Krize UKRAJINA

NATO přiznalo, že je ve válce s Ruskem – Medveděv

NATO přiznalo, že je ve válce s Ruskem – Medveděv
Bývalý ruský prezident prohlásil, že generální tajemník bloku potvrdil jeho přímou účast v ukrajinském konfliktu


Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg možná nechtěně přiznal, že západní vojenská aliance je ve válce s Moskvou, přinejmenším v očích bývalého ruského prezidenta Dmitrije Medveděva. Jde o Stoltenbergův úterní výrok, že vojenské vítězství Ruska na Ukrajině by znamenalo porážku NATO. 

Medveděv tento výrok označil za “otevřené potvrzení účasti NATO ve válce proti naší zemi – nemoudrý, ale čistokrevný výrok. Poctivý norský chlapík to konečně přiznal”.

Stoltenberg, bývalý norský premiér, pronesl svůj komentář na tiskovém brífinku v době, kdy se ministři NATO připravovali na středeční setkání s ukrajinským ministrem obrany Alexejem Reznikovem. Ministři budou mimo jiné jednat o tom, jak uspokojit “naléhavé potřeby” Kyjeva a posílit vlastní zásoby zbraní poté, co na Ukrajinu poslali vojenskou pomoc v hodnotě miliard dolarů v naději, že pomůže porazit ruské síly.

Ruští představitelé poukázali na to, že poskytnutí pokročilejší výzbroje Ukrajině, například systémů pro odpalování více raket, zvýší riziko vyvolání širšího konfliktu. “Nejrychlejší způsob, jak přivést konflikt na Ukrajině do bodu, odkud není návratu, je vyzbrojit psychopaty v Kyjevě raketami MRL delšího doletu,” řekl Medveděv. “Postarší vůdci Washingtonu a výrostci z NATO musí alespoň občas použít své změklé mozky.”

Šéf NATO rovněž obvinil Putina z “bezohledné jaderné rétoriky”, která přispěla k “nejvýznamnější eskalaci od začátku války”. Na otázku, zda riziko chybné kalkulace uprostřed zvýšeného napětí s Ruskem přimělo členy NATO zvážit zrušení nebo změnu jaderného cvičení bloku plánovaného na příští týden, však odpověděl: “Nyní je ten správný čas být pevný a jasně říci, že NATO je tu proto, aby chránilo a bránilo všechny spojence.”

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jirik
12. 10. 2022 19:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže oficiální přiznání od NATO je “na světě”, že se účastní války na Ukrajině, tak teď by mě zajímal další postup Ruské Federace….

Gales
13. 10. 2022 11:16
Odpovědět  jirik

Hologram ukrajinského prezidenta je tak oficiálně potvrzen a na Ukrajině je z toho doslova poprask, protože ukrajinští vojáci na frontě teď nevěří, že Zelenský je naživu. Dokonce se začaly šířit informace, že válečná jatka, do kterých je Zelenský posílá, nejsou ve skutečnosti rozkazy Zelenského, ale jedná se o příkazy někoho z Londýna, protože vystoupení Zelenského na ukrajinských televizích a na streamech jsou ve skutečnosti výroky a projevy hologramu.

Mnoho ukrajinských vojáků teď sdílí na frontě informaci, která je opravdu silně znepokojivá. Pamatujete si, jak Volodymyr Zelenský už v květnu hlásil do médií, že Ukrajina na začátek června chystá velkou ofenzívu? Tak celé to nakonec bylo úplně jinak. Ofenzíva začala až v srpnu a řídili ji američtí a britští vojáci v ukrajinských uniformách.

Digitalizovaný Zelenský může plně nahradit jeho živou předlohu

Masunta
12. 10. 2022 20:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusové na Ukrajině přivedou do trosek co je napadne. Všetně dodávek zbraní z NATA. Na podzim a v zimě se to tam bude hemžit ruskými raketami – prý v jednom dnu je plánováno vystřelit na Ukrajinu 2000 raket, jak uvedl šéf běloruské tajné služby. To nemůže vydržet žádný stát. Kruhové svaly by mělo stáhnout i Polsko.

jiří
12. 10. 2022 21:03
Ohodnotit příspěvek :
     

NATO. NACO? NAHO!

Vül
12. 10. 2022 21:44
Ohodnotit příspěvek :
     

FSB to s rentgenem kamionu a videozáznamem z jeho prohlídky naprosto zvorala.

Na snímcích pozor: na rentgenovém snímku není rezervní kolo, což je vidět na záznamu z kamerového systému. Navíc jedna náprava před kamionem zázračně zmizela.

Takže to byl false flag vodním dronem, který byl zachycen kamerou

t1.jpeg
Kylo Haka
13. 10. 2022 00:04
Odpovědět  Vül

Opravdu si myslíš, že jsou Rusové takoví pitomci, že si nevšimnou rozdílů mezi těmi kamiony?
Od zápaďanů by mě to nepřekvapilo.

Vül
12. 10. 2022 21:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Kamera

t.jpeg