nezařazené

Vraždění neviňátek

V současnosti musíme vždy předpokládat, že Izrael lže, dokud se neprokáže opak, píše Caitlin Johnstoneová  na platformě Substack. Dokládá své tvrzení řadou příkladů:

„Izrael zabíjí děti historickým tempem, zabíjí bezprecedentní počet novinářů a půl milionu civilistů hladoví, zatímco na obří koncentrační tábor prší vojenské výbušniny. Žádná část tohoto příběhu není složitá. Žádná část tohoto příběhu nemá dvě strany.

V úterý Izrael zabil palestinskou holčičku, která se narodila během bombardování Gazy IDF. Zabíjejí děti tak důkladně a už tak dlouho, že začínají zabíjet děti, které se narodily poté, co zabíjení dětí začalo.

Sedmnáct dní. Al-Amira Aisha strávila na této planetě sedmnáct dní, než byla rozdrcena k smrti izraelským náletem na její dům v Rafahu spolu se svým dvouletým bratrem Ahmedem a 25 dalšími, kteří žili ve stejném činžovním domě. Nikdy nepoznala ani den míru.

Investigativní zpráva Washington Post o izraelském útoku na nemocnici al-Shifa zjistila, že „důkazy předložené izraelskou vládou nedokazují, že by Hamás byl používal nemocnici jako velitelské a řídicí centrum“. The Post uvádí, že k tomuto závěru dospěl po „analýze open-source vizuálů, satelitních snímků a všech veřejně zveřejněných materiálů IDF“.

V tomto bodě by výchozím předpokladem každého myslícího člověka mělo být, že všechna tvrzení Izraele jsou lži, dokud se horami skálopevných důkazů neprokáže opak.

Přesvědčení, že se Izrael snaží vyhnout civilním obětem, není založeno doslova na ničem. Nemá to žádný důkazní základ. Lidé tomu věří, protože chtějí. Protože věřit tomu je emocionálně pohodlnější než čelit zjevné realitě.

Válka o Gazu proti novinářům má dva aspekty. První je vysoce koncentrovaný útok v samotné Gaze, kde jsou aktivně vražděni novináři, a druhý je celosvětový útok, kdy jsou prováděny čistky proti novinářům, kteří nedodržují oficiální linii.

Je tak zvláštní sledovat západní pravicové žvásty o tom, za jak barbarské považují muslimy a jejich kulturu, zatímco západní kultura shromažďuje v Gaze horu deseti tisíc dětských mrtvol.

Když uvidíte, jak efektivně Húsíové využili kritickou polohu Jemenu k zastavení provozu v Rudém moři, pochopíte, proč USA roky podporovaly strašlivou genocidní vojenskou kampaň, která se jich snažila zbavit.

Není v pořádku, když progresivní američtí Demokraté hovoří o tom, jak smutný a špatný je masakr v Gaze a jak důležité je příměří, aniž by jmenovali Bidena, jako by šlo o nějaký vzdálený zahraniční konflikt, jehož je váš prezident jen pasivně svědkem, místo aby jej aktivně podporoval.

Biden podpořil genocidu v Gaze, sabotoval mírová jednání na Ukrajině s cílem zahájit svět ohrožující zástupnou válku a nyní se všichni modlíme, aby nezačal novou válku s Hizballáhem a/nebo Ansaralláhem. Ale stále máme důrazně podporovat jeho znovuzvolení.

Bushovy války byly hloupé, když se odehrávaly za Bushe, a jsou ještě hloupější nyní o dvě desetiletí později, protože se dějí znovu poté, co jsme se nic nenaučili.

Tvrzení, že podporují „řešení dvou států“, které Izrael nikdy neměl v úmyslu povolit, umožňuje liberálům předstírat, že mohou podporovat Izrael, aniž by podporovali vraždy, tyranii, apartheid a genocidu, a proto nikdy nemusí mít pocit viny nebo pociťovat nesoulad ohledně svých stanovisek.

Existuje jediná zpráva o mezinárodních konfliktech, která se stále znovu a znovu opakuje v různých iteracích, a to je tato: „Americké centralizované impérium bojuje za zajištění ovládnutí planety Země a některé populace se tomu brání.“

Dnes vidíte tento příběh s Hamásem, Hizballáhem a Ansaralláhem. To je to, co jste viděli u všech patových situací s Ruskem, Čínou, Íránem a Severní Koreou. To je to, co vidíte, když centralizovaná mocenská struktura USA terorizuje národy v Latinské Americe, jako je Kuba, Venezuela, Bolívie a Nikaragua.

