politika

Přituhuje. Prohlášení ruského ministerstva zahraničních věcí

Poprvé v novodobé historii Rusko uskuteční vojenská cvičení s použitím taktických jaderných zbraní. 

Prohlášení ruského ministerstva zahraničních věcí v souvislosti s konáním cvičení ozbrojených sil RF k rozvoji dovedností v používání nestrategických jaderných zbraní.

V souvislosti s nadcházejícím ruským vojenským cvičením k rozvoji dovedností v používání nestrategických jaderných zbraní upozorňujeme, že tato událost by měla být posuzována v kontextu nedávných bojovných prohlášení západních představitelů a prudce destabilizujících opatření přijatých řadou zemí NATO zaměřených na vytvoření silného tlaku na Ruskou federaci a vytvoření dalších hrozeb pro bezpečnost naší země v souvislosti s konfliktem na Ukrajině a jejím okolí.

Hovoříme především o otevřeně deklarované podpoře a poskytování přímé podpory teroristickým akcím proti Rusku prováděné kyjevským režimem za použití stále pokročilejších zbraní dovážených ze Západu.

Vzhledem k tomu, že záměrným cílem takových útoků jsou často civilní objekty, vede to k četným obětem mezi civilním obyvatelstvem. To však nevadí sponzorům kliky zakořeněné v Kyjevě, kteří ji tlačí k páchání nových zločinů. Britský ministr zahraničí D. Cameron a zástupci některých zemí NATO tak přímo prohlašují, že Ukrajina má právo zaútočit na ruské území zbraněmi, které jí byly dodány.

Kromě britských a francouzských raketových systémů dlouhého doletu, které se již dávno na Ukrajině “blýskly”, na tomto pozadí vyzdvihneme zejména ty verze amerických raket systému ATACMS, které byly nedávno dodány do Kyjeva a jsou také schopné zasahovat cíle hluboko na ruském území.

Spojené státy ve snaze zvýšit mnohostranné raketové hrozby pro naši zemi se otevřeně a jasně vydaly cestou rozmístění pozemních systémů s raketami středního a kratšího doletu (INF), které byly dříve zakázány podle smlouvy INF, v různých oblastech světa. Torpédováním ruských iniciativ k udržení životaschopnosti této dohody, které zahrnovaly eliminaci na základě vzájemných ověřovacích opatření, Washington záměrně zničil tuto smlouvu, která po mnoho let sloužila jako jeden z pilířů mezinárodní bezpečnosti a strategické stability.

Poté Spojené státy okamžitě zintenzivnily vývoj a testování raketových systémů této třídy a také začaly formovat specializované vojenské jednotky s regionální referencí a studovat problematiku vytváření potřebné infrastruktury. Nyní Spojené státy začaly dovážet odpovídající raketové systémy do Evropy a asijsko-pacifické oblasti, údajně po dobu cvičení se spojenci, což naznačuje, že výroba a „testování“ těchto zbraní je v plném proudu.

Výslovně prohlašujeme, že kdykoli a kdekoli se objeví pozemní rakety INF americké výroby, vyhrazujeme si právo reagovat zrcadlově, což bude znamenat ukončení jednostranného ruského moratoria na rozmisťování těchto zbraňových systémů. V reakci na kroky USA Rusko zintenzivňuje vývoj a zahajuje výrobu podobných raketových systémů. Navíc, vezmeme-li v úvahu dříve oznámený výzkum a vývoj ruského vojensko-průmyslového komplexu, tento proces nezabere mnoho času. Při případném rozhodování o nasazení takových zbraní ponecháváme geografii jejich nasazení na našem uvážení.

V blízké budoucnosti se očekává, že se na ukrajinském bojišti objeví multifunkční letouny americké výroby F-16. Jak ruská strana opakovaně upozorňovala, nelze pominout skutečnost, že tato letadla patří k platformám s dvojím vybavením – nejaderné a jaderné. Letouny tohoto konkrétního typu tvořily po mnoho let základ letadlové flotily, která se používá v tzv. „společných jaderných misích“ NATO. Bez ohledu na to, v jaké konkrétní modifikaci budou tyto letouny dodávány, budeme je vnímat jako nosiče jaderných zbraní a tento krok Spojených států a NATO považovat za cílenou provokaci.

