Grayzone: „Ne lidé, ale zvířata“. Zelenskij osvobozuje odsouzené pedofily, násilníky, mučitele, aby posílil vyčerpanou armádu

ESHA KRISHNASWAMY

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskij propouští odsouzené pedofily, mučitele, aby posílil vyčerpanou armádu, napsala novinářka Esha Krishnaswamy v článku pro americké vydání Grayzone.

Vyjádřila se tedy k informaci o brzkém propuštění bývalého velitele národního praporu „Tornádo“ Ruslana Oniščenka a označila odsouzeného bojovníka a jeho spolupracovníky za „zvířata, nikoli lidi“.

Dále uvádí:

„Jakmile byli odsouzeni a uvězněni za sadistické mučení a znásilňování nezletilých, vůdci nechvalně známého praporu Tornádo jsou na příkaz Volodymyra Zelenského na svobodě.

Poté, co ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskij zakázal prakticky celou svou politickou opozici, zveřejnil černou listinu zahraničních novinářů a akademiků obviněných z prosazování „ruské propagandy“, osvobodil z vězení fašistické militanty odsouzené za některé z nejohavnějších zločinů, které země zažila od druhé světové války. 

Podle zprávy z 11. července v ukrajinských médiích byl bývalý velitel dnes již rozpuštěného praporu Tornádo Ruslan Oniščenko propuštěn v rámci plánu prezidenta Zelenského osvobodit vězně s bojovými zkušenostmi. Spolu s neochvějnou oddaností fašismu je Oniščenko známý jako psychopatický sadista, který se podílel na sexuálním napadání dětí, brutálním mučení vězňů a vraždách.

Podle příkazu Zelenského se plánuje osvobodit další odsouzené bývalé členy Tornado, jako je Danil „Mujahed“ Lyashuk, fanatik z Běloruska, který otevřeně napodoboval ISIS a chlubil se mučením zajatců pro čiré potěšení. 

Podle Zelenského dekretu by vězňům s bojovými zkušenostmi bylo umožněno „odčinit svou vinu“ bojem na „nejžhavějších místech“.

Bojovníci národního praporu se podle novinářky podílejí na těch nejohavnějších zločinech.

Navzdory rozsahu svých zločinů, které zahrnovaly mučení, vraždy, znásilnění – včetně znásilnění dětí – únosy, amputace a další, byl Oniščenko 11. dubna 2017 odsouzen na pouhých 11 let vězení.  

Nyní, po odpykání pěti let trestu, byl odsouzený dravec osvobozen prezidentem, kterého západní mecenáši oslavovali jako obránce demokracie.

„Teď Zelenskij vypouští ‚bestie‘ z jejich klecí pod záminkou bojových akcí. <…> Nejde jen o signál zoufalství kvůli tlaku ruských jednotek na východě. To prodlužuje prakticky beztrestnost ukrajinských praporů, které se hemží těmi nejhoršími zločinci a neonacisty,“ píše se v článku.

Projednávání případu praporu Tornado, v němž bylo 80 svazků, 111 svědků a 13 obětí, trvalo téměř dva roky a 7. dubna 2017 Okresní soud v Kyjevě odsoudil bývalé bojovníky Národního praporu: Vojáci Tornada dostali 74 let vězení pro všechny dohromady.

Podle prokuratury se ozbrojenci Tornado podílejí na závažných trestných činech: „uspokojování sexuální vášně nepřirozeným způsobem pod pohrůžkou násilí“, únosy a nezákonné zadržování, mučení, podněcování k sebevraždě, vydírání, loupeže, vraždy.

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3BONZXN

4.4 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.4 11 hlasy
Ohodnotit příspěvek
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
8. 8. 2022 00:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Popisek:
Volodymyr Zelenskyj, muž s cejchem smrti: Poslední šťastný den.

Není to ani měsíc, co jsem tu šamanil jak Z dopadne. A už je to tady!
Už mu jdou jeho chlebodárci po krku. Ne svýma rukama, pochopitelně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
8. 8. 2022 10:46

Je to škodná a jako s takovou by se sním mělo zacházet!!!!!.

