politika

Jacques Guillemain: NATO, zločinecká organizace ve službách Říše zla

Jacques Guillemain

3/4 Evropy jsou ze strachu z Bidena protiruské, ale 3/4 planety jsou proruské. Vymývání mozků NATO dělá z Evropy bandu otroků, kteří nejsou schopni reagovat a všichni se bojí Washingtonu.

Realita, o které by měli Evropané přemýšlet. Je to Amerika, která chtěla a připravila se na tuto válku.  Byla to Amerika, která zničila NordStream 1 a 2.

Scholz se ale složí, stejně jako se složí Macron poté, co Anglosasové bodli Francii do zad australským kontraktem na dodávku ponorek.

Řekněte mi alespoň jednu expedici NATO, která je oprávněná. Žádná z nich není.

A proto musí Putin na Ukrajině zvítězit, aby ukončil desetiletí poroby pod praporem Aliance, která nám přináší jen válku a ekonomický zmar. De Gaulle měl pravdu, není nic cennějšího než naše svoboda a naše národní suverenita. Opusťme NATO, které nás zavede do pekel.

Amerika není ani náš spojenec, ani náš přítel. Ona je naše vládkyně a my jsme její vazal bez jakýchkoli práv.

Usvědčující průzkum Ifop ukazuje, jak pevně drží evropské pudly na vodítku Washington, který prosazuje svou agresivní protiruskou politiku a šíří svou lživou propagandu v západních médií.

Vymývání mozků je takové, že jasná většina Evropanů, mezi 61 % a 82 % v závislosti na zemi, má dobré mínění o Ukrajině a špatné mínění o Rusku. Nejnepřátelštější vůči Moskvě jsou Poláci a Britové. Nic překvapivého.

Většina schvaluje sankce proti Rusku, aniž by si uvědomovala, že ničí Evropu a jsou vlastně prospěšné pro ruskou ekonomiku, která se stává soběstačnější a efektivnější.

Všude také převládá závazek dodávat zbraně do Kyjeva. Je samozřejmé, že nikdo z dotazovaných v průzkumu neví, že tyto zbraně Rusové systematicky ničí nebo že je ukrajinské mafiánské sítě přeprodávají na darknetu.

Po roce války zůstává Putin agresorem a Ukrajina mučednickou zemí. Protiruská propaganda dělá divy. 

To je pravda, protože jsem neslyšel žádného politika zmínit neomezené rozšiřování NATO od roku 1990, nedodržování Minských dohod nebo válku na Donbasu, která si vyžádala 15 000 obětí, protože právě tohle jsou tři hlavní příčiny války.

Všichni jsou schopni napsat tři stránky do tisku, aby ospravedlnili eskalaci Západu, ale ani jeden z nich nezmiňuje legitimní důvody, které přiměly Putina chránit vlastní lid, stejně jako ruskojazyčné a rusofilské obyvatelstvo separatistických republik, které byly masakrovány Kyjevem od roku 2014.

A třešnička na dortu – Evropané jsou pro vstup Ukrajiny do EU. Nezáleží na tom, že tato země je mafiánský a zkorumpovaný stát, kde se neonacisté pohybují jako ryby ve vodě.

Taková je příkladná a humanistická politika tábora Dobra!

Ti nejznalejší však nebudou překvapeni, že 80 % obyvatel této Země sní o ruském vítězství nad tímto arogantním a panovačným Západem, který rozsévá války a vládne nesporně od roku 1945.

Všechny západní elity, vyděšené vyhlídkou na porážku Ukrajiny, jen jako papoušci opakují, že Rusko by nemělo vyhrát, protože to bude konec světa. Proto nám tito slaboši zobrazují chátrající, špatně vybavenou, špatně vycvičenou a špatně řízenou ruskou armádu. Krátce řečeno tu bandu trhanů, kterou Moskva ponechala svému osudu, a kterou ukrajinská armáda roztrhá na kusy.

Člověk se diví a nabízí se otázka – proč Zelenskij už není v Moskvě, aby si stanovil své podmínky.

Je to jediná převaha ve válečných, agresivních projevech, kdy každý ví, že ani Putin, ani jeho lidé neustoupí tváří v tvář tomuto agresivnímu NATO, které chce Rusko rozřezat, aby ukradlo jeho bohatství a především mu zakázalo jakékoli sbližování s EU. Ve výsledku by tím vznikl celek mocnější než Spojené státy.

Ale odzbrojený Západ nemá šanci porazit první armádu na světě. Lidé ze Západu věřili, že mohou dosáhnout míru v Evropě, když budou s Ruskem zacházet pohrdavě a po celá desetiletí ignorovat všechny požadavky Moskvy na bezpečnostní záruky. Teprve teď zjistili, že Putin přestavěl impozantní a přezbrojenou armádu.

