Nový zpravodajský portál VLTAVA.news!

Informace Deklarace lékařů

  •  Očkování a další informace na VLTAVA.news
  •  Petice za okamžité zastavení odběru vakcín proti nemoci covid-19

––––––––––––––––

Očkování a další informace na VLTAVA.news

Protože jsme očekávali, že po době „očkovacího ticha“ opět přijde doba, kdy se nás média a ministerstva budou snažit přinutit k očkování, snažili jsme se v tomto mezidobí vytvořit informační zpravodajský web, naše vlastní médium – VLTAVA.news – kde přinášíme důležité necenzurované informace nejen o očkování, ale i o dalších důležitých věcech. A v případě, že se nás budou snažit umlčet, což se u některých webů bohužel již dělo, tak jsme připravili paralelní stránky v systému Tor (odkaz níže).

„Odborníci“ již opět začínají strašit testy a respirátory a snaží se nutit lidi již ke 4. dávce. Přitom na příkladu Portugalska, které je jednou z nejproočkovanějších zemí Evropy, a kde se infekce šíří nejvíce v Evropě, lze vidět, že očkování je vzhledem k mutacím nejen k ničemu, ale dokonce může podporovat šíření a zhoršovat i průběh onemocnění. Přitom nemoc samotná se již stala banálním respiračním onemocněním. Naopak již i vědci připouštějí to, o čem již mnoho z nás vědělo od začátku, že vedlejší účinky jsou velmi rozšířené a závažné.

Proto je důležitá ostražitost a spojenectví, které se v případě potřeby může postavit opětovným snahám o zavedení nové očkovací diktatury. A k těmto účelům má právě sloužit VLTAVA.news, kde budou zveřejňovány nejen nové informace, ale i hromadné nebo protestní akce, které se budou snažit novým nátlakům na očkování zabránit.

Tedy, prosíme, sledujte pravidelně náš zpravodajský web, kde kromě denního zpravodajství a komentářů, naleznete i informace z kultury, duchovních oblastí, aktuální předpověď „norského“ počasí, datumy svátků atd. Případně se také na VLTAVA.news přihlašte k odběru, ale již máme zkušenosti s tím, že hlavní české free-mailové servery mohou maily blokovat. Proto je nejbezpečnější se alespoň občas na VLTAVA.news podívat.


Nový zpravodajský portál VLTAVA.news!

Proč vznikl zpravodajský portál VLTAVA.news? Protože skutečné zpravodajství z naší země zcela vymizelo. Novinařina se z médií postupně vytratila, což jsme mohli vidět nejen v době „kovid 1.0“, ale ještě ve větší intenzitě v době „války“. Ale není to otázka posledních let, tento trend jsme mohli pozorovat nejméně patnáct, dvacet let.

Pokud hledámé příčiny jakýchkoliv společensko-politických změn a dějů, jedna z nejspolehlivějších metod je podívat se na výsledek těchto dějů a položit si otázku: v čí prospěch se to děje? A pak popřemýšlet: není právě nejpravděpodobnější, že ti, kteří z toho mají prospěch, jsou tou pravou příčinou? Známá poučka zní: „za vším hledej tok peněz“, peníze jsou však jen hnací síla, nástroj pro manipulaci a korupci. Jsou to jen drobky z chleba pro pochopení od kud vítr vane. Ale to, proč se dějí některé společensko-politické posuny jsou moc, vliv a ovládání.

K odkrývání takovýchto tendencí a skrytých pochodů má sloužit novinařina. Jedině ta může zaručit, že demokratický systém bude funkční, protože demokraticky zvolený parlament je volen na základě informací, které se k lidem dostávají. V posledních pár letech však vidíme, jak byla veřejnost pomocí médií zmanipulována a následkem toho prošly vládě věci, které by při přístupu ke skutečným informacím nemohly projít. Likvidace skutečné novinařiny je tedy sice ne tak viditelný, ale zcela zřejmý útok na demokratický řád. A je vhodné si přimomenout článek 23 Listiny základních práv a svobod, která je součástí naší ústavy: „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“ Parlament schválením pandemického zákona předal moc z námi zvolených zástupců do rukou úředníků a tedy tím mimochodem přímo ústavním zákonem legitimizoval odpor občanů.