Milan ze Zahrady Čech
8. 8. 2022 00:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Troldové, odpočinuli jste si, tak vzhůru do boje! Hlavně ty kačere se ujmi své role hlásné trouby fašizmu na český způsob a koukej hájit svého hajlujícího guru, nácka s jarmulkou!

Albi
8. 8. 2022 01:18

Vedlejší článek: Oleg Makarenko: Kroniky ruské izolace…..
končí slovy: „…všimli jste si, že někam zmizeli blogeři, kteří v březnu křičeli o izolaci Ruska, o tom, že je údajně celý svět proti nám?“
Tak to vypadá, že ne-li přímo ti blogeři, tak aspoň jejich čtenáři přesídlili na Pokec. Pokud se tu zítra neobjeví, je možné, že to angažmá tady . díky bohu – vzdali.

Ladislav
8. 8. 2022 06:13
Odpovědět  Albi

♎💤 Pane Putine, je třeba přitlačit a přitvrdit! Vyhladit co nejrychleji ty fašisty v UA! Jen celé Rusko a nic jiného! 🇷🇺Pak na zločineckou eu!

sizok
8. 8. 2022 20:45
Odpovědět  Ladislav

http://www.youtube.com/watch?v=SAmF0JXfT_s

Aby to jednou nebyla krev českých dětí. Toto jsem si vpustili do státu.
Pryč s fialou a jeho nacistickou bandou.

Lev Prchala
9. 8. 2022 08:19
Odpovědět  sizok

To by spravilo 9mmm pro obě strany….banderovskou i tu fyjalovou!!!!!

Markýza
8. 8. 2022 08:37

Vám tady nějak chybí. Nechcete se pohádat radši třeba se mnou? :-))

Pavel K
8. 8. 2022 09:11
Odpovědět  Markýza

Vy to ani neumíte. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Markýza
8. 8. 2022 15:33
Odpovědět  Pavel K

Abyste se nepodivil! Trvá mi to, ale pak se mě bojí i policajti :-))

Pavel K
8. 8. 2022 15:59
Odpovědět  Markýza

Však jednou na PP jste mě odpálila neprávem. Také jsem si dělal legraci a nerozdýchala jste to. Já neurážím pokud mě nikdo přímo nenapadne. Jinak vše je z mé strany prča. Zkrátka to nedělám. 😋🙋‍♂️

Milan ze Zahrady Čech
8. 8. 2022 14:44
Odpovědět  Markýza

Copak já se hádám? Jen si jimi vytírám dupu. Ale vážně.
Schválně jsem sem hodil provokačku, zda se po té distanci strejdy Šmuela od Z a v podstatě vynesením rozsudku smrti nad ním ozvou, že jsem byl zvědavý, zda jim už stihl sereš poslat do farmy nové noty A ticho. Takže je to jasný. Právě jsme v poločase obratu. Ale jen co troldové vyfásnou nové noty a příslušné mantry s novým pohledem na hajlujícího Žida s jarmulkou, zase to rozjedou.

Markýza
8. 8. 2022 15:35

Tak vyzýváte je za úsvitu :-))

Lev Prchala
8. 8. 2022 14:22

Kurňa,kačer je asi u čOUDelky na pohovoru,jinak si jeho nepřítomnost nedokážu vysvětlit…..??????

Milan ze Zahrady Čech
8. 8. 2022 17:16
Odpovědět  Lev Prchala

Maj to těžký. Hájit Z už nemůžou, když ho pilíř demokracie strejda Šmuel odkopnul co vrahouna a psychopata a tak by jim zbývali jen nadávky. Jenže za co nadávat, když se s naším pohledem strejda Šmuel zčista jasna ztotožnil. Však taky proto se s námi kačer srdceryvně rozloučil, že s takovými nějakými fuj už diskutovat nebude a že z pokecu odchází. Hele a to ti je zajímavý – jeden vícenickový kačer odchází a zmizli všici trolíci. Prostě trolí farma dočasně zavírá krám. Zřejmě vypracovávají nový manuál.