V tomto ohledu věnujeme zvláštní pozornost prohlášením polského vedení, že otázku nutnosti umístění amerických jaderných zbraní na polském území Varšava nastolila přímo Washingtonu, a to v praktické rovině.

Výroky francouzského prezidenta E. Macrona o možnosti vyslat na Ukrajinu francouzské a další kontingenty NATO udivují svou nezodpovědností a bezmyšlenkovitostí . Navíc se v západních médiích objevila informace, že řada žoldáků z francouzské cizinecké legie je již na Ukrajině. Těžko to vnímat jinak než jako projev připravenosti a úmyslu vstoupit do přímé ozbrojené konfrontace s Ruskem, která by znamenala čelní vojenský střet jaderných mocností. Zaznamenali jsme také řadu kroků z francouzské strany, včetně vojenských cvičení a dalších akcí, které podle všeho měly podpořit prohlášení E. Macrona o demonstraci jaderných schopností Paříže.

Tyto a některé další kroky členských států severoatlantického bloku ve skutečnosti naznačují, že věc záměrně směřují k další eskalaci ukrajinské krize směrem k otevřenému vojenskému střetu mezi zeměmi NATO a Ruskem v rámci realizace nepřátelského kurzu – způsobit naší zemi „strategickou porážku“.

Konstatujeme, že agresivní směřování zemí NATO podkopat bezpečnost Ruské federace nabírá na síle. V této souvislosti bychom rádi připomněli, že zaručená ochrana suverenity a územní celistvosti naší země je nejvyšší prioritou ruské politiky v oblasti vojenské bezpečnosti, včetně aspektu jaderného odstrašování.

Režim v Kyjevě a jeho západní inspirátoři by si měli konečně uvědomit, že jejich neuvážené kroky přibližují situaci stále více k nahromadění výbušné „kritické masy“. Takto vzniklá vojenská nebezpečí a z toho plynoucí hrozby pro naši zemi jsou jasně vymezeny ve Vojenské doktríně Ruské federace a Základech státní politiky Ruské federace v oblasti jaderného odstrašování.

Výše nastíněná hodnocení vytvořila základ pro rozhodnutí provést ruská vojenská cvičení zahrnující část sil a prostředků jaderného odstrašení, která se mají stát signálem vystřízlivění pro Západ a jeho loutky v Kyjevě.

Doufáme, že tato událost zchladí „horké hlavy“ v západních metropolích, pomůže jim uvědomit si možné katastrofické důsledky strategických rizik, která generují, a odvrátí je jak od podpory kyjevského režimu v jeho teroristických akcích, tak i od vtažení do přímého ozbrojeného střetu s Ruskem.

https://mid.ru/ru/foreign_policy/news/1948486/

Cílem budou jakákoli britská vojenská zařízení na Ukrajině i mimo ni

6. května byl na ruské ministerstvo zahraničí předvolán britský velvyslanec v Moskvě N. Casey, kterému byl vyjádřen silný protest v souvislosti s nedávným prohlášením britského ministra zahraničí D. Camerona v rozhovoru pro Reuters o právu Ukrajiny udeřit na území Ruska s pomocí britských zbraní.

N. Casey byl důrazně upozorněn na to, že nepřátelský výpad D. Camerona je v přímém rozporu s dříve znějícím ujištěním britské strany při předávání řízených střel dlouhého doletu kyjevskému režimu, že za žádných okolností nebudou použity na ruském území. Ministr zahraničí se tedy od tohoto postoje distancoval a de facto uznal svou zemi za stranu konfliktu.

Velvyslanci bylo řečeno, že ruská strana považuje slova D. Camerona za důkaz vážné eskalace a potvrzení rostoucího zapojení Londýna do vojenských operací na straně Kyjeva.

N. Casey byl varován, že odpovědí na ukrajinské údery britskými zbraněmi na ruské území se mohou stát jakékoli britské vojenské objekty a zařízení na území Ukrajiny i mimo ni.