Protože vidíme, jak obrovskou roli jak v kovidovém tak válečném konfliktu hrála média, můžeme si být téměř jistí, že to není náhoda ale záměr. Že to není pouhá „lenost“ a přirozená samovolná „debilizace“ novinářů. Mnoho opravdových redaktorů během posledních 20 let odešlo z mainstreamových a veřejnoprávních médií, protože se v nich přestávalo dát dýchat. Ovzduší v médiích se proměnilo z původní investigace v prostitutizaci. Byla to příprava na válku proti lidem, kterou definitivně vyhlásil současný premiér České republiky. Média nepřinášejí informace ale pouze a jen propagandu, což je nástroj války, a vypínání webů je třešnička na tomto velkolepě upečeném dortu. To vše je zcela otevřený útok na demokratický systém.

Strůjci „kovid 1.0“ ohlašují, že přijde další nebezpečná vlna. Neříkají, že uvidíme, jestli přijde nebo ne, že se ukáže jaké budou nové mutace, jak budou infekční a nebezpečné. Oni si jsou jisti. Tedy operace „kovid 2.0“ je nachystána k podzimnímu spuštění děj se co děj. Vláda a novináři opět vytáhnou do boje proti lidem (pokud si vůbec dají pauzu po válečném štvaní) a nastane opět další bitva v informační válce, kde si o pravdivosti či objektivitě informací můžeme nechat jen zdát. Válka proti nám a demokratickému systému.

No a proto jsme tady my, VLTAVA.news. Budeme vám přinášet každodenní zpravodajství. Nezaručujeme, že budeme u všeho první, že budeme informovat o čemkoliv co se kde šustne, že budeme přinášet denně padesát zpráv. Nemáme bezedný měšec vysávající peněženky občanům České republiky jako Česká televize a rozhlas, a nebo neomezená konta uhlobaronů. Ale chceme vám přinášet to skutečně důležité, a hlavně v kontextu nezabarveném propagandou tak, jak to dělají veřejnoprávní či mainstreamová média.

Současně si jsme vědomi toho, že čím se zabýváme a čemu věnujeme energii pomáhá spoluvytvářet realitu kolem nás. A přestože situace kolem nás není růžová, vláda a její úředníci, novináři a další pěšáci páchají genocidu demokracie, nechceme tuto negativní energii valící se na nás ještě více násobit. Nebudeme tedy každý den znovu a znovu informovat o dalších válečných či kovidových hrůzách, to si zájemci stále mohou nalézt jinde. Budeme informovat o všem důležitém, ale nebudeme se zaměřovat jen na to negativní a destruktivní kolem nás. Toho pozitivního se kolem nás totiž děje velmi mnoho. Chceme, aby celkový přínos VLTAVA.news byl prospěšný a aby po přečtení našich zpráv vám nebylo špatně od žaludku. 

Protože věříme, že nás nezlomí. Že máme naději!

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
1. 7. 2022 10:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Hurrááááá !!!

VAL
1. 7. 2022 10:30
Odpovědět  VAL

Tak jsem si přečetl redakční složení Vltavy a z opatrnosti přepisuji na hurá!

Pavel K
1. 7. 2022 16:02
Odpovědět  VAL

Srandičky?!! Přejdou. 🤣🤣🤣☠☠

VAL
1. 7. 2022 18:46
Odpovědět  Pavel K

Nejsou srandičky. Schválně si to redakční složení přečti. Což neznamená, že tam nezabrousím, protože pestrosti je třeba. A nepřejdou. Už teď si plánuju jak si ke smrtelnému gauči svolám rodinu, upřeně se zadívám na ledničku (mikrovlnku atd.), a řeknu: „Právě jsem vyhlásil ledničce boj na život a na smrt. Jeden z nás musí odejít.“ A v tichosti zesnu. Akorát to mi dělá starosti, že by mě mohlo klepnout ve spaní a má poslední slova by se tak nemohla zapsat do dějin rodu. Jo, a aby to mělo tu správnou pumprdenci, tak na zeď napíšu fixou: „Promiňte prosím, umírám.“ A jestli se aspoň neusmějou, tak jim vynadám a na just nezesnu. Čímž jsem si dnešní příděl blbnutí vyčerpal. Doufám.

