blognezařazené

Proč se nikdo neodváží sankcionovat Izrael?

6 listopadu, 2023Od jpd

Čtyři týdny jsem čekal, až někdo napíše zjevný fakt. Americká vláda uvalí sankce na každou zemi, která se jí bude pohoršovat, a přinutí západní a další vazalské země ke spolupráci na sankcích. Ale Izrael si v Palestině může dělat, co chce – může den za dnem zabíjet tisíce dětí a žen, může bombardovat nemocnice a školy, může bombardovat vozy první pomoci, může odříznout pitnou vodu a elektřinu civilnímu obyvatelstvu (všechny z výše uvedeného porušuje mezinárodní humanitární pravidla ve válce), může zabít dva miliony obyvatel Gazy, může také shodit jadernou bombu na Gazu (jak včera řekl izraelský ministr) – může si dělat, co chce, a nikdo se nezastaví mu. Protože se nikdo neodváží ho zastavit. Blokovat tok ropy si netroufají ani arabské země.

Proč ne? Protože – a to se nikdo neodváží říct nahlas, ačkoli je to většině jasné – židovská lobby kontroluje klíčové faktory. Je jasné, že se zde pohybujeme na poli konspiračních teorií, ale fakta ohledně přítomnosti a vlivu židovské lobby jsou fakta. Některé z nich jsou uvedeny níže.

Kdo se odváží sankcionovat zemi, jejíž diaspora má takový vliv na americkou politiku, média a finance? Taková země by se náhle ocitla ve velkých potížích, pokud jde o refinancování dluhu. Akce ohledně zavedení sankcí by mohla být úspěšná pouze v případě, že by se pro ni rozhodla většina zemí, ale USA nebudou zemí, která by tuto akci iniciovala. Viz bod 1 níže.

1. Židovský vliv na americkou vládu

2. Židovský vliv na velká média

3. Židovský vliv na finanční průmysl

Vir: Wikipedie, bezplatná encyklopedie

sdíletj na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
6. 11. 2023 20:31

Nu, pěkný seznámek největších ničitelů a škodičů planety Země a humanitárních bombometčíků. USA=Izrael, z toho plyne jen jedno: jak má celá planeta plné zuby USA, tak má plné zuby Izraele. Celá planeta už se odklonila od dolaru, tím se odklonila i od Izraele. Izrael sdílí osud a konec USA. Proto tihle výše jmenovaní hajzlíci tak po celém světě vyvádějí jak šílení. Ale nikdo už si je do své země nepustí. Co dělá Pyjala v Africe? – nikde o tom ani zmínky – myslím, že ho tam usáci poslali proto, že s amíky už se nikdo nebaví. A usáci potřebují africké suroviny-je to pro ně otázka života a smrti. Tak tam poslali neznámého, bezvýznamného Pyjalu, jestli by tam něco nevyškemral a přes dodávky jako do ČR by to sežrali amíci. A Izrael je v pasti arabského bohatého světa ležícího na ropě a plynu a ve stejné pozici jako USA v Africe. Nevím, ale vypadá to, že ti hadi-škodná na planetě Zemi se svíjí ve smrtelné křeči. Bohužel to jejich kopání kolem sebe stálo a stojí už moc a moc lidských životů. A to už opravdu moc. Není asi daleko doba, kdy se i na tyhle “nedotknutelné” někdo vyspí.

Putinovec
7. 11. 2023 11:54
Odpovědět  Helena

Ta aférka s Fialošmejdem a předtím s bankéřským parazitem Sikelou , je způsob řízení . Pošleme nějaké bezvýznamné šmejdy , viz jména výše , aby se plně ukázal odpis západu ve světě .
A to , že se sestavují takovéhle seznamy židů , to není taky samosebou . Byla dán pokyn , k jejich finálnímu začištění , coby už nepotřebného nástroje . A protože Putin na tyto hrábě nenaskočil , tak se to řeší vyvoláním celosvětového masakru .
Teď už je to dovoleno , tak si do nich kopněte.
Jenže mnoha lidem uniká to , že ty parazitické špičky se snaží zdekovat , do vých. a stř. Evropy .

Mike
7. 11. 2023 16:22
Odpovědět  Putinovec

Naprosto vynikající seznam, – dávám do záložek k budoucímu podrobnému studiu, a propos’ ještě by vážený autore bylo dobré, vytvořit seznam židů v české politice a finanční sféře. Mnohým by padla brada a leccos by se vysvětlilo.

Jaris
7. 11. 2023 02:24

Sankce na za$rany Izrael neprichazeji v uvahu, jelikoz zapadni vlady jsou zidy dosazeny k jejich ochrane a prospechu a ostatni zeme nemaji v zidackych OSN zadne slovo, natoz moc.

skeptik
7. 11. 2023 10:04

Sám KoZa má na svědomí stovky zločinů s miliony obětí, takže očekávat od něho, že bude stát na straně dobra a chránit bezbranné je směšné!