video

Lid je na nohou! Vlast volá. 22.2.2023. – VIDEO

sdílet na

42 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
23. 2. 2023 10:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Fuj postminichovským fašistům….

František
23. 2. 2023 14:04
Odpovědět  jmm

Páni diskutéři. Tohle video je o Ruských lidech a jejich odhodlání bránit svou vlast. S těmi duševními výplody na úplně jiné téma tady neotravujte. Ty vaše starosti vyřeší Putin až vyžene američany z Evropy. Pak ti dnešní parchanti budou hledat, kde nechal tesař díru. Jak se ta historie opakuje. Zase nás budou osvobozovat Rusové. Ať žije Putin a jeho velká ROSSÍA. 3x Hurá.

jmm
23. 2. 2023 15:48
Odpovědět  František

“.Ať žije Putin a jeho velká ROSSÍA. 3x Hurá...”-on to vždy takto myslí “… Fuj postminichovským fašistům….”

PENNYS
23. 2. 2023 16:06
Odpovědět  jmm

“.Ať žije Putin a jeho velká ROSSÍA. 3milionkrát Urááááárá ROSSIA

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 17:45
Odpovědět  František

Ano, ať žije velký ruský slovanský národ. Ale to, že by nás znovu měli osvobozovat, tomu snad nevěříte. Ve 45 ho lidé vítali s tisíci květů a upřímně se radovali a plakali. Do dnešních lidí zaseli nenávist proti Rusku a jeho lidu, vy byste šel osvobozovat někoho kdo to nechce, někoho kdo chce být otrokem západní nadnárodní plutokracie a všech těch, kteří chtějí být in v západní již značně zdegenerované společnosti? Takové by měli osvobozovat? A nás 10 %, kteří jsme s nimi, my bychom museli jít k nim, užívat si normálního života, i když jako ateista, klidně podle desatera. A vězte, že hodně lidí tam půjde, protože zde normální život nebude možný. Co říkáte, že ve firmě kolem 150 lidí jsou pouze 2 lidé, kteří jsou na straně Ruska. Možná se někteří bojí vyjádřit, ale většina je zfanatizovaná protirusky. Tyto lidi a tento národ by měli zachraňovat?

sizok
23. 2. 2023 19:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pěkně řečeno. Podle mě, bude jednou Putin chvalořečený
až do nebe. Samozřejmě Ruskem. Za zachování tradičních
hodnot. U nás se budou pást kozy.

Pavel K
23. 2. 2023 20:09
Odpovědět  sizok

Tak za to co už pro RF udělal by si to i zasloužil.

Albi
23. 2. 2023 21:21
Odpovědět  sizok

“…..bude jednou Putin chvalořečený až do nebe. Samozřejmě Ruskem”.
Ruskem a “dezoláty”, alias “prokremelskými trolly”.
.
Už dlouhou dobu nepovažuji výraz “dezolát” za nadávku. Naopak.
Protože s těmi civilizovanými “mírovými štváči” nechci být nikdy a ničím spojována
.
Pozn.: Přijmeme-li ten výraz “přátelsky”, ztratí svůj potenciál nadávky a záhy jeho výraz, použitý prozápadními “mírovými štváčí” nenajde terč. Zanedlouho by jim došla “munice” a “dezolát” se stal prázdnou patronou.

oldoo
24. 2. 2023 09:15
Odpovědět  František

Hlavně bys neměl otravovat nabádáním někoho,aby neotravoval!

ORJ
23. 2. 2023 10:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Restaurace doby temna je v plném proudu! Po mariánském sloupu na Staromáku se má vrátit socha Radeckého před sněmovnu. To je plivanec do tváře všem ideám, na kterých je založen Český stát. Pomalu ale jistě reakční síly ohlodávají z české státnosti vše, na čem byla a je založena! Nakonec bude Český stát zrušen úplně a začne vytlačování češtiny, jako majoritního jazyka. Jde o kompletní návrat před rok 1800, před národní obrození, do doby nevolnictví a zotročení českého etnika chápaného reakcí jako národ slouhů a otroků.
https://echo24.cz/a/HPidW/zpravy-domaci-praha-radni-pospisil-socha-marsal-radecky-z-radce-mala-strana-pirati

Aleš
23. 2. 2023 13:10
Odpovědět  ORJ

Už teskní i po sudetských nemcích. Jak to bylo hrozné je vyhnat.

oldoo
24. 2. 2023 09:29
Odpovědět  Aleš

Dokonce jsem někde četl názor,že by se měly tzv.sudety vrátit,protože jsou zanedbané!
Když jsem před třiceti lety kupoval domek na Šumavě,už tenkrát jsem zjišťoval hranice protektorátu,bydlím tři kilometry mimo sudety.Měl jsem nos.

