historie

Jurij Gorodnenko: Co spojuje AstraZenecu, Pfizer, Modernu s japonskými biologickými zbraněmi

Před výročím Chabarovského procesu, FSB Ruska (Federální bezpečnostní služba) odtajnila řadu dokumentů o vývoji bakteriologických zbraní v militaristickém Japonsku.

Federální bezpečnostní služba Ruské federace zveřejnila balíček dokumentů, které svědčí, že japonský program na výrobu biologických zbraní předpokládal zničení celého lidstva.

Tento program byl zahájen v roce 1927, kdy se japonská vláda obrátila na americké zkušenosti s vytvářením zbraní hromadného ničení. Americká služba pro chemické zbraně (CWS) od počátku 20. let 20. století vyvíjela a vyráběla bakteriologické a chemické zbraně.

Japonci se rozhodli realizovat analog tohoto projektu u sebe doma. Přičemž do konce roku 1939 byly japonské a americké programy prováděny v úzké spolupráci, ale souběžně. 

Téměř všichni vůdci nechvalně proslulé “Jednotky 731” byli vyškoleni ve Spojených státech. 

Po návratu do vlasti, Shiro Ishii, Masaji Kitano, Wakamatsu Yujiro, Ryoichi Naito vedli klíčové úseky japonského bakteriologického programu.

Nebudeme dnes rozebírat zločiny, kterých se účastníci programu dopustili. Popsáno zde: https://www.pokec24.cz/historie/pilni-zaci/

Poznamenáváme pouze, že v důsledku toho se japonští mikrobiologové začali připravovat na zničení svých bývalých mentorů – Spojených států. Přesto po skončení druhé světové války USA neměly v úmyslu zlikvidovat japonský program biologických zbraní.

Je třeba si pamatovat, jaká byla tehdy ve světě situace s vývojem biologických zbraní.

Před druhou světovou válkou existovaly tři giganti farmaceutického průmyslu, kteří byly současně předními výrobci chemikálií, výbušnin a biologických látek. Jedná se o britskou společnost Imperial Chemical Industries, americkou společnost DuPont a německou společnost IG Farben. Existovala mezi nimi konkurence, která se zastavila až za druhé světové války, kdy došlo ke kartelové koluzi.

V roce 1942 uzavřely Spojené státy a Velká Británie partnerskou dohodu o vývoji biologických zbraní.  Tato dohoda vyústila v poválečné sloučení společnosti Imperial Chemical Industries s dceřinými strukturami DuPont. Na jejich základě vznikla farmaceutická společnost AstraZeneca plc.

Po kapitulaci Německa v roce 1945 byla společnost IG Farben rozdělena na 12 nezávislých společností, nad kterými Američané okamžitě převzali kontrolu. Spojené státy si přivlastnily všechny patenty německého obra.

Naskytla se tedy příležitost pro vytvoření transkontinentální farmakologické říše, která soustředí veškerý vývoj biologických zbraní do svých rukou. Aby byla formace této říše dokončena, zůstalo zahrnout do ní pouze jeden článek – Japonce. Spojené státy proto vzaly pod svá křídla bakteriology říše Yamato. Nebyli v rozpacích, že aktivity Japonců byly v mezinárodních procesech v Tokiu a Chabarovsku v letech 1946-1949 uznány jako zločiny proti lidskosti.

Nejvíce „efektivní“ členy z “Jednotky 731” Američané umístili ve svých laboratořích v Marylandu. Zbytek personálu se podílel na zřízení analogu “Jednotky 731” na jihokorejském ostrově Kojedo. 

Stejný japonský program pro vytváření biologických zbraní získal „druhý dech“ v rámci společnosti Green Cross Co., Ltd. Jejími zakladateli byli takoví zločinci jako druhý velitel “Jednotky 731” generálporučík Masaji Kitano, třetí velitel, podplukovník Ryoichi Naito, kapitán Hideo Futaki. 

Ve skutečnosti její aktivity kontrolovaly americké korporace. Green Cross se následně spojil s Pfizer, Inc. Vznikla společnost Mitsubishi Pharma Corporation. V rámci nadnárodního impéria jí byla přidělena specializace související s experimenty s krví, jejichž účelem je tvorba nových biologických látek a vakcín.

Výsledky americko-japonského „partnerství“ se objevily již během korejské války v letech 1950–1953. 

Zločinci z “Jednotky 731” v čele s Američany rozpoutali skutečnou bakteriologickou a chemickou válku zaměřenou na úplné zničení civilního obyvatelstva Severní Koreje a severovýchodní Číny.

Foto: Xinhua. 
Japonští vojáci z Jednotky 731 provedli pokus zmrazení živého Číňana na nosítkách v Harbinu, 1941.

Pokus rozšířit tuto válku na území sovětského Dálného východu však narazil na odpor sovětského systému biologického zabezpečení. V důsledku toho musela transnacionální říše ustoupit – dokud jí rozpad SSSR neotevřel nové příležitosti. Po zániku Sovětského svazu se aktivita americko-japonských „partnerů“ začala zvyšovat. Jejich „partnerství“ se navíc vyznačovalo téměř úplnou beztrestností.

