blog

Oni to dokázali…

Út, 16. 04. 2024, 21:58

Vidlák

Tak se nám Fiala setkal v Bílé chýši se strýčkem Joem. Podle fotek byl náš Nutelliér na vrcholu blaha a Joe Biden vůbec nevěděl, o koho jde. Podobných vlezdobruselků tam má denně celé zástupy. Před návštěvou u Ó Nejvyššího se Fiala ještě zastavil v centrále CIA, kde se buď dozvěděl nové notičky a nebo mu tam vysvětlili, že Ukrajina už je game over. Co to bude, to se dozvíme, až přijede domů a spustí se mu v hlavě program, co mu nahráli. Možná budeme překvapeni, jak velký upgrade mu nainstalovali.

Nekupte to za čtyři sta miliard korun… Do toho ještě jednání o firmě Westinghouse a samozřejmě o další pomoci Ukrajině, která nesmí prohrát, protože to by byl konec úplně všeho. To bychom scény z kábulského letiště mohli vidět třeba i na Ruzyni. Tedy, na letišti Václava Havla, což by bylo úplně dokonale symbolické.

Fiala musel na svou návštěvu asi hodinu čekat, protože Biden přijal iráckého premiéra. Ano, toho Iráku, který už je spíš provincií Íránu, protože většina obyvatelstva jsou Šiíté. Irácký premiér jednal s Bidenem jako rovný s rovným. Český premiér byl od první do poslední fotky lokaj.

Přes toto všechno musím konstatovat, že ti liberálové jsou vlastně neuvěřitelní borci. Ano, jejich vládnutí je naprosto tragické. Migrační vlna, hroutící se zdravotnictví, obrání obyvatelstva o třicet procent úspor, zvednutí nákladů na živobytí, likvidace průmyslu a zemědělství v přímém přenosu, návrat vymýcených nemocí, statisíce lidí nemají doktora ani zubaře, lidé kolem mě už mají běžně dvě zaměstnání, pošta funguje týden od týdne hůř, Brno snad už nikdy nebude plynule průjezdné…

Hele, a třiceti procentům voličů to vůbec nevadí!

Mladí se nikdy nevzmůžou na vlastní bydlení, nemohou si dovolit děti, hodnotu jejich vysokoškolského vzdělání nejdokonaleji ilustruje Danuše Nerudová, kterou tihle mladí zvolí do europarlamentu… stejně tak dnešní mládež nikdy nebude mít důchod a veškeré jejich úspory i investice vezmou za své přesně tak, jak vzaly za své ty naše v minulých dvou letech… ale oni stejně jsou hrdí na to, že Fiala mohl očichat nohavici spícímu Joeovi.

Včerejší večer na twitteru, to byly přímo orgie hrdosti na naši vládu a našeho premiéra.

Můžeme se nad tím ošklíbat, můžeme se tomu posmívat, ale je třeba objektivně uznat, že vládní spin doktotoři jsou prostě dobří. V dějinách se mnohokrát stalo, že lidé zapomněli sami na sebe a byli ochotni snášet neuvěřitelné věci pro svou víru. Byli ochotni se vzdávat majetku, byli ochotni se sebepoškozovat, obětovali své děti modlám, pálili na oltářích drahocennosti, obětovali své životy pro iracionální víru… Stačilo jim to jen správně vysvětlit. Jak vidno, dnešní moderní grýndýlové náboženství není o nic horší než Baalův kult. Předtím jsme zase dlouhá léta sledovali, co všechno jsou lidé ochotni obětovat pro ideál globalistické ekonomiky.

Lidé si kdysi kvůli víře ukládali omezení. Chodili po kolenou, dobrovolně se zavírali do klášterů, žili na sloupu, nebo se nechali omezovat od vrchnosti a dnes se to děje zas. Zejména mladí si nechávají nakládat břemena k neunesení. Skoro každý si sám a dobrovolně vloží na šíji jho v podobě hypotéky a jejich život se stále více podob životu starověkých otroků. Nemá smysl o ničem přemýšlet, nemá smysl se o něco snažit, nemá smysl vidět světlo na konci tunelu… stačí jen tupě čekat a modlit se, aby člověk nedostal zlého pána.

