P.C.Roberts: Americký sestup k fašizmu

V úterý ráno 30. srpna jsem na svém webu zveřejnil článek Gary G. Kohlse nazvaný Stupidita amerického byznysu a vojenských lídrů je zarážející. Nu a jestliže zarážela ráno toho dne, jak mám tuto stupiditu charakterizovat odpoledne téhož dne, kdy už byla desetkrát větší, než byla ráno.

Nejspíš tomu neuvěříte, ale je to fakt! Americká banka Chase Bank zrušila generálu Mike Flynnovi jeho osobní kreditní kartu s odůvodněním, cituji:…“protože generál představuje ohrožení pověsti naší společnosti“.  https://www.zerohedge.com/political/chase-bank-cancels-general-mike-flynns-credit-cards?utm_campaign=&

Generál Flynn je tříhvězdičkový generál, což je hodnost, jakou v americké armádě dosáhla jen hrstka mužů. Byl ředitelem CIA a sehrál rozhodující roli při vytváření americké protiteroristické strategie i při demontáži protiamerických povstaleckých sítí. Byl to on, který uznal, že Obamova politika vůči Sýrii postrádá smysl, jelikož teroristé, kteří dle Obamova narativu měli být nepřáteli Ameriky, byli titíž lidé jako domnělí „umírnění demokraté“, bojující proti „diktátorovi“ Asadovi, které Obamův režim jakožto svoji zástupnou armádu, umetající cestu pro nástup US Army v Sýrii, horlivě podporoval. Ovšem zbytečně, protože Rusko tento nástup, jak známo, zablokovalo.

Následně poté přinutil Obamův režim generála Flynna k odchodu do penze, protože v Americe dneška není ani nejvyšším generálům dovoleno říkat pravdu, stejně jako to není dovoleno stavebním konstruktérům, vědcům a zdravotnickým pracovníkům. Čestní žurnalisté byli z redakcí vypuzeni už kdysi dávno, a inženýři a konstruktéři, žíjící z vládních podpor, stejně jako konstruktérské firmy, pracující na vládních zakázkách, nesmějí říct ani slovo např. o 11. září. Všichni sice vědí, že oficiální narativ je totální lež, ale nemohou to říct. Takže to, v čem žijeme, nelze nazvat jinak než formováním fašistického státu, ve kterém vláda a byznys negují demokracii a namísto ní uskutečňují své agendy.

CIA dodávala zbraně a poskytovala výcvik teroristům, které samozřejmě označovala za demokraty a po výciku je vypouštěla proti Sýrii, stejně tak, jak nejdivočejší pomluvy vypouštěla ze své novinářské líhně proti Flynnovi s cílem v očích veřejnosti jej znemožnit. Ale když pak prezident Trump navzdory tomu jmenoval Flynna svým poradcem pro národní bezpečnost, pronikl do všech údů amerického establishmentu strach. Zde totiž byl muž ve významném postavení, který věděl vše o všech zločinech CIA, takže hluboký stát si okamžitě uvědomil: tohoto muže je nutno se za každou cenu zbavit! A tak se stalo toto: ředitel FBI Comey nastražil past, spočívající v tom, že klamem byl Flynn vlákán k vyslovení nepravdy, což média – náhle neskutečně mravokárná – využila k tiskové štvanici, vedoucí až k Flynnovu propuštění z úřadu prezidentova poradce.

Ale vraťme se k aktuálnímu zrušení generálovy kreditní karty bankou Chase Bank. O čem tento čin vypovídá?

Vypovídá o tom, že bankovní sektor byl už též totálně zpolitizován a stal se další součásti hlubokého státu, který zcela otevřeně dává všem na vdomí, že každý, kdo se odváží jít proti agendám elit, bude zruinován. Normálně by totiž tříhvězdičkový generál a bývalý ředitel CIA pobíral tučné dividendy z Chase Bank, od zbrojařských společností i od dodavatelů ministerstva obrany, což se ovšem generála Flynna týkat nemůže. Jeho osud napovídá všem hráčům v systému, že pravdivá řeč je zabijákem kariéry a že je tedy dobré zdržovat se daleko od ní.

A už jen tak mimochodem: Ředitel FBI Comey a ředitel CIA Brennan spáchali v rámci skandálu Russiagate prokazatelné zločiny – a ani jeden z obou za ně dosud nebyl volán k odpovědnosti. A Durhamova zpráva o těchto zločinech nespatřila dosud denní světlo a nespatří jej ani nikdy v budoucnu.

Vybral a přeložil Lubomír Man

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
3. 9. 2021 10:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Bravo, všimol si niečo, čo tu je už od konca devetnásteho storočia. Ale aspoň niečo, väčšina si to nikdy nevšimne.

Michal47
3. 9. 2021 13:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Co k tomu dodat, nic, snad jen to, že to je „normální“ existence této smrduté žumpy, která má ještě tu nebetyčnou drzost nazývat se tzv. „usa“?!?