nezařazené

Omicron bude neutralizován. Putin hovořil o studii ruských vědců

“Sputnik V” neutralizuje omikron, nový kmen koronaviru, řekl Putin.

Ruský prezident Vladimir Putin během summitu SNS, který se dnes koná v Petrohradu, upozornil na skutečnost, že vakcína “Sputnik V” neutralizuje i nový kmen koronaviru omikron. Teze se potvrzuje, odkázal Vladimir Putin na specialisty z Institutu Gamaleja, kteří již provedli odpovídající studii.

 “Sputnik V” definitivně neutralizuje nový kmen omikron, řekl prezident.

Partner v Institutu Gamaleja ujistil, že dnes je možné dát na otázku konečnou odpověď. Úroveň neutralizace je velmi vysoká, takže očkování proti covidu nezastaralo.

Účinnost “Sputniku V” proti koronaviru je asi 90 %.

Ruský prezident Vladimir Putin s odkazem na výsledky výzkumu N.N. Gamaleja poznamenal, že účinnost „Sputniku V“ proti koronaviru je asi 90%.

Informuje o tom RIA Novosti.

Uvedl také, že vakcína “Sputnik V” neutralizuje omikronový kmen koronaviru.

“Úroveň neutralizace je velmi vysoká,” dodal Putin.

Mezitím slova ruského prezidenta o účinnosti “Sputniku V” potvrzuje i argentinská epidemioložka:

“USA a Evropa bez „Sputniku V“ připravily své občany o velmi dobrou vakcínu”.

Gabriela Piovano, epidemioložka z nemocnice Dr. Francisca Javier Muniza v Argentině, jednoho z předních argentinských poskytovatelů zdravotní péče, uvedla, že země, které neočkují ruskou vakcínou “Sputnik V”, připravily své občany o „velmi dobrou vakcínu“, uvádí Perfil. 

Pfizer přitom označila za „horší“ vakcínu kvůli požadavkům na její skladování a přepravu.

“Spojené státy a Evropa bez “Sputniku V” připravily své občany o velmi dobrou vakcínu,” citoval epidemioložku argentinský list. 

Současně Pfizer označila jako „horší “ vakcínu kvůli přísným požadavkům na přepravu a skladování. Za vážnou nevýhodu považovala i nutnost přeočkování tři měsíce po druhém očkování. 

Horší vakcínou je vakcína Pfizer, protože se musí skladovat při velmi nízkých teplotách a podávat každé tři měsíce, všichni chápeme, že je to horší vakcína,“ řekla Piovano. 

https://bit.ly/3mEogJ6
https://bit.ly/3sBRCM9sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
29. 12. 2021 04:53
Ohodnotit příspěvek :
     

No, spíše je Omikron úplně neškodný, takže ho “neutralizuje” i placebo. A ty opakující se dávky Pfizera tu nejsou aby někoho chránily, ale aby škodily.

Pavel
29. 12. 2021 10:21
Odpovědět  Vladimír

Ty opakující dávky jsou tu proto, aby postupně připravili ovečky na ten jejich lepší světový řád, který globalisté plebejcům připravili, jelikož většina již ztratila pud sebezáchovy. To, že při tomto jejich experimentálním pokusu bude zmrzačena spousta lidí a mnoho jich také zemře, to přece jasně vymezuje co znamená slovo experiment. Jestli již ale občané ztratili pud sebezáchovy, mozkovou činnost omezili na minimum, potom se není co divit, že globalistická banda i se svými poskoky je tak úspěšná v plnění cíle, který si předsevzala. To, co se dá ale o západních sajrajtech všeobecně říci je, že plní slušně portmonky všech těch zúčastněných v tomto procesu.

Albi
29. 12. 2021 17:52
Odpovědět  Pavel

Přesně tak.
Virus připravil “cestu” vakcíně, která otestovala, jak dalece postoupilo poslušné přijímání veškerých nápadů a nástrojů potřebných pro hladký průběh přeformázování světové ekonomiky a dosažení NWO.
Že je to konspirace?
Kolik konspirací se něhem pouhých 2 let stalo skutečností\? VŠECHNY.

ZRX1200
29. 12. 2021 12:42
Odpovědět  Vladimír

Jenže Putin nemůže říci, že je Omikron neškodný. Tak se použije rétorika GP, což je vakcína. Evidentně už toho mají Rusové plné zuby, nehovoří se o vakcinaci, ake o vakcíně. Už jen existence sputniku neutralizuje epidemii. Země které ho schválily, mají šanci na ukončení tzv. pandemie, což je také vzkaz těm nerozhodnutým.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
29. 12. 2021 17:55
Odpovědět  ZRX1200

Pandemii může ukončit jen WHO. Viru toto privilegium nebylo poskytnuto.

Spit
29. 12. 2021 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Zákaz ruské vakcíny v Evropě je zločin proti lidskosti.