Tohle se podařilo. Perfektně se to podařilo. Lidé přijímají otroctví s potleskem. Stačí jim dát pozlátko premiérovy fotky s Joe Bidenem. Není nutné je honit se zbraní v ruce, není nutné je poutat řetězy a přeřezávat jim šlachy na patě. Oni jsou rádi. Jsou šťastní z evropských hodnot i systému evropských emisních povolenek, které fungují úplně stejně jako středověké odpustky. A ti, co proti nim kážou, dopadají stejně jako Mistr Jan.

Jo, v dějinách se tyhle kulty občas povedou… Hrdost je víc než plná lednička. Evropské hodnoty jsou víc než mír a transatlantická vazba je stejně dobrá jako sto dvacet volů a pět set hřiven stříbra. Lokajství je víc než svoboda a jedna fotka v Bílém domě zajistí víc voličů než splněný volební program. Hrdost…

Jo, je správné, když lidé žijí skromně ve jménu klidného života. Že přestávají hrabat pod sebe, aby měli čas chodit na ryby a radovat se z přírody. Pivo ze sedmého schodu a špek z udírny mohou být lepší než oběd v hotelu Hilton. Když má někdo práci na osm hodin denně a může její starosti nechat na pracovišti, tak je to šťastný člověk. Ale být hrdý na to, že budu v ještě větším stresu a ještě k tomu budu mít díky grýndýlu méně, být hrdý na premiéra, kterému jsme jeho schůzku krvavě zaplatili nepoužitelnými stíhačkami (kdyby alespoň dojednal tu jadernou elektrárnu.. klidně od Westinghauzu), mít radost z černého kašle a svrabu… ne to není zdravá skromnost. To je fanatismus.

Přiznejme si to… Novodobí kněží to fakt umí. Umí to tak dobře, že je všechny naše církve už dávno napodobily a mluví už víc o klimatu než o Bohu.

Přátelé, pokud mě chcete podpořit v mém Vidláckém úsilí a podpořit vlastní národní občanskou společnost, prosím pošlete dar Institutu českého venkova. Každý, kdo pošle alespoň 350,- Kč, může si na oplátku vyžádat knihy, trička, samolepky a odznaky z nabídky.

sdílet na

44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
skeptik
17. 4. 2024 14:03
Ohodnotit příspěvek :
     

A Fiala mu říká: já tě odněkud znám. Nehrál ty si v nějaké reklamě?

Pavel z Moravy.
17. 4. 2024 14:45
Odpovědět  skeptik

Když jsem toto hodnocení ťéto naší omladiny tady provedl já, některým se to nelíbilo. Prý jsem příliš příkrý a posuzuji je tvrdě. No, alespoň, že nejsem sám. Ale klobouk nenosím. Jen se snažím vidět věci tak jak jsou. Ale jedno je jisté, žijeme díky kapitalistickému způsobu života a jeho dalším hodnotám v neuvěřitelných sra.čkách. Pokřivené charaktery se nedají vyžehlit a že jich tady je. Tož tak si těch křiváků teď užijme.

Joe Arp
17. 4. 2024 15:37
Odpovědět  Pavel z Moravy.

…inu Pavle nedělej si zbytečné starosti, kolik je tu účastníků v diskuzích? Tvé marné volání nepřesáhne hranice Tvé zahrady, pokud jí máš. Proto tu nepíšu víc než dvouvětné výkřiky, stejně marné, jen si poplkat. My co víme, víme, nikoho nepřesvědčíme! ;ó)))))))))

Tarantina biela
17. 4. 2024 22:26
Odpovědět  Joe Arp

Ko Trophy one, davam donpozornosti rozhovor Carlson’s s majitelom Telegramu na http://www.infovojna.bz

Ladislav 💤
17. 4. 2024 16:52
Odpovědět  skeptik

Ne, jen z plechovky a žrádlo pro psi.

