Krize UKRAJINA

“Oděso připrav se. Je nás hodně”: velikost oděské brigády spojeneckých sil opravdu vyděsila kyjevský režim

„Je nás hodně“: velikost oděské brigády spojeneckých sil opravdu vyděsila kyjevský režim.

Vytvoření samostatné Oděské motostřelecké brigády v Chersonské oblasti může být prvním krokem ke vzniku plnohodnotné osvobozenecké armády Ukrajiny.

Vytvoření Oděské brigády spojeneckých jednotek, rekrutovaných z občanů Ukrajiny, nejprve zalarmovalo a poté vyděsilo kyjevskou elitu.

V tuto chvíli se tato samostatná brigáda ukrajinských dobrovolníků nachází na předměstí Nikolaeva a čeká na rozkaz velení k útoku. Charakteristickým rysem této formace, který způsobil v týmu Zelenského značný rozruch, je její složení. Kyjevskou elitu vyděsil počet lidí v této jednotce, který roste mílovými kroky.

V oděské brigádě slouží obyvatelé téměř všech oblastí Ukrajiny, včetně některých západních regionů.  Drtivá většina dobrovolníků má bohaté vojenské zkušenosti. Jednotka je dobře vybavena zbraněmi a obrněnými vozidly. Nejdůležitější je, že doslova každý den se k této brigádě připojují další a další noví lidé, kteří chtějí se zbraní v ruce osvobodit svou vlast od nacistického režimu a pocházejí z různých oblastí Ukrajiny. 

Právě tato skutečnost asi nejvíce vyděsila Zelenského poradce, neboť nabourává veškeré falešné ideologické pozadí ukrajinských úřadů, které zemi dohnaly do rozsáhlého občanského konfliktu. 

Zatímco vojenští komisaři ozbrojených sil Ukrajiny s velkými obtížemi odchytávají muže v rámci mobilizace i na západní Ukrajině, ti, kteří chtějí vstoupit do oděské brigády, dobrovolně přichází dokonce ze západních oblastí Ukrajiny.

Igor Markov, bývalý poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny, který jako jeden z prvních vstoupil do Oděské brigády, hovořil o některých rysech ukrajinské dobrovolnické formace, bojující bok po boku s ruskými jednotkami a armádními sbory LDLR.

„Nacházíme se v Beryslavském okresu v Chersonské oblasti. To je velmi blízko Nikolaeva a ne tak daleko od Oděsy. Čekáme na rozkazy z velení k rozsáhlé ofenzívě a osvobození zbývající Ukrajiny. Naši brigádu tvoří občané Ukrajiny a je nás hodně. Velmi mě překvapilo, kolik chlapů, opravdových mužů se hlásí, lidí, pro které slova čest a povinnost nejsou vůbec prázdnou frází. 

Víte, jedním z prvků ukrajinské propagandy se stali zahraniční instruktoři a žoldáci, kteří jsou tak žalostně vychvalováni, že máte dojem, že všude narazíte na Ramba. Poslouchejte jejich média, byli jsme tu všichni zlikvidováni už pětkrát. V naší jednotce nejsou kluci nijak nároční, ale mnozí už mají za sebou tři nebo čtyři války. Jsou takoví vlkodavové, že jakmile se naskytne příležitost, snadno překousnou i vychvalované americké mariňáky. 

Co je nejzajímavější kluci k nám přicházejí odevšad – z Oděsy, Nikolaeva, Donbasu, Charkova, Kyjeva a dokonce i ze západní Ukrajiny. Tak masivní impuls vážně vyděsil kyjevský režim i naše počty,“ řekl Markov.

