nezařazené

Skutečné počty nežádoucích účinků a úmrtí po covid injekcích

Poměrně lehká úloha z matematiky.

Máme tady oficiálně hlášený počet nežádoucích účinků po covid injekcích evidovaný pod Státním úřadem pro kontrolu léčiv (SÚKL). Zároveň víme z vyjádření toho samého úřadu, že jeho systém zachytí jen malou část skutečných následků.

Podle SÚKL je to asi 5%, resp. podhlášenost nežádoucích účinků se pohybuje celosvětově kolem 95% a farmakovigilance s ní prý při hodnocení bezpečnosti počítá. Jaké jsou tedy skutečné počty?

Ke dni 29.11.2021 bylo v České republice hlášeno 9 379 nežádoucích účinků a 129 úmrtí po vakcínách proti covid-19.

Už to by měla být zarážející čísla pro „naprosto bezpečné vakcíny“. Neobstojí ani argumentace vysokým počtem očkovaných. Covidové injekce mají už teď mnohem horší čísla než všechna očkování v součtu za poslední desítky let. Ale to nejdůležitější a vlastně nejvíc děsivé je schované pod povrchem. Oficiální statistika je jen zlomkem skutečnosti.

Vzhledem k tomu, že sám SÚKL přiznává „úspěšnost“ hlášení následků do systému okolo 5%, můžete si čísla v oficiální statistice klidně vynásobit číslem 20, abychom se dostali na hrubý odhad, jaký počet dokážou obdobné systémy hlášení nežádoucích účinků zachytit za běžné situace.

Tím je myšlený stav, kdy se očkuje u praktických lékařů se znalostí anamnézy pacienta, s možným průběžným sledováním jeho dalšího zdravotního stavu a vyhodnocením následků. V takové situaci bychom dnes byli na počtu 187 580 nežádoucích účinků po vakcínách proti covid-19 a na počtu 2 580 mrtvých následkem „očkování“ proti covidu.

Jenže my nejsme v běžné situaci. Očkování neprování praktický lékař, ale narychlo vyškolený personál očkovacích center v obchodních centrech, na nádražích, v drive-in nebo výjezdních autobusech. Pořádají se očkovací maratony, kdy je jediným cílem kvantita.

„Zdravotníky“ aplikující očkovací látku už pravděpodobně nikdy neuvidíte, stejně tak jako oni nikdy předtím neviděli vás. Informovaný souhlas se stává jen formální záležitostí, obecná informovanost o možných nežádoucích účincích je nulová, často záměrně cenzurovaná.

Jediný uznávaný narativ je očkování jako tečka za koronavirem (teď už jen za těžkým průběhem), propaganda nezná jinou cestu a s odlišnými názory nemá slitování. Jak asi teď bude vypadat statistická „úspěšnost“ hlášení nežádoucích účinků? Velmi pravděpodobně bude ještě hluboko pod uváděnými pěti procenty.

To v praxi znamená, že můžete nahlášená data evidovaná SÚKL násobit čísly v rozmezí od 20 (5%) až do 100 (1%). Jen pro představu… při jednom procentu nahlášených případů bychom byli na počtech 937 900 nežádoucích účinků a 12 900 mrtvých po vakcínách proti covid-19 během necelého roku.

V každém případě jde jen o okamžité a krátkodobé následky, nikdo nezná střednědobé a už vůbec ne dlouhodobé. Před rokem 2020 by byla – i při oficiálně udávaných číslech – každá jiná vakcína dávno pozastavená/zakázaná, a minimálně vrácená k dalšímu testování. Místo toho tady máme třetí a další dávky, a povinné očkování za chvíli i pro děti.

nespokojeny.cz
https://bit.ly/3HfRje0

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krpo
29. 12. 2021 12:48
Ohodnotit příspěvek :
     

A má obyčejný člověk vůbec nějakou šanci se v tom guláši orientovat? Píchat či nepíchat,to je to oč tu běží!