nezařazené

Ví toho příliš mnoho: vynálezce vakcíny mRNA oznámil obavy o svůj život

Jeden z tvůrců vakcíny mRNA, klinický vědec a výzkumník, Dr. Robert Malone, uvedl, že ho novinář varoval, že je ohrožen jeho život.

Po kritice povinného očkování, zejména mezi školáky, a vystoupení v televizi, byl vědec nejprve zablokován na YouTube a nyní byl „varován“, aby nestál v cestě „Big Pharmy“, která vydělává miliardy.  Navíc Malonovy obavy nejsou tak neopodstatněné – není zdaleka prvním vědcem a odpůrcem korporací, který by mohl zemřít za „záhadných okolností“.

Klinický vědec a výzkumník Dr. Robert Malone v neděli na Twitteru znepokojivě přiznal, že „ostřílený novinář“ mu řekl, že jeho život je v ohrožení, když bude veřejně hovořit o rizicích užívání vakcín mRNA. 

“Včera večer mi zkušený novinář řekl, že si musím najít ochranku, protože mi hrozí smrt,” tweetoval Malone.

Také pojmenoval důvod. 

V komentářích jeden uživatel poznamenal, že Malone, který je tak prominentním hlasem prosazující dobrovolné očkování, riskuje zastavení toku miliard dolarů pro „bigpharm“.
K tomuto komentáři lékař poznamenal, že právě to měl na mysli. 

Zde je třeba poznamenat, že Robert Malone není žádný „televizní expert“, ale jeden z těch, kdo vynalezl vakcíny mRNA, člověk, který pracoval v Salkově institutu v letech 1987 a 1988 a který se stal průkopníkem v transfekci RNA in vitro, stejně jako v transfekci RNA in vivo (embrya žáby i myši) a jeden z nejzkušenějších odborníků na mRNA. 

Nedávno se Malone začal objevovat ve vysílání, včetně FOX NEWS a RT, aby varoval před důsledky povinných očkování, zejména když byly dokumentovány nežádoucí účinky experimentální genové terapie mRNA. 

“Mám problém s tím, jeden z problémů, že opatření vlády nejsou transparentní a nekomunikují rizika. Takže jsem toho názoru, že lidé mají právo rozhodovat, zda očkovat, nebo ne, zejména proto, že se jedná o experimentální vakcíny,“ řekl Dr. Malone moderátorovi Tuckeru Carlsonovi minulý měsíc.

Lékař také uvedl, že YouTube mu odstranil videa – jeho, tvůrce RNA – poté, co hovořil o rizicích spojených s vakcínami COVID-19. Během svého televizního projevu Malone řekl, že neodrazoval od používání vakcíny, ale poskytl lidem co nejvíce spolehlivých informací o jejich rizicích,  https://www.foxnews.com/media/tucker-carlson-mrna-vaccine-inventor konstatuje také, že vakcíny nejsou oficiálně schváleny, ale jsou používány pod záminkou nouzového povolení. 

Dr. Malone dodal: „Jedná se o základní právo související s etikou klinického výzkumu. A tak mě znepokojuje skutečnost, že vím, že existují rizika. Ale nemáme přístup k datům a data nebyla shromážděna dostatečně pečlivě, abychom mohli přesně posoudit tato rizika – a proto <…> opravdu nemáme informace, které potřebujeme k rozumnému rozhodnutí.“

Poznamenal také, že v současné době neprobíhá žádná významná analýza rizik a přínosů. 

“Jednou z mých dalších námitek je, že mluvíme o těchto slovech – ‘analýza rizik a přínosů’ – nenuceně, jako by se jednalo o velmi hlubokou vědu. To není pravda. Za normálních okolností by CDC (Poradní výbor pro imunizační postupy) provedl v této fázi tyto analýzy rizik a přínosů. Byly by založeny na datech a vědeckých důkazech. Teď nejsou,” řekl Malone.

Navíc byl jedním z mála, kdo uvedl, že masové očkování současnými americkými preparáty pandemii nezastaví, ve skutečnosti předpovídá současnou situaci v Izraeli a Velké Británii. 

A nyní je nejen „vyloučen“ ze sociálních sítí, ale je také upřímně nucen se bát o svůj život. 

A existuje důvod.

V květnu loňského roku byl zabit profesor Bing Liu, 37-letý odborný asistent na Lékařské fakultě University Pittsburgh. Jak poté uvedla policie, byl nalezen doma mrtvý s četnými střelnými zraněními hlavy, krku, trupu a končetin. Podle vyšetřování byl jeden z předních odborníků na práci s koronaviry zabit jeho homosexuálním milencem, který okamžitě spáchal sebevraždu. A všechno by bylo víceméně realistické, kdyby se asistent před smrtí nezačal chlubit kolegům, že je blízko k tomu, aby vyvodil „významné závěry“ o svém výzkumu COVID-19.

A 18. února zemřela na “infarkt” Johanka z Arku amerického odporu proti úplnému očkování Brandy Vaughan. Vaughan, absolventka Kalifornské univerzity v Santa Barbaře, dlouho pracovala jako farmaceutický zástupce a poté se stala jedním z nejvýznamnějších kritiků „velké farmacie“ a povinného očkování školních dětí. Ve svých prezentacích vyzdvihla své zkušenosti jako vedoucí prodeje pro farmaceutickou společnost Merck a uvedla, že prodávala Vioxx, lék proti bolesti, který byl nakonec odstraněn z trhu, když se zjistilo, že není bezpečný. Tato zkušenost naučila Vaughan dávat si pozor na korporátní a vládní výzkum, který dokazuje bezpečnost farmaceutik.

Podle zprávy koronera Vaughan zemřela na oboustrannou plicní embolii, jinak známou jako krevní sraženina v tepně. Záchranáři se pokusili Vaughan oživit poté, co její devítiletý syn našel její tělo, ale bezvýsledně.

A to je jen část odpůrců povinného očkování, kteří náhle zemřeli nebo byli zatčeni (někteří z aktivistů se zúčastnili „útoků“ Kongresu) a byli nejčastěji blokováni sociálními sítěmi. 

Dr. Malone se tedy má čeho bát, zvláště když si uvědomíme, že se jedná o zisk ve výši 50 miliard dolarů (pouze oficiální) z očkování. To je částka, kterou společnosti nahlásily a deklarovaly. 

A pokud je verze o atentátu na prezidenta Haiti s pomocí PMC za účelem zatajení „škrtnutí“ fondu Clintonových ve výši 10–12 miliard správná, pak zničit život čestného vědce není pro vakcinační kapitalisty nic těžkého.

https://bit.ly/3zrWgwt

sdíletj na