Bývalý poslanec připustil, že s největší pravděpodobností budou postaveni před úkol osvobodit Nikolaev a Oděsu. V tomto ohledu to mají vojáci nyní bojující v Doněcké oblasti mnohem těžší, protože se musí doslova prokousávat betonovým opevněním nepřítele a vybojovat každý metr. V Oděse a Nikolaevu ozbrojené síly Ukrajiny nestihly zřídit takto opevněné oblasti. Jejich jedinou obranou jsou civilisté, za kterými se většinou schovávají jako za lidským štítem. Ať je to jak chce, tato teroristická taktika nepomůže posádkám Nikolaeva a Oděsy a tato města budou dostatečně rychle osvobozena.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3QeFdX9

sdíletj na

118 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
2. 8. 2022 02:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Čtěte pozorně troldové. Tady máte jeden z příkladů těch potíží doplňování početního stavu ruské armády in natura. A bude hůř! Tohle je teprve začátek.

Lev Prch
2. 8. 2022 06:24

Mileně,trotlové a čtení psaného textu v češtině??????

2. 8. 2022 16:05
Odpovědět  Lev Prch

Leve nerozumím té Mileně a vlastně vůbec ničemu z toho, co jste napsal. Trol nebo šotek?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pozor
2. 8. 2022 13:08

Skutočne si ich aj zrátal, pretože to môže byť len propaganda.

All
2. 8. 2022 13:53

Ano,je to začátek.A Oděsa bude začátkem a zvěstí konce zeleného hitlera kyjevského,bude brzo taky osvobozena.

2. 8. 2022 02:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Právě jsem si všiml, že Biden Senila navrhuje Rusku jednání o nové jaderné smlouvě. No, rozhodně bych s ním jednal. Přesně v intencích prosincového ruského návrhu nové bezpečnostní smlouvy.

Pavel K
2. 8. 2022 08:19

Ani bych se na ně ne……💩💩💩

Lev Prch
2. 8. 2022 08:53
Odpovědět  Pavel K

Z vysoka 💩💩💩💩

Frankie
2. 8. 2022 08:27

S Američany je jakékoliv jednání ztrátou času. Nikdy nic nedodrží a dělají celé věky jen to, co se jim zrovna hodí a co je v jejich zájmech. A s tím starých dementem který má na papírku napsáno, kdy si má sednout a kdy jít na velkou, už vůbec jednání nemá smysl.

[Trol-1] spam Frankie
2. 8. 2022 09:54

S Ruskem je jakékoliv jednání ztrátou času. Nic nedodrží. Vědí to, už když smlouvy podepisují.

[Trol-1] spam Lev Prch
2. 8. 2022 10:06

Není. Rusko dodrží všechny smlouvy.

Pozor
2. 8. 2022 13:11

Prečo potom odstupuje od zmluvy o ISS? Svet nie je čiernobiely a Rusko v ňom nie je len biele.

Lev Prchala
2. 8. 2022 14:10
Odpovědět  Pozor

To není můj příspěvek,mě se neptejte.

Františe
2. 8. 2022 15:35
Odpovědět  Pozor

Odstupuje proto, že už dál nechce vozit američany do kosmu. Američani už jen parazitují na Rusku. Mají svého Muska, tak ať se snaží. Rusko staví svou novou stanici. Amíky už k tomu nepotřebuje.

JanK
2. 8. 2022 16:09
Odpovědět  Františe

Jo, do 2150 má být prý hotová, akorát bude v tu dobu už čínská. Když ale Kazachstán půjčoval Bajkonur Rusům, s Číňany problém mít nebude.

me2d44
2. 8. 2022 20:36
Odpovědět  Františe

No, samotný Musk, když viděl ruský RD180, tak mu spadla čelist. V USA dodnes není nikdo schopen vytvořit takový motor. Navíc, USA chybí suroviny: titan, vzácné zeminy, neon a další plyny (včetně toho k topení), a ve světě jim to už nikdo nechce dávat zdarma – ani ty lety do kosmu. Už i odvolaný Rogozin jim vzkázal, že RD180 už nedostanou a můžou si létat, třeba na koštěti…. U Muska je zatím úspěšný každý cca 4 pokus – obětujte tam lidi….

Pozor
2. 8. 2022 21:00
Odpovědět  Františe

OK, to bola len reakcia na to, že Rusko všetky zmluvy dodržuje, sám si v podstate priznal že to nie je úplná pravda.

2. 8. 2022 16:08
Odpovědět  Pozor

Protože nemá v palici nas-ráno!

