EMA oznámila možné riziko pro imunitu kvůli častému přeočkování proti koronaviru

Příliš časté očkování proti koronaviru může přetížit imunitní systém člověka. Informovala o tom agentura RIA Novosti s odvoláním na zástupce Evropské lékové agentury (EMA) Marca Cavaleriho.

Mluvčí Evropské lékové agentury (EMA) Marco Cavaleri uvedl, že časté přeočkování proti nové infekci koronaviru by mohlo přetížit lidský imunitní systém.

„Zavedení posilovacích dávek v krátkých intervalech každé čtyři měsíce může vést k problémům s imunitní odpovědí a reakce nemusí být tak dobrá, jak očekáváme,“ – řekl na tiskové konferenci v Amsterdamu.

Cavaleri vysvětlil, že v případě častého přeočkování odpověď „nemusí být tak dobrá“, jak se očekávalo.

„Musíme být velmi opatrní, abychom nepřetížili imunitní systém opakovaným očkováním,“ zdůraznil.

Dodal, že EMA v současné době nemá dostatečné informace o potřebě čtvrté posilovací dávky vakcíny.  Odborníci hodlají tento problém prostudovat.

https://bit.ly/3GiJDr7

4 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
11. 1. 2022 22:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi by nebylo od věci zavěsit sem slovník zakázaných slov, že?
Že bych si ušetřil čas.

Pavel
12. 1. 2022 10:57
Odpovědět  Milan

Prosím vás, jim již absolutně hráblo. Chápu, že slouží globalistům, seč to jde, ale vypouštět takové nesmysly z úst už zavání totální impotencí. Mám pocit, že si tito eurounijní vazalové už pletou pravou ruku s levou. Za normálních okolností bych řekl, že tyto profláknuté kraviny jim nemůže žrát ani pětiletý studovaný synek z mateřské školky.