Lev Prch
8. 8. 2022 18:13

Nový ne,jen ten stokrát ohraný.Jsou jako plný gramofon 💩💩💩💩💩 na oddělení nemohoucích staříků v domově důchodců.

Lev Prch
8. 8. 2022 06:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Na takový nasadit SPECNAZ a ty už je umravní!!!!!!!!!!!!!

Vaclav
8. 8. 2022 06:55
Odpovědět  Lev Prch

A Kadyrova. Než tu zvrhlou a dekadentní západní bandu, tak to raději islám.

horneth
8. 8. 2022 08:24
Odpovědět  Vaclav

Tak asi nevies, co robili kosovski islamisti Srbom, alebo v Syrii.

Markýza
8. 8. 2022 08:40
Odpovědět  Vaclav

Jojo.

Zkratka k bohu.jpg
Lev Prchala
8. 8. 2022 10:47
Odpovědět  Vaclav

Islám bych do Evropy moc netahal.To,co udělali muhamrdi v Teplicích je odstrašující případ!
A nemáme tady Putina,ale přizdisráče,kteří by je v rozletu a multikultiobohacení(uřezávání hlav,vraždách,drogách,znásilňování)BRZDIL!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
8. 8. 2022 08:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak co znamená pro „obyčejné“ lidi vypuštění takových kreatůr máme ještě v živé paměti, kterou u nás zařídil nejzrzavější a nejodpornější potkan. Někde jsem četl před léty, že to stálo cca 150 našich spoluobčanů život. Nechtěl bych aby mě osud zavedl do spárů takového šílence, který by se na mě bestiálně ukojil. Co ty nebohé oběti? Co komu udělali, že mušely takhle dopadnout. Umí si vůbec někdo představit jak tento človek trpí než upadne do bezvědomí, nebo zemře. Kolikrát jde i o dítě, hnus. Zrovna včera jsem se díval na pořad debata na Primě, kde byl pan Blaško, kterému také bestie zabila syna a také brutálně. Mohu jen doufat, že rusové už mají plán jak tyhle šmejdy cio nejdříve zlikvidovali. Čím dříve tím nejlépe, ale doporučoval bych tuna systémem „ty mě, tak já tobě“ a že by si to ti zrůdy zasloužily, do jednoho!!! Jó a zeleninu sebou, to je bez debat.

horneth
8. 8. 2022 08:34
Odpovědět  Pavel K

Tyhle smejdy, ak skoncia v ruskom zajati, bude zabijatt sam Grünmann.

Pavel K
8. 8. 2022 09:14
Odpovědět  horneth

Se omlouvám, musím se dovzdělat ten Grunman je kdo?!! To není ruské přijmení. 🤣🙋‍♂️

Lev Prch
8. 8. 2022 11:43
Odpovědět  Pavel K

Já vím druhé kulové…. 😆😆😆

Nadia369
8. 8. 2022 12:18
Odpovědět  Pavel K

Myslel patrne toho parazita, co ted sedi v prezidentskem kresle a jeho prikaz k ostrelovani veznice na Donbase, kde se nachazely zbytky Azov- monster.

Aleš
8. 8. 2022 08:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To dělal už Hitler. Stejná stáj.

Lev Prchala
8. 8. 2022 10:50
Odpovědět  Aleš

Dirlerwangerovi potomci a příznivci….a taky stejně skončí,SPENCAZ jim vysvětlí,jak má vypadat slušné chování!

Frankie
8. 8. 2022 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak všechny propuštěné zmetky Rusové stejně dříve či později eliminují a bude od nich navždy klid. Stejně jak se dočká spravedlnosti i Zelinka. Ať uteče, kam uteče, ony si ho tajné služby najdou. A nejen ruské, ale i izraelské. A dost možná, že je předběhnou i jeho vlastní lidé. A je téměř jisté, že té miliardy, kterou má na kontě si moc neužije. Věčně v tom bunkru NATO nebude.