Pijack
23. 2. 2023 13:37
Odpovědět  ORJ

Co čekáš od buzeranta Pospíšila… tihle úchyláci a teplouši mají zvrácené myšlenkové pochody. Nemají vůbec žádnou schopnost myslet jako normální heterosexuál, myslí jako teplouš. Teplouše poznáš hned jak promluví. Mám pocit, že té tolerance už bylo dost. Podej mu prstíček a za chvíli ti bude držet celou ruku. Vím o čem mluvím. A tak je to se vším. Kdysi chtěli toleranci a dnes už chtějí pro svou potěchu i cizí dítě… prý do rodiny muž + muž. Za pár let nám budou chtít diktovat, abychom žili jako oni. Hnusáci každým coulem… a ty jejich politické aktivity jdou naprosto proti notmálnímu myšlení normální společnosti.

Pavel K
23. 2. 2023 18:16
Odpovědět  Pijack

To je obvzláště enormě slizkej had, nemám ho taky rád. Představa jak mu tečou ty václavky po tlamě a on si ještě nechá narůst vousy. To musí vypadat když to pak zaschne. 🤣 🤣 🤮 🤮 💩 💩 👎 🤦‍♂️ 🤦‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan Vok
23. 2. 2023 20:18
Odpovědět  Pavel K

Pavle, právě jsem se poblil.

poradci usa.png
Pavel K
23. 2. 2023 20:35
Odpovědět  Jan Vok

Tahle fotka mi už před časem dorazila do mobilu, nebo na mail. No co na to říci, co? Někde je chyba. 🤮🤮🤮🙋‍♂️

Albi
23. 2. 2023 21:36
Odpovědět  Pavel K

Co na to říci?
Že to je “depopulace” v režii moudré matky přírody. Protože co je dalšího života neschopné to končí jako chybná vývojová cesta.

Naší úlohou by mělo být zabránit dodávat = prodávat děti hetero párů na objednávku a ve velkém.

Brusič Karhan
24. 2. 2023 13:17
Odpovědět  Pavel K

Pan Teofil je aspoň pedofil a nekrofil, ale toto je kuva čo?
Nejsou to ty mimozemšťani? Ne, pardon, ty by se mohli urazit, každopádně kdo svěří úchylákům do péče děti, měl by dostat konopnou meducínu, ta je dobrá na krk.
Fujtajbl.

jiří
23. 2. 2023 20:34
Odpovědět  Pijack

comment image

Albi
23. 2. 2023 21:39
Odpovědět  jiří

🙂 🙂 🙂 Jedna z mála – nebo možná jediná pravda současné politické reprezentace!

Autor
23. 2. 2023 10:53
Ohodnotit příspěvek :
     

To je to čeho se bojí “naše civilizace” jako čert Kříže!
Podlehli jsme Bohům mamonu, klamu, podvodu, lhostejnosti, individualismu a proto jsme tady nakonec každý osamocený. Pokud tohle nepřekonáme, nezlepší se nic.
Naši předkové museli bojovat o své holé životy, nepřestávali ani když se zdálo, že jsou na kolenou, že český národ již není. Oni to dokázali a my všichni jsme to prosrali – nač si brát servítky a být falešně tolerantními? Podívejte se na slušné vyjadřování kovaných liberálů! Jedině naučíme-li se opět chápat správné významy slov a děl, můžeme se pozvednout. Jedině, pohlédneme-li nově na dějiny, jinak než dnes, můžeme pochopit o co všechno našim předkům skutečně šlo. Události po I. sv. válce a ani po té Druhé nebyly žádnou náhodou! Jen ti, co již od tehdy dávali přednost Bohům “západu”, ti už tehdy zradili. A v první řadě se podívejte na ty, co ničí a degradují školství, ničí dětskou psychiku, tam je třeba udeřit a ne být lhostejnými a falešně tolerantními.

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 12:52
Odpovědět  Peter 008

Petře, chce to ale recept na lidskou apatii a duševní vyprázdněnost většiny. Nezlobte se na mne,ale jedině s duševně zralými a důstojnými lidmi se dá něco podnikat. Nechci vám brát iluze, sám jste to možná psal, není možné den ze dne změnit mentalitu národa, obnovit jeho duševní zralost a důstojnost. To je program na dlouhou dobu. Tak jako se člověk možná učí jazyk celý život, něco o tom vím, neboť abych zvládal tak dobře španělštinu jak ji zvládám tak to byly tisíce hodin učení a biflování možná desetitisíce slovíček – třeba se naučit faunu, abyste dokázal pojmenovat třeba většinu ptactva. Dnes si mohu přečíst kdekterou knihu ve španělském originále. Obnovit tedy důstojnost a zralost národa, to nebude procházka růžovým sadem. Nejdříve se musí sejít ke kulatému stolu ta nejlepší národní vlastenecká síla a připravit plán obrody. A jak to chcete nyní udělat v tomto prostředí neoliberálních grázlů a zaprodanců. Už se to zde rozebíralo snad tisíckrát, pád na dno a potom odznova, bude li nějaké nové jitro. Jsme kolonie v rukou domácích škůdců, nic pro okolní svět neznamenáme, jsme pro ně pouze důležití tím, abychom se účastnili projektu NWO.

