nezařazené

Atentát na Roberta Fica.

Slovenského premiéra Roberta Fica (Smer–SD) postřelil útočník, když po výjezdním zasedání vlády ve městě Handlová vyšel Fico na náměstí mezi občany. Podle úřadu vlády je jeho život v ohrožení, nyní je v péči lékařů v Banské Bystrici. Pravděpodobného pachatele atentátu policie zadržela.

Ke střelbě došlo krátce před 14:45. Fico se po zasedání vlády zdravil s lidmi v Handlové, když podle svědků zaznělo několik výstřelů, údajně až pět. Policie záhy zadržela střelce, ohradila pak místo činu. Ochranka zároveň zajistila bezpečnost ostatních členů vlády.

Po atentátu převezli premiéra do nemocnice v Handlové, jejíž mluvčí podle agentury Reuters uvedla, že byl při vědomí a jeho životní funkce byly stabilizovány.

Úřad vlády poté oznámil, že Ficův život je ohrožen. Podle informací z jeho facebookového profilu jej pak vrtulník transportoval do nemocnice v Banské Bystrici, protože do Bratislavy by to trvalo příliš dlouho vzhledem k nutnosti akutního zákroku. Svědkyně střelby podle Denníku N řekla, že politik měl krvavé zranění na hrudníku a na hlavě. Informace o aktuálním stavu i o povaze zranění se nicméně různí.

Slovenská média informovala, že vyšetřování činu si přebírá Národní kriminální agentura, elitní policejní orgán.

Útočník měl údajně zbraň legálně

Identita zadrženého útočníka zůstává neznámá. Podle některých slovenských médií jím je 71letý muž z jihu Slovenska. Televize Markíza za útočníka označila spisovatele Juraje Cintulu z města Levice a uvedla, že na místo střelby přijel vlastním vozem.

Portál Aktuality.sk napsal, že zbraň, kterou muž několikrát vystřelil na premiéra, útočník zřejmě vlastnil legálně. Dodala, že údajný pachatel v minulosti vydal několik básnických sbírek, v Levicích založil literární klub Duha a v roce 2016 pracoval pro soukromou bezpečnostní službu. Tehdy se sám stal terčem útoku v nákupním centru.

Ostře odsuzuji brutální a bezohledný útok na premiéra Fica, uvedla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Ministerskému předsedovi přeje rychlé zotavení. Čin odsoudili také čeští politici a další zahraniční politici.

Místopředseda slovenské sněmovny v reakci na postřelení premiéra na neurčito přerušil zasedání parlamentu, který dopoledne na své mimořádné schůzi začal jednat o novém zákonu o veřejnoprávní televizi a rozhlasu. Koaliční poslanec Ĺuboš Blaho (Smer–SD) obvinil opozici v reakci na atentát, že je to „její práce“.

Členové slovenské vlády před několika týdny hovořili o tom, že může dojít k útoku na politiky kvůli vyhrocené atmosféře v zemi. „To je ale informace, která s incidentem nemusí vůbec souviset,“ dodal redaktor ČT Lukáš Mathé.

Opozice na Slovensku po postřelení premiéra Fica zrušila demonstraci na podporu veřejnoprávního rozhlasu a televize, která měla být vpodvečer.

čt24

——————————–

„Práce neziskovek a médií.” Ze Slovenska po postřelení Fica

15.05.2024 16:38 | Monitoring

Tak dlouho dělali svými kecy ze slovenského premiéra hrozbu pro demokracii, až jeden idiot uvěřil, že je Frodo Pytlík a má za dobro bojovat. I to zaznělo po atentátu na slovenského premiéra Fica, který byl těžce postřelen na náměstí v Handlové. Část viny si podle mnohých musí připsat neziskovky a média, které tento narativ dlouhodobě šířily.

Podle politiků, kteří se řadili spíše k Ficovým oponentům, je odsouzeníhodný čin důsledkem „rozdělování společnosti“ a „nevraživosti a agresivity“.

V tomto duchu se vyjádřil například český prezident Petr Pavel, nebo premiér Petr Fiala (ODS).

„Jsem šokovaný a zhrozený,“ uvedl v rychlé reakci na tiskovce lídr opozice Michal Šimečka, nejostřejší kritik vlády. Na dnes odpoledne jeho hnutí svolávalo v Bratislavě demonstraci, která byla zrušena.

více:

Parlamentní listy

sdílet na

Souhlas
Upozornit na
189 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
15. 5. 2024 18:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Majdanem západ nic nedosáhl, tak sáhl k pistoli. Dalo se to čekat. Fico jim silně nebyl po chuti.

Jeden zajímavý převzatý komentář co každého praští do očí:
Myslím, že Fico byl hlavním tématem jednání fijalového šaška v ústředí CIA na výletě v USA.
A když k tomu přidáme těch nedávno 1500 vyhlášených atentátů na Slov. školy, které Fico rázně zaťápl? Vypadá to jako Kaddáfíjský způsob americké popravy.

Pávek podivně jako otočil – ale jenom jako.
Musíme ukončit válku na Ukrajině, aby Ukrajina mohla vstoupit do NATO!
To říká proto, vážení, že válčící země se do NATO přijmout nedá – oni musí nejdřív válku, alespoň papírově ukončit, pak teprve ukradinu přijmout do NATO a hned 2. den může začít opravdu VELKÁ VÁLKA i se zapojením celého býv. vých. bloku a jeho kompletní mobilizací- už to chápete?
Pávek neotočil, jen vytrubuje na velkou válku lege artis.
A Fico stál v cestě ke Slovenskému území….

A tak se zase ptejme: komu to poslouží k zisku a prospěchu?

Pravdomluvny
15. 5. 2024 19:06
Odpovědět  Helena

Fico je těžká váha,ale tohle myslím nečekal.
Hlavně ať se uzdraví,Harabin si progresivce a poskoky záchodu podá.

orinoko
15. 5. 2024 20:02
Odpovědět  Helena

Metoda byla uvedena do pohybu. Jenže emero dědek bude potřebovat vlastní sakrální oběť. Kterapak podripska palice to bude? Místní kravi chlapci sedli na divokého mustanga. Je v logice vjeci, že politiku někdo místní odskakat musí.

All
15. 5. 2024 22:40
Odpovědět  Helena

Ta cesta fialového hujera do ůstředí CIA moc smrděla a pak ještě více,když potom ihned odstoupil z funkce náš šéf vojenské kontrarozvědky,proč asi a co po něm chtěli,že to neuneslo jeho svědomí a raději odešel od diktované lumpárny.Je tu hodně souvislostí,dalo se čekat,že se brzo něco stane.A ejhle ! A ještě se stane,pokud hujeři budou ve vládě, i ten bezcharakterní převlíkač kabátů co je na hradě.Česká vláda nestydatě provádí teroristické akce už tím,že posílá smrtící zbraně ukrům i na vraždění civilistů.Klidně nám vládnou v podstatě teroristé.To už je za všechny možné červené čáry.Amerika je schopná rozhádat i nás,Čechy a Slováky,jenom aby se to tu více mlelo,jsou naprosto všeho schopni.Více a více to tu smrdí kolem a kolem a ještě bude,pokud i ntahle naše pětidemoliční klika bude smrdět dál ve vládě.