Pravda je taková, že Ukrajina je odsouzena k rozkouskování a neutralitě. Nevidím, že by se Putin svých cílů vzdal poté, co bylo Rusko znovu a znovu oklamáno hadími řečmi Ameriky.

Ukrajina není předurčena ke vstupu do NATO a Krym se nikdy nevrátí do lůna Kyjeva, aby si tam Američané mohli zřídit základnu pro kontrolu Černého moře. Protože to je cílem Ameriky – stále více rozšiřovat svou dominanci.

Boris Karpov nám připomíná, co se stalo se západními zbraněmi dodanými do Kyjeva. Většina byla zničena. Sledujte kanál Telegram Borise Karpova:  https://t.me/boriskarpovblog

“Podle zahraniční zpravodajské služby Ruské federace převezly země NATO od prosince 2021 na Ukrajinu 1 170 systémů protivzdušné obrany, 440 tanků, 1 510 bojových vozidel pěchoty, 655 dělostřeleckých systémů.”

Pokud jde o ruskou ofenzivu, která se chystá skoncovat se zbytky NATO-ukrajinské armády a nekonečnou eskalaci, srovnává impozantní vybavení země, které již několik měsíců „dochází munice a je demoralizovaná“.

Ruská federace pro další masivní útok proti Ukrajině připravila 1800 tanků, 3950 obrněných vozidel, 2700 dělostřeleckých systémů, 810 samohybných děl ze sovětské éry, jako jsou Grad a Smerč, 400 stíhaček a 300 vrtulníků. Píše o tom Foreign Policy.”

Zdá se, že tentokrát už Rusové nebudou bojovat s jednou rukou za zády jako na Donbasu a že masivně zapojí své letectvo k hloubkovému úderu na Ukrajinu.

Všichni očekávají tuto ofenzívu, která by měla urychlit návrat k míru za podmínek Putina. 

Bidenova návštěva v Kyjevě a západní chvástání jsou jen pózy a gesta, které se snaží zamaskovat tragickou ukrajinskou situaci na místě.

Zejména mezi Ukrajinci, Poláky a Anglosasy slyšíme spoustu vychloubačného chvástání. Tento předčasný triumfalismus však z diskurzu NATO brzy zmizí.

Pokud jde o mě, raději se držím slov Medveděva:

„Zelenskij nebude muset vést žádná jednání s Putinem, jednoduše podepíše jen to, co se mu řekne,“ řekl místopředseda Rady bezpečnostní Ruska Medveděv.

Rozumím úzkosti Západu, která po selhání sankcí a zničení dodaných zbraní stále narůstá. Brzy už nebudou žádní Ukrajinci vojenského věku.

V březnu 2022 se Zelenskij a Putin dohodli na jednání. Anglosasové je překazili slibem úplného vítězství nad Ruskem, přesvědčeni, že Rusko se zhroutí spolu s jeho ekonomikou.

Tato hrubá chyba Bidena a Johnsona se stala osudnou Ukrajině, která naivně věřila lživé rétorice Washingtonu. Cena? Minimálně 600 000 mrtvých a raněných v ukrajinském táboře!

Strašné krveprolití, které bude těžké vysvětlit ukrajinskému lidu a Evropanům, kteří věřili této pohádce o debaklu nejlepší armády na světě. Putin bude velkým vítězem této války proti NATO a stane se nesporným vůdcem multipolárního světa. Už celá Afrika na to přísahá a chce se připojit k BRICS.

Amerika je rozzuřená, protože pochopila, že to je konec její planetární nadvlády. Pryč je triumfalismus 90. let, kdy Rusko vyšlo odkrvené z rozpadu SSSR. Mír v Evropě bude uzavřen za podmínek Moskvy a rozhodně ne za podmínek Washingtonu. A to je velmi dobré. 

Kdyby tito idiotští Američané integrovali Rusko do rozsáhlého bezpečnostního schématu v Evropě, místo aby jím pohrdali, nikdy by nedošlo k válce s hrůzami, které s ní byly spojeny.

Je to Západ, který 30 let dělal vše pro sabotáž míru, ale agresorem je Putin! Je to Amerika, která je Říší zla a lží, podněcuje věčné války a zrazuje své spojence.

Historie bude soudit!

Jacques Guillemain

Pro Pokec24 přeložila Janinna

Ripost laïque
L’Otan, organisation criminelle au service de l’empire du Mal – Riposte Laique

https://bit.ly/3xQ46Ru

sdílet na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jaris
23. 2. 2023 01:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Skvely a pravdivy clanek. Jen absolutni blb muze verit, ze US a NATO usiluji o mir na svete.

