Krize UKRAJINA

Papež František se osobně účastnil osvobození nacistů z Azovstalu

Jak se ukázalo, papež František se osobně zúčastnil osvobození nacistů z území Azovstalu. 

Italský list “Messagero” uvádí, že papež František se třikrát osobně zúčastnil prací na osvobození neonacistů z území Azovstalu v Mariupolu. Trval na organizování takových humanitárních koridorů, aby nacisté (a mimochodem i zahraniční žoldáci a možná důstojníci NATO) byli vyvedeni, aniž by padli do rukou ruské armády. 

Papež se podle deníku pokusil vyjednávat s Ruskem diplomatickými kanály. 

Navíc třetí pokus proběhl právě minulý týden:

Tehdy se dokonce uvažovalo o převozu civilistů z ocelárny v Mariupolu na lodi pod vlajkou Vatikánu, hlásí italští novináři. 

Nakonec od tohoto nápadu upustili. Podle publikace kvůli tomu, že “by bylo těžké” uvést ho do praxe. 

Tady je vlastně úplně jasné, že Rusko prostě papeže odmítlo a nikdo není schopen osvobodit neonacisty a žoldáky bojem. 

Již dříve jsme hovořili o tom, že nacisté jsou pro papeže jako rodina. 

Vedoucí ideologického oddělení Michail Tjurenkov vysvětlil, co se děje. 

František v mládí sloužil v Latinské Americe, dobře znal ukrajinskou uniatskou (řeckokatolickou) komunitu, která se z velké části skládala z Banderovců a jejich potomků, kteří uprchli do zámoří. 

Dobře si proto uvědomuje procesy probíhající na Ukrajině. V tomto ohledu není divu, že papež nikdy neodsoudil činy – jemu podřízené – ukrajinské řeckokatolické církve, jejíž představitelé se aktivně podíleli na Euromajdanu a převratu v letech 2013-2014, stejně jako na represivních operacích proti lidu Donbasu.

A plánovaná návštěva papeže Františka na Ukrajině se s největší pravděpodobností stane „duchovní“ podporou Ukronacistů a také důvodem navíc k tomu, aby se usadili na území jihozápadní Rusi, kterou se katolíci od středověku snažili podrobit, upozornil Michail Tjurenkov.

https://bit.ly/3LyKeb0

sdíletj na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
anonym
1. 5. 2022 00:27

Toz co by ne. Frantisek jde v slepejich predchudcovych, ktery “osvobozoval” nacisty z Nemecka, a smelil je pomoci klasteru do Jizni Ameriky.

ladik
1. 5. 2022 06:55
Odpovědět  anonym

Katolická církev sehrávala v celých lidských dějinách vždy roli potlačovatelů pokroku a likvidace svých odpůrců jakýmkoli způsobem. Je to v podstatě zločinecká organizace parazitující na porobení duchovního života lidí.

miky
1. 5. 2022 07:46
Odpovědět  ladik

Presne. Spiatočníctvo a tmárstvo je jej vlastné dodnes.

Milan h
1. 5. 2022 14:15
Odpovědět  ladik

spravne a zehnala fasistum dela po valce kdyz fasisti utekali pres Rakousko tak tam byl klaster meno sem zapomel ale pred 15 lety to bylo na viasat histori tehdy este byli ferovi do te doby nez se stal novy vlastnik no tam byl biskup pozdejsi papez Pavel 6 a ten jim vyridil papiry a valili do Ameriky a neco k tomu paps Pavel 6 zrusil svatost Mikulase a vyskrtl ho ze seznamu svatych ale stejne se slavi dal

PENNYS
1. 5. 2022 07:22

NEJVĚTŠÍ ZLO V DĚJINÁCH LIDSTVA VŽDY NATROPILI NÁBOŽENSKÉ ORGANIZACE!!! PAPEŽE NEBRAT !!!! LEDA DO PEKLA KAM PATŘÍ

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
All
1. 5. 2022 07:55

Jakbyne ! Jezuitský generál,zástupce satana na Zemi.

Lubek
1. 5. 2022 09:07

v WWII bojujúce strany až na niekoľko výnimiek (Indovia v briských službách, afričania vo francúzskych a pod.) vzývali prakticky toho istého Boha, aby im pomohol zabiť, zničiť, poraziť toho druhého vzývateľa toho istého Boha. “Gott mit uns.” A čo proti tomu urobil Vatikán? Vecne?
Až keď sa rozdeľoval svet v Jalte, prihlásil sa, že aj on chce rozdeľovať. Vtedy sa Stalin spýtal, koľko má pápež divizií?

Gales
1. 5. 2022 09:24

Hele Franto.Jestli jim chceš doopravdy pomoct,tak jim běž dát poslední pomazání.To je tak všechno co ti rus dovolí.

Pavel
1. 5. 2022 09:27

Oni všichni tak vehementně orodují za ty maníky z Azovstalu, že tam musí být asi sakra někdo velmi důležitý. Je zapotřebí je všechny vyčapat a pohnat k zodpovědnosti. Lživá hydra ze západu ale z tlamy pořád dští síru a smrad.

Pozor
1. 5. 2022 09:38

Zdá sa, že Ferencz sa odhalil na ktorej strane stojí, určite to nie je strana dobra.

black
1. 5. 2022 10:04

jo satanáš papeš, je to nelidský hovado, který se řítí přímou linkou do pekel.

zdena
1. 5. 2022 10:08

Argentina poskytla po 2.sv.válce širokou náruč nacistům – utíkali sice i do Bolívie a Paraguaye, ale především do Argentiny, kde papež vyrostl a taky léta kardináloval. A dodneška je to na Argentině znát…..Asi nebyl Frantík zvolem papežem náhodou…. Příliš dobře to do sebe zapadá…. a to je ještě věcí, co nevíme a ani asi netušíme…..

Jaroslav
1. 5. 2022 11:54
Odpovědět  zdena
Antivirus
1. 5. 2022 10:20

Můžou tu šaškárnu uprostřed Říma přejmenovat na Svastikán.

zdena
1. 5. 2022 16:07
Odpovědět  Antivirus

Pěkné ! 🙂