blog

Nechutné dno ODS. Tragikomický ministr Tuleja. Antibabiš zase jede naplno.

Čau Praho! 🇨🇿

Pavel Novotný našel nové dno. Odporně se navezl do nemocné Aničky a Felix Slováček ho označil za prase. Můžeme se mu vůbec divit? Proč Novotného neustále a opakovaně kryje celá ODS a jeho šéf Petr Fiala nevyvodí žádné důsledky?

👉 Tragikomedie kolem ministra za TOP09 překvapila i voliče SPOLU. Nový ministr Tuleja se nestačil ani ohřát a už je zase pryč. Proč zmizel stejně rychle jako se objevil? Povíme si ve videu.

👉 Jurečka přiznal, že do osmi let zanikne v ČR až 300 tisíc pracovních míst. Dopad Fialovy vlády a kolabujícího průmyslu. Co dělají pro to, aby se to nestalo?

👉 Blíží se demonstrace proti asociální důchodové reformě Pětikoalice. Řeknu to narovinu. Tato reforma znamená pouze zvýšení věku odchodu do důchodu a celkové snížení penzí. Nic víc.

👉 ANO by podle průzkumu v dubnu vyhrálo volby. Děkujeme vám za podporu. Pokud ANO sestaví příští vládu, tyto asociální změny v důchodech zruší, jak komentoval Karel Havlíček.

👉 Kampaň do EU začala. Koalice SPOLU a další vládní strany zase a znovu nemají nic jiného než Antibabiš. Ve skutečnosti chtějí ale přijmout euro, zrušit právo veta a podporovat Green Deal, který likviduje náš průmysl. Zahájení kampaně by se dalo shrnout heslem “Všichni proti ANO, pouze ANO za Česko a zájmy českých občanů.”

👉 Praha 1 zase zakázala vjezd do centra. Primátor Svoboda k tomu opět mlčí, ačkoliv před nedávnem nechal tento zákaz zrušit.

👉 V době, kdy západní metropole zatočily s koloběžkami, které způsobovaly nepořádek ve městě, je to u nás pořád Palermo. Pachatele přestupků nechá město bez trestu.

👉 Zdeněk Hřib rozjel svůj svatý boj proti minulosti. Chce nechat odstranit historické ikony z metra. Místo, aby řešil důležité problémy města – kolabující dopravu, fatální problém se stavbou Metra D, hrozící žaloby u projektu Nových Holešovic, uzavřený Libeňský most a další palčivá témata, znovu se věnuje nesmyslům.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 82. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

sdílet na

96 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
orinoko
7. 5. 2024 08:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Česká vládní kopalice čím dál tím více připomíná bulharského Todora Zivkova, který při jednání Varšavske smlouvy s českou stranou vůbec nechápal nuance vývoje. Jednání samozřejmě vedl především Leonid I. vulgo Iljic II. , takto Breznev, který nebyl úplně vylizany. Proto také ve funkci tak dlouho vydržel… A Breznev měnil i taktiku, když viděl, že česká strana se od požadavků 4 artikulu nehodlá odchylit. Zivkov s extrémně dlouhým vedením neustále pretrasal už opuštěné požadavky, až se Breznev neudržel a mávnul rukou – kušuj! A Bůh viděl, že je to správné.
Čili, Za humny probíhá evidentní změna, ale česká vládní kopalice se drží NVTN jako prislovecne hovno košile.

Tarantina1
7. 5. 2024 11:10
Odpovědět  orinoko

este ze tak

ModrýKlokan
7. 5. 2024 19:53
Odpovědět  Tarantina1

Tarantule kušuj

Slovan
7. 5. 2024 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

ODS je banda lumpů a grázlů. To není a nebyla strana pro občany této země, ale jen pro horních deset tisíc. To jsou ti idividualisti, jen oni a ostatní ať si trhnou. Vybrat jich 24 a na Staromák, když elita chce přepisovat dějiny, tak prosím. Je mi zle z toho našeho lidu kam jsme to došli. Nó a o těch deportačních náplavách z Moravy, tak to je samostatná ex kapitola, ty tuna byl četr dlužen, ti sem byli snad nasazeni jako spící nepřátelské buňky, nebo muňky? A tohle bude gradovat né že ne, to se ještě asi budou dít věci, prase z Řeporyj je asi ještě čajíček. Můžeme si poděkovat navzájem. Hlavně nezapomeňte stát stranou a vyčkávat jak to zase dopadne a pak dělat chytrého. Jdu zvracet, snad tam doběhnu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
7. 5. 2024 08:58
Odpovědět  Slovan

Nechme stranou emoce, byť jsou oprávněné. To – chování ODS a to i za Klause, jen si vzpoomeňte, že nebyl o moc jiný – totiž TOHLE je pravá podstata celého toho slavného kapitalismu.

A kde je tu nějaké místo pro skutečné zájmy obyčejných lidí? NIKDE! V každé zemi, kde vládnou lidé alá ODS, klesá všechno, kromě jediného, příjmu do jejich kapes.