Pijack
23. 2. 2023 09:11
Odpovědět  Jaris

Ale věří. Ve stranách ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN… je takových vymaštěnců neuvěřitelné množství. Takový hloupoučký Vondra je etalonem tohoto přesvědčení. Děs běs 🙂

ijn
23. 2. 2023 10:06
Odpovědět  Pijack

A pro vyvedení z omylu mají poslanci pondělky, kanceláře placené z PSP na získání názorů oněch 20-40% lidí voličů, kteří nesouhlasí s válkou!!!

Gales
23. 2. 2023 10:13
Odpovědět  Jaris

comment image

Jaroslav
25. 2. 2023 16:55
Odpovědět  Gales

Můj soused ji již svěsil, ale na okrajinu ne a ne.

Jaroslav
25. 2. 2023 16:53
Odpovědět  Jaris

Amen

Autor
23. 2. 2023 06:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Lidé by se měli zamyslet, nejen jak se zbavit současných vlád v EU, ale také jak jednou pro vždy zajistit, aby nedostali takoví šanci na obnovu.
Málokdo si uvědomuje, že v případě obnovy do podoby “někdy, když bylo dobře” za posledních 30 let, zůstanou u moci ti, kteří svými rozhodnutími vraždí po světě miliony.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
23. 2. 2023 10:15
Odpovědět  Peter 008

VVP do konce září to zařídí doma u sebe v RF,….a co naši politici udělají, také záleží na osvícených nepodvolených občanech (1/3 z 10 000 000), bránit mír na náměstí nestačí diskuze i s pěstmi

Frank
23. 2. 2023 07:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to přesně tak a mezitím kretén Fialenko slintá, že celá všichni občané naší republiky jsou na ukrajinské straně!!!

Autor
23. 2. 2023 08:17
Odpovědět  Frank

Čím dál tím více mám takový pocit, že až Fialový zadek zjistí, že jeho nadřízený orgán, který ho vychovával a řídí i dnes, že ten je rezidentem FSB, tak dostane infarkt takového rozsahu, že jeho hlava zanechá jako první skutečnou prvotní lidskou stopu na Měsíci. 🙂 🙂 🙂

1661329253_327nm.jpg
unor 2022
23. 2. 2023 08:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko je nadeje ..
ze pochod lidskeho upadku a hnusu, Prague Pride, navzdy zmizi a nad Vltavou se ponese cisty zvuk zvonu z chramu kolem ni.

Francin
23. 2. 2023 08:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi lépe by to nešlo říct než pan Guilleman. NATO je bohužel soukromá armáda bohatých globalistů – Chazarů, kteří ji používají za účelem zotročení států, většinou těch co mají nerostné zdroje.. Scénáře pomoci jsou stále dokola stejné. V předvoji jde Soroš s manipulací ve volbách a změnou režimu, za ním NATO rozvrátí vojensky stát většinou bez mandátu OSN a za nimi boháči, kteří rozkradou ekonomiku země úplně na dřeň. Následně slib nové vyměněné a loajální vládě že jim bude poskytnuta velká pomoc na obnovu zničené země formou půjčky, ale veškeré finanční prostředky na tzv. obnovu dostanou přímo do ruk US firmy kamarádů a z obnovy se bohužel nekoná nic kromě závazku zničeného státu na splácení mega dluhu a úroků. Stačí se jen podívat jak dopadly podle tohoto scénáře všechny země od 2.sv., které byly obohaceny takovouto “ pomocí a nastolením demokracie.” Najdete výjimku kdy z chudého nedemokratického státu se stal díky pomoci US a NATO prosperující demokratický stát s blahobytem ? Posledním případem je bohužel UK zemé před třiceti lety ekonomicky silná prosperující s bohatou průmyslovou výrobou, obilnice Evropy a dnes obohacená pomocí a demokracií spolu s koláčky Nulandové, …..sami si odpovězte.

unor 2022
23. 2. 2023 08:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Nove Rusko je nadeje ..
ze Prahu navstivi nejen lidsky odpad ruskych rychlych zbohatliku chovajicich se jako hovada, ale i normalni prosti a slusni Rusove. A navstivi ji jako turiste.
Lec .. az nebude muset Rusko kvuli NATu stale dokola zbrojit ale venovat se rozvoji sve zeme. Jak to ostatne naznacil V. Putin ve svem poslednim projevu.