Velvyslanec byl vyzván, aby se zamyslel nad nevyhnutelnými katastrofálními důsledky takových nepřátelských kroků Londýna a okamžitě co nejrozhodněji a jednoznačně vyvrátil bojovná provokativní prohlášení šéfa ministerstva zahraničí.

https://mid.ru/ru/foreign_policy/news/1948389/

Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace, Zahraniční politika

sdílet na

102 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
6. 5. 2024 22:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Dokud bude o osudu Západu rozhodovat finanční židovská neoliberální “mešita”, nic se nezmění.
Recept je jednoduchý – zrušit moc bankéřů, banky plně podřídit státům, zrušit akcie, podílové fondy a tak podobně a bude konec!
Na válkách nevydělávají státy, ale bankéři.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
6. 5. 2024 22:17
Odpovědět  Peter 008

Môj komentár mi neprešiel , kde kritizujem Janinu za tento príspevok, je to manipulatívne a priostrila vo svojich príspevkoch. Zdravý rozum treba použiť a nezhltnúť všetký hovná alternatívy. Niekedy mám pocit, že nemáte hranice.

6. 5. 2024 22:44
Odpovědět  JoFa

No a ja mám pre zmenu pocit, že máš v repe nas-ráno. Takže podľa teba Jannina priostrila a manipuluje? Nepriostril KoZa, nemanipuluje Washongton, cvičenia za ruskými humnami sa nekonajú a Lavrovovovo varovanie je pre teba ho-vno alternatívy ty nedorobený howne s vygumovaným mozgom?
Klikni si sem zm-rde – je to oficiální web ruského zamini s Lavrovovým varováním: https://mid.ru/ru/foreign_policy/news/1948486/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tarantina
7. 5. 2024 06:44

a ty? co tam mas ty?!

Janaz
7. 5. 2024 07:20
Odpovědět  Tarantina

On tam niečo má, narozdiel od teba.

Evžen
13. 5. 2024 02:44
Odpovědět  Janaz

On tam má kolovrátek prozápadních nesmyslů…!

milan
7. 5. 2024 09:15
Odpovědět  Tarantina

co vy dva ste slunce moje nebo trollove a milan ma vic v hlave jak vy dva dohromady

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 10:38
Odpovědět  Tarantina

Běž opruzovat jinde, když nemáš argumenty k diskuzi. Já jsem hodně mírný protože ctím zásadu, že každý má právo se vyjádřit, ale tvoje příserky, které ti tvoji sponzoři navrhli ke zdejšímu rozesírání diskuze zde neprojdou.

7. 5. 2024 12:42
Odpovědět  Tarantina

Tomu bys nerozuměl.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 12:57

Chudák Indoběhna,samohonka Johnny Walker došel a jeho CML mezi nohama zkolaboval…..

Mike
6. 5. 2024 23:38
Odpovědět  JoFa

Však ona to jenom přeložila, to už se taky nesmí?

Autor
6. 5. 2024 23:59
Odpovědět  JoFa

Jo jo, normální prohlášení ministerstva zahraničí Ruska je hodně ostrá munice, ne?!
Je to jednoduché . Pokud nebude Rusko, ani Vy nebudete mít práci, kapišto? Vy byste si to Rusko měli nosit na rukou a vůbec mu podstrojovat!
Jak si vůbec představujete diplomacii? Ano, tohle je ostrá diplomacie, spíš skoro nóta, ale ani to nedochází k uším západních politiků! Ten kdo zničil diplomacii, to je KoZa NoZdra z Osla.
Dneska diplomacii v EU dělá na patřičné úrovni – hádejte kdo?

comment image

7. 5. 2024 00:15
Odpovědět  Peter 008

Ale a hlavně – když toto řekne takto natvrdo právě Lavrov, je konec srandy.

Slovák
7. 5. 2024 01:49
Odpovědět  JoFa

Ty Čurák, robíš hanbu Slovensku, ty libtard blbí!! Už vieme kto si ty Šimečkov papagáj( papoúšek)!!!

Tarantina
7. 5. 2024 06:46
Odpovědět  Slovák

co je to za slovo? pises o sebe?? 😁

Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:52
Odpovědět  Tarantina

Na začátku věty se píše velké písmeno, potrate opičí kurvy!💩

7. 5. 2024 12:47
Odpovědět  Tarantina

Přeložím. Znamená to, že to tvoje trolí dvojče je, stejně jako ty, cocot drevený, plechom pobitý, do hnoja zapichnutý.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank
7. 5. 2024 05:51
Odpovědět  JoFa

Ty jsi také vdechl plodovou vodu osle?

Tarantina
7. 5. 2024 05:56
Odpovědět  Frank

no aj tu je uroven uz skoro ako na badatel.net……..