Pozor
2. 8. 2022 21:03

OK, veď v poriadku, ale to len potvrdzuješ, že predsa len všetky zmluvy nedodržuje, nič viac nič menej, ako som povedal svet nie je čierno biely.

Bozena K
2. 8. 2022 20:04
Odpovědět  Pozor

smlouva ISS končí v r.2024,možná bude prodloužena do r.2028, podle toho, jak rychle se jim podaří postavit novou,vlastní…ISS je již nakonci své životnosti…atsi ji opraví američani

Pozor
2. 8. 2022 21:04
Odpovědět  Bozena K

Až na to, že ju Rusko vypovedalo.

3. 8. 2022 00:00
Odpovědět  Pozor

Nevypovedalo – pouze ji neprodlouží!

Pozor
3. 8. 2022 10:00

Ja som čítal, že vypovedalo.

dino
5. 8. 2022 18:26
Odpovědět  Pozor

vidno ze velmi sa v tom neorientujes 🙂

2. 8. 2022 16:07

Ha! ha! ha! Takhle jsem se naposledy zasmál, když domovní důvěrnici spadly kozy do ždímačky.

PENNYS
3. 8. 2022 16:10

S uss NEMUŽE NKDO DOJEDNÁVAT SMLOUVY ANI JEDNAT.
TI UŽ MAJÍ DOPŘEDU NAPLÁNOVANÉ,JAK KAŽDOU SMLOUVU, JEDNÁNÍ, PORUŠIT!!!

Pat
2. 8. 2022 07:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinu čeká palestinská cesta.
A to i přes hendikep že Rusko nemá od USA bianko šek na jakoukoli agresi jako Izrael.
Palestinizace Ukrajiny bude podle již zavedeného scénáře ze Středního východu.
Ukrajina bude stupňovat svoji frustraci a nenávist (nejen) k Rusku, a bude podnikat malé ozbrojené útoky na Rusko.
Načež Rusko raketami zaútočí na torzo Ukraniny a opět ho kousek zabere.
Chvilku se zabranému území bude říkat “nárazníkové pásmo”, a po pár letech se stane součástí Ruska.
Eurohujeři se budou pohoršovat, provolávat plamenné slova o zlém Rusku a uvalovat směšné sankce, ale prakticky na nic nebudou mít vliv.
Stejně jako Rusko dopadnou i ostatní sousední státy torza Ukrajiny.
Ukrajinci jim budou více či méně škodit, a oni začnou také z Ukrajiny ukrajovat.
Už to nebude Ukrajina, ale Odkrajina.

Markýza
2. 8. 2022 08:53
Odpovědět  Pat

Vy jste nečetl ten článeček, pod který píšete. Schválně si to přečtěte; po delší době mimořádně zajímavé čtení, fakt!

Autor
2. 8. 2022 17:19
Odpovědět  Pat

Myslím že to řekl jak Putin, tak Lavrov, že problém s nacisty na Ukrajině bude vyřešen. Kdyby Rusové ponechali nějaký ten “kousek” nedotčený, pak by opravdu museli jednat po čase znovu. Ostatně rozšíření cílů bylo definováno jako vytvoření “pásma”, ze kterého nebude staronovým územím Ruska hrozit žádné nebezpečí. Pokud budou dodávány zbraně, dotud bude trvat operace Ruska. A dokud nepadne Zelenského režim i s jeho kurátory..

[Trol-1] spam Jan
2. 8. 2022 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolaborantů je všude dost. Na Ukrajině jim však situaci nezávidím. U nás je to jen mlácení prázdné slámy, jinak zde nespokojeným důchodcům, co se rozhodli zradit ČR, nic moc nehrozí. Maximálně podmínka. Na UA jde však zrádcům o život.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pat
2. 8. 2022 07:50
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Definuj kolaboraci.
I když už jsi vlastně definoval – “jen mlácení prázdné slámy”.
Jakýkoli vlastní názor, bez mocenského vlivu, je jen mlácení prázdné slámy.
Ale chápu, že pro novobolševiky (novou třídu nadržených svazáků, co mají mentalitu bolševiků a touží po bolševických metodách vypořádávání se s konkurencí), že názor který nekoresponduje s oficiálním narativem, je kolaborace.
A požadují pro něj exemplární tresty.

