Krize UKRAJINAnezařazené

Nacistické symboly na české technice na Ukrajině. Dáváte munici konspirátorům, káral náměstek Černochové diplomata

ze sítí:

Ministerstvo obrany se kvůli křížům, které kamery zachytily na české technice dodané na Ukrajinu, obrátilo na ukrajinské velvyslanectví, informují o tom Novinky.

V minulém týdnu Česká televize zveřejnila záběry české houfnice Dana, na které byl namalován trámový kříž, jaký používal wehrmacht. Stejné záběry české samohybné houfnice zveřejnila také agentura Reuters.

Samohybnou houfnici s namalovanými nacistickými znaky, kterými jsou trámové kříže, nasadila u Avdijivky ukrajinská 110. samostatná mechanizovaná brigáda, uvádějí Novinky.

Aktivista Matouš Bulíř zveřejnil na Facebooku část reportáže České televize ze dne 10. května 2023, ve které je vidět česká houfnice Dana, kterou ČR darovala Ukrajině. 

PL+sítě


sdílet na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
19. 5. 2023 09:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Nacističtí “vnuci” vládnou ke konci a rozkladu kolektivního Západu, a ti naši troubové ve vládě ČR neznají i nechápou slovanskou oddanost své rodině vlasti i budoucnosti,…..!!! Prostě nás řídí HOVADA!!! Ani znaky Helmutů nezatřou, a chlubit se nemají čím!!!!

Standa
19. 5. 2023 10:13
Odpovědět  ijn

A,co si myslíte? Ministři mají neomezený ( nyní ) počet ,, politických” náměstků, válečný Pinochet z NATO Hradě si zvolil za poradce Koláře, Žantovského, Vondru-kamarády atd..Chybí pouze ten vůl z Řeporyj …ten tam možná je také!Zapadl by do tandému!

Jura S
19. 5. 2023 14:30
Odpovědět  Standa

Řeporyjský ODSSman se myslím k řešení “české otázky” již vyjádřil velmi jednoznačně, něco povraždit, něco vysídlit …. ODS za nim stojí jako jeden “fialomuž” …

unor 2022
19. 5. 2023 10:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Mame to v Ukrajincich ale pekne kamady. Rekli by nasi stari otcove a matky.
Mozna by se nas na ne meli zeptat VSICHNI TI, kteri padli v boji s nemeckym nacismem a fasismem.
Boze, jak hluboko jsi klesla, Ceska republiko.

Pijack
19. 5. 2023 11:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti demokraté, kteří tak horlivě přepisují dějiny, by se měli chytit za nos. Naše zbrojovky vyzbrojovaly Hitlera tempem nebývalým. Jaxi se zapomíná, že jsme lezli Němcům do zadnice s nadšením… takový Péťa Fiala je toho živým důkazem. Přiznejme si to. Dnes lidé jako Fiala nebo lidovci preferují sudeťáky a vzpomínají s láskou na doby, kdy tady Němec rozhodoval o všem. Takže nás potom osvoboditelé právem považovali za pomahače Němců, tedy nás právem obsadili. A ozvěny tu máme dodnes – pořád tady žijí chajzlové, kteří si přejí návrat. Ty kříže na vozidlech jsou jen takový pokusný balónek, stejně jako ty háknkrajce na pomníčkách v Krušnohoří a pod…

ModrýKlokan
19. 5. 2023 13:57
Odpovědět  Pijack

@ pijack

máš tam chybu předsedo… po 2.válce se naši osvoboditelé z CCCP stáhli z území ČSR v listopadu 1945… kde se berou pořád ty hloupé kecy, jak nás sověti po válce okupovali?

sergej
19. 5. 2023 11:38
Odpovědět  sergej

Kopilot s umělou inteligencí to tam nějak mastí, to je zas píp. Musím to vyzkoušet jestli to dá i konkretní odkaz.
https://www.facebook.com/bfaraom/videos/114358738319163/

Eva
19. 5. 2023 11:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Já už opravdu jdu blejt, Velebnosti!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
19. 5. 2023 12:21
zuzana
19. 5. 2023 12:36
Ohodnotit příspěvek :
     

VAKCINAČNÍ RULETA: Analytici zjistili, že některé šarže vakcín jsou mnohem toxičtější než jiné

https://aktax.cz/vakcinacni-ruleta-analytici-zjistili-ze-nektere-sarze-vakcin-jsou-mnohem-toxictejsi-nez-jine/

Jura S
19. 5. 2023 14:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Co co, “mynystryně války” Černochová přece nemůže za to, že si to kluci ukrouští, banderovští trochu vyzdobili “trámovým křížem” (Balkenkreuz) Wermachtu… jak tam ještě nebudují koncentráky… tak celkem v pohodě ne ? Vláda jistě vyfakuje otravné židy a oběti SS z II. světové, ať se tím nezabývají…. že ! Hlavně “Sláma Ukravína” !!