Je to obří impérium útočící na národy, které mají tu drzost trvat na své vlastní národní suverenitě, než aby se nechaly pohltit imperiálním blokem. Ten využívá totální války, zástupné konflikty, hladovění, sankce a blokády, války dronů, převraty CIA a záměrně podněcované barevné revoluce k rozvrácení jakékoli vlády, která se vzpírá americké agendě zajištění totální planetární nadvlády.

Pokud toto pochopíte, dokážete porozumět v podstatě jakémukoli velkému mezinárodnímu konfliktu v moderní době.

https://www.caitlinjohnst.one/p/at-this-point-we-have-to-always-assume?publication_id=82124&post_id=140008251&isFreemail=true&r=1rd7rc&utm_source=substack&utm_medium=email

sdíletj na

38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
23. 12. 2023 15:10
Ohodnotit příspěvek :
     

A čemu se až tak divit? Vždyť tohle je tak staré … až se tomu nechce věřit.
Když ono vlastně je to neuvěřitelně vzdáleno dosahu, ač je to přímo na dosah a je to ve všech dobrých i domácích knihovnách – přímo v Bibli:

Dva citáty “svaté knihy” – shodou okolností dokončuji k předložení překlad, takže takové ukázky:

Nyní zabijte všechny malé děti mužského pohlaví mezi dětmi a každou ženu, kterou muž zná, zabijte; ale všechny malé holčičky, které ten muž nepoznal, si nech naživu pro sebe …
(«Пятикнижие и гафтарот». Книга «Бемидбар», Матот XXXI, 17-18, с. 1004).

„… A Hospodin přivedl je ve zmatek před Izraelem a způsobil jim velkou porážku v Givonu a pronásledoval je po cestě do Maalei Beit Horon a porazil je až k Azeice a Makkaidě. A stalo se, když utíkali z Izraele (byli) v Morad Beit Horon, že na ně Hospodin vrhl velké kameny z nebe, až do Azeiky, a zemřeli; bylo více těch, kteří zemřeli po krupobití, než těch, které synové Izraele zabili mečem …“ ( https://onlineb21.bible21.cz/bible.php?kniha=jozue#12 )

A tohle je ze slavné biblické historie Židů a jejich Boha … není to dnešní situace kolem Palestiny jako vyšitá?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
23. 12. 2023 15:40
Odpovědět  Peter 008

NEPŘIPOMÍNÁ VÁM TO NĚKOHO??????? „Řeporyjské podsvinče, které veřejně a bez následků s rozšířenými zorničkami vyzývalo k podřezávání českých spoluobčanů, bude mít dnes sladké sny. Asi jako jediný v republice,” 

ijn
23. 12. 2023 15:51
Odpovědět  PENNYS

Trestní Oznámení bylo prý na PN podáno již 8/2023 a PČR se nějak nesnaží konat, ani nechce podsvinče zachránit, ale ústní rozkazy se k odložení nechce řídit,….uvidíme zda nečekají na spuštění projekt GESARA/NESARA

Frank
23. 12. 2023 19:37
Odpovědět  PENNYS

Novotný je takový idiot, že se přiznal k držení nelegální zbraně. Dobře si Řiťoryjci zvolili. Musí to tam být řádná chátra.

Milan Jakeš
23. 12. 2023 15:42
Odpovědět  Peter 008

Ještě málo znáte. V historii bylo mnoho národů, které byly pro své ohavné skutky určené k vyhlazení. Zdá se mi, že i zde se lidem brzy povede velice zle.

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 17:06
Odpovědět  Peter 008

Viz můj překlad https://bible.pi-alpha.org/b?ch=Nu&sub=31 – ty modré řádky…
případně https://pi-alpha.org/DL081 a následující stranu…

Ten text je o něčem úplně jiném, je o “zabíjení” svárů…

Nu31:8
A krále Sváru zabili nad jejich znečištěními (~profanacemi): Touhy a Marnosti a Omezení a Vrtání (~Šlechtice!) a Válení, sílu králů Sváru, a Jejich pohlcení (~Hltající lid) syna Spálení zabili ve zpustošení.