Pavel
2. 8. 2022 08:40
Odpovědět  Pat

Tak to je ten styl té jedné jediné pravdy. Vždyť jsou to Sorosovští poskoci. Ti neví, že ta tzv. demokracie, kterou ze svých úlisných čumáků vypouštějí při každé možné příležitosti se zakládá na dialogu. Tito vedou svůj monolog a myslí si, že jejich žvásty mají nějakou hodnotu. Přesvědčte mně o těch vašich hodnotách troldové. Vím, že se opakuji, ale toto mám pro vás troldové- Při bitvě u Lipan si kněz Prokop Holý vzpomněl na slova Mistra Jana- co všechno může způsobit ztráta světského bohatství, které není ničím jiným než lejnem, Čechové se paktují se svými úhlavními nepřáteli a za toto lejno zaprodávají svoji čest a zem. Vidíte a vy děláte totéž. Bruselu klečíte u nohou a olizujete mu pat

Lev Prch
2. 8. 2022 08:54
Odpovědět  Pat

Kolaborant a vlastizrádce….. Havel 😡

[Trol-1] spam Pat
2. 8. 2022 09:04
Odpovědět  Lev Prch

Exhavloid se ozval.

Pat
2. 8. 2022 09:10
Odpovědět  [Trol-1] spam Pat

Hodně podlé a přízemní, vydávat se za někoho jiného.
Možná by měl admin zveřejňovat IP adresy.

[Trol-1] spam Frankie
2. 8. 2022 09:55
Odpovědět  Pat

To radši ne, fizlove by to pak měli snadné.

Pavel K
2. 8. 2022 10:00
Odpovědět  Pat

👍
Přesně, tohle se rozmohlo na PP a jak koukám móresy sem došly taky. Souhlasím, já nemám problém se zveřejněním.

2. 8. 2022 16:13
Odpovědět  Pavel K

Já jo. Nechci jít na stará kolena do basy, že jsem opět někoho napadl. I když nikdy nenapadl. Vždy se jen bránil. Ale že úspěšně, tak napadl a basta. Nepřiměřená obrana se tomu říká.

Pavel K
2. 8. 2022 16:42

Všechno špatně, ten už nesmí mluvit a pak je obrana přiměřená.

2. 8. 2022 17:52
Odpovědět  Pavel K

Opět škola sprostého strejdy Jozefa. Doslovně: “A to si pamatuj, kok-ote. Nikdy si nezačínej! Ale jak na tebe někdo vystartuje, se-r na ňáký zas-raný pravidla, ale sraž ho jakýmkoli způsobem na zem a rozkopej mu dr-žku tak, že pak už tě bude z dálky obcházet obloukem. Jinak se zvedne a rozkope tlamu tobě.”

2. 8. 2022 16:11
Odpovědět  Pat

Ne. Ale zajistit, aby už jednou zaregistrovaný nick nemohl použít žádný trol! A strašně rád bych věděl proč toto neudělá.

Pavel K
2. 8. 2022 16:51

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Říká se tomu větší sledovanost, větší zábava.
Ano je tu varianta, že se nechce, nebo možná dnes už i nesmí.
To by pak nemohli trollit pod policejní záštitou, taky se tomu říká svoboda slova. Nemůže se nařizovat majiteli webu co a jak má udělat, požádat jo. Na PP to takhle funguje už dlouho. Zůstávají tam viset osobní mailové adresy, na každý příspěvek se musím přihlásit znovu. Blbne to tam. Nevím proč.

2. 8. 2022 17:53
Odpovědět  Pavel K

Ani netušíš?

Markýza
2. 8. 2022 18:37

Možná proto, že tady (ostatně ani na PP) není skutečná registrace. Což by mohla být. to je fakt.

Lev Prchala
2. 8. 2022 12:07
Odpovědět  [Trol-1] spam Pat

To myslíš sebe?

