Čína oznámila, že Putin a Si Ťin-pching přijmou v Pekingu „závažný politický dokument“

Podle Xia Baolonga, vedoucího Kanceláře Státní rady Čínské lidové republiky pro záležitosti Hongkongu a Macaa, lídři obou zemí dokument podepíší během návštěvy ruského prezidenta na zimních olympijských hrách.

Očekává se, že ruský prezident Vladimir Putin a čínský prezident Si Ťin-pching přijmou během návštěvy ruského vůdce v Pekingu v únoru 2022 „závažný politický dokument“. Uvedl to v úterý Xia Baolong.

“Příští rok v únoru, jak víme, ruský prezident Vladimir Putin navštíví Čínu a zúčastní se zahajovacího ceremoniálu zimních olympijských her v Pekingu. Prezident Putin se tak stane prvním z vůdců velkých států světa, který navštíví Čínu od vypuknutí pandemie. Hlavy našich států uspořádají první osobní setkání za dva roky, během kterého proběhne důkladná výměna názorů a bude přijat závažný politický dokument,“ řekl.

Komentář autora: 

Myslím, že to bude – Vojensko-politický svaz.

Očekávám kolem toho strašnou hysterii “partnerů”, ne nadarmo si pindosové (Američané, pozn. red.) i přes oficiální bojkot vyžádali víza na čínskou olympiádu úsměv3.gif

https://bit.ly/3EuY9ud

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jara
28. 12. 2021 20:24

Rusko se už kdysi dávno spojilo s národem ,,spolubojovníků”,ale pouze ůčelově,cíleně.Potom se jako mohutná vichřice prohnali společně i ůzemím dnešní Evropy. Tato událost z dějin se tutlá a překrucuje.Proč? Tato armáda ničila pouze elitní boháče,utlačovatele prostého lidu. A všude jim děkovali a byli jim vděčni za znovunabytý pokoj,klidný život beze strachu od ,,pánů”.Prohnali se,očistili a vrátili se domů.Chlapíci.Osvoboditelé.Alespoň na čas.

zdena
29. 12. 2021 10:55
Odpovědět  jara

Můžete to prosím časově upřesnit? Děkuji 🙂