Biden zapomněl, kde je vchod do Bílého domu

Nová vlna kritiky padla na amerického prezidenta Joe Bidena.

Americký prezident Joe Biden i přes pokyny zvláštního agenta nechápal, kde je vchod do Bílého domu. Chování amerického lídra opět překvapilo uživatele internetu.

The Hill zveřejnil záběry amerického vůdce, který se vrací do svého sídla po příjezdu z Wilmingtonu, uvádí agentura RIA Novosti.

Na záběrech je zástupce tajné služby, který ukazuje Bidenovi cestu vedoucí k Bílému domu, ale prezident se rozhodl následovat agenta po trávníku k prezidentskému sídlu

Strážný, který šel za Bidenem, se zmateným pohledem zastavil na cestě a nešel za svým šéfem.

The Daily Mail píše, že po videu odpůrci prezidenta znovu uvedli, že Biden trpí demencí. Byli však i tací, kteří věřili, že zvláštní agent ve skutečnosti amerického vůdce varoval, že je potřeba jít oklikou.

Stojí za zmínku, že americký prezident se často dostal do kuriózních situací. V březnu během projevu o jmenování dvou žen do generálních funkcí v tamních ozbrojených silách Biden zapomněl jméno šéfa Pentagonu Lloyda Austina a nazval ho „chlapem, který tam řídí ten oddíl“.

Další rozpaky s americkým prezidentem se staly na konci března. Tehdy Biden, když vystupoval v Bílém domě, zapomněl, s kým mluví.  Kromě toho Biden špatně vyslovil zkratku RAF (Royal Air Force) a místo toho řekl ATF (Bureau of Alcohol, Tobacco and Firearms), čímž urazil armádu.

V posledních dnech se Biden dostal do nepříjemné situace poté, co ho jeden z jeho asistentů upozornil na „zbytky snídaně“ na bradě.

Všimněte si toho, že americký vůdce často dělá přešlapy a dopouští se trapasů. 

Například si spletl Obamu s Trumpem, spletl si Sýrii a Libyi, spletl si prezidenta a premiéra Černé Hory, omylem tvrdil, že Spojené státy byly zapojeny do války v Íránu.

Také špatně vyslovil jméno ruského vůdce Vladimira Putina.

V červnu bývalý lékař Bílého domu kongresman Ronny Jackson vyzval  Bidena, aby urychleně absolvoval test kognitivních poruch, přičemž poukázal na to, že „mentální úpadek“ a zapomnětlivost amerického vůdce se stal výraznějším.

https://bit.ly/2Xla4uT

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
11. 8. 2021 22:13

Kdo věří že tento ,nebo lépe řečeno TATO mumie z Tutanchámova je schopna řídit Zion -USzupácký stát jako uvažující státník — AŤ ZVEDNE RUKU

Michal47
11. 8. 2021 22:23

Že je to dement, to už si všude na světě cvrlikají vrabci na střeše, nic nového pod sluncem. Ale na druhou stranu tento dement přesně odráží celkový stav pindostánu po všech stránkách veřejného života. Tento státní paskvil už se stejně v této podobě dlouho neudrží a brzy se rozpadne. Jediným nebezpečím u tohoto dementa je to, že má prst na jaderné spoušti! Oni pindosáci tuší, někteří i vědí, že už jim zvoní umíráček, ale jsou žel schopni stáhnout sebou do pekla i celou planetu, to je na tom to strašné! Doufám jen, že jim v tomto jejich posledním velezločinu proti lidskosti Rusko a Čína zabrání?!

zdena
12. 8. 2021 14:52

Chtěli ho tam ? Chtěli. Prosadili ho doslova za každou cenu ? Prosadili. Zavinili tím strašlivý stav nespokojenosti v USA ? Zavinili. Stálo jim to za to ? Asi ano.
Takže by ted měli být zticha a krýt svého prezidenta. Co je to za lidi, kteří na něm hledají jenom chyby, aby konečně mohli vpustit do arény světa tu svojí Harrisovou, kterou zatím Biden šikovně drží stranou ? Kdy jste je naposledy viděli spolu ? Tam bude ještě něco dalšího, kam nevidíme… Je Biden Císař Claudius nebo o co jde ? Putin řekl, že si s ním dobře osobně popovídal – 2 hodiny. Neřikejte mi, že by utrácel svůj čas s nějakým koktavým senilním politikem……. Zajímají mě vaše názory…..

BB Rad
12. 8. 2021 21:51
Odpovědět  zdena

Zdenko, Putin v Ženevě nejednal s Mumií samostatně ale za dozoru MZV , žádná samostatnost . On si mohl popovídat s Putinem ,ale rozhodující slovo po setkání měl někdo jiný a to na 100%. Tři týdny byl klid a celkem optimismus atd.atd., ale potom nastala změna . Sledujte články od Ruského velvyslance ,který se vyjádřil že US zupáci nedávají šanci na normální práci dip.zastupitelství. Další -Západ odmítá poslat pozorovatele na volby a RF se začíná bránit omezováním západních organizacím působícím v RF. Je to přesně jak jste napsala, víme jen to čím nás krmí ,ale pokud člověk
sleduje tak určitě dojde k nějakému názoru ( pohledu na věc ) ,který určitě nebude schvalovat “ mainstream “ média ,protože ty ,jsou už dávno zaprodaná a ztrácí jakékoliv opodstatnění informovat veřejnost !! Je to jen čirá propaganda a nic víc . Goebbels věděl jak na to a jak vidno , pohrobci překonali svého učitele. Pouze můj názor

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
12. 8. 2021 22:27
Odpovědět  BB Rad

Dík, nestačím sledovat všechno…..

BB Rad
13. 8. 2021 21:54
Odpovědět  zdena

Omluva z mé strany Zdenko, já zase nepostřehl řečnickou otázku .

Fanny
13. 8. 2021 16:44
Odpovědět  zdena

Třeba jen chtěl vědět, jak na tom děda doopravdy je a co od něj může čekat ?