Kolemjdoucí
15. 5. 2024 23:44
Odpovědět  All

Česko-Ukrajinský podíl mne napadnout okamžitě také … A nebude daleko od věci…

Ladislav 💤
16. 5. 2024 06:17
Odpovědět  All

👍Vůbec bych se nedivil, že v tom atentátu mají prsty Fylajovi fašisti!
Kdo s něma ukončil spoluprácia plival na Slovensko? Byl to Fylajův geng!

Pravdomluvny
16. 5. 2024 06:24
Odpovědět  Ladislav 💤

Jsou to skutečně nejbližší NEpřátele slovenského “”””Medveďa””””

Pijack
16. 5. 2024 07:58
Odpovědět  Helena

Citát roku = Fico vyhrál v demokratických volbách bez pomoci Ústavního soudu, Slovenské televize či rozhlasu, bez podpory umělců, neziskovek EU. Dokázal by to Fiala z Brna?

Pravdomluvny
16. 5. 2024 08:09
Odpovědět  Pijack

Dokázal,v době Protektorátu Böhmen und Mähren je možné vše🤮🤮🤮🤮

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
16. 5. 2024 08:23
Odpovědět  Pravdomluvny

To z nás dělá totalitní stát, resp. autoritativní nebo mafiánský.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 17:53
Odpovědět  Pijack

Tom jsme od roku 1990

Ladislav 💤
16. 5. 2024 15:14
Odpovědět  Pijack

👍👍👍 ne, v žádném případě!

Pavel z Moravy.
16. 5. 2024 07:59
Odpovědět  Helena

Takže se ukazuje, že změna systému je absolutně nezbytná. Kapitalismus zdegeneroval a opět na sebe nabalil fašistické prvky. Řeší se něco co řešit nejde. Problém je v základu prohnilého systému. Tedy buď socialismus nebo barbarství. Jinak nic nevyřešíte a všechna omáčka kolem a dokola, kterou vládnoucí klika lid krmí je bolestná pro ty, kteří chápou jak by měli spolu lidé žít. Toto společenství sobeckých a nemyslících tvorů prostě dojelo. Není na tom nic divného. Všechno bylo očekávané. Řeší se jednotlivosti a neřeší se příčina rozkladu. Jak by řekl generál Vacek – Teď když máme co jsme chtěli. Nebo to snad většina nechtěla? Smutné je, že mnoho z té většiny to ještě dodnes nepochopilo. A myslím, že ani nepochopí. Není jim to dáno. Prostě mlýnek uzavřen.

Pavel z Moravy.
16. 5. 2024 10:53
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nazdar příteli, který jsi pochopil ze svého hlediska, že potřebuješ pouze společnost která bude jednotlivce vykořisťovat.

Ladislav 💤
16. 5. 2024 15:15
Odpovědět  Pavel z Moravy.

👍👍 za zlatého socialismu by se tohle NIKDY nestalo!

Pravdomluvny
16. 5. 2024 16:02
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Od generála Vacka mám knížku i s věnováním 🙋

jmm
15. 5. 2024 19:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Jasně! “Cui bono”…

Pravdomluvny
15. 5. 2024 19:05
Odpovědět  jmm

Záchodu obecně.

Jarda
15. 5. 2024 20:27
Odpovědět  jmm

Mě teda zaujal amatérský postup Ficovy ochranky. Proč nebyla k dispozici záchranka, která je vybavena pro první pomoc v různých případech? Proč vůbec nejsou členové ochranky školeni v poskytování první pomoci a nesou postřeleného jako žok do osobního auta aniž by počítali s možným poškozením míchy nebo páteře a trvá hodinu než jej přemístí na nějaké hřiště kam může přistávat vrtulník. Otázek je víc,

Pravdomluvny
15. 5. 2024 20:39
Odpovědět  Jarda

Ochranka není lékař…..a lékař není ochrankou premiéra.
To, že ochranka chybovala je fakt, ovšem že neumí první pomoc,to bych jí nevyčítal, protože s průstřelem čehokoliv má i lékař plný ruce práce.

Boomer
15. 5. 2024 21:25
Odpovědět  Pravdomluvny

.. a v čem ochranka chybovala, voni jeden odborníku? Fico byl při vědomí, dolní končetiny pohyblivé, spolupracoval, ochranka ho kryla vlastními těly a co nejrychleji odklidila do bezpečí auta, poté opustili místo incidentu! To snad někdo čekáte, že měli zaujmout kruhovou obranu a čekat, odkud co ještě přiletí? Nebo přinést z auta lékárničku a uspořádat konzilium?
Z výcviku, který absolvují příslušníci ochranné služby ústavních činitelů, by se většina z vás pomočovala do smrti…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
15. 5. 2024 21:31
Odpovědět  Boomer

Já jsem něco takovýho psal ty slepejši nevzdělanej?!!!!
Auto zaparkované kus od premiéra mělo mít otevřené minimálně dveře,aby mohlo v případě něčeho nečekaného odjet!!!!!
A o záměně doktora se zachranářem jsem psal jasně, nauč se číst,Neználku.

Boomer
15. 5. 2024 21:38
Odpovědět  Pravdomluvny

.. jak víš, že ochranka neumí první pomoc, ty pitomče? O skutečné práci ochranky víš kulový, jenom tady prezentuješ svoje představy, co by měla podle tebe dělat…

Pravdomluvny
15. 5. 2024 21:45
Odpovědět  Boomer

Ty hovado první pomoc při průstřelu břicha není na ochrance,ale na lékaři!!!!!
Nedá se to zaslepit jako rozbitý koleno,debile senilní vypatlaná.

Boomer
16. 5. 2024 13:17
Odpovědět  Pravdomluvny

..co ty o tomhle můžeš vědět, Vojcku?! Ty přijdeš do styku s klienty, kterým už nepomůže ani svěcená, můžeš jim tak akorát přidat mínusy na regulaci chlazení…

Pravdomluvny
16. 5. 2024 15:19
Odpovědět  Boomer

Sám víš 💩 a meleš…..💩
P.S.
Pitevna se nerovná neznalost,to si pamatuj.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
16. 5. 2024 15:46
Odpovědět  Pravdomluvny

..no jo, exemplář rozumu mdlého, vychování nevalného, to jsi celý ty.
Huba dokořán a skutek utek…

Pravdomluvny
16. 5. 2024 16:07
Odpovědět  Boomer

Ty seš úplný Einstein a Gut Jarkovský dohromady…. bohužel výsledkem je Neználek..
Nebudu s někým,kdo nemá rozum ztrácet čas.

Boomer
16. 5. 2024 20:35
Odpovědět  Pravdomluvny

..jo, neztrácej se mnou čas, to ti chválím, o rozum ty přijít nemůžeš, ten nemáš…

Pravdomluvny
16. 5. 2024 20:53
Odpovědět  Boomer

Pravil prvok……

Václav
17. 5. 2024 04:44
Odpovědět  Pravdomluvny

vaše urážlivé komentáře, kdy si dokážete takhle nadávat, jsou žalostné čtení. Svůj názor jde napsat slušně, nemyslíte?Tato poznámka platí pro všechny ,není určena pouze Vám. Uvědomte si laskavě, že i jiní čtou komentáře druhých. Je smutné, tu číst urážky a nadávky. Tím spíš, že zde očekávám trochu probuzenější čtenáře.