Pravdomluvny
17. 4. 2024 18:31
Odpovědět  skeptik

Na zmrda dělat reklamu nemusí,to je celý život a každý to ví….. ovšem Nutella z První signální se dostala až k uším amiokupanta 🤓

Jura S
17. 4. 2024 15:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Fialů úder na dálniční propoj Ostava-Brno- Prágl by všem majsryštyk, horší než 20-30 ruských Kindžálů. Totální ochromení dopravy na roky.
Přes pracečí rodiště Pydlaji už nepojedu nikdy…

Albi
17. 4. 2024 16:24
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Albi
17. 4. 2024 16:54
Odpovědět  Albi

A zatímco pan premiér hájí barvy kolonie Česko v daleké spřátelené cizině, pan prezident se zranil ve Vrběticích. Možná tam na něho 10 let číhali někde v křoví ti dva ruští záškodníci, ale naštěstí se jim nedařilo.
.
Pan prezident – generál, zocelený v bojích si “zhruba dvoucentimetrovou ranku nad pravým obočím ošetřil sám! papírovým kapesnočkem” a své zranění ještě bagatelizoval slovy:
„Jsem nešika. A když je někdo nešika, tak si způsobuje zranění,“

A zřejmě přikázal svému mluvčímu Vítu Kolářovi, aby uklidnil vyděšený národ a původ zranění zakázal komentovat. Takže ten jen “s úsměvem a zřejmou nadsázkou dodal, že se prezident pořezal při holení”.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-prezident-pavel-se-poranil-na-obliceji-40468277#

Ladislav 💤
17. 4. 2024 17:00
Odpovědět  Albi

Jak můžete tu zrádnou nestvůru oslovit pan p……..t?
Nemohu to ani napsat, ja se mi hnusí!

Albi
17. 4. 2024 17:57
Odpovědět  Ladislav 💤

Snad jsi nevzal vážně i ty ruské záškodníky ve Vrběticích? 🙂

Albi
17. 4. 2024 18:24
Odpovědět  Albi

Zkusím to napravit. Podívej se na diskuzi k tomu článku. Teď už se tam objevil sem tam nějaký “fialovec”, ale tak před 2 hod. tam nebyl jediný. A diskuze je to opravdu pěkná, mimo těch “fialových výjimek” by snad nenašel žádnou výhradu ani přísný posuzovatel Pavel z Moravy. 🙂
Chuťovka: Tentokrát je tam jako první začíná “fialovec”
Michal PelcPřed 54 minutami
deZoláti se neZmohou na nic jiného, než pana Prezidenta a Generála Petra Pavla urážet. No prostě deZoláti – dopřejme jim to, když těch radostí ze života jinak moc nemají.
Snad bude Pan Prezident v pořádku a rychle se mu to zahojí
Alexandr PareskýPřed 21 minutami
Michal Pelc
Přesně tak urážíme tvého presidenta.😀🫵 Klause i kdyz jsem nemusel tak jsem ho bral. Zemana jsem miloval. Havla jsem nesnášel. Ale tohohle nemá nic společného s naší Republikou. Je to Brusselsky nok! Vždyť neumí se ani vyjadřovat. Kdyz ho vidím jak za každým slovem ehmm hm, eee ehh, pak tři slova a zase ehh ehh emmm.. to se nedá..
Petr ZárubaPřed 45 minutami
Michal Pelc
Bebíčko se Panu Agentu Pávkovi zahojí až když mu ho pofoukáš a zarecituješ mu: “Polámal se mraveneček, ví to celá obora…”