V jejich volení je zákonitost. Jakmile se určité části společnosti začn epříjmově dařit poněkud lépe – byť je to jen subjektivnmí pocit – začnou takové strany volit kvůli snižování daní! A pak se diví, že jejich příjmy zase klesají … Není náhodou, že takoví podporují i ty boje na Ukru, teď ovšem už zase nééé až tak móóóć, protože jim to leze nejen na mozek, ale především do portmonky:

AŤ ŽIJÍ DEBILOVÉ – VOLIČI ODS, PIRÁTŮ, TOP09, A VŮBEC VŠECH STAROSTŮ, tady jeden je:

comment image

Prostě si nemůže pomoct.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
7. 5. 2024 09:06
Odpovědět  Peter 008

🤣 🤣
Víš Peter, bez emocí to v žádném případě už nejde, já to mám v rodině. Kdyby mu ODS kálela na hlavu, tak se snad bude smát a děkovat. ANO, jak píšeš, přesně, hlavně že to přibývá ve šrajtofli. Já mám taky peníze rád ale za každou cenu? Nevím jestli by mě někdo za prachy svedl k nějaké prasárně. Nevím. 🙋‍♂️

Tarantina1
7. 5. 2024 11:12
Odpovědět  Slovan

stale rozmyslam, co ste tu zac a co sledujete tymito vasimi prispevkami…no na nic mudreho som neprisla…

Skolastikus
7. 5. 2024 13:33
Odpovědět  Tarantina1

Ale to je jen důkaz, že toho v té lebce moc nemáš, že by taky člen nebo velký příznivec ODS? Bohužel v česku se říká ” komu není s hůry dáno v apatice nekoupí ” a to je pravda.

PřemekJ
7. 5. 2024 12:31
Odpovědět  Slovan

Tak, tak. Ostatně, mravnost až na prvním místě. Tu lež s penězi je třeba vymýtit jako choleru.

PENNYS
7. 5. 2024 10:39
Odpovědět  Peter 008

Souhlasím s vámi to dnešní ZLO ods -pochází od zakladatele V.Klauze !!!!!
odS UŽ MĚLA DÁVNO DOSTAT ZÁKAZ ČINNOSTI- A ROZPUSTIT,TUTO PROTIOBČANSKOU STRANUzla.

Noobody
8. 5. 2024 08:32
Odpovědět  PENNYS

To PENNYS 7. 5. 2024 10:39
Hmm, to tedy čumím, jakej totalitní mozek a NÁZOR tady předvádíte. A stejně tak čumím, jak velkou máte za sebou skvadru stejně smýšlejících. Bolševik (jedno zda levý, pravý, či jiný) jak vyšitej!!!!!!

Jaký je rozdíl mezi vámi kovanými a ryzími zde a např ve STAN, ODS, ….. Vždyť vy byste zavírali huby, věšeli a formovali národ podle stejně bestiálních metod, jako to dělal Lenin, Stalin, Hitler, Mao, Pol Pot a dnes Jourová a Pětidemolice. Jen se dostat k moci a to by bylo tóčo!! To byste to těm ostatním ukázali, jak se nebojíte použít násilí k “očištění” společnosti od nositelů zlořádu a dekadence – jiných názorů a hodnot, než vyznáváte VY.

Pěkně po bolševicku – KDO NEJDE S NÁMI, JDE PROTI NÁM!!!

Takových jako vy by se společnost měla opravdu obávat!!!

Pravdomluvny
8. 5. 2024 09:41
Odpovědět  Noobody

Demokrat střihu Masaříka, jež nechal střílet do stávkujících na serveru Čech se ozval!

Noobody
8. 5. 2024 18:35
Odpovědět  Pravdomluvny

To Pravdomluvny 8. 5. 2024 09:41

Asi na rozdíl ode mne jste tam byl a máte osobní, nebo alespoň zprostředkovanou zkušenost. Já si jen přečetl spis ze soudního vyšetřování případu usmrcení lidí střelbou četnictva a to co zde naznačujete je pouho pouhá bolševická demagogie a propaganda!
Případ byl policejně vyšetřován a soudně řešen s výsledkem: Střelba do davu byla v souladu se zákonem a četnictvo ani velitel zásahu se ničeho protiprávního nedopustili. Naopak bylo zahájeno tr. stíhání proti dvěma komunistickým aktivistům, kteří původně klidnou stávku svými aktivitami rozbouřili a dav pohli k násilnému napadání četnického kordónu, který zbraně střelbou použil k sebeobraně.

Víte drahej Pravdomluvnej – je dobře být přesvědčen, ale o moc lepší je přescvědčit se!! Víra je pro slabé, co mají s davem podobných sílu ukřičet ty, kteří nejsou slepí, hluší a touží poznat PRAVDU. Nálepkovat totiž umí každej hňup!

Pravdomluvny
9. 5. 2024 06:34
Odpovědět  Noobody

Byl tam děda a byl sám, takže si nech svoje výklady ala Žáček jinam.