Pravdomluvny
17. 5. 2024 05:49
Odpovědět  Václav

Nikdo vás nenutí moje odpovědi číst.

Slovan
17. 5. 2024 07:49
Odpovědět  Pravdomluvny

Kdybys udělal napřed dva parakotouly, tak tě to vždycky přejde. Vezmi si příklad ze mě. Ale je hezké že přijde nějaký václav (náhodou) a vyčiní tě!! Jj ten co tančí s vlky. 😃👍🙄

Pravdomluvny
17. 5. 2024 08:43
Odpovědět  Slovan

Já nejsem ty a nikdy nebudu 🥳🥳🥳🥳🙋

petr
16. 5. 2024 05:29
Odpovědět  Boomer

V čem asi chybovala? Říkají si bodygardi tudíž osobní strážce. Jak to že jej nekryli vlastními těly a nemapovali podezřelý pohyb v davu? Jak může útočník vystřelit pět ran na chráněnou osobu? Všechno to jaksi moc smrdí.

Jo24
16. 5. 2024 10:17
Odpovědět  petr

tak “trochu” nevydarene scenario….

Pravdomluvny
16. 5. 2024 11:40
Odpovědět  Jo24

Ano, tvůj zbytečný výskyt.

Boomer
16. 5. 2024 13:33
Odpovědět  petr

.. jo, smrdět to může akorát pro vás! Jaké máte praktické zkušenosti se střelbou a ochranou osob? Co je podle vás podezřelý pohyb v davu? Jak rychle je podle vás možno vypálit pětkrát ze samonabíjecí pistole? Co s ní dokážete trefit na 5 metrů? A co na dva metry? Při zkoušce způsobilosti na ZP musíte zasáhnout opakovaně terč na vzdálenost 10 metrů. Jo, jsou blbci, co to nezvládnou a mají po žížalkách, a jsou tací, co to hravě nasází do černého o průměru 20cm.
Jak rychle dokážete určit, kdo, odkud a na koho střílí? Jak rychle se dokážete zorientovat a postavit do předpokládané dráhy střely?
Tak honem, honem, šup šup ať to lítá, máte na to dvě až tři vteřiny! A reset se nekoná, nová hra nebude…

zdendulka
15. 5. 2024 22:08
Odpovědět  Pravdomluvny

ochranka má nejen chránit – což neudělala, ale zabránit i poškození – čehož se neodbornou přepravou nejspíše dopustila – co je tedy učí, když ne také první pomoc ??? Chránit neumějí, odvahu neprojevili, pomoci nedovedli…. co teda je učili ???

Pravdomluvny
15. 5. 2024 22:17
Odpovědět  zdendulka

Slyšel jste někdy termín:
Masivní krvácení do dutiny břišní a k tomu možné následně poškozené orgány uvnitř….játra,slezina,slinivka, žaludek….to fakt není o lékárničce s obyčejnou výbavou.
To chce okamžitě na operační sál.
Tohle není v moci ochranky,ta má jen chránit.
Ale vaše otázky a rozhořčení je pochopitelný 🙋

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
milan
16. 5. 2024 10:24
Odpovědět  Pravdomluvny

chranila spatne ochrnka nesmi dopustit aby mezi premierem a dotycnym nikdo nebyl mezi nema nesmi byt volny prostor bud to hrube podcenili nebo se na tom podileli a navic me zarazilo jak pomalu jednali jak ve zpomalenem filmu

Pravdomluvny
16. 5. 2024 11:41
Odpovědět  milan

Z počátku kinematografie

Slovan
17. 5. 2024 07:53
Odpovědět  milan

👍 👍 👍 👍 👍

Miroslav
16. 5. 2024 00:50
Odpovědět  zdendulka

Svého času i Klaus byl ,,obětí,, atentátu naštěstí kuličkovou pistolí. I papež Jan Pavel ll byl postřelen. I Ronald Reagan. Když se atentátník dostane do blízkosti oběti, ochranka nemá téměř šanci. Mimochodem, nedávno byl spáchán stejný atentát na bulharského premiéra. Ticho po krajině.

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:32
Odpovědět  Miroslav

CIA, MI6 a desátník Čoudelka jsou zřejmě při chuti.

Slovan
16. 5. 2024 07:19
Odpovědět  ModrýKlokan

Taky že ju, bude veselo, žádný chcimír asi nebude. Mlží.

Bety
16. 5. 2024 09:06
Odpovědět  Pravdomluvny

Proto na to vybrali asi staršího dědka. Ten nepřipadá ochrance nebezpečný.
A ať na nás nechodí s “osamělým střelcem”, tohle je už profláknuté ažaž.

Dag
16. 5. 2024 23:26
Odpovědět  Bety

Jo,jo.Stejny modus operandi. Na fakultě střílel filosof a tady básník. Co s těmi lidmi dělají.To jim snad vymyvaji mozky…

Pavel
16. 5. 2024 14:42
Odpovědět  Pravdomluvny

Ochranka není lékař, ale má sloužit k tomu, že zabrání i za cenu vlastního života zranění chráněné osoby! Za to jsou placeni a je to jejich práce,pokud již nelze chráněnou osobu dostat z nebezpečné situace mají jej chránit vlastním tělem! Taková ochranka co dovolí vyprázdnit zásobník do chráněné osoby je úplně k ničemu.To je jako ti naši šašci co čuměli na to jak “týpek” kuličkovou pistolí střílí do Klause! věděli prd, jestli je to skutečná zbraň nebo hračka. Aby se nakonec neprokázalo spojení Ficovy ochranky se střelcem, v této fašistické žumpě zvané EU je již vše možné! Zlatá totalita do hadráku 89!

Pravdomluvny
16. 5. 2024 15:22
Odpovědět  Pavel

Hned v první větě je řečeno vše,na čem se shodneme na celém tvém příspěvku.🙋👍

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
15. 5. 2024 21:15
Odpovědět  Jarda

To není tak jednoduché. Podle infa šel Fico sám blíže ke střelci.
A za další – takovým atentátům se prostě nedá zabránit. I Reagan na tom byl podobně. Je v tom faktor překvapení, prvotní iniciativy. Stejně jako u teroristických útoků, jako nedávno v Crocus Hall.
Nemůžete si neustále platit takovou ochranku, jako když byl např. Obama tehdy v Polsku, tj. byly kolem něj i průhledné neprůstřelné stěny (Je fotografie, na které je to dobře vidět). Podobně se zajišťuje ochrana i papeže, neprůstřelné limuzíny jsou obvyklé, ale ani ty nemusí zachránit nic.
Obecně je zatím až příliš málo informací, aby se dalo nějak soudit, aniž by to nebyl žvást. My třeba nevíme, co s edělo a jak se to dělo, na videu bylo vidět, že Fico zpočátku podporován šel skoro sám do auta, jestliže šel, pak nemohlo hrozit podle prvním dojmů až takové nebezpečí ohledně páteře, tak mohli uvažovat, a “táhli” jej prostě do bezpečí.
Nebuďme prostě těmi, kterými tady ve většině opovrhujeme – gaučovými generály, lékaři, odborníky na ochranu vysoce postavených politiků … my nevíme ani desetinu toho, co oni, ale spíš tak víme sotva jedno procento.
Řeknu jen jedno, ať se uzdraví a dál vede svou zem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
15. 5. 2024 21:53
Odpovědět  Peter 008

.. pět výstřelů ze samonabíjecí krátké zbraně, cca.2-3 vteřiny, z bezprostřední blízkosti mezi střelcem a chráněnou osobou. Fico udělal fatální chybu, když na zavolání změnil směr pohybu a vyrazil k bariéře, čímž narušil sestavu ochranné skupiny. Co asi tak mohla ochranka dělat?