Albi
17. 4. 2024 18:29
Odpovědět  Albi

Bob MichalPřed 32 minutami
Michal Pelc
Nebojte … jako John Rambo si to zašil sám, takzě bude v pořádku a Vy nebrečte … klečící v koutě a modlící se za jeho zdraví. 🤔🤣🤣
Michaela MádrováPřed 46 minutami
Michal Pelc
U vašich příspěvků člověk neví,jestli se má smát,nebo vás spíš litovat..
Jiří SvobodaPřed 19 minutami
Michal Pelc
Michale, měl byste vyléZt Z té vaší Zaprděné kulny ven na vZduch. Aby vás to náhodou neZkolilo !!
Miroslav NovakPřed 36 minutami
Michal Pelc
Určitě neboj dá si přes to rudou náplast a bude zase jako rybička.

xxxx
A tak dál a tak podobně. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
17. 4. 2024 19:13
Odpovědět  Albi

😄no to určitě! Podstrčené od cia, jako každá prasárna ve světě!

Jura S
17. 4. 2024 18:19
Odpovědět  Albi

beztak to byla “ruská masařka” četl jsem v časopisu “Mladý ODS udavač” že je rusi cvičí na hryzání imperialistických důstojníků a že největší kusy jsou velikosti vrabce…

17. 4. 2024 19:15
Odpovědět  Albi

A to byla ráno na hovínkách další srdcervoucí zpráva, která zacloumala vovčany napříč republikou – jinak by ji nezveřejnili, žejo. Představ si… … už sis to představila? Máš malou fantaziii. Tak znova. Představ si… … … že gumovýmu chuděrovi umřela milovaná kočička – tobě by chcípla, v lepším případě pošla, ale prezidentský mnouci zásadně umíraj, jasný?! – s exotickým jménem Micinka! Oko při té tragédii nezůstalo suché.
Navrhuju státní pohřeb a aspon vlajku na půl žerdi, nebo radši rovnou funusprápor, už jen kvůli tomuto titulku na blb-ým fóru24:
Smutek na Pražském hradě. Zemřela prezidentská kočka Micka, oblíbený mazlíček první dámy.
P.S. Ale komu čest, tomu čest – na iDnesu uhynula a o pál řádků níž dokonce pošla. Jo a paní prezidentová drží smutek, pročež, cituji: první dáma nevyrazila na návštěvu Zlínského kraje, ačkoliv její účast byla původně avizována.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
17. 4. 2024 19:58

Taky jsem se dlouho nemohl vzpamatovat z toho jak může být osud krutý k personálním, pogumovaným, skorogumovým takyrozvědčicím! Navíc další rána osudu, celoguma si natrhla pologumové obočí na dýchánku s podobnými uctívači pryže!

Joe Arp
17. 4. 2024 20:07
Odpovědět  Joe Arp

Nicméně viděl jsem foto Micky, kreré proběhlo všemi světovými médii, byla krásná i ve smrti. Na jejím pohřbu už slíbil účast i president největší senilní nemocnosti a vyjádřil petru Blyštivému účast během kolaborační žranice v bílé Zemljance!

Slovan
17. 4. 2024 21:03
Odpovědět  Joe Arp

Tvl teď jsem četl na Seznamu že vědci našli v blízkosti Země Černou díru. A že jsme ji měli celou dobu pod nosem, já jsem si to myslel hned. Jsem senzibilní, takže já ji i cítil.

Jaroslav
18. 4. 2024 00:32
Odpovědět  Slovan

Ted jsem si uvědomil, ze to je místo kam se ztrácejí naše úspory (ta černá díra vyvolává inflační tlaky a ne že je inflace cíleně organizovaná s cílem nás oškubat. To jsou pomluvy Putinovych dezolatu)

