American Conservative: země Blízkého východu „zradily“ USA a daly přednost Rusku

Spojené státy obvinily země Blízkého východu ze zrady kvůli Rusku.

Doug Bendow, bývalý poradce amerického prezidenta Ronalda Reagana, řekl The American Conservative, že řada zemí opustila Spojené státy. Jde o Saúdskou Arábii, Spojené arabské emiráty,  Izrael a další země Blízkého východu, upozornil. Bandow uvedl, že tyto státy „zradily“ Spojené státy.

Lídři Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů podle Bandowa již dříve odmítli telefonické rozhovory s americkým prezidentem Joem Bidenem, když se chystal „hledat pomoc při konfrontaci“ s Ruskem.

Partneři Washingtonu na Blízkém východě věří ve svou budoucí nezávislost a jsou připraveni nenechat se řídit názorem Američanů, řekl.

Uvedl, že země regionu ve skutečnosti preferovaly Rusko před Spojenými státy. Připomněl, že Irák se postavil proti rezoluci OSN, která odsoudila akce Ruské federace na území Ukrajiny a Turecko udržuje dobré vztahy s ruskou vládou a odmítá uvalit protiruské sankce.

„Chtivě vyždímají ze Spojených států všechno, ale nechtějí přinášet oběti,“ věří politik.

Bendow jako příklad uvádí další případy, kdy Blízký východ „zradil“ Ameriku: jadernou dohodu s Íránem a několik konfliktů v zemích regionu.

24. března vyšlo najevo, že Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty (SAE), dva největší producenti ropy, neudělaly ústupky Spojeným státům, které požadovaly nižší ceny pohonných hmot zvýšením objemu produkce.

Rusko od 24. února vede speciální operaci na ochranu civilního obyvatelstva Donbasu. 

Jak upřesnil mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov, speciální operace má dva cíle – demilitarizaci a denacifikaci Ukrajiny. Oba tyto aspekty podle jeho slov představují hrozbu pro ruský stát a národ.

https://bit.ly/3J0ufQM.

5 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
2. 4. 2022 01:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Již bylo dosti srandy pro USSA.

Karel
2. 4. 2022 09:07
Odpovědět  krtek

USA, největší váleční zločinci a drancovníci na planetě. Konečně to i dalším státům dochází!

Františe
2. 4. 2022 01:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten magor z USA to má v palici pomotané. USA, v době, kdy se cítily silné, chtivě ždímaly skoro celý svět. Vnutili petrodolar a všichni museli prodávat za dolary. Ale USA platily jen zbraněmi. A kdo se vzepřel dopadl jako Irák, Libye. A teď přišlo Rusko a nabízí levně pšenici, potraviny, atomové elektrárny. A navíc ukázalo, že se nemusí bát USA. Je mnohem silnější. Není divu, že státy opouští USA otroctví. Rusko je pro ně záruka míru. A ten magor si dovolí říct: „Chtivě vyždímají ze Spojených států všechno, ale nechtějí přinášet oběti“. Kolik toho ve světě vyždímaly USA ale neřekne. Je vidět, že svět se sjednocuje, ale s Ruskem, Čínou, Indií. On nechápe, že USA jako hegemon končí.

ladik
2. 4. 2022 07:34
Odpovědět  Františe

A my se necháme s radostí chtivě vyždímat do mrtě.

All
2. 4. 2022 11:57
Odpovědět  ladik

Pokud budeme mít nemyslící atrapy v roli ubohých tajtrlíků ve vládě a parlamentu,budeme ždímáni stále, navíc v potápějící se lodi vůdců ze smečky zdegenerovaných.

Frank
2. 4. 2022 09:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne zradily, ale jednoduše se na nespolehlivé a panovačné USA vys.raly. Po letech mají s nimi svoje zkušenosti. A teď budou amíci kvičet jako podsvinčata. Konečně s nimi začal dělat někdo pořádek. Už jsou pryč doby, kdy jen USA rozhodovaly o dění ve světě. Zatím si na to nemůžou zvyknout a kopou kolem sebe jako chcípající kobyla, ale stejně je jim to prd platné.

Pavel
2. 4. 2022 10:07
Odpovědět  Frank

Oni ti anglosasové jsou asi opravdu nesvéprávní. Ta věta, chtivě z amíků vyždímají všechno, ale nemíní přinášet oběti je vrchol arogance. Je to asi stejné, jako když naši slouhové tvrdí, že vše co dělají, dělají pro blaho lidu naší země. Ta neuvěřitelná povýšenost, sebestřednost a nadutost těchto lidí je skutečně do nebe volající. Člověk by chtěl zvolat, lidé probuďte se a otevřete oči. Nenechte se krmit tou nehoráznou lží, kterou do vás pumpují, zapněte vlastní úsudek, potom vše pochopíte.

All
2. 4. 2022 12:08
Odpovědět  Pavel

Nezapomínejme,že anglosasové jedou společně s vatikánem , který rovněž jako oni celá staletí podmaňoval,vybíral daně a desátky a nemilosrdně vraždil.Dnes má dokonce papeže generála Jezujitu ( černý jezujita si oblíknul háv bílého papeže,další oblbovací fraška a donebe volající drzost šelmy)

Albi
2. 4. 2022 17:05
Odpovědět  Pavel

Ty neposlušné země daly přednost životu po svém než pochodovat s kolektivním Západem do katastrofy ve jménu „civilizace“.

Ale jestlipak si kolektivní Západ všiml jiné věci? Pořád se všude mluví, že CELÝ svět je proti Rusku, celý svět podporuje banderovskou Ukrajinu.
A ejhle – zapomněli světu sdělit, že celý svět je pouze a jen euroatlantická „civilizace“.
Co jsou ale potom ti ostatní a je jich početně víc než 3/4 obyvatel planety?
To nejsou lidi, to jsou švábi! Ale když je potřebují, rádi se tváří, že zapomněli, pokrytci.

Gales
2. 4. 2022 11:43
Ohodnotit příspěvek :
     

A o čem by se měli s tím dementním staříkem bavit?

Gales
2. 4. 2022 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Z debilů už jim věří pouze EU.

Helena
2. 4. 2022 15:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Zachovali se správně. Amerika je největší agresor a štváč.

Frank
2. 4. 2022 18:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo chce, tak si najde co všechno mají USA na triku za posledních 200 let. Třeba tady: /*ttp://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3886/ Miliony mrtvých a zdecimované státy. Spousta amerických prezidentů jsou masovými vrahy. Obama není výjimkou a ještě za vyvražďování cizích obyvatel, kteří mu nikdy nic neudělali, dostal Nobelovu cenu míru!!! Svět opravdu zdegeneroval, je zvrácený a zřejmě si nic dobrého už nezasloužíme. A to spousta idiotů iu nás žvaní o hodnotách západu!! Opravdu všichni ti američtí řiťolezci jsou tak padlí na hlavy, že to nevidí? Rusko, Čína, Brazílie, Indie a teď už i Arabové na USA kašlou a můžou si to dovolit. Jenom náš pitomec se čtyřmi tituly stále vysílá jasné signály a vymýšlí pí.oviny.

primak
3. 4. 2022 06:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten autor se jmenuje Doug Bandow