Boomer
15. 5. 2024 21:18
Odpovědět  Jarda

.. odpovědi na vaše otázky nečekejte, na blbosti se těžko odpovídá…

zdendulka
15. 5. 2024 22:04
Odpovědět  Jarda

Francie se pozastacuje nad tím, že tomu ochranka nejen nezabránila, ale po první ráně měl před Ficem už stát bodyguard a chránit ho vlastním tělem…. co je to za ochranku… navíc ho fakt vlekli k autu jak pytel ovsa. Člověka s prostřeleným žaludkem a dalšími vnitřními zraněními… to je prostě hanba ochranka – špatný výcvik…. a nejen to…..

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:35
Odpovědět  zdendulka

Ochranka na dvě věci, na bobek a na nic. Zadarmo drazí. Vyhodit bez výsluh, nemilosrdně a pro výstrahu dalším takovým kašparům.

milan
16. 5. 2024 10:28
Odpovědět  ModrýKlokan

ale pokus o atentat na Putina ve Svycarsku kde se mel setkat s Trumpem to jeho ochranka zvladla na jednicku kdyz udelali umelou tlacenici a tak ho chteli dostat

Dag
16. 5. 2024 23:32
Odpovědět  milan

Tak o tom vůbec nevim,že ho tám chtěli dostat..

Joe Arp
16. 5. 2024 17:57
Odpovědět  ModrýKlokan

Myslím, že v případě např. americ. prezidenta by se nikdo neodvážil strčit ani ruku do kapsy, natož jí vytáhnout s bouchačkou! Ale najde se tu blbec co ochranku obhajuje, učenými pindy.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 18:20
Odpovědět  Joe Arp

🤔🤔🤔🤔koho myslíš????😁

Joe Arp
16. 5. 2024 18:24
Odpovědět  Pravdomluvny

To bys neuhodl, ani nepoznal, má skvělé mimikry futrálu na profesory. Cha cha cháááááá

Pravdomluvny
16. 5. 2024 19:03
Odpovědět  Joe Arp

Máš pravdu,neuhodl jsem……
Vzdávám to 😁🙋

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
17. 5. 2024 07:58
Odpovědět  Joe Arp

Ehmm, mohu taky hádat? Kolik mám pokusů? 😊

Joe Arp
17. 5. 2024 10:33
Odpovědět  Slovan

Nešvindluj, to bys měl jednoduchý, když etalon vědění se odhalil svou nekonečnou kapacitou faktů a souběžně mě znehybnil přívalem mouder. Tak snad u příští hádanky barde.

Boomer
16. 5. 2024 20:45
Odpovědět  Joe Arp

..jo, je to tady strašný, a taky se tu vyskytují odborníci, kteří naprosto přesně vědí, co ochranka udělala špatně, ač je pro ně samotné je v reálu nejvyšším duševním výkonem vyšůrování bílého autobusu.
Mudrlanti, co mají pracky usmolené od volantu a pr*el zapařenou od šichty na sedačce…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
17. 5. 2024 06:59
Odpovědět  Boomer

Jasně…..a v dobách dávných jezdila Černá sanitka 😁a s ní šéf ochranky

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vaska
15. 5. 2024 19:15
Ohodnotit příspěvek :
     

začíná to stejně jako v Německu – 30. léta a fašizace společnost (bojůvky SAmanů) – viděl jsem krásné foto z doby těsně po válce, kde se houpalo v konopnejch vázankách asi 10 maníků a pod tím foto bylo napsáno, že to jsou novináři kteří pomáhali fašizovat společnost a spolupracovali s nacisty
Nevěřím na náhody – je třeba si položit otázku : komu ten atentát prospěje

15. 5. 2024 19:54
Odpovědět  Vaska

Atentátník je nejen buze-rant, ale navíc debil až běda, protože tím, že z Fica svým činem udělal mučedníka, to ve finále prospěje jak Ficovi – doufám že přežije -, tak SMERu. Vlastně tuplovanej de-bil – kdo si myslí, že by nastoupil na jeho místo? Zkrátka se buz-erant chtěl zviditelnit co geroj, páč ve skutečném životě je naničhodník. Jinak to nevidím.

orinoko
15. 5. 2024 20:04

Už jsem napsal výše. V emerice se losuje, kdo v Podripsku musí vyrovnat skóre.

milan
16. 5. 2024 10:30

nevim esli je teply ma syna a zatkly aj jeho zenu tady je dulezite kdo byl v pozadi a ridil to

16. 5. 2024 11:43
Odpovědět  milan

A? Buzerantů s dětmi je habaděj. Aj Kikina má dva syny. Třeba se jednou dozvíme, proč se Václav ml. stáh ze dne na den z politiky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
15. 5. 2024 20:50
Odpovědět  Vaska

Komu ten atentát prospěje? Jednoduché. Je to varování pro ostatní premiéry.
Jaké se mají držet linie. Opičák Šimečka splnil svůj úkol.

15. 5. 2024 22:13
Odpovědět  sizok

A pokud jsou to chlapi, budou dál držet svou linii, a na varování se vys-erou? Pak co? Putin přežil 43 pokusů o atentát https://www.youtube.com/watch?v=ujHMrKhe1pA a přijde ti, že by držel cizí linii, nebo nechodil mezi lidi?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ivo
16. 5. 2024 01:22
Odpovědět  Vaska

Tohle je první smysluplnej příspěvek

PENNYS
15. 5. 2024 19:18
Ohodnotit příspěvek :
     

JAK REAGUJÍ LIDÉ ODKRAVINCE:15. května 2024, 19:13 – Veřejné zpravodajství – OSN
Ukrajinci na sociálních sítích vyjádřili nespokojenost s tím, že při pokusu o atentát nebyl zabit slovenský premiér Robert Fico. Na kanálech Telegram se objevily komentáře odrážející nenávist a výhrůžky vůči politikovi, známému svým proruským postojem.
Tady jsou některé z nich:
“Doufáme, že se operace nedožije.”
“Škoda, že ho nezabili.”
“Karma”.
“Mělo to být v hlavě.”

Pipa
15. 5. 2024 19:32
Odpovědět  PENNYS

Budou to banderovci, kdo dostane nakonec zaslouženou nakládačku ! Náckové!