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 12:56
Odpovědět  Pavel z Moravy

Komu se ale podaří, na tomto základě, který zde nyní je, vytvořit lidskou, spolupracující a vlasteneckou společnost, ten by měl být opravdu oslovován jako spasitel národa. My staří to už ale nezažijeme.

Autor
23. 2. 2023 13:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

A proč být pesimisty? Našim předkům to trvalo 300 let, kdy byli neustále přesvědčováni jak jsou zaostalí, jací jsou to otroci, spodina, a hlavně kacíři! Ale ani v jedné generaci se nevzdali! A to je to důležité. Ti “mezi tím” také tušili, že se ničeho nedožijí a stejně neztráceli ani naději, ani vůli. Národní obrození nemohlo vzniknout na prázdné půdě, muselo mít velký základ. A uvědomte si, kolik tehdy bylo zrádců! To je ta povinnost.
Ano nás konkrétně nikdo nemusí vyslyšet, ale připraví se prostor proto, aby byl vyslyšen a zaséval semínka někdo jiný. A to by zcela – aspoň mně – stačilo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
23. 2. 2023 17:24
Odpovědět  Peter 008

Víte, a zase jsme u toho, socialismus jim nevoněl i když se o ně staral. Dokdy chcete vychovávat lidského tvora, když on sám nemá zájem na svém duševním rozvoji. Jsem možná tvrdý, ale vždyť většina si tento vývoj přála, být podnikatelem, mít drahý auťák a barák a být in. V 89 šlo pouze o to chápat, co ti, kteří převrat připravili vlastně chtějí a pro koho to chtějí. Kolik urážek jsem musel snést, když jsem jen varoval, nic víc. A když jsme vstupovali do EU a já byl zrovna v Luhačovicích, kde jsem si zaplatil takový týdenní pobyt, jelikož od státu jsem dodnes nic nechtěl a rozhodovalo se v té době o vstupu do EU, schytal jsem za názor, že to není dobrý nápad vstoupit do tohoto spolku co proto. Ó, jak ti všichni řvali, my jsme evropané, my budeme evropané, měli z toho pomalu orgasmus. Já to nikomu nevyčítám, spousta lidí brzy pochopila, mýliti se je lidské. Ale proč proboha nezapnou mozkovnu dnes, vidí, že nás škůdci zaprodávají, ožebračují, mluví o válce a ještě se radují. Jedině tak 3 miliony zralých lidí v ulicích, kteří vědí co chtějí to může zastavit. Ale ne těch, kteří baží pouze po majetku a sounáležitost, spravedlnost a slušnost jim je u prd.ele.

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 17:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

A o tom to je, přiznat si jací jsme a proč jsme se do této situace dostali. Potom se dá začít stavět nová budova. Milan to tu říkal, zbourat staré shnilé a plesnivé a postavit nové. Jestli jde o dům nebo o společenství, myslím, že rozdílu v tom moc není.

Pavel K
23. 2. 2023 18:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

5G+mobily+šmakulády+drogy+chlast+posyp z oblak+ČT+hérečky+a.t.d.=vydlabané lebeně a diagnóza je na světě. 😥 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Teuton
23. 2. 2023 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Představa, že bych se nechal zmobilizovat a šel bojovat za Fialu a ty dvě zoufalé a tragikomické kravky, které nenašly odvahu mít své vlastní děti, Černochovou a Pekarovou, je úplně fantasmagorická a naprosto iluzorní. To už bych spíše uvěřil, že si vrchní vibrátor a hlavní trabant BIS, Bezpečnostní informační služby, podpraporčík Michal Čoudelka, přestane kokainovou pastou potírat konečník.

ZMann
23. 2. 2023 16:49
Odpovědět  Teuton

Tato kolaborantská pakáž o ničem nerozhoduje, jsou to jenom lokajové satanochazarské soldatesky.

zuzana
23. 2. 2023 11:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Odborný časopis Lancet konečně přiznává, že přirozená imunita je mnohem lepší než mRNA vakcíny proti COVID-19

https://aktax.cz/odborny-casopis-lancet-konecne-priznava-ze-prirozena-imunita-je-mnohem-lepsi-nez-mrna-vakciny-proti-covid-19/

miro
23. 2. 2023 11:26
Ohodnotit příspěvek :
     

NÁDHERNÉ !!! Přeji ruskému národů brzké vyčištění Ukrajiny od fašistů,benderovců a žoldáků.