πα½

Autor
23. 12. 2023 17:44
Odpovědět  P.A.Semi

Možná, ale je nutno brát to, co nám sami předkládají. A i to stačí samo o sobě. Navíc se biblické texty liší doslova podle země a jazyka. Viz také nedávno zde uvedená ta verze pro Indii. Chápu, že originál je originál, ale je tu také nebezpečí zkreslení jazykem, který proměňuje výzbany slov i rčení. Jako příklad můžou sloužit slovanské jazyky, kdy stejná slova mají naprosto jiný význam – úžasný – užasnyj, česky je to “krása nesmírná”, rusky je to hrůzné …
Takže je nutno se držet toho známého. Byť je mi známo mnohé pro “přeskládání, vypouštění atd. částí svatých knih”.
Navíc je těžko odhadovat, co je za texty a významy v “pravých” židovských knihách – Talmudu, většina čehož je skryta i před drtivou většinou samotných židů.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 02:08
Odpovědět  Peter 008

Ohledně Talmudu – viz třeba https://pi-alpha.org/Talmud_plan (česky)
Je tam ke stažení kniha Sanhedrin (jedna z knih Talmudu) v angličtině, kde jsem zvýraznil některé pasáže…
Myslím, že tady šly stáhnout i ty ostatní v angličtině: https://halakhah.com/pdf/

Celé se to číst nedá, je to ohavná slátanina nechutných keců (jako třeba jestli sex s tříletým dítětem je v pořádku nebo až s devítiletým), ale jsou mezi tím pasáže, které popisují, jak se nás chystají vyhubit…

Někde si zkuste najít, kdo jsou Noahides
https://web.archive.org/web/20230313015757/https://stopnoahidelaw.com/
(originál mi dnes nějak nefunguje…?)

Víte, zásadní rozdíl mezi Křesťany a Židy je v tom, že Křesťanství u toho Starého Zákona nezůstalo, ale rozvinulo se to správným směrem, a narozdíl od toho Židé navázali na SZ a rozvinuli to totálně špatným ďábelským směrem…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 02:14
Odpovědět  Peter 008

Ohledně toho “většina čehož je skryta i před drtivou většinou samotných židů” – viděl jsem výtisk Talmudu v hebrejštině z poloviny 19. století, bylo tam asi 7-10 z těch celkem 64 knih… Většinou jen ty méně problematické… Oni to i rabíni ve středověku měli dost zcenzurované a je dost možné, že leckteré ty pasáže možná ani neznali…
(Což ale v dnešní době už neplatí…)

πα½

jmm
23. 12. 2023 15:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Naučili se to od těch za “oušn”….

Slovan
23. 12. 2023 18:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Omluva že to dávám sem, ale nechci abyto dole zapadlo. Tady Expert hovoří a už jedou, dal jsem tři minuty toho videa. Takže Vy co tu píšete ty nepříjemné příspěvky okolo násilí STOP. Máte vsobě čokle a vlkáče. Já za to nemohu já už jse skoro 63 let vlčák. A ještě ke fšemu mám černé patro, takže čistokrevný. Jsem v tom nevině, bo jsem se tuna narodil. Ale tenhle chytrolín je placen z našich daní.

Střelec byl zrůda, žádný člověk. Mělo se to vychytat, selhalo jeho okolí, řekl expert – YouTube

All
23. 12. 2023 18:57
Odpovědět  Slovan

Jo,střelec byl zrůda.Jenže kdo tuto zrůdnost už po řadu let Importuje do České republiky se neříká.Jde tu o dovoz a import rozkradámí,lákání do dluhových pastí,nucení omezit dýchání a nuceni do Jedové vakcinace,neustálé nahánění strachu a lhaní jak o závod za vydatné pomoci TV podvodníků až po podporu války a vraždění lidí napřímo vládou.

Milan Jakeš
23. 12. 2023 20:10
Odpovědět  Slovan

Nejdřív jsem vám nerozuměl, teď už ano. Taky jsem to nedal celé. Někdo, kdo překrucuje slova druhých (klašnikov) tak, aby z druhého udělal zrůdu je co? … Odpovězte si prosím sami : ((

23. 12. 2023 18:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Židovská genocida…to víme od začátku…pod falešnou vlajkou provádí genocidu a křičí že na to mají právo…protože Holokaust…
Co Žid to terorista…tak jim jejich víra káže,nadřazenost…pořád stejné, pořád dokola.