Pravdomluvny
15. 5. 2024 20:41
Odpovědět  Pipa

Přesně tak, škodná se likviduje a to Banderonacisti v ČR nebo v SR….. musí poznat na vlastní kůži.

milan
16. 5. 2024 10:32
Odpovědět  PENNYS

uz meli byt zatceni a deportovani na Ukroruinu valcit

Pavel z Moravy.
15. 5. 2024 19:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco mimo téma – Jiří Weigl- žijeme v Absurdistánu nebo v blázinci? Pan Weigl to velmi dobře popisuje na https://cz24.news.
Přátelé, tady to dojede rychle. Jak to nějak tak popsala kdysi Nicola Bornová – řítíme se z kopce do bazénu s kyselinou sírovou. A jak to říká pan Weigl, toto vše je důsledek našeho nezájmu. Ale tady to většina lidí pochopí až v tom bazénu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Kolemjdoucí
15. 5. 2024 23:19
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pan Weigl by měl zavzpomínat, komu že sloužil, exponentovi jaké strany zametal cestičku, jak se ona partaj a její členstvo profilovalo již v době téměř poplyšové, co a jak ona partaj v průběhu času měla a má na triku, jaké způsoby “boje” nejen s politickou konkurencí používala ( napadání mítinku, vejce, kameny, matice, atd.házené na lidi na pódiích – a za rohem výplata v hotovosti z oken limuzín za nezájmu policie , medií a identické obviňování napadených z rozdělování společnosti ) , fašounská hesla v parlamentu, pořádání nočních demonstrací před trvalým bydlišti tehdejších mocných, hysterická média, umjelci, zneužití a napadání rodinných příslušníků v předvolebním klání, podřezávání prezidenta, likvidace oponentů, deportace ( vše veřejně aktivními členy ODS, vše omilostněno ) opětovné obviňování napadených z agresivity a rozdělování společnosti, otevřené schvalování, podněcování a skrytá organizace provokací, protestů, kde už už docházelo k fyzickým napadením, atd., a to vše za nezájmu Policie, SZ i justice z dílny jak strany “otce zakladatele, tak ve spolupráci s fanatiky z Topinek a Stanu . Nicméně prim hrála a hraje ptákostrana, strana pána, kterému oddaně sloužil

Jo24
16. 5. 2024 00:05
Odpovědět  Kolemjdoucí

co to sem pletes, tu je ina diskusia, soudruhu

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:40
Odpovědět  Jo24

Drž hubu fetko.

Jo24
16. 5. 2024 10:21
Odpovědět  ModrýKlokan

modryklokan, ma hubu ja nie!!!

Pravdomluvny
16. 5. 2024 11:42
Odpovědět  Jo24

Ne,ty máš rektum

Ja24
16. 5. 2024 17:12
Odpovědět  Pravdomluvny

a ty si kde?

Pravdomluvny
16. 5. 2024 17:55
Odpovědět  Ja24

Tady ty mluvící 3,14,čo Vášáryčky

ModrýKlokan
16. 5. 2024 16:08
Odpovědět  Jo24

Tak tlamu, ty naděláš. Musím ti ale uznat, že jsi originální. Mluvící kravský lejno, to tady ještě nebylo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
16. 5. 2024 16:19
Odpovědět  ModrýKlokan

Ale bylo,jen se to💩jmenovalo Tarantina

16. 5. 2024 01:55
Odpovědět  Jo24

Copa copa, se-re tě, že mluví k věci?

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 04:42
Odpovědět  Jo24

Že by se potrefenà husa ozvala, soukmenovče ?

Jo24
16. 5. 2024 10:22
Odpovědět  Kolemjdoucí

a jejee tady je ZOO, tak letim….

Pravdomluvny
16. 5. 2024 11:43
Odpovědět  Jo24

Táhni kuřbuřte

Slovan
16. 5. 2024 17:26
Odpovědět  Pravdomluvny

🤣 🤣 🤣
To už jsem dlouho nečetl.

16. 5. 2024 11:44
Odpovědět  Jo24

za opičákem

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 17:32
Odpovědět  Jo24

Od kdy exkrementy poletují …

Pravdomluvny
16. 5. 2024 05:42
Odpovědět  Jo24

Už tady zase smrdíš ty progresivní 💩💩💩💩

milan
16. 5. 2024 10:34
Odpovědět  Jo24

ty si jiny pripad

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:41
Odpovědět  Kolemjdoucí

ODS Opravdu Drahá Strana. Prolhaný křivý potkan Vajgl se tváří jak neviňátko.

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 06:07
Odpovědět  ModrýKlokan

Je signifikantní sledovat de fakto ideové otce, zakladatele dnešního marasmu, jak si navlékají na své zkažené ksichty masky dobrák a zachránce… A na podlý plebs to platí …

Pravdomluvny
16. 5. 2024 06:35
Odpovědět  Kolemjdoucí

S cividem a jeho šílenci se nepletl,s fašoEU též ne.

Pavel z Moravy.
16. 5. 2024 07:39
Odpovědět  Kolemjdoucí

Já ho neobhajuji, pouze píši co nyní řekl.

Slovan
16. 5. 2024 07:52
Odpovědět  Kolemjdoucí

Jj na tohle se už zapomnělo a teď dšlá zase nejchytřejšího a myslí si že se tím vykoupí. A už běží mezi lidmi “více takových klausů”. Tomu se říká okno jak výkladní skříň.

Pavel z Moravy.
16. 5. 2024 08:45
Odpovědět  Slovan

Nezměníme systém, nezměníme nic. Všechno to jsou potom zbytečné žvásty. Ty jako řemeslník od zednického fochu to musíš vědět. Durch prohnilý barák je nejlépe strhnout a postavit nový. Tady je to úplně stejné. Čau.

Slovan
16. 5. 2024 09:49
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle tak jak kdy, samozřejmě záleží na stavu. No a pak taky lidi kupují tyhle domy kvůli pozemku, že jo.

Pavel z Moravy.
16. 5. 2024 11:00
Odpovědět  Slovan

No tak se pak nedivme, že to tady celé strhnou, postaví montovny a germán se svojí partou zaprodanců se z toho bude živit. Jak prosté milý Watsone. Nic nového nestavme, stejně to nebude pro nás. Vždyť my již žádný národ nejsme, jsme pouhé loutky v rukou nadnárodního kapitálu. Tahle země za chvíli zmizí jak pára nad hrncem.

skeptik
15. 5. 2024 19:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Dokud konkrétní pisálci a mluvící hlavy neponesou zodpovědnost za to co napíší či řeknou v TV (lži, dezinformace, nenávist) tak se nic nezmění.

Helena
15. 5. 2024 20:10
Odpovědět  skeptik

Předně by tuto zodpovědnost museli nést mééédia a hlavně lžidotv, které si vovce za ty lži platí.

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:43
Odpovědět  skeptik

Nad presstituty musí být zavedena přísná kontrola. První pochybení – výstraha. Druhé pochybení – vyhazov a zákaz výkonu povolání, jako v Německu.

