nezařazené

Peruánský soud označil Sorose, Gatese a Rockefellera za „tvůrce“ pandemie koronaviru

Dokument uvádí, že pandemii vytvořili „autoři nového světového řádu“ a „zločinecké elity ovládající svět“.

Podle publikace “Pasión por el Derecho”, s odvoláním na rozhodnutí soudu ze dne 21. prosince 2020, obvinil odvolací soud v provincii Chincha a Pisco v Peru zakladatele společnosti Microsoft Billa Gatese, investičního bankéře George Sorose a některé členy rodiny Rockefellerů z „vytvoření“ pandemie koronaviru.

“Žádná ze světových vlád, ani jeden jednotlivec nebo právnická osoba, ani obhajoba obžalovaného nemohou potvrdit, že tato pandemie má vlastnost “předvídatelnosti”, kromě jejích tvůrců z řad nového světového řádu, jako jsou Bill Gates, Soros, Rockefeller a další … “ – vysvětleno v rozhodnutí soudců Tito Gallegos, Luis Legia a Tony Changaray.

Podle webu “zik.ua” se Bill Gates stal hrdinou konspiračních teorií během pandemie koronaviru:
jejich příznivci se domnívají, že se virus objevil a rozšířil vinou miliardáře a bývalého šéfa Microsoftu, který údajně plánuje očkovat celý svět.

https://bit.ly/2XFjNt0

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
14. 1. 2021 16:43

Dobré linky. V případě druhého linku to není jen fantasmagorie, ale realita. A v uvedeném případě může technologie sloužit i k očistě společnosti od kriminality nemocné společnosti a pod. i když… Čínské soudy za rok 2017 projednaly např. o třetinu korupčních případů víc než o rok dříve. Podle statistiky z roku 2016 projednávaly soudy 45 tisíc korupčních kauz a před soudem stanulo 63 tisíc lidí. Kolik bylo smrtelných kulek za korupci je otázkou.