Janaz
7. 5. 2024 07:22
Odpovědět  Tarantina

Pokiaľ si sa tu nezjavil ty a tebe podobní, tak to tu nebolo. Žeby to bol tvoj zámer?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tarantina
7. 5. 2024 06:46
Odpovědět  Frank

a ty si na tom asi podobne, ze jo?

Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:53
Odpovědět  Tarantina

Mluvící incest Šimečky a Dzuryndy smrdí🤮

Tarantina
7. 5. 2024 06:43
Odpovědět  JoFa

neklam !

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 10:32
Odpovědět  JoFa

Kdo co přiostřuje? Snad to Lavrov a ministerstvo zahraničí říká jasně. Kujwa, ti západní parchanti se již třesou napadnout přímo Rusko. Je obdivuhodné jak Rusové drží ještě emoce na uzdě, protože tento zdegenerovaný západ může být kur.va rád, že v Kremlu sedí Putin. Jiný horkokrevnější vůdce už by je dávno poslal do zapomnění i s námi.

7. 5. 2024 13:13
Odpovědět  Pavel z Moravy.

V každým případě je dneska inaugurace a ruská vláda podává demisi. No a pak bude sestava jiného vládního týmu. Je na to sice čas do července, ale na ruswebech jsou si jistí, že to zmáknou do konce května, že si dobře uvědomují, proč teroristický útok na koncert, proč k tomu vybraní tádžici, a proč se s tím vším kreje cvičení KoZa. Proto ostatně, tedy dle mého, to taktický jaderný cvičení a proto Lavrov řekl co řekl.

JoFa
6. 5. 2024 22:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení, to je politika a zastrašovanie, nedajte sa ovplyvniť a uvažujte, nikto nechce v Európe jadrovú vojnu! Jediný jadrový problém sú židáci v Izraeli a tých treba odzbrojiť a bude pokoj na východe a nielen tam…
Máte snáď pocit, že európski vinohradníci, pestovatelia olív ,ovocinári a poľnohospodári a všetci ostatní chcú jadrovú vojnu?
Janina jdi do pr..dele s týmto strašiacim svinstvom!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Janaz
7. 5. 2024 07:24
Odpovědět  JoFa

Ty si doteraz hibernoval???? Áno, my nechceme vojnu, ale nás sa politické štetky nepýtajú, ty “mysliteľ”!. A na naše názory nedbajú ani korporácie, ani zbrojné lobbby a a ni finanční oligarchovia, ty múdrosráč.

JoFa
6. 5. 2024 22:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení, to je politika a zastrašovanie, nedajte sa ovplyvniť a uvažujte, nikto nechce v Európe jadrovú vojnu! Jediný jadrový problém sú židáci v Izraeli a tých treba odzbrojiť a bude pokoj na východe a nielen tam…
Máte snáď pocit, že európsky vinohradníci, pestovatelia olív ,ovocinári a poľnohospodári a všetci ostatní chcú jadrovú vojnu?
Janina jdi do pr..dele s týmto strašiacim svinstvom!

Max
7. 5. 2024 07:59
Odpovědět  JoFa

Tady nejde o pocity. Na ty se odvolává tak akorát vaše modla ze skládky. Nejde tady ani o vinohradníky, pěstovatele oliv, ovocnáře a další. Tady jde o “elity” Evropských států, a nasazení bezbřehé rusofobie. Jde o to, že ty loutky jsou jenom mluvící hlavy a slouhy svých pánů.
Žába na prameni sedí v Londýne a její svaly jsou USA.

JoFa
6. 5. 2024 22:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení, to je politika a zastrašovanie, nedajte sa ovplyvniť a uvažujte, nikto nechce v Európe jadrovú vojnu! Jediný jadrový problém sú židáci v Izraeli a tých treba odzbrojiť a bude pokoj na východe a nielen tam…
Máte snáď pocit, že európski vinohradníci, pestovatelia olív ,ovocinári a poľnohospodári a všetci ostatní chcú jadrovú vojnu?
Janina jdi do pr..dele s týmto strašiacim svinstvom!

6. 5. 2024 22:56
Odpovědět  JoFa

Dej to sem ještě jednou, idi-ote, at všichni vidí jaký jsi omyl přírody.
Troldo, táhni do pyči i s těmi výplody svého vygumovaného mozku – jestli tedy bylo vůbec co gumovat. Třeba ses s takhle vyhlazenými závity už narodil.

Slovák
7. 5. 2024 01:51

To je prijebaný troll z liberálnej kavárny v Bratislave!