Noobody
9. 5. 2024 09:55
Odpovědět  Pravdomluvny

To Pravdomluvny 9. 5. 2024 06:34
Jako malý jsem svému dědovi také věřil jeho poudačky. Jedna z nejlepších byla, když nám vyprávěl, jak šel na vandr a když mu byla zima, tak šel vodou, protože ta byla teplejší. Tím tokem došel do rybníkla, ale tam chtěl přespat a tak si v něm rozdělal ohýnek.aby si ohřál večeři a zahřál se. A my děcka mu to s otvřenou pusou žraly i s navijákem!

Asi jste nestudoval historii ani práci s info a tudíž nevíte, že svědectví přímých účastníků má z hlediska pravdivosti nejmenší validitu. Jak z důvodů selektivní paměti, lživé adorace vlastních zásluh, zveličování nebezpečí a překonaných útrap až po zkreslení díkly stařeckému optimismu.
Nejvyšší validita je připisována úředním a policejním záznamům, soudní vyšetřováním, neretušovaným originálním fotografiím a amatérským filmovým materiálům účastníků událostí.Až teprve po nich jsou další zdroje info jako archeologické vykopávky a td.

Standa
9. 5. 2024 10:27
Odpovědět  Noobody

Takže-neptat se pamětníků, nevěřit jim,věřit ,, historikům, okolo 30 let, věřit úředním a policejním záznamům…asi si děláš z nás pr…ču!!!!
Z advokátní praxe..nevěř policii,soudy to mají od policie. Děda tebe dělal blbečka a podařilo se mu to!

Standa
9. 5. 2024 10:29
Odpovědět  Pravdomluvny

Výklady? Spíše ..výkaly!!!

stan
7. 5. 2024 11:00
Odpovědět  Peter 008

Ano Peter , ODS je v podstatě ztělesněné zlo.To jak arogantně se choval Klaus mám v živé paměti. Fiala je v podstatě stejný arogantní zmrd jako Klaus, akorát , že se obklopil dalšími zmrdy a v podstatě si vzal celé Česko jako rukojmí a pokladničku na placení všech možných píčovin, protože se chce zavděčit svým páníčkům v cizině. Ale ten základ zmrdovství byl položen vznikem ODS.Korupce, tunely, vykrádání, likvidace podniků, kuponová privatizace, to všechno bylo rozkrádání naší republiky pod pláštíkem neviditelné ruky trhu. Takže jestli dnes Klaus pláče nad tím jak nás Západ vysává, tak je to pokrytectví nejvyššího stupně, protože byl to právě Klaus kdo kuponovou privatizací odstartoval prodej naší republiky za hubičku západním korporacím.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:37
Odpovědět  stan

Banderonacistovič Fyjalenko je stokrát horší, než Klaus.

Pipa
7. 5. 2024 12:56
Odpovědět  stan

Naprosto s vámi souhlasím! Zlo začalo u Havla, Klause, Zemana! Tyhle kreatury zahájily kolosální destrukci této země! A my jen čuměli! Havel byl naivní a západem vedený blb, Klaus jednooký mezi slepými králem a Zeman mafián, když člověk ví, co se na jeho popud dělo za věci! A dějí dodnes, kdy jsou jeho lidi na jeho nátlak dosazovaný na posty velvyslanců, do ČNB,…

Pravdomluvny
7. 5. 2024 13:42
Odpovědět  Pipa

Udavač Havel byl nejhorší spodina
, která kdy seděla na Hradě českých králů

ModrýKlokan
7. 5. 2024 19:56
Odpovědět  Pravdomluvny

Sekunduje mu zdatně pan Rozvědčík Pávek 10,7

Pravdomluvny
7. 5. 2024 21:41
Odpovědět  ModrýKlokan

Noooo,tam je takových víc.
Viz.rádce Pávka Žantovský.

Noobody
8. 5. 2024 18:54
Odpovědět  stan

To stan 7. 5. 2024 11:00

V zásadě s Vámi souhlasím. Jen si kladu otázku, jak k tomu mohlo dojít a jakým božím ouradkem či dopuštěním se to stalo? Klaus spadl z nebe, nebo se chopil moci brutálním násilím jako bolševici po VŘSR?? Nebo se ke kormidlu dostal z vůle a za podpory lidu???

Nebylo to náhodou tak, že NÁROD využil šanci, kterou mu připravily rukou společnou KGB, CIA, StB a MI6 a sehrál roli užitečného idiota v mnohem vyšší hře globalistů?!?
A jen tak mimochodem – necinkal jste náhodou klíči, nebyl na Letné (či jinde) a neřičel nadšením, když Havel, Malý, Zeman, Pithart, Uhl a další vykládali o tom, jaké krásné, svobodné zítřky nás čekají a jak hrozně se na nás komanči podepsali? Koupil jste si za mrzký peníz kuponovou knížku? Jestli ano, tak co remcáte?!!! Jestli ne, tak se Vám omlouvám a klaním, že jste pasivní rezistencí bojoval proti Klausovým nešvarům. V zásadě proti všem a toho bych si velmi považoval a Vás obdivoval!