Liba
23. 2. 2023 11:48
Odpovědět  miro

Bůh s námi 🙏🙏🙏 všem lidem lásku a mír ☮️

Gales
23. 2. 2023 13:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Slovan zvítězí nad lží a nenávistí. A všichni prozápadní slouhové,Jidáši a manipulátoři budou potrestáni.

unor 2022
23. 2. 2023 13:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Zapad v posledni dobe natolik zparchantel, ze i ti nejvetsi zapadofilove nad nim musi kroutit hlavami a podporuji ho uz jen ti, kteri maji ‘papirova dolarova konta’, jejich soferi, zahradnici a kucharky.
Jako ta nase vlada. Vlada soferu, zahradniku a kucharek.

unor 2022
23. 2. 2023 14:00
Odpovědět  unor 2022

.. kdyby prece jen, nekdo .. Vlada z soferu, zahradniku a kucharek.

unor 2022
23. 2. 2023 14:11
Odpovědět  unor 2022

A mohli jsme mit alespon za prezidenta, zapadnim metrem mereno, ‘zivnostnika’ s dvema ucni.
Takto mame zase jen dvernika a liftboje v jednom.

Pavel K
23. 2. 2023 18:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady něco pro zlepšení nálady, moudra jednoho vobřezance. Dal jsem kousek a pak to musel zavřít. Stejné kecy dokolečka.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-s-putinem-nejednat-je-to-odlisny-druh-lidske-bytosti-varuje-izraelsky-bezpecnostni-expert-40423610#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.s

Pavel z Moravy
23. 2. 2023 20:20
Odpovědět  Pavel K

Pavle, my si asi nedovedeme představit, jakou obrovskou euforii musel Putinův projev po celém světě způsobit, tam kde ho celý nezkrácený vysílali. Zdejším škůdcům pokud něco slyšeli musela prd.el štípat desítku drát. Ohlasy lidu obecného z jiných zemí byly asi neuvěřitelné. Jedna věc je jistá, oni svým protiruským tažením vyvolali pravý opak. Teď už to grázlové vědí. Lidé budou mít ruský národ stále raději. Netvrdím, že v naší zemi, tady je situace atypická, zde těch mladých přeformátovanců a i spousta starých, kteří sledují pouze telku je proti Rusku značné množství. Ale ono jim za chvíli zmehne. Jsme tak blbí, že v tom nakonec zůstaneme s pšonkama sami, v té nenávisti a porobě a otroctví. My jsme vůbec nějaký podivný národ. Sedíme na stromě a řežeme si pod sebou větev, někteří si dokonce juchají, že nás škůdci odírají a zaprodávají. Ti se chechtají, to teď na nějakém tom fotu bylo krásně nafoceno jakou z nás mají prču a naši vlastenci místo, aby se spojili se rozhádají. Do kebule mně to neleze, ale nechápu jedno- to jsou sakra všichni stiženi velikášstvím a neschopností se domluvit kdo to bude řídit. Tolik chytrých lidí mezi nimi, jaký je problém vybrat jednoho vůdce. Raději dost

Pavel K
23. 2. 2023 20:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ahoj kamaráde, jo je to tak, ale vše je zapotřebí mít životní zkušenosti a vším tím si projít, Já ještě před deseti lety jsem měl jiný názor a děkuji osudu, že mě otevřel oči a mysl. Teď je zase nějaká šaškárna v Rakousku to OBSE nebo co to je a dávají rusům najevo svoji debilitu a odcházejí ze sálu a.t.d. Já být Ruskem přestanu jim dodávat suroviny a basta. A teď se poseertee, teď pomlouvejte.

zuzana
23. 2. 2023 19:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý prezident Donald Trump představil svůj plán, jak zabránit globalistům a válečným štváčům z „America Last Deep State“ v rozpoutání třetí světové války.

https://aktax.cz/treti-svetova-valka-nikdy-nebyla-bliz-nez-nyni-trump-kvuli-valce-na-ukrajine-rozcupoval-posledni-globalisty-v-americe/

Spam Jan
23. 2. 2023 20:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Byvaly britsky diplomat napsal:
https://www.infovojna.bz/article/necakany-vhlad-pre-elitu-usa-mozu-byt-najvacsim-porazenym-vo-vojne-proti-rusku

Jinak Luzniky v mraze ukazaly mohutnou soudrznost Rusu a nadsene volani ke zdravici V. Putina.
Lidem je naprosto jasne, o co te jde.