politika

Anglosasové zvyšují sázky: chtějí zničit Rusko spolu s Evropou

Kolektivní Západ spolu se Spojenými státy chce velkými oběťmi na Ukrajině zasít věčné nepřátelství mezi větve jednoho slovanského světa.

Doktor vojenských věd Konstantin Sivkov to řekl ve vysílání kanálu YouTube “Den TV”, uvádí korespondent PolitNavigator.

„Na summitu NATO padlo jednoznačné rozhodnutí, že Ukrajina musí bojovat až do hořkého konce. To naznačuje, že sjednocený Západ, kde jádrem – osou, jsou Londýn a Washington, sleduje dvojí cíl. 

Na jedné straně co nejvíce ekonomicky vyčerpat Rusko a na druhé straně vytvořit v rámci země co nejvíce sociálních problémů, které v případě konfliktu vždy nastanou.

Za třetí, se zaměřením na velké oběti Ukrajinců, zasít maximální nepřátelství mezi ukrajinským a ruským národem, mezi dvě větve jednoho slovanského světa,“ řekl Sivkov.

Poznamenal také, že Evropa je připravena vést ekonomickou válku proti Rusku až do svého posledního životaschopného podniku.

„Lídři staré Evropy vedoucích zemí, když hlasovali pro pokračování války na Ukrajině, se ve skutečnosti shodli, že ekonomická válka proti Rusku bude vedena, řečeno alegorickým jazykem, až do posledního životaschopného podniku v Evropě. To znamená, oni jsou připraveni obětovat evropskou ekonomiku až do jejího úplného rozvalu společně s ekonomikou Ruska. Oni – to jsou Anglosasové. A Evropa s tím ve skutečnosti souhlasila,“ dodal vojenský expert.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3a8zW3V

sdíletj na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
1. 7. 2022 09:50

To, že se to zde v Evropě hemží zaprodanci, které mají své vlastní národy totálně na háku není nic nového. Tuto politiku provádí už několik roků. Vakcinační kovidový sajrajt, chemtrailsy, strava s chemickými přídavky, které jsou dnes téměř v každé potravině. Nemáme vůbec ponětí kolik modifikovaných potravin konzumujeme, protože pravdu nám nikdo neřekne. Amíci jsou ve výrobě takových potravin přeborníci a tato koloniální unie jede přece vždy podle jejich mustru. Před pár roky jsem četl, jak statisíce Američanů poslalo dopis na odpovědné orgány EU, a varovalo je před podpisem dohody s amíky, tvrdíc, že ta jejich potrava je samé modifikované svinstvo. Tato zprofanovaná evropská elita toto ale svým lidem určitě neřekla. Vím, že smlouva snad zatím není podepsaná, ale těmto lidem se nedá věřit. Tato Bruselská božstva po vzoru Říma nás mají totálně na háku. Jenom skutečné hloupé ovce jim mohou věřit.

me2d44
1. 7. 2022 15:10
Odpovědět  Pavel

Opravím Vás – kdysi na Bílé hoře -převážně české panstvo porazilo Českobratrskou jednotu – a odnesli to Moravané, co se bránili do posledního muže. Výsledek: Češi proti Čechům (ale na straně vítězů zrádci, co nás zaprodali Habsburkům)

Pavel K
1. 7. 2022 16:43
Odpovědět  me2d44

Jak se říká, že dějiny se opakují, tak jsme holt v první fázi. Stačí otevřít oči a rozhlédnout se kolem sebe. A co je vidět? Rozpolcená společnost jak sswyňa. Už jak jen lidi provokují a smějí se jim do kxichtu, jak si kdejaký komediant užívá v jeho nabitém programu, třetí letní dovolenou s kdejakou vulvou. A koncesionářský otrok řeší existenci bytí. Dobře, dobře nám tak.

tom
1. 7. 2022 21:34
Odpovědět  Pavel K

No ano, s přístupem ve stylu “dobře nám tak”, se ani nedivím, že se nám smějí do ksichtu.

Jiří
1. 7. 2022 10:26

ahoj, jen to zkouším

tom
1. 7. 2022 21:35
Odpovědět  Jiří

A funguje to ?

Jiří
2. 7. 2022 17:03
Odpovědět  tom

Docela jo tome. Dík za zájem. jirka

Vladimír
1. 7. 2022 12:12

Bohužel, Evropané volí takové idioty, že si nic jiného než zničení nezaslouží. V Americe sice také volí idioty, ale tam to z velké části řídí lidé v pozadí, takže to pak dopadá o něco lépe.

Brunero
1. 7. 2022 12:44
Odpovědět  Vladimír

Som presvedčený, že aj v Európe sú voľby zmanipulované a ovplyvnené technickými prostriedkami. O tom, že sa ľudia nechajú zmagoriť, platí ako u vás v Čechách, dtto na Slovensku a aj inde v EÚ.

me2d44
1. 7. 2022 15:19
Odpovědět  Vladimír

Už v sedmdesýtých a osmdesátých letech se v armádě tradovalo: “hvězda padá vzhůru” – čím větší pablb, tím vyšší funkce. Nás, co jsme něco znali, strkali na “vidličky” – praporčík, nebo kapitán. V takovém případě, když člověk dosáhl stropu, tak i kdyby byl genius, neměl šanci na povýšení. No a v EU? Čím větší debil, tím vyšší funkce. A super vynález: ministerstva musí řídit civil. No “podrž koště” – jeden z prvních ministrů obrany ČR byl jen “specialista pro sestřelování vlastních letadel zevnitř” (nějaký Baudyš – pokud si pamatuji, tak měl jinak “modrou knížku”).

me2d44
1. 7. 2022 14:59

Hezký den. Musíte si – všichni – uvědomit, že Anglo-sasové nás Slovany považují za DOMORODCE. Něco, jako Indiány, když tam západní Evropa začala vyvážet zločince nejhoršího ražení – mimochodem, jejich potomci jsou dnes v amerických úřadech i v Pantagonu. Stačí na vysvětlení?
Jako dodatek – USA nebudou v Evropě bojovat, to přenechají dneska Ukrajině, zítra Pobaltí, pak přijde na řadu Polsko a zbytek EU – oni už na to nemají. Bez drahých kovů a zemin z RF se neobejdou. Např. ruské rakety mají titanový základ – titan v USA NENÍ. Na munici potřebují antimon – ten nemají taky…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
1. 7. 2022 16:33
Odpovědět  me2d44

To si ti ukrajinští cikáni popletli světové strany, když jim na východě padají rakety s titánovým základem. More dylina. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

janle57
1. 7. 2022 17:16

Anglosaské národy s jejich podržtaškami v EU,které podporují ukr.nacismus s jeho
vyhlazovacími praktikami vůči domácímu ruskému obyvatelstvu,musí být zničeny,
nejdříve ekonomicky a pokud vyprovokují válku se svobodným světem,i vojensky.

tom
1. 7. 2022 21:38

To se nám to hoduje, když nám lidi pučujou.