Tak se nestyďte a napište, zda jste byl pomýlený a dnes jste po bitvě generálem, nebo naopak jste to měl v nose a dnes můžete s hrdě vztyčenou hlavou kázat:

“Vidíte volové, já vám to už tehdy říkal!”

Gales
7. 5. 2024 11:55
Odpovědět  Peter 008

Perokrad sám prohlásil že při hadráku neslibovali že se budou mít všichni dobře.Jenom ovce to nevnímali. A ten vepř na tom snímku s Novotným,je proti němu inteligent.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 12:40
Odpovědět  Gales

Ten a inteligentní????
Ta halda vyfetovaných buněk zapomenutých v udavačské prcgumě?!

Gales
7. 5. 2024 17:09
Odpovědět  Pravdomluvny

Myslím toho vepře a ne tu sfiní.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 17:36
Odpovědět  Gales

Vepř je zvíře užitečné,ten potrat opičí kurvy je škodná a ten se LIKVIDUJE

Helena
7. 5. 2024 09:45
Odpovědět  Slovan

A tak všude vyzdvihujte pravdu: Novotný je přímo vzorový člen ODS i prezident Pavel za ním chodí na návštěvu, justice ho miluje, ! Co na tom, že se podílel na uštvání k smrti Ivety Bartošové a k štvaní k smrti Aničky Slováčkové. Být tatínkem Aničky, který na rozdíl od Novotného opravdu něco dokázal a je geniální muzikant, tak má Novotný úsměv až k zádeli.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 09:58
Odpovědět  Helena

Obávám se, že by mu úsměv začínal i končil úplně jinde 👍

Joe Arp
7. 5. 2024 10:41
Odpovědět  Helena

Postižení, většinou velmi movití si nedokáží zařídit (zaplatit) řádnou satisfacku a my se tu máme planě rozčilovat?

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:38
Odpovědět  Joe Arp

Pokud nebude chráněn shora,dostane po držce,to se vsaď

Joe Arp
7. 5. 2024 11:43
Odpovědět  Pravdomluvny

Na noční cestě z hospody, či schůze ODS tě nezachrání ani prasident, to se vsaď.

Slovan
7. 5. 2024 12:06
Odpovědět  Joe Arp

…aby vás nakonec oba dva nevyndal s trenek, ten se umí vlnit. Levej, pravej a ležíte jako kravskej vocas. 🤣🤣💀💀😎😎

Pravdomluvny
7. 5. 2024 12:42
Odpovědět  Slovan

Kecale,prodaná Růža čeká 😂🙋

Pravdomluvny
7. 5. 2024 12:42
Odpovědět  Joe Arp

Bez ochrany shora zemře ve sklepě ve vlastní nadprodukci💩

ZMann
7. 5. 2024 12:29
Odpovědět  Pravdomluvny

Ale ono to chránění jednou skončí pak nezbude tomuto odpadu než se zdekovat z této země.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 12:43
Odpovědět  ZMann

To nestihne,toho pozná každý a každý,kdo není Banderovec si rád kopne…..to minimálně 🙋

Slovan
8. 5. 2024 07:57
Odpovědět  ZMann

👍 👍 👍 👍
Jak se to říká o tom stromu? 😊

Tom
7. 5. 2024 13:02
Odpovědět  Pravdomluvny

To není tím. A navíc by z toho vyšel hodně lacino.Domnívám se, že Vyšší spravedlnost o něm dávno vi a dala mu ještě určitý čas na nápravu, kterého už moc nezbývá. Za sebe se domnívám, že svíce mu už hoří z obou stran.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 13:44
Odpovědět  Tom

Vyšší spravedlnost se provádí na zemi a za života hříšníka…..dovedete si představit tisíc kopanců kamkoliv po těle????

Tom
7. 5. 2024 14:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Jenže tenhle pytel hoven by víc jak dva nevydržel. Takže by k tomu zase přišel moc lacino. Tuším, že jeho konec bude jiný, ale zato hodně, hodně bídný.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 15:17
Odpovědět  Tom

Lámání v kole nebo Krvavého orla taky ne,ale účel by to splnilo…..přestal by ubírat kyslík potřebnějším

František
11. 5. 2024 18:41
Odpovědět  Pravdomluvny

Žhavení lebky, zvané budík.

Pipa
7. 5. 2024 12:57
Odpovědět  Helena

Ano, tento režim fandí gaunerům, dnes už to víme! A co dál?!

Pravdomluvny
7. 5. 2024 13:44
Odpovědět  Pipa

Přesně,jako v uSSa a celém zachodním pokur@@@@veném světě.

Helena
7. 5. 2024 13:55
Odpovědět  Pipa

Pro dnešek stačí mít dobrou paměť. A nikdy nezapomenout.

Boomer
8. 5. 2024 08:55
Odpovědět  Helena

.. no vidíte, a v umělecké sféře se něčeho takového dopustil jen introvert a režisér Menzel, když veřejně seřezal prutem producenta Sirotka…

Ladislav 💤
7. 5. 2024 11:50
Odpovědět  Slovan

👍👍👍👍👍vždy, když táto modrá a zlodějská prasata “vládla” jsme šli ke dnu!! A že zde vytvoříli fašismus, ani nemluvě!!
Lidé co máte v těch palicách, že je stále volíte ?? To chcete být žebráky ve své vlasti?

