“Udělali jsme velkou chybu” – kanadští vědci bijí na poplach. Spike protein vakcíny COVID putuje z místa vpichu, může způsobit poškození orgánů

‘We Made a Big Mistake’ — COVID Vaccine Spike Protein Travels From Injection Site, Can Cause Organ Damage

Výzkum provedený skupinou vědců ukazuje, že spike protein vakcíny COVID může putovat z místa vpichu a hromadit se v orgánech a tkáních, včetně sleziny, kostní dřeně, jater, nadledvin a v „poměrně vysokých koncentracích“ ve vaječnících.

“Udělali jsme velkou chybu,” popsal výsledky očkovacích studií s novými vakcínami mRNA proti koronaviru, Byram Bridle virový imunolog a docent na univerzitě Guelph v Ontariu, uvádí Children’s Health Defense.

Výzkum provedený týmem vědců ukazuje, že spike protein ve vakcínách může cestovat z místa vpichu a hromadit se v orgánech a tkáních, včetně sleziny, kostní dřeně, jater, nadledvin a vaječníků. Dříve se předpokládalo, že se nové vakcíny budou chovat stejně jako tradiční vakcíny.

“Mysleli jsme si, že spike protein je skvělým cílovým antigenem, ale nevěděli jsme, že samotný spike protein je toxin a patogenní protein. Očkováním tedy lidi neúmyslně očkujeme toxinem,” řekl Bridle.

V loňském roce dostal Bridle od kanadské vlády grant ve výši 230 tisíc dolarů na výzkum vývoje vakcíny proti koronaviru. Spolu se skupinou vědců z dalších zemí předložil žádost o informace japonské regulační agentuře s cílem získat přístup k prošetření biodistribuce po očkování vakcínou Pfizer.

Biodistribuční studie“ se používají k určení, kam se injikovaná sloučenina v těle pohybuje a ve kterých tkáních nebo orgánech se hromadí.

“Je to vůbec poprvé, kdy vědci viděli, kam tyto RNA [mRNA] vakcíny po očkování jdou,” řekl Bridle v rozhovoru s Alexem Piersonem, kde údaje poprvé zveřejnil. 

“Je bezpečný předpoklad, že zůstane v ramenním svalu? Krátká odpověď je: rozhodně ne. Je to velmi znepokojivé.“ řekl Bridle.

Podle jeho slov se jedná o první takovou studii. A ta ukazuje, že lék nezůstává ve svalech ramene, ale je rozptýlen po celém těle.

Bylo také zjištěno, že očkování vede k problémům s kardiovaskulárním systémem.

Imunolog vysvětlil mechanismus tohoto účinku, který byl dříve empiricky objeven v mnoha zemích. 
Bylo zjištěno, že spike protein je téměř stoprocentně zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému. V těchto dnech americká Centra pro kontrolu a prevenci nemocí potvrdily, že nové mRNA vakcíny vedou k mnohem výraznějšímu zhoršení srdečních problémů, než se ve fázi testování očekávalo.

Studie biodistribuce získaná pomocí Bridleho ukazuje, že spike protein se dostává do krve, kde cirkuluje několik dní po vakcinaci, a poté se hromadí v orgánech a tkáních, včetně sleziny, kostní dřeně, jater, nadledvin a ve „velmi vysokých koncentracích“ ve vaječnících.

Podle Bridleho byla vážná chyba věřit, že spike protein neunikne do krevního oběhu. 

Bridle uvedl, že vědecká komunita objevila, že samotný spike protein je téměř plně zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému, pokud se dostane do oběhu.

Bridle také uvedl, že spike protein v oběhu vysvětluje nedávno hlášené srdeční problémy u očkovaných dospívajících.

Dr. J. Patrick Whelan, dětský revmatolog, v prosinci varoval americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), že vakcíny mRNA mohou způsobit mikrovaskulární poranění mozku, srdce, jater a ledvin způsoby, které nebyly hodnoceny ve studiích bezpečnosti. 

Ve veřejném podání „se Whelan snažil upozornit FDA na potenciál vakcín určených k vytvoření imunity SARS-CoV-2, které namísto toho mohou způsobit poškození. 

Whelan se obával, že technologie vakcín mRNA využívaná společnostmi Pfizer a Moderna měla „potenciál způsobit mikrovaskulární poranění (zánět a malé krevní sraženiny zvané mikrotromby) v mozku, srdci, játrech a ledvinách způsoby, které nebyly hodnoceny v bezpečnostních studiích.“

https://bit.ly/2Twz5Bu

sdíletj na

4 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
KarelDar
15. 6. 2021 11:16

To jako ti “vědci” předtím nepředpokládali, že se vakcína bude po vpichu vstřebávat do lidského systému? Ona se měla držet na místě vpichu? To je od té vakcíny fakt šlendrián.