V roce 2000 japonský soud rozhodl, že Green Cross v polovině 80. let masivně infikoval populaci východní Asie krví infikovanou HIV/AIDS. Rozhodnutí soudu však zůstalo pro společnost bez praktických důsledků.

V letech 1997-2007 se čínští potomci obětí japonské bakteriologické války pokusili získat od Tokia peněžitou náhradu za akce “Jednotky 731”. Tokijský soud uznal členy „jednotky“ vinnými, ale odmítl uspokojit nároky na odškodné.

Tehdy v Číně zároveň začala „nečekaně“ epidemie způsobená SARS-Cov-1. 

SARS-Cov-1 patřil k lidským koronavirům, za jejichž tvůrce je považován britský virolog David Tyrrell.  Své „výzkumné“ aktivity Tyrrel zahájil během korejské války ve spolupráci s japonskými zločinci z “Jednotky 731”. A zde není možné nevěnovat pozornost „podivné shodě okolností“: když Číňané přestali trvat na žádostech o odškodnění za „Jednotku 731“, virus, který vytvořil partner japonských zločinců, kamsi „zmizel“.

V roce 2020 obvinila řada evropských virologů společnost Mitsubishi Pharma a také její americké „partnery“ z možného „zapojení“ do vzniku SARS-Cov-2. 

Odvolali se na skutečnost, že v srpnu 2014 uzavřela společnost Mitsubishi Pharma smlouvu s AstraZeneca, podle které obě společnosti musely … vyvinout vakcíny proti koronavirům. 

Současně byla v ČLR registrována pobočka dědičky “Jednotky 731” – společnost Mitsubishi Pharma, a Wuhanský virologický institut byl vybaven japonským laboratorním vybavením.

Jak je známo, Wuhanský institut prováděl výzkum koronavirů sponzorovaný Spojenými státy, Kanadou a Austrálií. Později byla objevena smlouva mezi dceřinou společností Mitsubishi Pharma a americkou Modernou, Inc … Skandál, který vznikl, byl utišen.

Transnacionální impérium dnes nemá konkurenty. 

Existuje pouze překážka: Rusko může úspěšně odolat biologickému vývoji Západu. A zde nelze nevěnovat pozornost snaze USA a Japonska nastolit kontrolu nad Kurily. 

Je známo, že v letech 1938-1945 byly na Matua a dalších ostrovech Kurilského hřbetu prováděny bakteriologické experimenty. Oficiálně se prováděly „na liškách“. Před příchodem Rudé armády byly všechny tyto objekty utajeny a následně čínsko-korejský personál kamsi „zmizel“.

Jurij Gorodnenko
https://bit.ly/3kNoSu9

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
2. 9. 2021 11:40

Toto je strašná obžaloba toho lidského odporného odpadu, jakým jsou anglosasové od jejich objevení se na této planetě! Tento “výtvor” přírody je velmi nepříjemnou zátěží pro všechny ostatní národnosti, národy a rasy po celém světě.

BB Rad
2. 9. 2021 21:17
Odpovědět  Michal47

Michale , přečtěte si knihu Unit 731”. Anglosasové ,tak to je ta rasa která nejvíce hovoří o biologických zbraních a obviňuje ,ale nejvíce zneužila zajaté Japonské vědce a generály po druhé světové a přitom byli jejich zajatí vojáci mučeni a týrání možná hůř ,než lidé v koncentrácích , při čtení mne bolelo břicho a cítil jsem se velmi ,velmi špatně . Taková rasa by neměla mít místo na této planetě . Mengele byl čajíček , ale kdo by se divil , když převzali a zdokonalili Goebbels propagandu na dnešní úroveň v tisku celého západního světa , prostě HNUS

Milan
3. 9. 2021 00:03
Odpovědět  Michal47

Ahoj Michale,
na vaši re. pod článkem “Slovensko a židovská komunita jsem odpověděl až teď. Nebyl čas. Zatím.

Milan
2. 9. 2021 22:08

Naštěstí má Rusko schopné zpravodajce, včas podchytili SARS-cov-1, a okamžitě proti němu začali vyvíjet vakcínu. První pandemický covidpokus sice nevyšel, nicméně covidvakcínu již Rusko mělo. No a když pak “propukla pandemie” se SARS-covid-2, jen ji přizpůsobili této inovované biologické zbrani. Proto také byl SPUTNIK V tak rychle na trhu. A proto také ten řev kolektivního Západu – méďa je připravil o rejdováky.
Hm… bylo by hodně surové přibít Hanbáčka, Bureše a Kulhánka za koule na jeviště Národního divadla? A pro sichr ještě za ušiska.
Národ sobě, žejo – tak proč by národ nemohl taky jednou udělat radost sobě? Možná by nebylo od věci přitlouct k nim ještě řeporyjskou svini a tchajvance. Do hvězdy, jako takový symbol eurohvězdy z toho ostudnýho práporu.