Tarantina
7. 5. 2024 06:49
Odpovědět  Slovák

a ty? s tymi tvojimi urazkami? moravak?

Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:54
Odpovědět  Tarantina

Maďar hodil hovno přes Dunaj a vzniknul jsi ty😎

milan
7. 5. 2024 09:21
Odpovědět  Tarantina

on urcite ne ale ja ano aj narodnost mam Moravskou

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 10:48
Odpovědět  Tarantina

Umíš poskládat větu rozvitou nebo vás to už libtardi nenaučili? To totiž svědčí o mnohém.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:51
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Je to chudák,ani opisovat to,co mu havlolejnolahvárenská žumpa napsala nezvládne…..kádry docházejí,opisovačka Nerudová kandiduje do fašoEU 🙋

milan
7. 5. 2024 09:20
Odpovědět  Slovák

asi ze Smecka byl vyslany aby to tu rozjebal

Tarantina
7. 5. 2024 05:57

ani r
ani tu nie je admin? urazky dovolene??!

Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:55
Odpovědět  Tarantina

Urážky koho????
Tebe ty F73?

7. 5. 2024 13:18
Odpovědět  Tarantina

Suché konstatování faktu není urážkou.

Slovan
7. 5. 2024 08:52

Vidíš, já si ho hodil na vedlejší kolej po pár výměných příspěvků. Ty nevidíš souvislost svůj k svému?

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 10:46
Odpovědět  JoFa

Kujwa, za koho kopeš? Tak to vyval, pokud jsi chlap.

JoFa
7. 5. 2024 14:37
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Teraz to nepíšem len tebe, ale všetkým imbecilom čo dali mínus a vyjadrili sa negatívne môjmu komentáru. Za toto vyjadrenie by mal byť Lavrov okamžite odvolaný. Nikto v Európe a ani Amerika jadrovú vojnu nechce, jedine by to mohli byť GB, ktorí majú jadro, ale Lavrov tam má dcéru, ktorá tam žije a stále aj počas Ukrajinskej vojny a Čína rozvíja obchod s Francúzskom, ktoré má tiež jadro a kto by teda zaútočil jadrom na Rusko? Idioti, veď ste tu banda vymletých kreténov,
Jediný problém jadrovej vojny sú židia, len oni chcú naplniť svoj EDOM, aby splnili čo si napísali, takže tam je hrozba a nie v Európe a Amerike. Británia nemá na to aby útočila jadrom, inak by ju Rusi potopili do mora!
To, že som sem dal príspevok 3x, je problém týchto zločincov na pokec, pretože mi to blokli a snažil som sa to sem presadiť a eliminoval vulgarizmy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
7. 5. 2024 15:24
Odpovědět  JoFa

uSSa a obecně záchod klidně jaderný konflik riskne, takže proto to důrazné upozornění Lavrova směrem k nim.

JoFa
7. 5. 2024 16:06
Odpovědět  Pravdomluvny

No to určite…Keď má Amerika nakročené k Trumpovi, tak risknú jadrový konflikt? Veď preferencie v Amerike predpovedajú drtivé víťazstvo Trumpa a to už nezmanipulujú! Joe Genocida na to nemá, proste satanizmus prehral, len to ešte nepochopili, ale im to dôjde už čoskoro, keď Rusi prídu do Kyjeva.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 17:44
Odpovědět  JoFa

Kolego, byť se chvíli Trump jevil jako lepší varianta proti senilnimu pedofilů Bidetovi,tak si uvědomte……jsou to dvě strany jedný posraný mince jménem uSSa 👎

Pravdomluvny
6. 5. 2024 22:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Sametové rukavičky odhozený, boxerské nasazený a Putin za zády s Ruskou armádou je supertěžká váha na kterou záchodní demosracie NEMÁ!!!!!

6. 5. 2024 23:11
Odpovědět  Pravdomluvny

Je to blbý, kamaráde. Moc kroků do odvrácení katastrofy už Rusku nezbývá. Další jsou už jen hypersonická raketa bud pšonkům nebo rumunům na nějaké vojenské zařízení, nebo k nám, na tu fabriku na výbušniny – což by bylo z více hledisek pro Rusko nejprůchodnější, páč dobře ví, že na nás KoZa se-re -, no a když to nepomůže, tak jako poslední varování už zbývá jenom taktická atombomba na nějaké/ká řídící centrum/tra KoZa. A pak…

Pravdomluvny
7. 5. 2024 05:57

Rusko už si na hlavu srát nenechá….. záchodním nacistům musí ukázat (za každou cenu), že je konec postupu proti RF a že dopadnou stejně,jako Spartakus při povstání proti Římu…… NEÚSPĚŠNĚ SE SMRTELNÝMI NÁSLEDKY.

