nezařazené

Nejsledovanější americká televize odhalila spiknutí v pozadí pandemie COVID-19 (VIDEO)

Nový koronavirus vyvinuly USA, roušky nefungují a očkování je zbytečné. Mají to dokazovat zveřejněné e-maily Anthonyho Fauciho. 

O celé věci informovala nejsledovanější americká televize Fox News.

USA čelí celosvětovému skandálu. Více než 3 000 stran e-mailů patřících Anthonymu Faucimu se dostalo na veřejnost. E-mailová komunikace Fauciho se týká pandemie nového koronaviru. 

V spiknutí jsou namočení špičkoví vědci a nejvyšší američtí úředníci.

Samotný Anthony Fauci je ředitel amerického Národního institutu pro alergie a infekční choroby (NIAID) a takříkajíc generální manažer globální pandemie. Jeho pandemické opatření následovaly země celého světa, včetně Slovenska. Klíčová opatření totiž nevymyslel ani Matovič ani Mikas.

Žijeme dobu potvrzených konspiračních teorií

Ze zveřejněných e-mailů vyplývá (mimo jiné), že američtí úředníci byli znepokojeni předchozím zapojením USA do činnosti laboratoře ve Wuhan a že věděli o veřejných prohlášeních ředitelky laboratoře o tom, že na kontroverzní výzkum prováděný v této laboratoři byly použity finanční prostředky USA.

Po vzájemných rozhovorech úředníků byla veřejná diskuse o možném úniku viru z laboratoře aktivně potlačována sociálními sítěmi, zdravotnickými úředníky i Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

To se změnilo až před několika dny. Laboratorní původ koronaviru již není považován za konspirační teorii a vlivná média dokonce přepisují své starší články.

Žijeme skutečně zajímavou dobu. 

To, co bylo včera konspirační teorií, stává se dnes skutečností. A děje se to stále častěji.

AMERICKÝ SENÁTOR RAND PAUL NAZVAL HLAVNÍHO VIROLOGA USA FAUCIHO “MALÝM DIKTÁTOREM”

Děkujme Fox News

Vzniklou situaci okomentoval i Tucker Carlson, konzervativní moderátor nejsledovanější americké televize Fox News. Ve své relaci porovnává nově získané informace z e-mailů s veřejnými výroky Fauciho a poukazuje na několik případů jeho lží.

Carlson v relaci říká, že Fauci podporoval bizarní a nebezpečné experimenty, které podle všeho vedly ke vzniku nového koronaviru.

Fauci se od začátku pandemie měl obávat, že veřejnost může dospět k závěru, že nový koronavirus pochází právě z experimentů v laboratoři ve Wuhanu, pro které zajišťoval financování. E-maily dokazují, že Fauci o tom pod přísahou lhal dokonce před Kongresem Spojených států.

Propaganda

Moderátor dále objasňuje způsob fungování současné propagandy, který jsme popsali na portálu Hlavní deník v nedávném článku o smrti Jula Viršíka ZDE .

Demonstruje to na příkladu portálu ZeroHedge. Portál byl kvůli šíření teorie o laboratorním původu viru zablokován na sociálních sítích. Carlson popisuje jak k tomu došlo.

Jak říká, zablokování zařídili takzvaní kontroloři faktů. Ti vycházeli právě z vyjádření Anthonyho Fauciho, který je v té době ujistil, že koronavirus nebyl vytvořen v laboratoři. 

Na základě toho mohly sociální sítě cenzurovat.

https://www.hlavnydennik.sk/2020/12/25/fauci-pripustil-ze-klamal-o-imunite-stada-aby-prinutil-verejnost-k-ockovaniu/embed/#?secret=hGOOoDCa08

Zbytečné očkování a nefunkční roušky

V relaci se také hovoří o očkování. A i zde Fauci veřejnost lhal. V emailech tvrdí, že existuje předpoklad, že po nákaze se v těle vytvoří značná imunita. To je v rozporu s jeho veřejnými vyjádřeními. 

Vznik silné imunity po nákaze dokazují i ​​nejnovější studie. Z toho vyplývá, že po překonání onemocnění není nutné očkování.

Fauci v dalších emailech dokonce přiznal, že roušky nefungují. Poskytují jen velmi malou ochranu a minimálně jedna studie dokazuje, že dokonce mohou urychlit přenos virů. 

Přesto Fauci pod přísahou tvrdil přesný opak.

Nechybí ani Bill Gates a Zuckerberg

E-maily také ukazují, že Fauci pravidelně komunikoval s miliardářem Billem Gatesem. Carlson se ptá: “Bill Gates není lékař, Bill Gates není vědec … takže proč byl Fauci v takovém pravidelném kontaktu s Gatesem?” A žádá okamžité vyšetřování.

Mezi další komunikací je i e-mail od Marka Zuckerberga, který nabízel Faucimu pomoc s šířením jeho “poselství”, jinak řečeno nabízel mu pomoc s šířením jeho lží.

Otitulkované VIDEO z Fox News si můžete prohlédnout ZDE.

https://bit.ly/3fWF6QH

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
7. 6. 2021 18:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem zvědav zda česká media převezmou tuto zprávu a jakým spůsobem uvedou věci na správnou míru. To bude zase blamáž až něco naši pravdomluvní “novináři “vypusti do etéru !

Anonymní jméno komentáře
7. 6. 2021 19:01
Odpovědět  josef

Toto vypustit do éteru bez dukazu?

josef
7. 6. 2021 23:42

No uplynulo plno doby a novinky z Vrbětic jsou kde a důkazy kde?

Manda
8. 6. 2021 14:57

Dôkazy a maily mate v priloženom videu.