Slovan
18. 4. 2024 13:30
Odpovědět  Jaroslav

😊 🙋‍♂️

18. 4. 2024 02:38
Odpovědět  Slovan

Cejtil, jo? Bych nikdy nevěřil, že ten můj olomouckej pšouk dosmrádne až do tvé jedové chýše, ač to tedy byla fakt síla. Ale kdybys chtěl, můžu ti poslat i foto tý černý díry. Akorát se před tím musím nabobrovat borůvkovým kompotem – jinak by sis moh myslet že švindluju, že je to fotka hnědýho trpaslíka – a pak už jen stačí, když ji pro tebe před zrcadlem vyblejsknu.
Pošli kilčo na ten kompot – mám snad bejt kvůli nějakýmu senzibilovi škodnej?! – a adres, a za tejden se můžeš pokochat. Ale vědcům nic neříkej!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
18. 4. 2024 13:31

….jáká jedová chýše?!! Poctivě vydřená a třikrát z daněná. 😭

Slovan
17. 4. 2024 20:07

….a starej si prý někde poranil obličej, nebyl jsi zase někde na blízku? 🤣

18. 4. 2024 02:42
Odpovědět  Slovan

Tohle vypadá spíš na kramflek. Ode mě bys to poznal bud podle šišlání, nebo že by tak drobet připomínal čínskýho mandarína. Nebyla nablízku některá z našich pokecálistickejch kámošek?

Helena
18. 4. 2024 07:52
Odpovědět  Slovan

Olizoval na USambasádě pozadí a Sabatovi vystřelila kšanda, no !

Slovan
18. 4. 2024 09:44
Odpovědět  Helena

🤣 🤣 🤣 🤣 👍

Albi
17. 4. 2024 20:50

O Micince jsem se dozvěděla až z té diskuze. 🙂

orinoko
17. 4. 2024 21:56
Odpovědět  Albi

To ještě jde. Horší bylo, když klackem s vlajkou hodlal zabít českého vojína úderem do čepice.

Jaroslav
18. 4. 2024 00:27
Odpovědět  Albi

Aniž bych tohle četl, napsal jsem podobný/téměř stejný příspěvek. Plně souhlasím a máte můj plus

Ladislav 💤
17. 4. 2024 16:58
Odpovědět  Albi

Chronický debil, k debilovi sedá!

Pravdomluvny
17. 4. 2024 18:32
Odpovědět  Albi

Po našem je to
Nutello,premluv dědka 🤓

PřemekJ
17. 4. 2024 16:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Klid, Vidláku, brzy příjdeme do strakovy my a ukáže se, že co tupé mozky současné vrchnosti nemohly vymyslet, protože to žádné západní učebnice neobsahují, my levou zadní zvládneme, protože máme fištrón a myslíme to jako lidé se všemi spoluobčany lidsky, tedy v náš společný prospěch.

Hans
17. 4. 2024 19:12
Odpovědět  PřemekJ

A vy jste kdo, šestá strana národní fronty ANOfert? StBáka Bureše řídí stejní řídící důstojníci jako StBáka Pávka, to není zněna, ale pokračování v nastoleném kurzu plnou parou do Brusele.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vaska
17. 4. 2024 16:56
Ohodnotit příspěvek :
     

to, že se setkali kretén a dement nic neznamená, je to jenom divadlo pro české ovce – daleko horší je fakt, že si byli v ústředí CIA (zločinecká organizace) pro notičky a tohle smrdí pěkným svinstvem na sto honů – co asi na nás chystaj – banderovskej převrat v české kotlině ?

All
17. 4. 2024 18:09
Odpovědět  Vaska

Ani nevím,kdo koho pozval,spíše té naší tykvi nestačilo velvyslanectví,tak si jel poplakat přímo za oceán,ohlásit věrnost na věky a až za hrob a vykydat ze sebe hromadu nesmyslů,jak bude čr hrdinně stát za svým pánem.Setkaly se dvě tykve,sobě rovné,nic víc, ta naše s pocitem důležitosti,který potřebuje jak koza drbání,jinak nic,pustprázdno.A ty tajné služby a jejich notičky,stále stejné,využít blbce a odhodit,podle potřeby a situace.