Autor
23. 2. 2023 13:15
Odpovědět  unor 2022

On jasně řekl, že rozvoj Ruska nebude na úkor výroby a zásobování jen vojenských potřeb. Alw rozvoj bude ve všech směrech. Což je paradox, prootže to je právě ta správná cesta posilování i obranného průmyslu – vytváří se prostředí pro využívání jen svých výrobků.

Jan
23. 2. 2023 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Rozpad rise zla. Jako Rim sam se rozlozil, tak i dnes probiha rozklad kolektivniho zapadu podobne.
https://www.topcz.net/pad-rozpad-evropskeho-imperia/

Pijack
23. 2. 2023 09:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Míra fanatismu a frustrace pro-ukrajinských fašistů je čím dál tím větší … jsou čím dál tím zoufalejší…a je to slyšet a vidět na každém kroku (jak vždycky říkám – zoufalci i zoufalí lidé dělají zoufalé věci). Na ČT například reportáž, která doslova adoruje hrdinství pluku Azov co by hrdinných obránců Mariupolu ..je to stejně cynické jako oslavovat jednotky SS či Banderovce za jejich statečnost v bojích. ..oni fanatici se totiž navenek vždycky jeví jako stateční lidé, fanatici vždycky v historii byli skvělí bojovníci…ale také páchali ta nejhorší zvěrstva, protože si to tím svým fanatickým pokřiveným viděním světa prostě ospravedlnili (pro jednotky SS nebyli Slovani lidé, pro banderovce za druhé světové nebyli židi lidé (ale ani Poláci), pro japončíky za druhé světové byli Číňani méně než pes, pro dnešní Banderovce nejsou lidé Rusové (a každý, kdo s Rusy nějakým způsobem sympatizuje)

Jan
23. 2. 2023 09:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Co se obecne nevi je, ze dnesni valecni stvaci byli v mladi zurivi mirovi aktiviste s dlouhymi vlasy.
Byl to Stoltenberg, kteremu konci obdobi genseka NATO teroristu a nebude uz znovuzvolen a Kerry, byvaly ministr zahranici USA.
Existuji i jini jako Merkelova, atd. Jsou prikladem neskutecne moralni podlosti a zaprodanosti komukoliv jestlize je to vynese do vysokych uradu. V nich pak jako poslusne loutky stvou do valky, proti lidstvu, proti miru! Jejich mirove aktivity za mlada zalhavaji a zamlcuji.
Proste lidsky odpad!

Autor
23. 2. 2023 13:25
Odpovědět  Jan

Mnohem spíše to celé je touha po snadném životě, užívat si moci, jak to oni chápají. To co je nebezpečné není nekompetentnost sama o sobě, ale schopnost udělat cokoliv, aby si tu svoji moc udrželi. Ostatně “naše civilizace” si naprostou degradací školství a vzdělávání sama podkopává svoje základy. A to už hodně dlouho. Nebýt vzniku a rozvoje Sovětského svazu pod vedením skupiny kolem Stalina, to všechno by tu již bylo dávno … to je donutilo – paradoxně – vytvořit mýtus o skvělé demokracii.

Jan
23. 2. 2023 09:38
janle57
23. 2. 2023 10:02
Odpovědět  Jan

cz24.news nemohu zobrazit,hlásí mi to,web není dostupný,patrně se jedná
o výsledek práce vrchního bojovníka proti dezinformacím soudruha Klímy
alias pražského pátera Koniáše !!

Autor
23. 2. 2023 13:12
Odpovědět  janle57

Ne. Jde to asi na 99% normálně, ale pokud používáte VPN, pak je možné “nekonečné” vyhledávání, zkuste změnit zemi. Nebo naopak, pokud nepoužíváte VPN, pak použijte VPN. Dneska je nutno zkoušet.
Nebo použijte jiný prohlížeč. Asi nejlepší jsou Tor, Brave. Bohužel také je možné, jako u mne, že po jedné aktualizaci prohlížečů Firefox, i Brave, se vymazalo všechno nastavení a něco vůbec nešlo. Po další velké aktualizaci se to vždy vrátilo do “starého” způsobu vyhledávání. Nastavení se nevrátilo …
Musím se holt učit.

Gales
23. 2. 2023 10:19
Ohodnotit příspěvek :
     

3/4 vlád slaboduchů v Evropě pracují pro fóšingtonské páníšky. A určitě 3/4 obyvatel Evropy je proti. Ti by už měli převzít vládu nad Evropou.

PENNYS
24. 2. 2023 14:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Jacques Guillemain: NATO, zločinecká organizace ve službách Říše zla!!!PRAVDA S KTEROU ABSOLUTNĚ SOUHLASÍM. PRAVDA MÉ DUŠE.