Slovan
7. 5. 2024 12:15
Odpovědět  Ladislav 💤

Tihle šmejdi vše rozjeli a ostatní se na ty drobky nabalovali. Místní buňka mě v devadesátkách také lanařila, ty máš ty dobrá názory, tak jsem jim to v hospodě bez předtvářky vyříkal a už mě nechtěli. Vedle mě seděl Honzík, kluk o dvacet let starší a když se to rozuteklo, tak mi povídá, tys jim dal. Jen jsem jim žekl co si myslím, no a to nerado spousta lidí slyší. A měl jsem od ODS klid.

orinoko
7. 5. 2024 14:13
Odpovědět  Ladislav 💤

Hola prdel, a to doslova, klidně volí dobytek, který jí ještě zařídí dluhy. Sama sobě přijde důležitější, neb drží prst na tepu doby. Svojí volbou se může chlubit, protože navenek vystoupila z obrazu “socky”. A bývá přesně tou hubou, která sockami střílí na vsechny strany. Znám dokonce takové úchyly , kteří volí podle pravdepodobneho vítězství bez ohledu na volební program či partajni historii.

PřemekJ
7. 5. 2024 12:20
Odpovědět  Slovan

Řeporyjec je lakmusový papírek na měření síly hroší kůže publika. Mnohem horší jsou rezidenti globální psychopatické moci v nejvyšších místních mocenských pozicích. Jsou však na seznamu a zimní slunovrat oslavíme již bez nich. Jubilee to začne.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 18:00
Odpovědět  PřemekJ

Příteli, ještě jste mi neodpověděl jakým způsobem se chcete k té slušné a prosperující společnosti dopracovat. Prohlášení jsou jedna věc, ale proměna společnosti věc druhá. Mějte se.

Slovan
8. 5. 2024 08:03
Odpovědět  PřemekJ

No možná máš pravdu, ale já bych těch lakmusových papírku mohl vypsat ještě spoustu. Už dlouho píši na net, že mě připadá, že jsme byli jako Češi vybráni pokusu, co lidi dokáží unést na hřbetě. Orají s námi bohužel už od Hadráku.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 12:41
Odpovědět  Slovan

Já nevím. Má smysl tady ještě něco komentovat. Vždyť jsme úplně v číči. Nezměníme systém, neposuneme k moci ty, kteří nejsou svázáni s touto bandou, která to zde 35 roků řídí, tak co kur.va z toho. Ať si lidičkové zvolí třeba znova ANO, tedy nefalšovaného člena šestikolky, jehož europoslanci jsou z většiny vraženi tak jako celý zbytek pětikolky v bruselské ři.ti a je to. Vždyť je to sakra jedno, kdo to tady řídí, vždyť jsou to všichni poskoci globálu a je jim v Bruselu moc dobře. Berou těžké prašule a co jim je po nějakých blb.ečcích, kteří se dohadují kdo bude menší a kdo větší zm.rd. Už skončil sen o zlatém teleti. Je hotovo. Já jedinec říkám za sebe. Já to kapišto. A už to mám fakt na hákošu.

sizok
7. 5. 2024 19:17
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Konečně jsi zmoudřel. Každá další vláda bude jen horší než ta předchozí.
Nic nezruší, to jsou jenom kecy pro nás.

Slovan
8. 5. 2024 08:08
Odpovědět  sizok

Tak on nezmoudřel, moudrý je dost. Však si tuna o tom píšeme dokolečká dokoláááá až se nám z toho hlava točííí. Jen tím rozdílem, že Pavel má vyhrnuté kalhoty už na Václaváku a hází flintu do kukuřice, no a já ho jen tak ještě se snažím brzdit a probudit vňom špetku vlastenecké naděje. To jest vsjo. 😊

Ina
8. 5. 2024 21:17
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Potíž je, že víme, jakých šupáků se zbavit, ale nemáme nikoho důvěryhodného, kdo by je mohl nahradit. Nemáme a nebo neznáme lidi, kteří by byli dostatečně schopní a důvěryhodní současně.

Helena
8. 5. 2024 21:35
Odpovědět  Ina

Omyl! Víme jakých šupáků se zbavit, nahrazovat tuhle svoloč byste snad nechtěla! Stačí pár osob vzešlých zdola, a ti vzejdou vždy. POTÍŽ JE V TOM, ŽE TI, KDO BY NÁS TĚCH ŠUPÁKŮ ZBAVILI TU ZATÍM N E J S O U !!!

František
11. 5. 2024 18:48
Odpovědět  Helena

Inteligentních a schopných je jak sraček. Jenže pro ně je politika sprosté slovo a nikdy do ní nepůjdou, víme?

Frank1
7. 5. 2024 08:48
Ohodnotit příspěvek :
     

SPOLU je konstrukt proti ANO. ANO je nepohodlne pro atlanticke ritolezce v Cesku. Nevypocitave. Kdyz jde petidemolice do hajzlu, musi SPOLU rozryt politscenu jeste pred volbami. Cesky Honza je chytry jen v pohadkach. Toho si nevsimne.