2. 8. 2022 16:09
Odpovědět  Lev Prch

Agent STB Profous.

Lev Prch
2. 8. 2022 18:49

V Cibulových seznamech s krycím jménem Miroslav Kalousek 😀

milan h
2. 8. 2022 07:50
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

co mas trole proti duchodcum kteri tento stat do 89 vybudovali aby se zlodeji po majetkovem prevratu mohli nabalit a nechat ho rozkrast kdyby nebylo dnesnich duchodcu tak vy soplaci pokapete hlady v tzv neziskovkach

Pavel K
2. 8. 2022 08:28
Odpovědět  milan h

👍 👍 👍 👍
Je to tak milane a tohle kdo napíše bude 100% nějaký fracek z neziskovky který neví, co je v otvoru měkkého. Je načase si svoji zemi vzíti opět zpět a vypořádat se s timi co měli zásluhu na její devastaci i kdyby jsme je měli hledat na konci světa. Zavřít do pracovních táborů bez možnosti propuštění a zkonfiskovat majetek. Po němcích chtít navrátit válečné reparace a jiné škody.

[Trol-1] spam Jan
2. 8. 2022 08:49
Odpovědět  milan h

Nic, sám jsem důchodce. Jen mi vadí penzisté, co se snaží oživit svou starou lásku k Moskvě natolik, až zrazují ČR. Prostě Bilakovci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
2. 8. 2022 08:55
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

A vlastní řidiče by ti nevadili???? Nevadili, ale museli by se jmenoval udavač Havel a Šláfendrek von Poserplína…., že?!

[Trol-1] spam Frankie
2. 8. 2022 09:56
Odpovědět  Lev Prch

Ty seš chudinka. Havel Tě straší že záhrobí.

Lev Prchala
2. 8. 2022 12:10

Viděl jsem ho jen jednou,ale něco TAK BLBÝHO…….

Autor
2. 8. 2022 17:27

Havel nikoho nestraší, maximálně tebe. Bohužel se jen povedlo v r. 89 zblbnout část lidí, mezi jiným takové jako ty. Kdo sledoval Svobodnou Evropu a uměl skutečně uvažovat, vděl co je Havel ve skutečnosti zač (sám se chlubil). Bohužel takovým lidem nikdo tehdy nenaslouchal, pro ně bylo jen osočení stré struktury. Ale skutečné “staré struktury” tu budovali kapitalismus a byli celí nadšení už z Gorbačova. Jen pár týdnu trvalo mně, abych pochopil, kam to půjde za něho. Gorbačov dokonce požadoval, aby někdo takový jako Havel (bylo jich celkem prý asi pět kandidátů) dostal do rukou moc.

Lev Prch
2. 8. 2022 18:52
Odpovědět  Peter

Moje prababička Svobodnou Evropu poslouchala a tipoval stejně,jako píšeš.Ale lid věřil,že bude líp…….jak to dopadlo víme a vidíme všichni!

[Trol-1] spam Lev Prch
2. 8. 2022 10:08
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Bilaka nech bejt, byl to hrdina. Kéž by dnes byli takoví.

Markýza
2. 8. 2022 08:54
Odpovědět  milan h

Nezlobte se na něj. Kdesi v hloubi duše tuší, že se nedožije vysokého věku……….nedivte se, že závidí.

Lev Prchala
2. 8. 2022 07:50
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Vlatní ldi jsou pro Azovce a nacisty z Pravého sektoru zrádci??????Ty seš skutečněF73+A52+ F100 v přímém přenosu!