All
23. 12. 2023 19:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes přichází další zprávy z Turecka a Ruska. Turecko ( člen NATO ) zahájilo novou válku v severním Iráku proti Kurdům (prý proti kurdské straně pracujících,zakázané v Turecku)

Slovan
23. 12. 2023 19:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Další hezký rozhovor. Já to po pár minutách ze vzteku nedávám, ale jestli někdo to dá, tak příjemná úposlech.

Rozkradený národní zlatý poklad | EKONOMIKA – YouTube

Albi
23. 12. 2023 20:22
Odpovědět  Slovan

Dík za oddkaz.
Já to dala – ale nejsem odborník, takže čistě z mého laického pohledu – pamatuji jednu dobu (před r. 1968: nebo tak nějak, přesně nevím) se taky dělala sbírka na národní poklad a lidé slutečně posílali zlato (šperky), nebo možná i peníze na nákup – a kde ten poklad dnes je???

Takže zúčastníme se “inovace republiky”, a tato nebo jakákoliv další vláda za ten náš “poklad” možná pošle zbraně Ukrajině, Izraeli, nebo státu XY (podle toho kde USA zrovna budou roznášet planými hrstmi demokracii = masově zabíjet) – a bude už asi potřetí po “pokladu“.

Pro všechny diskutující – jaké jsou vaše názory? A nenechte se ovlivnit tím, co jsem napsala ani případnou averzí k mé osobě – ani v kladném, ani v negativním smyslu. Opravdu by mě objektivně zajímalo, jak to vidíte vy ostatní.
Děkuji.

Slovan
23. 12. 2023 20:54
Odpovědět  Albi

Tak ti alespoň popřeji hezké svátky, klidu v duši a vše zlé pryč. Moje polovička od dopoledne hapruje a nyní to nevypadá nejlépe. Budu ji mušet asi změřit teplotu. Ale nemohu najít teploměr. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

katango
23. 12. 2023 21:31
Odpovědět  Albi

Můj názor? Neposílat nikdy nic.

Jaris
23. 12. 2023 23:35
Odpovědět  katango

Souhlasim, protoze sbirka penez skonci vzdy v kapse ruznych organizacich a jen procento se dostane k tem, kteri to potrebuji.

Boomer
23. 12. 2023 21:46
Odpovědět  Albi

.. na jakýkoli pokus o vybírku na cokoli odpovídám NE, platím daně a to je maximum možného. Odmítal jsem i výběry na různé ty fondy solidarity s všemožnými trpícími lidy v dobách socialismu, dokonce jsem jednou odmítl převzít výplatu, dokud mi nevrátí co strhli bez mého souhlasu(50Kčs..). Vrátili, ale pak mi to dávali různě znát, což mi ale bylo fuk…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 11:10
Odpovědět  Slovan

100 tun zlata pro někoho vypadá, jako hodně…?
Celosvětová roční produkce zlata je přes 2000 tun

πα½

Slovan
24. 12. 2023 11:17
Odpovědět  P.A.Semi

No Semi to tedy jo. Ale nechtěl bych to vynášet do druhého patra. 😊

Jaris
23. 12. 2023 23:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Muj nazor na teroristicky Izrael byl vzdy stejny. Je to nelegalni stat, ktery si zidaci utvorili na palestinskem uzemi za strasnych okolnosti, kdy vyvrazdovali cele osady a srovnavali je se zemi. Naprosto nedodrzovali a dodnes neudrzuji hranice, ktere jim byly, podle mne, priklepnuty OSN nepravem. Zidaci z vysoka kadi na cely svet a jedou si bez potrestani podle svych planu a nikdo si netroufne je zastavit.
Kdo zna trochu historii Stareho zakona, tak vi, ze se zidi nikdy nechovali mirumilovne. Vyvrazdovali cele okolni kmeny, lhali, podvadeli, proste byla to luza nasilniku. Dodnes se nezmenili. Neverim tomu, ze by skutecny Buh podporoval po tisicileti takovou sebranku, jako jsou zidi. Nakonec je v Bibli psano, ze buh zidu je Satan, otec lzi, ktery nikdy v pravde nestal.