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 17:52
Odpovědět  ModrýKlokan

Uplatnění “odměn” jako v historii by nebylo od věci – pomalovat záda na veřejném pranýři pracovním nástrojem na ovládání dobytka rukou zkušeného exekutora ( správná by byla okamžitá aplikace téhož jak u volených, tak jmenovaných pantátů a paňmám z politiky, státní správy, samosprávy, atd. )

Pravdomluvny
16. 5. 2024 18:21
Odpovědět  Kolemjdoucí

A lidová zábava by opět kvetla 👍👍

Honzas
15. 5. 2024 20:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Největší pitomci jsou Pražáci, těm musí vladnout kde jaký Brňák. Nejhorší slováci jsou ti kteří naslouchají absolventům Aspen institutu. Za bolševika bylo na světě dobře, svět byl bipolární a dobře se v něm člověk orientoval. Dnes je v tom takový guláš že mnoho lidí neví kde je levá a kde pravá. Nemají vlastní rozum a dokáží pouze interpretovat cizí myšlenky. Pak se divíte že někomu z toho hrábne a střílí do lidí.

katango
15. 5. 2024 21:02
Odpovědět  Honzas

Brňáci se k nám serou silou mocí. Přemnožená verbež. Jen si je nechte klidně doma, my tady o ně nestojíme.

Kolemjdoucí
15. 5. 2024 23:31
Odpovědět  katango

Přesto si Moravský volíte sami kam jen to jde … Normálních Pražáků je minimum ( tak to prostě je, nezlobte se, ale mimo Vás, a skutečně pár dalších o jiných ani vidu, ani slečnu.. ) , a v Praze volí Pražané, v drtivé většině s Milionem chcanek a Ukronácky vyřvávali zase především persony z bohužel hlavního města. Na metr čtvereční je koncentrace mentálních a morálních kriplů jak v Práglu, tak Brně, včetně mnoha dalších měst doslova smrtící … Nikdo jiný než Pražáci nebo Brňáci to nevyřeší, nikdo jim ruce nekroutí, aby jednali jako hnízdo zmijí…

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:47
Odpovědět  Kolemjdoucí

Každej pražák si může za to, že je pražák. Retardovanej.

Jo24
16. 5. 2024 10:26
Odpovědět  ModrýKlokan

modryklokan se navazi do kazdeho…asi je to dobre placeny, ze jo?

ModrýKlokan
16. 5. 2024 16:13
Odpovědět  Jo24

Si piš. Za komentář beru 73,50 Kč na ruku, bez DPH. Je to dřina, s jelitama jako ty, ale někdo musí dělat i špinavou práci. Jako kapesný dobrý.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
16. 5. 2024 10:17
Odpovědět  Kolemjdoucí

V Praze je plno centrálních úřadů a plno VŠ se studentama z celý ČR a s voličskejma průkazama. My Pražané jsme v menšině.

ModrýKlokan
16. 5. 2024 16:15
Odpovědět  katango

Aha, a že je to v Brně úplně stejný, je asi nad tvý rozlišovací schopnosti. Dvojí metr, co je dobrý pro Prahu, je špatný pro Brno.

Tuhle stupidní debatu jsi zahájila ty. Já jsem myslel, že už to tady párkrát proběhlo, ale vidím, že ti to evidentně nestačilo. Moje vědomě provokační reakce byly ve skutečnosti satirickou hyperbolou.

Tyhle ublíženosti reálně nesdílím a většinou ignoruju. V mezivesnickým soupeření se vyžívají vylízaný fotbaloví fanoušci.

Fakt mě překvapuje, že se svým vzděláním, profesí a zkušenostma jedeš tyhle infantilní vlny. Nechápu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:45
Odpovědět  katango

Nesváděj progresivní retardaci vymletých kebulí pražáků na jiný. Nejdřív si tam zameťte sami, namistrovaní tukani.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 08:12
Odpovědět  ModrýKlokan

Odkud je Fyjalenko Banderonacistovič a odkud třeba bývalý primátor Hudeček…..a Jurečka?????

katango
16. 5. 2024 10:18
Odpovědět  Pravdomluvny

A odkud je ModrýKlokan???

ModrýKlokan
16. 5. 2024 16:27
Odpovědět  katango

V dnešní době je retardů všude až moc. To je nějakej soutěžní pohár o první místo?

Štamgasti dávno ví, že jsem z Brna a myslím, že to lze snadno poznat i z mých dnešních reakci. Jinak hlavní reakce přímo pro tebe o pár komentů výše.

Hloupá a zbytečná debata, která se v pravidelných intervalech opakuje po hloupých provokacích například od tebe. Což je docela překvapivé, pro mě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
16. 5. 2024 21:56
Odpovědět  ModrýKlokan

Sorry, ale já vždycky jen reaguju, když se někdo naváží do Pražanů či do Prahy obecně. Sama si nezačínám. Přestaňme se tedy navážet do Prahy i do Brna a bude klid.

15. 5. 2024 22:32
Odpovědět  Honzas

Nejhorší jsou trpaslíci

Pravdomluvny
15. 5. 2024 22:43

Copak,nerostou ti a nerostou????

Slovan
16. 5. 2024 09:52
Odpovědět  Pravdomluvny

Ty si to zase pleteš s podpapírákama. Kvok. 🤣🤣🙋‍♂️

Slovan
16. 5. 2024 09:50

Sádrový? Tak to je jasný, to jsou strašný kuurwi udavačský. 👎👎🤮🤦‍♂️

Pedro
16. 5. 2024 00:14
Odpovědět  Honzas

Nikomu nehráblo, ten zmrd byl na to naveden.

Slovan
16. 5. 2024 09:52
Odpovědět  Pedro

Možná jak ten v Praze.

Jo24
16. 5. 2024 10:28
Odpovědět  Pedro

vypadal a hovoril ako nadrogovany….

Pravdomluvny
16. 5. 2024 11:45
Odpovědět  Jo24

Jako Maťovič s Lipšicem dohromady……a Korčok kameraman🥳

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
16. 5. 2024 16:51
Odpovědět  Pravdomluvny

Slováci tomu říkají Tchorčok… :-D)))))

Pravdomluvny
16. 5. 2024 17:57
Odpovědět  ModrýKlokan

Trefné 🙂

ModrýKlokan
16. 5. 2024 16:47
Odpovědět  Jo24

To mohlo být šokovým stavem – posttraumatickou stresovou reakcí, vyvolanou epizodou nenatrénovaného a nezvladatelného emočního přetížení, během atentátu a po zákroku policie.

Ten blb je podle dosavadních informací blbem i v běžném životě. Prožitek takového silného stresu u velké části lidí vyvolá, pokud ne fyziologický šok, tak alespoň dočasnou výraznou mentální regresi – zpomalení či utlumení kognitivních/myšlenkových funkcí, které se u zdravé průměrně inteligentní dospělé osoby, může rovnat jakoby virtuálnímu návratu do stavu kognitivní úrovně v dětství, přibližně v pubertě.

Prostě i pár hodin může myslet a mluvit, jako by mu bylo 10, 12 let. Pak působí jako zfetovanej. To se asi ještě dozvíme přesněji.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Horňák
15. 5. 2024 21:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Bratislavská kavárna se vyrovnala úrovní nenávisti té Pražské kavárně.

Pravdomluvny
15. 5. 2024 21:33
Odpovědět  Horňák

Pražské havlolejnolahvárenské žumpě……ale jinak souhlas 👍

Slovan
16. 5. 2024 09:54
Odpovědět  Horňák

Tak swyně jsou asi všude stejné, stejně smrdí a chrochtají, hlavně kvičí.