Noobody
18. 4. 2024 09:12
Odpovědět  All

To All 17. 4. 2024 18:09
Jožin z Bažiny pozval Nutelu. Nutela nemá na to, aby nadřízeného k čemukoli vyzýval, natož přiměl. Důvodem podle mne je to, že je třeba upevnit Nutelovi a Pětidemolici pozice, když mají tak tragickou občanskou podporu a důvěru. No a to se dělá takovou PR akcí, kterou se vytvoří dojem, že je Nutela nepřehlédnutelným E politikem, protože si s ním dal Jožin doma kafe. Samozřejmě že mainstream média celé to dívadlo řádně načančají, aby občan český, moravský i slezký pochopil, jak velké cti se Nutelovi dostalo a jak velkou úlohu nám bažina s Jožinem v čele přisuzuje. A to by v tom byl samotný Satanáš, kdyby hloupé české ouce nepochopily, jak dobře to tu Pětidemolice v čele s PePa 107 a Nutelou řídí a v EU volbách jim to nenaházely a na víc i ty vládní a Pětidemoliční preference a % důvěry zásadně nevzrostly.

Helena
17. 4. 2024 18:38
Odpovědět  Vaska

Přesně to si také myslím. Oni se nikdy nevzdají chuti na vybrakování ruských surovin! Obzvláště teď, když mají místo ukradiny volný prostor. Stačí nasunout natoblbečky z čechistánu, pšonska, anglosasů se to nedotkne-jako vždy. CIA stačí spustit tady akci s protiruským podtextem a půjde to samo/Vrbětice a FF 21.12. neměl ten správný účinek/-výjimečný stav, odvoz masa na ukradinu,výstřel cen všeho, aby se USA nažraly. Ano, smrdí to svinstvem na sto honů!! Blíží se oslavy konce války, to by možná mohli využít pro akci s ideologickým podtextem. Už i protože mluví o červnu a o dalších dodávkách zbraní. Už jen to, že musel Pyjala přijet osobně, že to nepustili přes amiambasádu ani posla Soroše, vypadá že to bude ale maxisvinstvo. Bůch ochraňuj naši kotlinku.

Pravdomluvny
17. 4. 2024 18:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano dokázali!
Už i na Seznamu brojí proti Rak-Ušanovo lhaní o migračním paktu…..a nechávají tam (kupodivu) i dost NEsouhlasných komentářů 😎

cool
17. 4. 2024 23:52
Ohodnotit příspěvek :
     

🙂 Nechte si zdát o rautýřovi s dvěma ocasy. (pyjala)
comment image

Jaroslav
18. 4. 2024 00:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu odbočka, p rezident PePa přišel z pěší túry kolem Vrbetic s menším 2cm šrámem na xichte. Asi tam potkal nějakého ruského medvěda (Baširova s kolegou v přestrojení) a při zabránění dalšího podlého zločinu náš hrdina utrpěl ono menší zranění. Zatím to tají, ale až mu Nutela předá instrukce od Velkého bílého otce, třeba nám k tomu něco řekne. Je to hrdinaaa a rozvedcik ten Pávek!

Frank1
18. 4. 2024 09:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Bila chyse vypada jinak, nez ukazala Prima TV. To ale Fiala nevi. Ani to, ze se tam setkal s dvojnikem.

Frank1
18. 4. 2024 09:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Brzy uvidime, jake domaci ukoly 3 cuckari privezli. Jako na nove Vrbetice, ricinovou kauzu nebo strilecku na fakulte filozofie. A Fiala bude muset okrast duchodce na dalsi infuzi pro Ukrajinu z Ceska. Ty infuze nas ozebraci uplne. Lide nebudou mit penize. Uz ted jedeme dolu. Hospody zaviraji. To je prvni ukaz navratu do bidy.

katango
18. 4. 2024 10:49
Odpovědět  Frank1

Přiznávám se, přiznávám se! Před pár tejdnama jsem zakoupila ricinovej volej na pleť, páč prej předčí botox, a už se o mně ví i ve Velký chýši. Máme to ale skvělé zpravodajské služby!

Ten volej jsem ještě nezačala používat a už se to ví.