Autor
7. 5. 2024 09:01
Odpovědět  Frank1

Když čtete pozorně, pak zjistíte, že těch chytrých Honzů nikdy nebylo až tak moc … 🙂 🙂 🙂

Helena
7. 5. 2024 09:22
Odpovědět  Frank1

OMYL !! SPOLU = ANO – mají stejného pasáka a jsou placeni ze stejné kapsy-jen musí pro vovce hrát divadlo, jakože proti sobě stráášně bojují. Co dělá Babišova Jourová?, co dělal Babiš za kovidteroru: na rozkaz EU v červnu 21 zatnul sekyru 400 miliard a ODS řvalo, že je to ještě málo. Jak plnil rozkazy EU. Jak po návštěvě v CIA uspořádal s Hamáčkem vrbětický tyjátr – a dodnes z toho CIA a BIS žije, dodnes z toho žije SPOLU a také na rozkaz CIA. Babiš je jen záložní plán B pro USA, Londýn a EU, kdyby to Pyjala ale hoodně moc podělal, tak okamžitě ve lžitv všechny průzkumy
vystřelí ve prospěch ANO na 75%, aby vovce věděly koho volit.

Francin
7. 5. 2024 11:01
Odpovědět  Helena

Naprostý souhlas. Kdy už tohle tento národ závislý na slevách a akcích podřadných mnohdy jedovatých potravin pochopí, že tohle je velké divadlo mezi ANO a ODS. Už jsme zapomněli co se dělo v nedávné minulosti ? Tajně chodit mezi okresy, malí čeští prodejci krachovali a cizi obchoďáku prosperovali, viry létali jen do dvou metrů, vakcína za kecky a stovky dalších podrazů na lidi. Vypadá to, že jsme národ nepoučitelný, tudíž odsouzený si prožít mnoho zrůdností, bohužel.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 12:54
Odpovědět  Francin

To bohužel chápe minimum, tak do 6% populace.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 12:53
Odpovědět  Helena

Už to Heleno nevysvětlujte. Tady to lidi chápou, většina venku ne, vždyť vím co slyším. Z mého pohledu tady je vymalováno. Mnoho lidí je duševně vyprázdněno a není schopno kromě nákupu v marketu nic vnímat. Ale optimistům se meze nekladou. Ale já jsem realista, vidím, slyším a názor si utvářím sám. Přiznávám se, že nevidím východisko. Přijde úplný pád.

Helena
7. 5. 2024 14:04
Odpovědět  Pavel z Moravy.

A co dělají oni? Stále opakují stejné lži, totální blbosti – a nestydí se.
Nu tak pišme, mluvme o tom, jak to vidíme my. A nestyďme se. Není vůbec proč.
Chápu vaši beznaděj. Ale to je přesně to, po čem oni přímo baží! Abychom hodili flintu do žita a vzdali se. Každé slovo pravdy, každá pravdivá myšlenka tryskající z rovného člověka je velmi, velmi cenná.

orinoko
7. 5. 2024 14:18
Odpovědět  Frank1

V jednom případě arma boys yankies při přesunu po dálnici způsobili prakticky její neprujezdnost. Nicméně někdo je z té dálnice rychle vyprovodil. Večer občan Babak hlásil – vyhnali jsme je z dálnice. Něco takového by současná vládní kopalice nerehtala ani z hladu ve věži Mihulka.

František
11. 5. 2024 18:53
Odpovědět  orinoko

A to víte, že ve vojenském prostoru Libavá u Olomouce má americká armáda velké cvičení? Pročpak tam asi cvičí? Že by to mělo souvislost s volbami do EU?

Pravdomluvny
7. 5. 2024 09:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Vařící olovo do držky a vykastrovat, takový tresty byly na počátku středověku naprosto běžný…..a dnes by byly velmi praktický pro členy pětidemoliční -šesti vlastizrady a ostatní milovníky Banderonacistů 👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tarantina1
7. 5. 2024 11:13
Odpovědět  Pravdomluvny

nasilie je to posledne, uboziaci !!!

orinoko
7. 5. 2024 14:24
Odpovědět  Tarantina1

Tahni k Šafrovi. Ten miluje takové vyhulence.

Pijack
7. 5. 2024 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen houšť. Na to prase Řeporyjské nedám dopustit. Jen se divím opozičním stranám, že tohoto exota nedovedou náležitě využít. Při každé mediální příležitosti bych s láskou k novinářům vyprávěl, že prase Novotný je produktem ODS. Vždycky ODS – vždycky Novotný. Natloukat to voličům do hlav… aby pochopili, že tohle je ta pravá tvář ODS. Nic víc bych do toho nemíchal.

