blognezařazené

Čau Praho! 🇨🇿
Fiala se vydal na turné do Afriky. Prodávat zbraně nedemokratickým režimům! Zatímco jeho vlastní občané a běžní Češi se propadají do chudoby a dluhů, Fiala cestuje po afrických státech a lobbuje za zbrojařský průmysl. Hloupě se pak chlubí na sociálních sítích fotkami s vojáky a etiopským generálem, jejichž politická strana v roce 2015 vyhrála v “demokratických” volbách 100 % hlasů (ano, čtete správně, všechny hlasy). Více se dozvíte ve videu! 👉 V Česku máme mezitím skoro nejdražší energie v EU, reálné mzdy lidí klesají, prudce se zdražují potraviny a inflace dál znehodnocuje naše peníze. Pětikolka není schopná řešit problémy české ekonomiky a hospodářský vývoj ČR po covidu je jeden z nejhorších v Evropě.
  
👉 Kromě toho se pod Fialovo vládou vrací do Česka praktiky z divokých devadesátých letech. Od vypuknutí korupční kauzy Dozimetr před rokem záhadně zemřeli již čtyři aktéři této kauzy. Jeden z nich před smrtí chtěl ochranku. Neuvěřitelné! 👉 Ministr Bek lhal. Tvrdil totiž, že jeho ministerstvo donutí ze zaměstnání ve školách odejít “jen” 8 tisíc lidí. Nakonec se ale počítá se 17 tisíci! Kdo bude dětem vařit jídlo? Prý na zaměstnance nejsou peníze. Proč ale vláda teda kupuje zbraně za stovky miliard?  👉 Na vyřízení důchodů se i nadále čeká až jeden rok. Jinými slovy senioři čekají rok na to, aby jim vůbec začal chodit důchod na účet. Další velké selhání ministra Jurečky, který mezitím odcestoval do Mongolska prodávat české stroje. Podobně jako Fialu i jeho víc zajímají peníze než naši lidé.
 
To vše a mnohem víc se dozvíte v 56. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!Pusťte si nový díl Čau Praho!

Prosím, pomozte mi šířit pravdu
Pokud jste tak ještě neučinili, prosím odebírejte můj kanál na YouTube.Díky tomu se mé zprávy dostanou k více lidem a pomůžete tak šířit pravdu o Fialově vládě. Samozřejmě budu také rád, když email přepošlete i svým přátelům a známým. Moc děkuji!Kanál na YouTubePřeposílání tohoto emailu je nejen dovoleno, ale i doporučeno! Budu také rád, pokud se přihlásíte k odběru mých kanálů.
Děkuji vám a hezký den!
Máte na mě jakýkoliv dotaz nebo podnět?
Neváhejte se na mě obrátit na prokop@anobudelip.cz.
Odesílatelem emailu je Ondřej Prokop, sídlem Hrabákova 1973/3, Praha 4, 14000.
Tento email dostáváte, protože jste se registrovali na webu ondrejprokop.cz nebo v přidružených akcích.
 

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
6. 11. 2023 19:21
Odpovědět  josh-xy

Názorná ukázka toho,jak si tenhle očkovací gauleiter představuje zdravotní péči
pro ty nejchudší z nás,vůbec by asi nikoho nepřekvapilo,kdyby odsouhlasil
snížení státem hrazených zdravotních úkonů,které zatím proplácejí pojišťovny,
Podle něj,přece státní pojištěnci mají peněz dost na to,aby si sáhli do štrozoku
a zaplatili si si jakoukoliv návštěvu u lékaře,vše dle hesla: USA náš největší vzor !!!

katango
7. 11. 2023 13:46
Odpovědět  janle57

Na to je moc malej pán. Odsouhlasuje se jinde.

ModrýKlokan
8. 11. 2023 01:17

Jak je možný že ten Kubek ještě nesedí?