kvyat odpověděl fanouškům Black Lives Matter:
„Rusové klečí před Bohem, Vlastí a vlajkou“.

Již třetí den neutichá skandál kolem „selhání“ ruského jezdce „Formule 1“ Daniila Kvyata, který odmítl pokleknou před černochy USA. Feministky, pederasti a všichni horliví příznivci „nového světového řádu“
se spojili proti ruskému sportovci a dalším pěti jezdcům „Formule 1“ kvůli jejich „rasistické pozici“. 

Nakonec Daniil Kvyat odpověděl a konstatoval, že je proti rasismu, ale ruská mentalita mu zabránila padnout na kolena před Black Lives Matter (BLM).

Virus BLM putuje světem měsíc a půl. Stupeň šílenství rozdmýchané sorosovskou klikou roste – ve Spojených státech velká část populace, včetně policie a guvernérů, klečí před vzbouřenci, vzbouřenci ničí památky a zakazují kulturní díla. Je zřejmé, že nepokoje byly vyprovokovány a financovány, aby poškodily Trumpa. 

Ale po černošských nepokojích v USA začal diktát nové reality celému světu, historie se přepisuje a všichni by měli klečet a radostně mávat duhovým hadrem. 

„Formule 1“ také nezůstala stranou. 

Nejenže zorganizovali svou koronavirovou show, která dostala závod na pokraj  přežití a rozzuřila fanoušky. 
V rozporu se všemi tradicemi, které jsou již starší 70 let, se letos bude celý šampionát „Formule 1“ konat bez diváků. Slavnostní předání cen se také změní. Nebude žádné pódium a významní hosté, kteří by předali poháry vítězům a výhercům. 

Vítěz a dva další jezdci budou muset nastoupit na startovní čáru, zastavit na ní auta, a vylézt z nich. 

Přijde k nim bezpilotní vozík, který přiveze … vodu, čepice, masky a ručníky. 

Poté k nim přijde člověk v roušce a provede krátký rozhovor. Jezdci půjdou na mini-pódia určená na slavnostní předání cen. Následně, co odehrají hymny, si jezdci vyzvednou poháry, které stojí před nimi. 

 A zatímco fanoušci diskutovali o významu takového virtuálního závodu, organizátoři šli dále a podporují hnutí „Black Lives Matter“. Podpora proti rasismu a diskriminaci vyústila v přelakování vozů Mercedes na černou a na některých automobilech se objevily … duhové vzory. 

Ano, nebuďte překvapeni, podpora pederastů přichází ruku v ruce s povinnou podporou černochů, například již tento trend oznámili v NHL a namalovali symboliku hokejové ligy v barvách LGBT +. 

A samotný start etapy v Rakousku byl poznamenán ceremonií, během níž jezdci sjednoceni v rámci akce #WeRaceAsOne měli klečet na podporu „uražených a utlačovaných“. 

Před závodem se na cílové rovince objevil nápis „END RACISM“ a na podporu demonstrantů a aktivistů po celém světě měli jezdci před začátkem závodu u něj pokleknout. Tato akce však skončila velkým skandálem. 

Všechno to vypadalo trochu divně. Všichni piloti si oblékli černá trička se slovy „konec rasismu“ a klečeli před kamerami. Ale několik jezdců rozhodně odmítlo klečet, šest z nich zůstalo stát.

Na kolena nepadli –
pilot Alpha Tauri Daniil Kvyat, mistr světa 2007, řidič Alfa Romeo Kimi Raikkonen, dále Carlos Sainz (McLaren), Max Ferstappen (Red Bull), Charles Leclair (Ferrari) a Antonio Giovinazzi („Alfa romeo“).

Samozřejmě, že všichni „komisaři“ menšin okamžitě napadli vedení „Formule 1“, týmy „vzpurných“ jezdců a samotné „nepřizpůsobivé“. 

Co to má znamenat?? Vždyť prezidenti jsou na kolenou, papež leží u našich nohou, a tady nás odmítá banda jezdců – co to je za pořádek? 

První s odpovědí přišel mistr světa Formule 1, dvojnásobný mistr světa a trojnásobný bronzový medailista Fin Kimi Raikkonen, který v historii Finska nenašel zneužívání černochů jako otroků. 

A pak se o slovo přihlásil ruský jezdec a ukázal, že je opravdový ruský sportovec.

„Když navrhli klečení jako gesto boje proti rasismu, bylo to pro mě trochu nepochopitelné. Protože je to proti mé mentalitě Rusa, který klečí jenom
před Bohem, Vlastí a ruskou vlajkou“ 
– řekl  Daniil Kvyat. 

Takže – krátce, jasně a srozumitelně pro všechny. 

Žádný „mazaný plán“ a pokus se ospravedlnit – ano, rasismus je špatný, ale padat na kolena nebude.

Daniil Kvyat svým počinem ukázal, že ruský sport má budoucnost a ne každý ruský sportovec je připraven běhat pod bílou vlajkou nebo padat na kolena před duhovými fábory. 

RIA Katjuša
https://bit.ly/2ZR2mGA

sdíletj na

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
Přihlásit: Login
1000
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Pojmenování nahrávaného obrázku
 
 
 
Audio and Video soubory
 
 
 
Jiné typy souborů
 
 
 
1 Komentáře vlákna
1 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
2 Autoři komentářů

  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Ponížení bílé rasy až na samé dno !!!