Max
7. 5. 2024 08:02

Objevila se informace, že máme dávat pozor, které státy budou odvolávat své velvyslance z Ruska. Je to ukazatel toho, kdo má v plánu vysílat své vojáky na Ukrajinu.
Jinak, bydlet v Pardubicích, asi bych raději odešel někam na chalupu.

katango
7. 5. 2024 11:07
Odpovědět  Max

Nemáte ji někde u Mošnova?

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:52
Odpovědět  katango

Má ji v oblasti Libavé….

pedro
6. 5. 2024 22:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacisté z usa zasvinili svět. Bez rozbití nacistických usa, nebude mír.

Bushido
6. 5. 2024 22:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Stačilo by vybít Dům Rothschild. A hned by se svět změnil.

Pravdomluvny
6. 5. 2024 22:56
Odpovědět  Bushido

Těch by muselo byť daleko víc!

Bushido
6. 5. 2024 23:13
Odpovědět  Pravdomluvny

Ano, víc. Avšak useknout hlavu chobotnici by byl první krok.

Albi
7. 5. 2024 00:15
Odpovědět  Bushido

Brání vám někdo začít a jít příkladem, hrsdinný samuraji?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
7. 5. 2024 05:58
Odpovědět  Albi

Bože můj, to je zase komentář……🙈

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 10:56
Odpovědět  Albi

Albi, neblbni proboha. Dobře víš kde sídlí dvouhlavá saň a že si s ní nemůže poradit žádný človíček našeho kalibru. Je přece jasné odkud přichází současné zlo. Co by s tím ten jedinec, kterému vytýkáš jeho názor měl udělat? Má jít s cepem proti WASHINGTONU nebo jak?

Tarantina
7. 5. 2024 05:59
Odpovědět  Bushido

cizinec? chobotnici?? 🤣🤣🤣

Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:55
Odpovědět  Tarantina

Piš česky inceste Šimečka a Dzuryndy 👎

milan
7. 5. 2024 09:24
Odpovědět  Pravdomluvny

nevim vcera sem cetl ze 20 rodin co vlastni FED asi na myslenkach o cemkoli

bonobo
6. 5. 2024 23:06
Ohodnotit příspěvek :
     

vy se fakt neštítíte ničeho, vy skladníci-manipulanti, co? Stejně se ke korytům nedostanete 🙂
Je to jako s tím chlapečkem, co křičel .. vlk! Lidi už jsou z vás jen otrávení a znechucení. Serou na vás. I na vaše lži.

6. 5. 2024 23:13
Odpovědět  bonobo

(_!_)

Pravdomluvny
7. 5. 2024 05:59
Odpovědět  bonobo

Copak,samohonka i fet z uSSa došel,ty incestní Indoběhno????

Janaz
7. 5. 2024 07:27
Odpovědět  bonobo

Čo je, trolíček, praskajú ti cievky?

Bonobo
7. 5. 2024 09:07
Odpovědět  Janaz

Rozhodně. Proto se usmívám 🙂

Pravdomluvny
7. 5. 2024 09:41
Odpovědět  Bonobo

S tvou vrozenou F73, A52,G10,F100 a N393 to nikoho nepřekvapuhe 👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tom
6. 5. 2024 23:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Domnívám se, že Lavrov v tomto případě tak trochu házel hrách na zeď. Oni jsou totiž už tak prolezli nenávisti a válčením, že z ničeho už neslevi. TITANIC (KoZa) je přece nepotopitelný.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:00
Odpovědět  Tom

A jako Titáni dopadnout, skončí v hlubinách Tartaru.

krůtí brko
6. 5. 2024 23:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Docela se divím, že v tom prohlášení není zmíněna “naše” hovadská vláda, která taktéž Ukrajincům povolila ostřelovat českými raketomety ruská města. Ony se takovéto “drobnosti” pomalu hromadí a Rusové toho budou mít brzy dost. To se pak západní politici budou divit, až sem opravdu něco přiletí. Před dvěma lety se taky hromadně ujišťovali, že Putin Donbasu nepřijde na pomoc. A přišel.