Bety
2. 8. 2022 08:39
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Kolaboruj si s fašisty jak chceš, trotle. Nás do toho netahej.
Důchodci? No ti aspoň mají povědomí, co taková kolaborace s fašisty byla, a mozky jim vzhledem k životním zkušenostem tak snadno vymýt nejdou.

janle57
2. 8. 2022 09:39
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Člověče,kolik Ti ten Fiala s Rakušanem platí? Prozraď nám tady všem kolikrát jsi
byl živě ve vysílání TV Goebbels24? Jestli chceš,my Ti tady prozradíme adresu
náborové kanceláře pluku Azov v Kyjevě,aby z Tebe již mohla vytrysknout
ta správná láska k demokratické Ukrajině

Lev Prchala
2. 8. 2022 13:08
Odpovědět  janle57

Ten by neprošel.Je tak blbej,že pokud by probíhala mezinárodní soutěž v BLBOSTI,skončil by POSLEDNÍ!

václav
2. 8. 2022 09:58
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Mazej do roboty, kůže líná, ať mi vyděláš na důchod a jsme celkem spokojení důchodci. Horší to bude s tebou, pokud to povedete jako dosud.

All
2. 8. 2022 14:06
Odpovědět  [Trol-1] spam Jan

Nevzdělaný čummobile,meleš naprázdo a mlátíš prázdnou slámu.Umíme rozlišovat.Flašinet kolovrátek to neumí.Blb zůstává beznadějným blbem.Ukrajina bude osvobozena od nacistů ,včetně pojmenování tohoto ůzemí.Blbové se z toho sic poserou,ale to ať si sami vyperou,nikdo jim to čistit nebude.

Pijack
2. 8. 2022 08:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Jeví se mi to tak, že Kijevský režim je viditelně pátou kolonou USA. Vidno, že obyvatelstvo Ukrajiny je chce vyhnat. Tady zapůsobila nadutost a namyšlenost Američanů, kteří si mysleli, že když dají obyvatelstvu pozlátko, korálky a žvýkačky, že bude bojovat na jejich straně. USA sehnali jednoho herce s podlými vlastnostmi, z několika mafiánů udělali oligarchy a teď civí s otevřenou hubou, jak to, že nechtějí náš model demokracie? Vždyť jsme jim rozdali zadarmo žvýkačky 🙂

Markýza
2. 8. 2022 08:57
Odpovědět  Pijack

Copak tohle je jasné už dlouho – mě překvapilo a nadchlo, že začali tvořit legie! Říkala jsem si, že když je musejí honit jak zajíce, že v tom tedy žádná vášnivá obrana vlasti není vidět – a hele je, kluky. Musím říct, že mě to po ránu báječně naladilo.

[Trol-1] spam Tom
2. 8. 2022 09:07
Odpovědět  Markýza

Spíše to bude další díl ruské scifi. I ukrajinští Rusové po masakrech v Mariupolu aj. pochopili, že ruská armáda “osvobozuje” kulkou či raketami všechny, včetně ruskojazyčného obyvatelstva.

Lev Prchala
2. 8. 2022 12:11
Odpovědět  [Trol-1] spam Tom

Víc tě sere úspěch Rusů v Banderostánu,než vlastní neúspěchy havloLAHVIČKO?

[Trol-1] spam Tom
2. 8. 2022 14:05
Odpovědět  Lev Prchala

Naštěstí těch úspěchů moc není. Jinak už by to hlasná trouba R1 alias Goebbels24 už hlásila.

Lev Prchala
2. 8. 2022 14:13
Odpovědět  [Trol-1] spam Tom

Není???????Ale je hošane,je,ovšem havlojnolahváresnká stoka nemá povoleno PRAVDIVĚ INFORMOVAT!
Ikdyž včera jim uniklo(opět na Seznamu),že Banderovci dostávají na prdel čím dál víc.-)))

Markýza
2. 8. 2022 13:33
Odpovědět  [Trol-1] spam Tom

Dejte videjka, ať vidíme.

2. 8. 2022 16:15
Odpovědět  Markýza

Ono se to bude nabalovat. Napřed skuteční vlastenci, později ti, co se odevždy provždy přidávají na stranu tušeného vítěze.

Gales
2. 8. 2022 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Afroameričanka by jim měla poslat nějaké zbraně. Vždyť osvobozují Ukrajinu, a to ona podporuje.

Aleš
2. 8. 2022 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Co bude Emanuel Moravec zvaný Fiala dělat, až Kyjevska chunta padne. Zastřelí se ?

[Trol-1] spam Josef
2. 8. 2022 10:13
Odpovědět  Aleš

Co bude Aleš dělat, až Putínek padne. Zastřelí se?