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 11:14
Odpovědět  Jaris

Starozákonní Židé byli ale úplně jiné etnikum, než dnešní Chazarové a konvertiti Ashkenazi…
(to ještě možná Sefardové budou původní Židé? Možná… Oni jich prý docela dost zlikvidovali začátkem 50-tých let – dle naprosto neověřené informace…)

πα½

Jaris
25. 12. 2023 00:21
Odpovědět  P.A.Semi

Je jedno, jake bylo etnikum starozakonnich Zidu. Ve sve podstate to byli nicitele, bezohledni dobyvatele a vrazi jinych narodu. Chovali se stejne sadisticky, jako dnesni ‘Izraelci’ v Gaze. Zidovske kredo je klamat svet, ze jsou vzdy nebohou obeti, zatimco opak je pravdou.
Samozrejme, ze existuji vzacne vyjimky, ale zidi jako narod celkove jsou pro svet destruktivni.

Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 01:53
Odpovědět  Jaris

Oni tehdy ale byli sadističtí a bezohlední dobyvatelé všichni okolo, zejména Římané…
(Vemte si třeba jak potlačili Spartakovo povstání… Nebo jak zlikvidovali Kartágo v dnešní Libyi…)

Jenže doba pokročila a lidstvo se vyvinulo, mimo jiné zejména díky Křesťanství, a dnes máme zcela jiný pohled na to, co je přijatelné a správné, než tehdy…

Jenže Židi zůstali ve starověku, je ten postupný vývoj Svědomí a Soucitu jaksi minul…
Nehledě na to, jestli se tak narodili, nebo tam konvertovali, jako třeba dost našich protestantů po Bílé Hoře…

πα½

Jaris
27. 12. 2023 06:23
Odpovědět  P.A.Semi

Jenze ten sadismus a bezohlednost zustala zidum dodnes.

Karel
24. 12. 2023 08:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ze židů, původně obětí nacistických vrahů, se staly masoví vrazi a váleční zločinci daleko převyšující nacistická zvěrstva. A svět se tváří vlažně. Nechá židovské vraždící hordy páchat genocidu Palestinců v Gaze jako by to byla pouhá hospodská rvačka. OSN ztratilo sílu, nemá chuť ani prostředky s tím něco udělat. Rozpuťme OSN tuto přežitou a dnes již zbytečnou a zcela nefunkční organizaci a po vzoru Ruska vytvořme novou a funkční, která dokáže zabránit židonacistickým zvěrstvům.

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 11:15
Odpovědět  Karel

Ale Rusům vyhovuje OSN a snaží se, aby to nějak fungovalo…
Takže “po vzoru Ruska” by bylo vrátit mezinárodní právo a dialog do OSN…

πα½

Kelly
24. 12. 2023 10:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Židi lžou stejně jako Američané, někoho to ještě překvapuje?

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 11:18
Odpovědět  Kelly

A co češi, jako vy, ti nelžou?

Víte, “Američané” je příliš široký pojem… Ony v tom USA ty lži pochází hlavně od tamních Židů…

A v zemi s 300M obyvatel se najde velká spousta pravdomluvných, poctivých a čestných lidí, jenže ty skrz perspektivu Židovských Masmédií nevidíte, to byste se museli podívat sami důkladněji – třeba přes Alt-Média mimo “hlavní proud”…

πα½

Kelly
24. 12. 2023 13:35
Odpovědět  P.A.Semi

souhlas

Vlastimil Čech
25. 12. 2023 09:05
Odpovědět  P.A.Semi

BINGO! Volltreffer!
akorát se neříká “hlavní proud”, ale “hlavní stoka”

Administrátor
P.A.Semi
25. 12. 2023 11:25
Odpovědět  Vlastimil Čech

Zdravím…

“Hlavní stoka” by sice bylo přiléhavé, ale nepoužívá se to…
Myslím, že spíš se používá “Mediální Žumpa”…

πα½

Pepa
25. 12. 2023 16:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Od války nám tlučou do hlavy genocidu Židů. Je pořádné chucpe, že zrovna Židé páchají genocidu na sousedech. To je neomluvitelné.

Boomer
25. 12. 2023 16:25
Odpovědět  Pepa

.. možná Židé očekávají, že svět se nebude chvíli koukat, bude mlčet, tak jako nekoukal a mlčel, když Židy a další podlidi z celé Evropy němečtí nacionální socialisté vozili v dobytčácích do koncentráků…