Opět se dokola potvrzuje, že nám vládnou blbci, opravdu velcí blbci.

Autor
7. 5. 2024 00:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Koukám, že nalezlo hodně spolupracovníků z SK Chvojkovice Brod BIS … to je ten “zřejmě dobrý oddíl” …
Asi jim tohle musí hodně ležet v žaludku.
Asi to budou chtít udělat jako návrh dokonalého zákona v Irsku – pro ně – aby bylo trestné sledování jakékoliv nepovolené informace. A samozřejmě i její sdílení!
Je to paradox. Irsko – kolonie Anglie po staletí, miliony Irů zahynuli jen tak pro dobro lordů a samo se teď staví do role “velké země” … po boku svých kolonizátorů.

milan
7. 5. 2024 09:29
Odpovědět  Peter 008

to se stalo vo hladomoru kdyz jim brambory znicila plisen od te doby Iri Anglany nenavidi

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 11:01
Odpovědět  Peter 008

No, jsou to zajímavé úkazy Petře. I tady se rozjíždí stejný scénář, chvála habsburské dynastie a kdo ví jak to bude ještě s nácky.

Slovák
7. 5. 2024 01:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Scott Ritter a Douglas McGregor jasne pochopili že Lavrov neblafuje a Rusko ak bude napadnuté Kurvainou s ATACSM raketami dlhšieho doletu, tak Rusko použije taktické nukleárne zbrane! Tak či tak sa schyluje k nukleárnej WW3! Západ je ekonomicky na dne a bez surovín, a rozkradnutie Ruska by ho uživilo tak 150 až 200 rokov nad vodou, no ich osud spečatil BRICS, a židobanksteri Západu tiahnu do nukleárnej WW3!!! Rok 2025 bude kritický…..

Pravdomluvny
7. 5. 2024 06:02
Odpovědět  Slovák

Už roku 2024 je zlomový.

Bonobo
7. 5. 2024 08:54
Odpovědět  Slovák

Žádné rakety ataman, totiž atamacs u Kravína nejsou. Nejsou tam ani západní tanky, ani tam “Macron” neposlal pravidelné vojenské oddíly. Opakuju, že stádo už vaše lži unavily. Marné lásky snaha vy “opo-zice” 🙂 Smolík

Bonobo
7. 5. 2024 08:59
Odpovědět  Bonobo

Unavily je rajchlijády. Otrávily je traktorijády. Už chápou kdo jsou “apostleti” a o co jom jde. NIKDO už vás krmit nebude. Není z čeho. Většina z vás prostě pojde. Perte se a žerte se 🙂

Pravdomluvny
7. 5. 2024 09:44
Odpovědět  Bonobo

Tolik písmen a výsledky k 💩

Tom
7. 5. 2024 18:04
Odpovědět  Pravdomluvny

…se vám divím, že mu odpovidate. Vždyť právě o to mu jde. O odpověď a to jakoukoliv. Čím víc mu nadávate, tím víc je spokojenej. Názor, který by měl hlavu a patu je nad jeho síly – přemýšlení bolí. Tak píše vyložené hovadiny, ale ani ty nemají patu, natož hlavu. Co by těžce nesl, tak absenci odpovědí na které tak hladové čeká. To by pak musel o dům dál. Ale jestli vás to baví… 🙂

unor 2022
7. 5. 2024 09:04
Odpovědět  Bonobo

Jeste jste zapomnel dodat, ze zapadni technika vystavena v Moskve jsou jen sadrove odlitky.

Boomer
7. 5. 2024 09:24
Odpovědět  unor 2022

..kdo by se patlal se sádrou, jsou to výrobky z 3D tiskárny, dělané podle obrázků z časopisu TIME.. ;o)))))

Bonobo
7. 5. 2024 09:37
Odpovědět  Boomer

Já myslím, že už jsem s váma strávil ony pověstné 2 minuty 😉

Pravdomluvny
7. 5. 2024 09:44
Odpovědět  Bonobo

Co že?????
S tvou vrozenou F73 to nejde!!!!!

Bonobo
7. 5. 2024 10:12
Odpovědět  Pravdomluvny

Jenom krátký dotaz. To, viditelné, poškození mozku je následek fetu nebo jsi měl komplikovaný porod? Bez ironie.