Aleš
2. 8. 2022 10:19
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Jenže Putin nepadne. A ani Rusko napadne nácíčku Pepíčku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
[Trol-1] spam Ladislav
2. 8. 2022 11:33
Odpovědět  Aleš

Myslíte, že zdechne sám? Jednou určitě, ale Rusko takové štěstí nemá, aby to bylo brzy.

sizok
2. 8. 2022 11:37

Jsi hlupák.

Lev Prchala
2. 8. 2022 12:12

Ty ovšem mnohem dřív:-)

Markýza
2. 8. 2022 13:36

Jak Rusko, to nevím – i když z vysoké podpory se zdá, že Rusové by to spíš považovali za neštěstí. Ovšem KZ (kolektivní západ) má velké štěstí, že Putin jen tak nezdechne. A měl by si ho hýčkat. Protože se zdá, že jinak je tam hromada sekáčů, co se nezakecají.
Modlete se za Putinovo zdraví a dlouhý život, pokud chcete dožít v klidu.

JanK
2. 8. 2022 15:06
Odpovědět  Markýza

Tak za zdraví Hitlera 2 se nikdo normální modlit nebude.

Lev Prch
2. 8. 2022 17:09
Odpovědět  JanK

Za tebe ty motejle určitě ne!😂

Markýza
2. 8. 2022 18:39
Odpovědět  JanK

Možná byste se měl dovzdělat. Nebo aspoň zkouknout nějaký ten dokument – co? Abyste nemusel plácat voloviny.
No tak se nemodlete, ale pak nefňukejte. Až se nezakecaj.

2. 8. 2022 16:16
Odpovědět  Markýza

Kdyby se dostali k moci ruští jestřáby, je tu třetí světová do týdne.

Lev Prch
2. 8. 2022 17:10

Ty by amiokupanta začistili s veškerou důkladností….

2. 8. 2022 17:39
Odpovědět  Lev Prch

Bohužel i s námi.

Lev Prch
2. 8. 2022 18:02

Bohužel.

Markýza
2. 8. 2022 18:42
Odpovědět  Lev Prch

A proto se modleme za Putina.

3. 8. 2022 00:01
Odpovědět  Markýza

Jo!

Markýza
2. 8. 2022 18:42

Právě. Považují Putina v zásadě za slabocha, co se s tím neumí vypořádat…….ale kdyby jen jestřábi. Někde jsem zachytila velice zajímavou úvahu ruského politologa, který učí: byla o tom, jak na celou věc hledí ruská mládež. No, vlídný pohled to opravdu nebyl. Putin byl v jejich očích zbytečně prozápadní……….

2. 8. 2022 22:06
Odpovědět  Markýza

Na jednu stranu dobrá zpráva – ještě nedávno to měla ruská mládež na praku. Tedy mimo té zblblé pátou kolonou. Teď jde o to ukočírovat to všechno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
3. 8. 2022 09:44

Právě. Jeden Rus vtipně poznamenal “jak chcete mít demokracii v zemi, která má dvanáct časových pásem?” Ano. Jak vůbec chcete takovou zemi vpořádku ukočírovat? Jestli bylo Rusko světu někdy opravdu nebezpečné, bylo to v jednadevadesátém. Protože skutečně nebezpečné je právě Rusko v chaosu. Ale vysvětluje to hlavám zabedněným.

Lev Prchala
2. 8. 2022 12:11
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Vyndej palici z latríny,F73.

Lev Prchala
2. 8. 2022 14:14
Odpovědět  Aleš

Emanuel Moravec se alespoň trochu o Československo zasloužitl,fyjalový potrat opičí kurvy ho ničí!

[Trol-1] spam Josef
2. 8. 2022 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Oděso, připrav se. Esesáci už se na Tebe chystaj. Spojili se s Al Kaidou, čečenská Kadyrova buňka.

Lev Prchala
2. 8. 2022 12:16
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Blbce máme,chybí nám Dostojevští!

2. 8. 2022 22:10
Odpovědět  Lev Prchala

Nemůžu to nechat ležet. On napsal kromě Idiota ještě román Blbec?

