nezařazené

Peková má nepříjemnou zprávu pro lékaře, ohledně zodpovědnosti k očkování

Soňa Peková k očkování a lékařům, kteří si myslí, že jsou vyvázáni ze zodpovědnosti.

Pokud lékař podal vakcínu, případná zodpovědnost se žalobou půjde za ním, uvedla molekulární genetička Soňa Peková.

https://bit.ly/3DTp7vt

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jara
14. 12. 2021 07:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo to vše platí ? Celé okresy polepené plakáty,,nevycházejte ven,zůstaňte doma”.Nebo student na brigádě dostane v covidočko středisku 300 Kč na hod,atd..Dobře víme,že se bohužel nejvíce financuje válka. A co je dnes ?Přes velký počet důkazů o škodlivosti vakcín jedou dál. Co bylo před covidem ? Taky jsme měli presidenta,který se veřejně radoval s bombardování Jugoslávie ! Vláda nám např.oznámila prodej našich tanků někde do Afriky.Jenže lidé z letiště OV mošnova hlásili doma nikoliv,ty tanky letěly do Kyjeva ! Taky máme jednostrannou propagandu 24 hod.denně a velmi líné lidi,kterým stačí pouze supermarkety,neustálé přejíždění auty sem a tam a s mobily přilepenými na těle. Měli jsme kdysi husákovy děti,ale s vlastním rozumem,nyní máme sorošovy děti s antirozumem,nebo dokonce bez rozumu. Kdo a co nás takto směruje a kdo to vše platí ?

Pavel
14. 12. 2021 09:52
Odpovědět  jara

Jde přece o nový světový plán depopulace z dílny pana Schwaba, že si to vše dlouho připravovali a přichystali svoje figurky do vládnoucích pozic, bank a médií je nad slunce jasné. A s duševně většinově vyprázdněnou mladou generací to už potom není nic složitého. Bohužel jeden člověk kdysi řekl, ” Lidé bděte “.

Michal47
14. 12. 2021 10:41
Odpovědět  Pavel

Přesně tak. Ta banda gaunerů globálně u koryt už se nemůže dočkat, až naše generace ( jsem ročník 1947) vymŕe! My jim totiž strašně v jejich fašistických rejdech překážíme! Máme rodiny, vliv na vlastní děti a vnuky a to ten odporný ksindl u vesel ani náhodou nemůže potřebovat. Proto ta hraná a velmi špatně maskovaná tzv. “starost” o naše “zdraví”. Vždyť právě nás mohou ty jejich “vakcíny” nejsnáze dopravit na onen svět a to je účel celé jejich odporně prolhané propagandy!!

Milan
14. 12. 2021 13:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě byste měli, přátelé (ale klíďo píďo i nepřátelé) vědět, že za piďadlo dědkovi či babče 65+ vyfásne obvodová pandoktorka 300 kč – zapoměl jsem od koho – a od pojišťovny dalších 380 kč že dotyčného (nou) ukecala. A tak to správně a tak to má byt, bysme viděli jak moc záleží našim covidfašounům na blahu svých bližních. Myslej to s náma zkrátka dobře.