Pavel K
1. 7. 2022 18:53
Odpovědět  VAL

Mám rád lidi co si umí ze všeho udělat srandu. Já mám humor, když je trefný velice rád.Tak jen říkám do předu, že si rád dělám srandičky ze všeho. Občas tedy je fakt, že narazím na nekňubu morouse. Jak říkal Jeník Werichů, je je blb je nebezpečno, tak radši končím konverzaci. Hezký páteční večer, já mám naraženo, už i na pasírované meruňky došlo. 🙋‍♂️

Hana
1. 7. 2022 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

No to je přeci super zpráva ! Už se moc těším a držím vám všem, kteří jste se o novou Vltavu zasloužili moc zdraví a štěstí ! Děkuji.

VAL
1. 7. 2022 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Protože jsem to nikde nezaznamenal a myslím, že by diskutéry mohl zajímat nový zločin české vlády proti vlastním obyvatelům, dávám tímto na vědomost, k dnešnímu Dni Ostudy (předsednictví EU) vstupuje v platnost novela zákona 66/2022 sbírky, dle které které za
1) Dávka bude nově poskytována i uprchlíkům, kteří se na našem území nezdržují (doposud byla vyplácena jen těm, kteří se v ČR zdržují).
2) Poskytnutí příspěvku nebude časově omezeno na dobu pěti měsíců (jako tomu bylo doposud).

To znamená, že od dnešního dne budeme „příspěvek“ 5 000 kč (z našich daní !!!) na hlavu vyplácet i těm, kteří si pro něj na otočku dojedou, a to na dobu neurčitou – to jest do konce „konfliktu“, který může trvat i několik let.

Ladislav
1. 7. 2022 12:35
Odpovědět  VAL

Svině, okamžitě zastřelit za zradu své vlasti!

VAL
1. 7. 2022 12:48
Odpovědět  Ladislav

Proč zastřelit? Pracovní lágr a makat, makat, makat!

Albi
1. 7. 2022 17:35
Odpovědět  VAL

Souhlas!
Práce šlechtí člověka!
Někteří jsou ale ke šlechtění imunní. Což neznamená, že by se takové pokusy měly vzdát!

Ladislav
2. 7. 2022 12:24
Odpovědět  VAL

Jó a vyleze druhý Rychetskej a jsou venku! Bordel začne nanovo! Zastřelit!

Pavel K
1. 7. 2022 16:04
Odpovědět  Ladislav

Národa!! 🙋‍♂️

janle57
1. 7. 2022 13:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Očkovat znovu svinstvem jménem Pfizer to ano,přes to vlak nejede,ale zjišťovat zda
přivandrovalecká banda z Ukrajiny nepřináší choleru,svrab,lepru,tyfus a další středověké
nemoci, to teda ne,to by bylo omezování osobní svobody hrdinného ukrajinského lidu.

Jar
1. 7. 2022 15:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem důchodce,nevakcinovaný. Za své zdraví děkuju lesu a přírodě,své zahradě,bylinám a vlastnímu sebevzdělavání a vlastnímu rozumu.Nevadí mi plné slunce,miluju ho. Dokážu plavat třeba i hodinu v kuse a zvládám jakoukoli fyzickou práci,vůbec nevnímám,že mi je 71 roků,ani si to neuvědomuju,narozeniny neslavím a proč taky ? Žiju. Se silnou empatií k přírodě,slunci a hvězdám.Nemoc ? Co to je ? Když mi bylo 10 měl jsem příušnice,nikdy jsem neměl chřipku nebo horečku.Rýmu ano,ale tak 1-2 dny,někdy. Mám svůj svět a ten jiný,plný vakcinovaných není můj a nikdy nebude,pokládám tyto lidi za odpadlíky od prvé božské linie tvoření s přechodem do umělé časové smyčky vedlejší,destruktivní větve,té satanské, se špičkou fašizmu, nacismu a s tvorbou očkozoombí,transhumanoidních robotů pro elitu pekelníků-zrůd…jako vrchol i konec otrokářského řádu na Zemi.

janle57
1. 7. 2022 19:18
Odpovědět  Jar

Dobrý den,fandím Vám a oceňuji Váš přínos v boji proti totálně vypláchnutým
mozkům,které si myslí,že svinstva typu Pfizer je před něčím ochrání,s odstupem
času je přivedou k něčemu,co jim zdraví trvale zlomí,příroda vždy léčila a léčit
bude na rozdíl od odporné chemie,která je jen nástrojem zisku.