nezařazené

V Austrálii na stadionu očkují 24 tisíc školáků bez souhlasu rodičů

Během příštího týdne bude na stadionu očkováno 24 000 dětí, řekl obyvatelům Austrálie ministr zdravotnictví a lékařského výzkumu v Novém Jižním Walesu, Brad Hazzard, informoval 17. srpna The Daily Expose.

Očkování proběhne na jednom z olympijských stadionů v Sydney. Rodiče nebudou dovnitř vpuštěni.  Hazzard slíbil, že zákon a pořádek na stadionu budou střežit mladí policisté.

Podle příspěvku na Twitteru, který 17. srpna zveřejnilo australské ministerstvo obrany, děti u dveří přivítá australská armáda, aby je doprovodila dovnitř.

Uvnitř k dětem promluví premiérka Nového Jižního Walesu Gladys Berejiklyan, která jim poděkuje za účast na očkování. Děti pak budou očkovány.

To znamená, že děti budou násilně odděleny od rodičů a dětem bude něco injekčně podáno. Pokud se rodiče rozhodnou tento postup nedodržovat, pak podle Red State „rodiče mohou dostat vysoké pokuty a přijít o sociální dávky, pokud odmítnou dodržovat tradiční očkovací plán“.

Jelikož očkování dětí na tomto stadionu již začalo, vešlo ve známost, že tři děti na tomto stadionu ztratily vědomí, z toho dvě jsou v kómatu.

Pokud jde o závažnost karantény v Novém Jižním Walesu, tak – stíhání ze strany policie nebo ozbrojených sil a pokuta až pět tisíc dolarů čeká na ty, kteří se odváží porušit domácí karanténu, lžou pracovníkům ověřující kontakty, přestěhují se více než 5 km od domova bez svolení a vyjdou ven aniž by provozovali fyzickou aktivitu (sport, cvičení).

Proč byla zavedena taková bezprecedentní opatření a proč experimentují na dětech? 

Od března 2020 bylo v Novém Jižním Walesu s 8,16 miliony obyvatel provedeno 11 122 726 testů na COVID-19 s celkovým počtem 14 227 potvrzených případů.

V současné době mají pouze 7 338 aktivních případů, což je 0,08% z celkové populace, a za posledních 18 měsíců došlo pouze k 113 úmrtím, tedy pouze 0,001% populace – méně než u chřipky.

Breaking:
Austrálie očkuje 24 000+ studentů bez rodičů a nebudou tam ani moci být. Rodiče mi píší naprosto rozhořčení nad tím, co se děje jejich dětem a co se děje se společností a celou touto planetou!:

https://bit.ly/3AYHfTp

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
21. 8. 2021 14:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Toto je děs! Anglosasští psychopaté utržení ze řetězu jsou jako pes, který má vzteklinu a měli by být jako ten pes bez milosti a okamžitě UTRACENI!!!! Tu australskou tzv. “vládu” postavit ke zdi a “naočkovat” pořádnou dávkou z kalašnikova!!!!

Administrátor
21. 8. 2021 19:22
Odpovědět  Michal47

Vzkaz pro australskou vládu od řidiče kamionu: “My si naši zemi vezmeme zpět.”
https://rumble.com/vlg1hx-vzkaz-pro-australskou-vldu-od-idie-kamionu-my-si-nai-zemi-vezmeme-zpt..html

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
22. 8. 2021 09:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Doktor Mengele v hrobě tančí radostí ……

Milan
30. 8. 2021 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Prosím Vás, toto je aký blud. Ja žijem v Sydney, NSW. Toto je čistý hoax. Nechápem, ako toto niekto uverejní a ešte tomu veríte. Austrália nie je komunistická Čina alebo Severná Kórea.