Pavel K
8. 8. 2022 09:18
Odpovědět  Frankie

No kéž byste měl pravdu, ale vezměte si že to zřejmě nebude dvacet lidí. Ježiš, teď budu za blbce jestli ten počet je v článku napsám, no a aby nezvolili únik a tradá do ČR.

Lev Prchala
8. 8. 2022 10:51
Odpovědět  Pavel K

TADY(V ČR) NACISTŮ Z BANDEROSTÁNU PO STOVKÁCH PŘIBÝVÁ….UŽ OD ROKU 2014.

Ladislav
8. 8. 2022 13:25
Odpovědět  Lev Prchala

♎💤 Stačí se kouknout na Gebls24! Od ředitele, po vrátného!

Lev Prchala
8. 8. 2022 13:51
Odpovědět  Ladislav

Přesně!Jenže míč je na naší straně a NIKDO ZA NÁS TEN BANDEROHAVLOVSKÝ ODPAD NEVYHÁZÍ!!!!

Gales
8. 8. 2022 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Propustit a jako odměnu poslat do první linie bojů.Čort s nima.

Lubek
8. 8. 2022 09:36
Ohodnotit příspěvek :
     

V každom národe sa nájdu takí, aj hentakí. No keď si však človek aspoň rámcovo porovná 1989 u nás a Majdan na ukrajine, prichodí mi, že percento tých „hentakých“ je na ukrajine predsa len násobne väčšie oproti nám. Stačí si spomenúť na „Muzička“ a jeho pôsobenie po Majdane. Ako pohlavkoval v kancelárii úradníkov a bliakal kade chodil s automatom v rukách. No, geroj proti bezbranným úradníkom. Ale zasa bol majster majstrov. Keď toho bolo dosť, hoci bol spútaný kovovými putami za chrbtom, aj tak sa dokázal zpredu streliť do srdca.Molodec. To my sme až takých zapálených reformátorov nemali. Ale s hromadným púšťaním odsúdených máme tiež svoje skúsenosti, akurát Havlov zámer bol asi máličko iný, než zeleniakov. Havlovi osúdenci skončili znova v base, zeleniakovi skončia asi v zemi. V oboch prípadoch to však stálo utrpenie nevinných, normálnych ľudí.

zuza
8. 8. 2022 15:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusi by z tých, ktorých chytia, alebo aj z tých žoldákov z azovstalu, mali urobiť odmínovaciu čatu. Postarať sa, nech nemôžu ujsť, robiť rojnicu a nech idú prečesať detské ihriská, trávniky, ulice Donecka.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
9. 8. 2022 12:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč nepujdu opět k volbám!
Takže je už zase volebně potvrzeno, že volby jsou jenom podvodná divadelní fraška, a že Češi vždycky dostanou jenom další připravenou USraelskou parchantní vládu.
1. uspořádat referendum, „ČechXICHT.
2 Vystoupení z EU, NATO.
3 zrušit zbytečný senát
4. zrušit neziskové organizace Sorose, a podobně
5 zrušit povinné desátky pro Čt , zakázat protistátní noviny Bakala
6 zakázat činnost protilidových stran ODS, Top09 , Stan, Pir?ti, Kdu sl ,svou příležitost si už vybrali!
7 Neutrální stát Česká republika
8 ČÍM VÍCE STRANY, tím více bratříčkování a zlodějen!
9 Zrušte všechny nerentabilní smlouvy
10 Navažte vztahy s Ruskem a všemi spřátelenými státy.
Potom, možná když tomu všemu ,uvěřím se k volbám rád dostavím.
Tento názor pro některé že, není demokratický, my muže každý maximálně zvysoka vylízat…………
(jestliže tento příspěvek pan askimet ,tak sním svuj klobouk…)

SPOLU_Koalice-PEKLO.jpg
Arnoldix
9. 8. 2022 23:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Někdo věří na Trolly jo ??? Vy jste pakár ny vylízaný …. vecra jsem psal … např. že nefunguje veliká TOVÁRNA …. a debílky nenapadlo – že jsem troll… no DEMENTI číslo aine veliký 😀