TK k Dohodě o obranné spolupráci mezi ČR a USA – VIDEO

sdíletj na

3.4 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
19. 5. 2023 10:15

Hele, víte, co mne pobavilo ? Jak si teď špenáti hráli na mobilizaci. Přesněji řečeno, jak vojáci trénovali odvody. Tak u nás jsou desítky tisíc Ukrošvábů, které ani nenapadne, aby za toho zfetovaného magora Zelenského bojovali, ale špenát by rád naše lidi do této války poslal. No, týkalo by se to hlavně mladých jelítek, která fialové pětizmrdy volila, takže by mi ani tolik nevadilo, kdyby kdesi na východě odešla do věčných lovišť. Přeji vám všem hezký pátek. Pětizmrdům a špenátům teda moc ne.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
19. 5. 2023 10:32
Odpovědět  Teuton

Jen počkejte!Tito….. budou mít volební právo od 16 let ( jsou už dobře zmasírovaní)! Jelítka nevědí o čom gou!Hermann a Fiala včetně P.PAVLA . ( fuj) jsou v Bavorsku u Poselta..Plácejí se po ramenou ,jak se to podařilo.

SMRT UKRAJINĚ!

Pijack
19. 5. 2023 10:35
Odpovědět  Teuton

Mohl by Zelenský těm migrujícím jelitám zkonfiskovat jejich audiny jako válečný materiál 🙂

Standa
19. 5. 2023 10:37
Odpovědět  Teuton

Ještě něco k věci!Kdyby odvedli mého kluka , vezmu ..a už vážně …zbraně do ruky a budu na D1!
P.S. Kterého ,, špenáta” máte na mysli?

Pijack
19. 5. 2023 10:57
Odpovědět  Standa

Synáčci mé přítelkyně s nadšením volili presidentem lampasáka. Dnes už mají bobky a bojí se, že narukují. Já si z nich už dělám legraci a oni jsou bledí a vystrašení 🙂 Je to docela dobrá čurina. Bavím se 🙂

Pavel K
19. 5. 2023 11:36
Odpovědět  Pijack

Tak tady na Západní hranici hlásím klid.

Spam Teuton
19. 5. 2023 13:22
Odpovědět  Standa

Špenát je slangové označení pro současné vojáky armády České republiky. Příslušníkům BIS, Bezpečnostní informační služby, se říká čučkáři, případně čulibrci, vojákům zase špenáti. Z obou institucí si lze dělat velkou srandu.

ijn
19. 5. 2023 10:23

Jedna z možností jak se RF zbaví podpindosníků:….Mají obrovské množství půdy a přírodních zdrojů a jednu z největších světových společností v oblasti jaderných elektráren v Rosatomu. Před téměř 90 lety založili na jejich Dálném východě židovskou autonomní oblast BIROBIDŽAN……..!!! Proč někde nezaložit americkou autonomní oblast?

Mohli by tomu dát uspořádání podobné tomu, co Itálie dává Jižnímu Tyrolsku, bývalé rakouské provincii, kterou dostala jako válečnou cenu po první světové válce, kde Jižní Tyrolsko odvádí asi 10 % svých daňových příjmů federální vládě a zbytek si nechá řídí své vlastní záležitosti a udržuje svou vlastní kulturu.

Mohli by nabídnout, že tam postaví jaderné elektrárny za levnou elektřinu, a nechat Američany navrhnout a postavit své vlastní město poblíž. Možná by mohla být americká autonomní oblast postavena kolem automobilového průmyslu, který by stavěl modernizované verze ikonických amerických automobilů z poloviny století.

Nemuselo by být velké nebo přitahovat velké množství Američanů, aby uvedlo Ameriku do rozpaků, pokud by bylo čisté, bezpečné a prosperující a vítalo dědictví Američanů, které chce Amerika v současném roce nahradit. Za každou sochu sundanou v Americe mohli postavit větší verzi v Americké autonomní oblasti.

PROBLÉM ZNÍ : nemohli by podpindosníci okrádat Slovany, ale pouze sami sebe, a to nikdy nepřipustí,……tak se musí otázky podpindos řešit jinak internací v lágrech za prokázané vlastizrádné zločiny,…..a i v ČR!!!!!!!!!!!

Pavel z Moravy
19. 5. 2023 10:30

Tak teď jsem četl zajímavou věc. Rusové prý mají nadbytek půdy a tak by mohli někde v oblastech od Moskvy postavit jadernou elektrárnu a amíci a Kanaďané, kteří se chtějí přestěhovat do Ruska z důvodu nepřijatelnosti těch sraček, které se tam dějí by si navrhli a postavili město dle svých plánů a mohli by tam třeba rozvíjet automobilový průmysl v rámci autonomie. Je jich prý dost, kteří chtějí z USA a Kanady odejít, ale asi je zatím dost složité dostat občanství. Toto se prý již připravuje. Kdo umí anglicky, dám zde odkaz. Já sice anglicky docela umím, jelikož ale požadují souhlas s těmi jejich cookies, tak na to prdím. Tyto jakési kontrolní sraj.dy neakceptuji.
https://www.zerohedge.com/ news/ 2023- 05- 13american- autonomous-oblast

Pijack
19. 5. 2023 10:54
Odpovědět  Pavel z Moravy

Z USA chce utéct nejméně polovina amíků, ale nemají kam. Jestli je Rusko přijme, tak tato Americká enkláva by mohla časem fungovat jako Trójský kůň. Na to si Rusové musí dát pozor. Zatím se do Ruska přestěhovala silná skupina farmářů z JAR, kterým hrozily od černošské vlády perzekuce a život v chudobě. V Rusku začali opět farmařit a jsou tam vítáni. V EU se o tom nesmí vůbec psát.

Milan ze Zahrady Čech
19. 5. 2023 16:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hmm….

zuzana
19. 5. 2023 13:12

Bild, nejprodávanější evropské noviny zcenzurovaly velký příběh o korupci, aby kryly Joea Bidena

https://aktax.cz/bild-nejprodavanejsi-evropske-noviny-zcenzurovaly-velky-pribeh-o-korupci-aby-kryly-joea-bidena/

Zmatený
20. 5. 2023 13:54

Takže to vše shrnu! 30% obyvatel souhlasí se vším, co zde fialový hnus předvádí či provádí. No a ten zbytek nemá na chlast a drogy peníze!