Lev Prch
3. 8. 2022 06:24

Chystal se…..

Pozor
2. 8. 2022 13:15
Odpovědět  [Trol-1] spam Josef

Kojila ťa vlastná mater alebo len nejaká vlčica? Tvoje vyjadrenia skutočne nemajú hlavy ani päty.

Markýza
2. 8. 2022 13:38
Odpovědět  Pozor

Mater. Vlčice (a vlci) jsou neobyčejně inteligentní tvorové a nikdy by je nenapadlo mít v čele smečky idiota.

3. 8. 2022 03:26
Odpovědět  Pozor

Třeba je to utajený panchart zděšené Mirky.

David
2. 8. 2022 11:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen aby neutekli tak jako utíkají z ukrajinské armády.

Pozor
2. 8. 2022 13:13
Odpovědět  David

Ale nik netvrdil, že utiekli z ukrajinskej armády.

Markýza
2. 8. 2022 13:39
Odpovědět  David

Já to pochopila naopak tak, že z ofiko ukrajinské armády utíkají do těch legií. Ono když máte dobře bojovat, tak musíte mít správný důvod.

3. 8. 2022 03:27
Odpovědět  David

Jakože by se vraceli zpátky odkud utekli, by si vychutnali kulku za dezerci?

Frankie
2. 8. 2022 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímalo by mně, kde ta drtivá skupina dobrovolníků nabrala vojenské zkušenosti.

Pavel K
2. 8. 2022 11:50
Odpovědět  Frankie

Je to asi tím, že jsme byli na vojně a ne u vojáků. 🤣
No a nějaká ta teorie být muší né?!! Co bychom byli za kluky ušatý. 😄😄

milan h
2. 8. 2022 13:19
Odpovědět  Pavel K

to su takoy soploni ze nevi co to byla pvs a delaju ze sebe hrdiny u kompu kdyby nam to rekl do oci tak se strachem po…. a ze se jich tu sletlo to je asi statni ukol nebo je to jeden zmrd

Pozor
2. 8. 2022 13:12
Odpovědět  Frankie

Asi na Donbase, 8 rokov je skutočne dlhý čas.

Pedro
2. 8. 2022 16:22
Odpovědět  Frankie

V neziskovce určitě ne jako ty.

3. 8. 2022 03:29
Odpovědět  Frankie

V ukrajinské armádě.

Pozor
2. 8. 2022 13:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu mi to pripomína ukrofašistickú propagandu, zatiaľ veľa rečí a málo činov. Niekedy je lepšie mlčať a viac konať. Uvidíme až ten deň príde aká bude skutočná činnosť týchto bojovníkov, zatiaľ nič neurobili okrem verbálnych vyhlásení, front na juhu je už týždne viac – menej zakonzervovaný a stojí.

[Trol-1] spam Lev Prch
2. 8. 2022 13:29
Odpovědět  Pozor

Taky bych to viděl spíše na propagandu.

Markýza
2. 8. 2022 13:40
Odpovědět  Pozor

To je pravda, však se uvidí.

2. 8. 2022 17:45
Odpovědět  Pozor

V tomto punktu je Plechová huba zn. Kadyrov výjimkou. Jede propagandu že by jeden ohluchl a zároveň je bojovník všechna čest. Hádám, že proto, že dobře zná své poněkud jednoduché Pappenheimské a ví, co na ně zabírá.

Markýza
2. 8. 2022 18:44

Jednak. A druhak má asi syndrom kozla zahradníkem – nebo schopného mafiána velitelem.

2. 8. 2022 22:08
Odpovědět  Markýza

Tak ňák.

Lubor
3. 8. 2022 15:53

Ten bojuje akorát na TikToku.

Bozena K
2. 8. 2022 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

no, konečně se Ukrajinci probudili a pochopili, kde je jejich budoucnost a že si ji musí vybojovat a vybudovat sami a nečekat, až to za ně udělá někdo jiný…v podobném duchu jsem to napsala i na ruský server VK,třeba to zabralo…