PENNYS
7. 5. 2024 10:37
Ohodnotit příspěvek :
     

FIJALOVÉ VLÁDNOUCÍ ŽUMPY SE JEN TAK NEZBAVÍME ,ANI TAKOVÝCH SVINÍ JAKO JE TO PRASE Z ŘEPORYJ!
POMUŽOU JEN”CEPY, VIDLE KLACKY , KAMENÍ”
POČÍTÁM 1-2 GENERACE NEŽLI SE NÁROD OPĚT PŘETRANSPONUJE ” V NORMÁLNĚ PŘEMÝŠLEJÍCÍ OBČANY”
JINAK JSME A BUDEME STÁLE” VŠICI π π π ČI !!!”

Pravdomluvny
7. 5. 2024 11:38
Odpovědět  PENNYS

Neurážej prase, díky

Slovan
7. 5. 2024 12:20
Odpovědět  PENNYS

Tak souhlas, ale až po pádu na dno, ještě tam nejsme. Ta první muší být orvaná na krev, aby té následující vyprávěla co se stalo s nimi.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 13:03
Odpovědět  Slovan

Je.bat na to. Dobře už bylo, teď už nás čeká pouze kýbl sra.ček. A co také jiného s tímto většinovým matrošem. S 6 – 10 % normálů a většiny apatických ňoumů společnost nezbudujete. Čau, postarej se o zvířátka, ti jsou jiná sorta, alespoň nelžou.

Slovan
7. 5. 2024 17:37
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nesmíš už dopředu lámat hůl že je to ztracený. Jebat můžeš, ale někde vedle u cizího, tam je to nejlepší, bo je to zakázané, jako v té rajské zahradě. Suchej dovnitř, mokrej ven, dej nám Pán Bůh dobrej den. A hned je veseleji.

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 18:09
Odpovědět  Slovan

Já hůl nelámu, ona je již totiž zlomená. Já stále žiji docela v pohodě, alespoň prozatím. Ale já nehodnotím jako většina pouze ekonomickou stránku i když ta je samozřejmě velmi důležitá, ale celkový stav společnosti, třeba to jak zhnědla, jak odporně se chová ke starým atd. A tady už srandičky nepomohou. Je lepší říkat jako Přemek, že nás čeká skvělá budoucnost? A z čeho bych tak měl usuzovat? Čau a měj se co nejlépe bratře ze západních Čech.

Slovan
8. 5. 2024 08:11
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nebuj ještě si spolu dáme pivko. Máš ten vlak zadarmo jako důchodce, tak ti ho osobně načepuji. 😊

Pavel z Moravy.
8. 5. 2024 08:45
Odpovědět  Slovan

Pěkně děkuji bratře.

PřemekJ
7. 5. 2024 13:02
Odpovědět  PENNYS

Do švestek bude po těch zmetcích. Vnější podmínky se rychle mění v náš prospěch a ten si sami zajistíme. Optimismus, bratře!

Pavel z Moravy.
7. 5. 2024 16:46
Odpovědět  PřemekJ

Omlouvám se, ale pořád zapomínáte na jednu věc. Aby společnost fungovala jak má, musí být dostatečně vzdělaná a důstojná. Lidé musí brát poctivost, sounáležitost a úctu ke své zemi jako prioritu. Tady se rozbujely všechny neřesti, které ani nemá cenu vyjmenovávat. Ta omladina se musí začít jinak vychovávat, tedy k vlastenectví, k sounáležitosti, pracovitosti a poctivosti. Takovým způsobem se o to snaží Putin. Už jsem vám myslím to otázku kladl, ale neodpověděl jste. Jak chcete tuto společnost změnit? Víte, byl jsem dnes na kladení věnců kterého se zúčastnilo pouze pár starších a starých lidí. A ti rozumní z nich a je jich dost říkají téměř to co já. Tedy vidí to na úplný rozpad společnosti neboť jsou přesvědčeni, že se současnou mladou generací se nic moc momentálně nedá dělat. Nemá cenu rozebírat příčinu tohoto stavu. To mávnete kouzelným proutkem a lid bude znovuzrozený? Nebuďme naivní, slušná a prosperující společnost, to je běh na dlouhou trať a to ještě bez záruky. Tak jak to příteli budete dělat?

Slovan
8. 5. 2024 08:14
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nebuj, nebuj, to se všechno vycetruje, už mám pro ně připravenou práci.
A to já umím, osobně dohlédnu. 😊🙋‍♂️

Ina
8. 5. 2024 21:27
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Trefil jste hřebíček přímo na hlavičku. Ano, důstojnost, čest, přiměřené sebevědomí, hrdost, to je to, co nám chybí. Protože to je to, co člověku nedovolí, aby se choval jako s prominutím, svině. Nedovolí mu, aby se choval jako zbabělec. Nedovolí mu, aby si nechal nadělat na hlavu. A nedovolí mu ani lhát, porušovat dané slovo, krást a podvádět druhé. Dokud si tady lidé budou pokládat za čest, jak někoho “přečůrali”, nepohneme se nikam. Nikdo tu nikomu a ničemu nevěří. S tím se nic nevybuduje…

František
11. 5. 2024 18:59
Odpovědět  PENNYS

Už sis někdy všiml dnešní mládeže? Říká se jim světlušky a proč? Počkej, až se setmí a uvidíš. Vypni jim Internet a do týdne skončí v blázinci.

unor 2022
7. 5. 2024 11:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Slovacek je nepresny. Ani prase se zdaleka nechova jako smes primitivismu a lidske spiny Novotny.