Tom
15. 5. 2024 22:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Já jen doufám, že nerupne v bedně zhulenýmu Novotnýmu, který je teď plnej nenávisti.

Kolemjdoucí
15. 5. 2024 23:38
Odpovědět  Tom

Jednak je mentální mrzák, a koho by si ta bečka vybrala za cíl ? Chápu, že by Praha a členové ND tleskali, nicméně koho či co by ta zdegenerovaná bečka sádla hodlala vyzmizíkovat ? Že by až tak přispěl nejen k vlastní eliminaci ?

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:48
Odpovědět  Tom

To čuně je teď spokojený, před barák mu vysypali náklaďák hnoje, tak se v tom labužnicky rochní.

Lubkral
15. 5. 2024 22:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Zřejmě jako vždy vrazi z Wall Streetu? Teď bude na řadě Orbán? Nebo Trumph? Toto jse ukázka americké demokracie. To je taková u které stříká krev!

Pravdomluvny
15. 5. 2024 22:22
Odpovědět  Lubkral

Orbán má zřejmě své léty prověřené a vším možným prošlé lidí kolem sebe,jinak by už dávno nebyl.

Autor
15. 5. 2024 22:20
Ohodnotit příspěvek :
     

https://ria.ru/20240515/sheremet-1946209033.html?in=t

SIMFEROPOL 15. května – RIA Novosti. Poslanec Státní dumy z krymské oblasti, člen bezpečnostního výboru Michail Šeremet, uvedl, že za pokusem o atentát slovenského premiéra Roberta Fica mohou stát ukrajinské speciální služby.
„Přiznávám, že za pokusem o atentát na Fica stojí ukrajinské speciální služby, které chtějí zastrašit všechny rozumné západní politiky, kteří odmítají sponzorovat vojenský konflikt na Ukrajině a Zelenského teroristický režim. Vyzývám bezpečnostní agentury Slovenska, aby to prověřily tato verze je prioritou,“ řekl Sheremet RIA Novosti.
Fico byl podle něj známý svým zásadovým postojem k vojenskému konfliktu na Ukrajině a dělal vše pro to, aby „neposkvrnil Slovensko vojenskou pomocí současnému kyjevskému režimu, který nabral kurz ke genocidě ukrajinského lidu“.
“Pokus o Ficov život ukazuje rukopis fašistického ukrajinského režimu, který jedná se všemi nevhodnými lidmi, kteří vyjadřují opačný názor, včetně mimo Ukrajinu,” řekl poslanec.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lubkral
16. 5. 2024 07:46
Odpovědět  Peter 008

Možné by to bylo. Ukrajinci od jakživa páchali zvěrstva a není jim nic takového cizí.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 08:13
Odpovědět  Lubkral

Proto zaslouží následovat osud Kartága

Horňák
15. 5. 2024 22:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Najdeme ruskou stopu atentátnika s kontaktem na Putina?

Pravdomluvny
15. 5. 2024 22:45
Odpovědět  Horňák

Že váháš.👍

Kolemjdoucí
15. 5. 2024 23:40
Odpovědět  Pravdomluvny

Už našli pasy Čuka a Geka ?

Joe Arp
16. 5. 2024 00:34
Odpovědět  Kolemjdoucí

Zatím ne, ale najdou.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 05:44
Odpovědět  Kolemjdoucí

Ty vytasí jako trumf, vydrž

petr
16. 5. 2024 05:40
Odpovědět  Horňák

Už se našla. Naše hovinky již psali, že útočník byl před léty spojen s Proruskou skupinou a doložili společnou fotkou. Skripal a Vrbětice jak když vyšije.

Marian
15. 5. 2024 22:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Dokonalosť trpí…

Marian
15. 5. 2024 22:55
Odpovědět  Marian

Chcel aby niektoré veci boli dokonalé tak musí trpieť…

All
15. 5. 2024 23:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Přeju panu premiéru Slovenska Petru Ficovi,aby se co nejrychleji plně uzdravil a aby byli odhaleni i ti za oponou,co inscenovali tento atentát.Vše důkladně vyšetřit a zveřejnit jejich jména a pohnat k zodpovědnosti a před soud.

All
15. 5. 2024 23:15
Odpovědět  All

Omluva a oprava: ,,Robertu Ficovi”.

Pravdomluvny
15. 5. 2024 23:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Koukal jsem na zajímavý rozhovor:
Bývalý šéf slovenských ochrankárov:
Prekvapuje má, že okrem Fica nie je zraněný žiadný ochránkár…….🤔

Jo24
16. 5. 2024 00:09
Odpovědět  Pravdomluvny

mna prekvapilo, ze to bol rozhovor s byvalym…..🙄 ochrankari nemaju teraz sefa, ci co ?!

Joe Arp
16. 5. 2024 00:36
Odpovědět  Jo24

Ty behaj do riti čaputo řiťko!

Ja24
16. 5. 2024 10:31
Odpovědět  Joe Arp

a ty co? ty uz tam si??

Pravdomluvny
16. 5. 2024 15:28
Odpovědět  Ja24

Ohanbí Vášáryčky promluvilo….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:50
Odpovědět  Jo24

Ty seš větší debil, než se původně zdálo.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 05:45
Odpovědět  Jo24

Zase máš F100,ty F73 A52 sG10????

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 06:02
Odpovědět  Jo24

Hyenka, že… A domácí hyenka, podtatranská – alespoň se snažíš tak vypadat… Jsi placenej provokatér, udavač, práskač, nebo vnitro, elf, neziskovka , či jiná špína … Nelži, že to děláš zadarmo, trolliku…

Pravdomluvny
16. 5. 2024 06:36
Odpovědět  Kolemjdoucí

Je to ubohý zmrd z Reichenbergu, nemá kamarády,rodina se mu rozpadla, oba chlapi mu utekli.

Ja24
16. 5. 2024 10:32
Odpovědět  Pravdomluvny

komu? tomu buzerantovi? nauc sa gramatiku cestiny, vtipalku!!

Pravdomluvny
16. 5. 2024 15:32
Odpovědět  Ja24

Když jsi blbej a věčně zlitej jako udavač Havel nepiš, projeví se to….. ohanbí Vášáryčky
A na začátku věty se píše VELKÉ PÍSMENO, POTRATE!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Kolemjdoucí
16. 5. 2024 10:55
Odpovědět  Pravdomluvny

Že by Liberec byl útočištěm pro tuhle trosku ? Je fakt, že zrovna Reichenberg je modrý a progresivní až z toho bolí oči …

Pravdomluvny
16. 5. 2024 15:33
Odpovědět  Kolemjdoucí

Věř mi, že se moc nepletu…..

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 17:59
Odpovědět  Pravdomluvny

Nemám důvod Ti nevěřit, nebo nějak pochybovat – naopak souhlasím …

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Rozvědčík Guma 107 i strašidlo Fyjalová Nutela by měli hlavně držet hubu. Rozdělování společnosti, nevraživost a agresivita je především náplň celé jejich práce. I vůči Ficovi.

Když mohli policajti a prokurátoři svrhnout Nečasovu vládu, jak to, že jim dělá takový problém začít vyšetřovat a postavit před soud tuhle vládu mafiánských gaunerů? Za rozvrat státu, ničení hospodářství, nelegální spolčování se zločinci, zneužívání funkcí a moci, zpronevěřování státních prostředků, všeobecné porušování zákonů?