Joe Arp
7. 5. 2024 10:34
Odpovědět  Bonobo

Měl bys už jít opičáku, pověstné 2 min uplynuly.

Bonobo
7. 5. 2024 11:02
Odpovědět  Joe Arp

Museli jste mu podat sedaci? 🙂 🙂

Joe Arp
7. 5. 2024 11:40
Odpovědět  Bonobo

Špatně vtipálku, minuty strávené s tebou!

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:55
Odpovědět  Bonobo

Tobě na záchytné stanici podávají “”””gramofon “”””,ten ti na sezení stačí i vyhovuje 👎

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:53
Odpovědět  Bonobo

S tvou vrozenou F73 to nejde,bez ironie!!!!!

Boomer
8. 5. 2024 12:41
Odpovědět  Bonobo

.. nejsem si vědom žádného času stráveného přímo s vámi. Odpovídal jsem na vyjádření nicku unor 2022. Ale přidat se do vlákna můžete, nic proti tomu nemám, jsem člověk tolerantní až do okamžiku, kdy na mě někdo útočí…

Bonobo
7. 5. 2024 09:31
Odpovědět  unor 2022

Jistě 🙂 Taková technika se vyskytuje jen u Kravína. Odkud jinde by prece mohla být. A mohl bych vidět, kde oficialní ruské zdroje na kameru říkají, že byly zničeny na konkrétním místě na Donbasu? 🙂
Ne psané “interpretace” nebo “překlady”. Nebo Teletubbies, totiž Kilogram, teda Telekrám 🙂

Bonobo
7. 5. 2024 09:34
Odpovědět  Bonobo

Dobré je taky “Rusko tvrdí” 🙂 A pak že země nemůže mluvit, protože je neživá 😉

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 11:06
Odpovědět  Bonobo

Je vidět, že jsi mladé děcko, tak do 25 roků věku. Ale ona je většina té vaší generace na podobném duševním vývoji. Tak si z toho nic nedělej. My víme, že kde není dáno a zbytek si doplň.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:57
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Omyl,je to starší zmrd z Reichenbergu.
Rodina se mu rozpadla,oba chlapi mu utekli tak se ukájí všude,kde mu čOUDdelka a velvysranectví uSSa nařídí.

Jiří
7. 5. 2024 08:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko zatím bojuje omezeně , ale věřím tomu , že se již hledají místa úderu i mimo Ukrajinu a až začne lítat víc raket alá svoboda na Rusko ,tak se dočkáme i pozdrav z Ruska na ČR,

katango
8. 5. 2024 11:00
Odpovědět  Jiří

Místa k úderu mimo Ukrajinu mají, sami to deklarovali. Londýn, New York a/nebo Washington, a Paříž.

Boomer
8. 5. 2024 12:37
Odpovědět  katango

.. ač evropský nepřítel č.1, přec nejsme důležití už ani pro to Rusko. Dobrá či špatná zpráva?
Čort znájet…

unor 2022
7. 5. 2024 08:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejdrive pro pripomenuti.
Na samem zacatku ani tak nenapadlo Rusko Ukrajinu jako v ramci obrany vyslo vstric dalsimu militaristickemu tazeni zapadu na vychod.
Takze ted, co opacny gard? Jak by se svet tvaril a USA reagovaly, kdyby si Rusko pretvorilo napr. Mexiko ci Kubu do podoby Ukrajiny.
A nakonec, proc obetovavat tolik obycejnych Rusu, na kterych Putinovi zalezi, kdyz to jde jinak.
Proc se nenechat inspirovat nami obdivovanymi Americany a znicenou Hirosimou a Nagasaki?
Desive, ze?
Odporni jsou spise ti, kteri meri dvojim metrem a manipuluji s informacemi pro verejnost..
Kroky Ruska, tak jak jdou po sobe lze nejen respektovat.

Frank1
7. 5. 2024 09:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusove neargumentuji dobre. Neuvadeji neustale manevry NATO na hranicich Ruska, ktere zacaly na Baltu a budou pokracovat cele leto kolem hranic Ruska! Slouzi k zastrasovani, provokacim Ruska a ohrozuji jeho bezpecnost!

Pravdomluvny
7. 5. 2024 10:04
Odpovědět  Frank1

Rusové by podobné manévry měli pořádat na Kubě a v Mexiku,to by amiokupant řval,jako stará kurva 🥳