All
7. 5. 2024 11:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Osobně považuju všechny naše politické strany a zejména nynější pětikoalici za zločinecké organizace,které by měly být v budoucnu souzeny a zrušeny.Jejich předáci podporují zabíjení a válku a vše překrucují.Nevlastní už ani svoje mozky,ty mají vyuzené a přeprogramované na jidášství.Tyhle zrůdy nejenže ničí budoucnost,ale klidně schvalují i jadernou válku a zatím to k ní směruje.Duda chce do polska atomky,angláni posílají uk rakety s dlouhým doletem s doporučením,aby je použili proti rusku,izraelští židé odvčera ůtočí na město v jižní gaze na samé hranici s egyptem. Naší Praze velí vyuzené mozky,chtějí válku,podporují válku,zabíjení,mrzačení lidí.Pokud dojde k použití i jen k taktické jaderné zbrani na našem ůzemí a v evropě,vše přeroste brzo v totální sebezničení.Nepřežije vůbec nikdo.Pokud to ale dopadne lépe a jaderná apokalypsa bude utlumena ,některá města stejně nepřežijí a zejména Praha,bohužel.Za těchto okolností a to,co nyní vytváří,jen hromady kamení,ruiny.Děkuji,Fialo,Černochová,Rakušane,pepovi z hradu,konečně se vypaříte,ostatní se povznesou.

PřemekJ
7. 5. 2024 12:14
Ohodnotit příspěvek :
     

ChM to globálně projíždí na celé čáře. BF to hezky shrnuje na svém webu, český překlad je na Tadescu. Si přijel do EU, aby zde nastínil blízkou budoucnost nikoli podle not EU elit. U nás se rezidenti ChM potí strachy z toho, co je čeká. DJT bylo v Miami na závodech F1 plno a měl obrovskou odezvu. Penězoměnci kabaly falšují vše, co jim dává ještě pár týdnů a možná i měsíců čas na rozmařilý a zvrácený život. Ekonomika korporace USA je na huntě, tisíce Siho krajanů pomáhají BK v USA čistit prostředí od ChM nákazy. Svět se nadechuje při zvýšených vibracích k finálnímu zúčtování s nelidskou mocenskou sebrankou, v čele s vojsky BK USA a VS RF. Rodí se severoamerická republika a judea. A nás, lidi, čeká doslova znovuzrození a lidsky důstojná budoucnost.

Frank
7. 5. 2024 12:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta vypasená tlustá a obřezaná řeporyjská svině je dávno pod dnem. Ale málem se mi chtělo napsat, že pod drnem. A naprosto stejně jsou na tom všichni ti, kteří takovou odpornou svini zvolili. Ale i na něj se ta voda vaří a boží mlýny zcela jistě melou..

ZMann
7. 5. 2024 12:34
Odpovědět  Frank

Přesně tak to je, když se podívate na to úvodní foto žádný rozdíl mezi tím obřezancem a tím prasetem, jsou si zcela podobní.

Pravdomluvny
7. 5. 2024 12:46
Odpovědět  ZMann

Co pořád máte s prasetem,on ten zkurvysyn je odpad, lidský ODPAD.☠️

Pipa
7. 5. 2024 12:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, koalice jede dle receptu svých amerických poradců. Nakonec nikoli náhodou tady byl nedávno dokonce šéf FBI! Asi mají nahnáno, tak si to sem přijeli zkontrolovat a naplánovat nějaký ten “Maidan!”Ksindl, to jsme se dočkali! Kamarádíme se s tou největší svoločí na světě!

Honzas
7. 5. 2024 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Vrána k vráně sedá….

Toncek
8. 5. 2024 09:59
Ohodnotit příspěvek :
     

..s tím Antibabišem už jsou k smíchu pro celý svět i okolí,..a Nerudová teď k tomu nasadila další korunu,ještě jednou a zlomí ji ty koruny vaz..teď řekla,že to už psala před dvěma roky,že už ani neví,co psala???,Babiš mohl říci,že on stavěl Čapinec před dvaceti léty,mizernou dotaci stejně vrátil,je třeba prověřit všechny dotace,které ani nebyly vrácené,jsou jich víc než stovky,kdo je třeba zaplatí za Schwarcenberga,ODS?,když jsou takoví důslední,státutvorní a mírumilovní?..chce se jich na to ptát neustále a pořád!!!,..copak Nerudová se teď může srovnávat s tím Tulejou?,to je proti ní snad slabý čínský čaj…Kriste Pane,zastavte to,omluvte se světu a běžte se odevzdat do odborných rukou ověřovatelů duševní svěžesti,aby rozhodli zda zastřelit nebo oběsit..

Karel
9. 5. 2024 12:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Novotný je prase. A na to stačí jeden šikovný řezník s jateční pistolí. A byl by klid.