Jedou v tom všichni spolu? Je zde vláda organizovaného zločinu a zločinných válečných štváčů?

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 05:54
Odpovědět  ModrýKlokan

Také se straky z tehdejší kauzy řádně poučily. Jednak jsou zalezlí v análu jistého velvyslanectví, plní do puntíku vše, co si kdo zvenčí namane, roky za pomoci Topinek, Stanu, a dalších deprivantů ovlivňovaly personální obsazení justice, SZ, Policie, Tajných služeb, armády, aktivizovaly ideologickou inkvizici vlastní i ostatních, otevřeně podpořily nástup fašismu a nacismu k moci ( jsou jejich nositeli ), zlikvidovaly, zkompromitovaly či zkorumpovaly oponenty, opětovně vybičovaly umjelecký a mediální póvl ( tedy téměř všechny z těch “profesí” ), vyhnaly do ulic až statisíce blbů, pro stupidy nasadily masku “nové jiné partaje”, zamilovaly si Vencu Flašku co by důkaz “nových časů”, za pomoci ÚS a stejné persony opět ovlivnily volby, a po nich rozpoutaly libtardí rusofobní naci peklo s jasným cílem zničit, dodělat ve zkráceném režimu torzo bývalého federace. To vše za potlesku plebsu, jenž je potvrdil opakovaně u žlabu, a udělá to zase. Zákony jsou pro lůzu, otevřený organizovaný zločin v podobě vládnoucích stran si určuje pravidla pro sebe sám, a jedou v tom VŠICHNI. Vždyť je to jasné přes 3 dekády. Tito to dorazí, a vtáhnou za každou cenu kolonii do války. Jak prosté

Bai
16. 5. 2024 09:58
Odpovědět  ModrýKlokan

Kdo za nimi stojí? Jasná věc

Crytec
16. 5. 2024 01:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Už se to zase asi pokoušejí otočit….

Cituji MSN:
“Útočník byl v minulosti ve spojení s proruskou skupinou Slovenští branci. Informoval o tom podle Denniku N maďarský investigativní novinář Szabolcs Panyi. Slovenští branci na Facebooku v roce 2016 sdíleli fotografii, kde se nacházel i atentátník.”

ModrýKlokan
16. 5. 2024 01:53
Odpovědět  Crytec

To je standardní práce presstitutek. Lhát, zakrývat, odklánět, manipulovat, podvádět. Jsou za to přece placený.

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 05:10
Odpovědět  Crytec

Klasika – teď jen moment počkat na zásadní kompro směr RF ( kontakt na soukromý Putinuv mobil nebo mailovou adresu ) 😉 . V reálu je vysoce pravděpodobná “účast” českých tajných služeb, části SIS, o Ukronáccích nemluvě. Teď jede výroba kompro materiálů na plné obrátky – že jde o “internacionální” podnik signalizuje okamžitá reakce “maďarského investigativce” ( je otázkou, co, kdo ho živí, popřípadě služební zařazení – pokud vůbec existuje ). Deník N , to je přece myslím titul, který dostával od Fica naloženo, který by Fica s chutí svlékl za živa z kůže, slovenské libtardí hnízdo lží, pomluv, osočení a manipulace …
Jojo, tvrdím to skoro 3 dekády, že novinářskà a politická pakáž klidně,bez mrknutí oka, rozpoutá pro dosažení svého občanskou válku – ty mezinárodní patří do jejich repertoáru jaksi samozřejmě…

Pravdomluvny
16. 5. 2024 08:29
Odpovědět  Kolemjdoucí

Dej bacha, že je v záloze scénář, že dědek, který Fica postřelil spáchal záhadně sebevraždu v cele předběžného zadržení…..a bude v tom mít prsty Kaliňák a spol.
Z vraha bude rázem světec a bojovník za demokracií 🤮🤮🤮🤮

katango
16. 5. 2024 10:20
Odpovědět  Pravdomluvny

Stejně jako Milan Lučanský?

Pravdomluvny
16. 5. 2024 16:22
Odpovědět  katango

Tak jeho údajnou sebevraždu tahle vláda objasní…..a pokud ne, tak se zařadí po bok Lipšica

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 18:17
Odpovědět  katango

Tak jeho VRAŽDA bylo zvěrstvo. To bylo upozornění pro oponenty, co je čeká, a co se jim může stát. Pouze politická a mafiánská hovada nechají během OPAKOVANÝCH SKUPINOVÝCH ÚTOKŮ UMLÁTIT VLASTNÍHO GENERÁLA … Ten pán byl velice fyzicky zdatný, ovládal bojová umění, a v base byl opakovaně vystaven skupinovému útoku vězňů – tehdy se psalo o cikánech. Z mozku mu udělali kaši, a měli žaludek tvrdit, že spáchal sebevraždu, upadl prý na hlavu … Tehdy slovenští “progresivci a liberálové” jasně světu demonstrovali, čeho jsou schopni, přičemž si myslím, že z toho měli jejich české protějšky poluce …

Pravdomluvny
16. 5. 2024 18:24
Odpovědět  Kolemjdoucí

Jak se do.lesa volá,tak by se mělo z lesa ještě hlasitěji ozvat……a Lipšic by měl jít první

katango
16. 5. 2024 21:58
Odpovědět  Kolemjdoucí

Ano, bylo to zvěrstvo non plus ultra.

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 10:24
Odpovědět  Pravdomluvny

Ano, pravděpodobný úklid stop, jejich zametení … Fico nebude jedinou obětí – je otázkou, kolik zdánlivě nesouvisejících úmrtí či zmizení se objeví …

Bai
16. 5. 2024 10:01
Odpovědět  Kolemjdoucí

Stejný směr, jako při střelbě na FF UK. Nic překvapivého. Fašizmus made in …

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 10:51
Odpovědět  Bai

Bingo, fašismus a nacismus Made in KoZa …

Tupý hulvát
16. 5. 2024 08:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Nenávist je tady šířena ze všech stran,tady na webu máme pravdomluvného vraha teoretika skoro pořád.I já jsem na tu protiruskou .genderovou,zelenou a otrokářskou bandu víc a víc na-raný.Atmosféra je vytvořena.
K tomu přišel magor a střílel.Spiknutí,vedení,organizaci bych nehledal.

Frank
16. 5. 2024 10:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Dojemné kecy opozičníků na Slovensku nelze brát vážně. Jsou to právě oni, kdo vytvořil takovou nenávist mezi občany.

Pravdomluvny
16. 5. 2024 11:47
Odpovědět  Frank

S že nepromluvil Maťovič, Lipšic,Kolár a ostatní progresivní Sörös 💩……???

ryba
16. 5. 2024 12:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Západní hodnoty v plné kráse !
Opavdu tam chceme patřit ?!

Kolemjdoucí
16. 5. 2024 18:04
Odpovědět  ryba

Drtivá většina ANO …

Pravdomluvny
16. 5. 2024 18:26
Odpovědět  Kolemjdoucí

Jsou to blahoslavení chudí duchem.
Stále věří, že Blbiš je spasitel….. ale až bude v koalici s ODS,tak se budou pozdě divit.