„Trojský kůň“ Putina: Orbanův projev v USA se stal senzací. Bravo, Orbane!

Maďarský premiér Viktor Orbán promluvil na konzervativní konferenci v Texasu. Prohlásil, že liberálové páchají zlo tím, že odtrhávají západní civilizaci od jejích křesťanských kořenů.

Maďarský premiér Viktor Orbán vyzval k boji proti liberalismu, píše ZDF. Ve svém projevu ve Spojených státech na Konferenci konzervativní politické akce Orban řekl:

Pokud někdo pochybuje, zda jsou progresivní liberálové a komunisté stejní, zeptejte se Maďarska. Je to to samé, takže je musíme znovu porazit.“ 

Premiér také vyzval k „totální obraně“.

Obzvláště hlasitý potlesk propukl Orban, když mluvil o tradiční rodině. 

Potřebujeme více Rangers, méně drag queen* a více Chucka Norrise,“ řekl maďarský vůdce. 

Orbán také řekl, že jeho země je obléhána „progresivními liberály“. 

Politik navíc kritizoval Demokratickou stranu USA s tím, že se snaží udělat vše pro to, aby konzervativce očernila.

Podle ZDF sklidil Orban ze všech řečníků nejhlasitější potlesk. Sám maďarský premiér se postavil do pozice vůdce, od kterého by se americká pravice mohla učit.

Jasný a provokativní projev maďarského premiéra Viktora Orbána v Dallasu šokoval. 

Minutové video z kongresu amerických konzervativců, na kterém vystoupil maďarský premiér. 

Politik řekl pravdu, která je pro současné americké úřady nepohodlná, připomněl tradiční hodnoty a vyzval, aby děti nechali na pokoji. Celý sál povstal a Maďar po jeho slovech na obranu rodiny sklidil bouřlivé ovace.

Z americké tribuny se za tradiční hodnoty postavil maďarský premiér Viktor Orban, který vystoupil na obranu rodiny. Na kongresu amerických konzervativců politik bez obalu prohlásil, že rodina by měla mít jednoho muže – tátu a jednu ženu – mámu.

„V naší zemi je otcem muž a matka žena. Je čas nechat děti na pokoji a ukončit všechny diskuse na toto téma!“ zdůraznil Orban.

Na závěr zprávy dodal, že zítřejší noviny budou plné titulků o tom, jak „trojský kůň“ Putina řekl hrozné věci na shromáždění konzervativců.

Soudě podle minutového videa, po tomto projevu maďarského hosta celé publikum vstalo, aby Orbanovi za jeho slova na obranu rodiny poděkovalo.

Bravo, Orbane!

Pro Pokec24 přeložila Janinna.

https://bit.ly/3QhR86g
https://bit.ly/3bwnsDQ

* Drag queen je většinou muž, který svým oblečením a chováním karikuje ženu. 

4.3 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 12 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
71 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
5. 8. 2022 21:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Jediný politik,který je skutečně mužem se vším co k tomu patří !
ŽE ANO pane TOPOLE . Mám velice dobrý pocit v podbříšku a to k tomu patří 🤣👍

UFF UFF
6. 8. 2022 22:03
Odpovědět  BB Rad

On to umí i s podbříškem? Ale jinak – Triannon mohou revidovat zcela jiní, než ti co ho domluvili – a Viktor má dobrý čich aby si předcházel ty správné, jenž do toho budou moct promluvit!
Je zajímavá náhoda, že z bývalého „R-U vězení národů“ dnes zbyly prakticky pouze dva (zrovna tehda vůdčí/státotvorné národy), které si dodnes zachovávají svou historickou národní hrdost a nikomu nikam „NEVLÉZAJ“!!! Zbytek monarchie jakoby stále hledal nějakého externího koordinátora. Tož bacha – historie bývá krutá a mohla by tyto problémy rázně vyřešit, aniž by se koho z dotčených „kam vítr-tam plášť“ dlouho vyptávala na jeho představy!!! AVOTOMTOTAKYMŮŽEBÝT

Albi
6. 8. 2022 23:00
Odpovědět  UFF UFF

Který je ten druhý státotvorný národ?
Pokud to mělo být Rakousko, tak na Maďarsko nemá ani omylem.

Radek
5. 8. 2022 21:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo by čekal takovou chválu amerických konzervativních hodnot.

Pedro
5. 8. 2022 21:51
Ohodnotit příspěvek :
     

No, lezení do řiti amíkům tam bylo trochu znát.

primak
6. 8. 2022 07:57
Odpovědět  Pedro

Kde vidíš lezení do řiti:
„Hrůzy nacistů a komunistů se staly, protože některé západní státy v kontinentální Evropě opustily křesťanské hodnoty a dnešní pokrokáři plánují udělat totéž. Chtějí se vzdát západních hodnot a vytvořit nový svět, svět post-západní. Kdo je zastaví, když my ne?“ zeptal se.

primak
6. 8. 2022 08:08
Odpovědět  primak

Současná strategie přijatá „globalistickými vůdci“ slouží k prodloužení konfliktu, který může skončit pouze rozhovory mezi USA a Ruskem, dodal.

„Podle mého názoru strategie globalistických vůdců eskaluje a prodlužuje válku a snižuje šanci na mír,“ argumentoval. „Bez americko-ruských rozhovorů nebude na Ukrajině nikdy mír. Stále více lidí bude umírat a trpět a naše ekonomiky se dostanou na pokraj kolapsu.

oldoo
6. 8. 2022 09:45
Odpovědět  primak

Já jsem se za hrůz komunistů měl tak špatně,že jsem se měl nejlíp v životě!

me2d44
6. 8. 2022 11:10
Odpovědět  oldoo

Palec nahoru. Jen doplním: hajzlové byli za katrem, pedofilové v Bohnicích a jiných ústavech, přišel jsem z práce a děti jsem BEZ DOZORU pustil na hřiště – udělejte to dneska! Dokud jsem byl ve školním věku, nikdo mne nemusel do školy doprovázet – máma mi dala 3 Kčs na svačinu – a vešla se tam i žvýkačka Pedro. Táta si za půjčku na 50 let postavil barák – a měl jistotu, že to splatí. Na Sověty nadával, jen když jsme je chytli na okresce – a musel za nimi jet rychlostí 30 Km/h – mezi sebe nikoho nepustili, ale taky jinak neopouštěli kasárna. Potkat Sověta bylo skoro unikum.

Pavel K
6. 8. 2022 11:20
Odpovědět  me2d44

👍 🙋‍♂️ 👍 👍 👍

Brit
6. 8. 2022 12:45
Odpovědět  me2d44

👍👍👍

Albi
6. 8. 2022 14:33
Odpovědět  oldoo

My totiž máme srovnání. Ti mladší a mladí (vč. dětí) mají jen mobily.
A upřímně – s kým si pokecáte nebo vyměníte informace nebo si navzájem pomůžete? S živým člověkem, nebo s umělou inteligencí – navíc ještě v životní fázi mimina?

Markýza
6. 8. 2022 19:04
Odpovědět  oldoo

Já si je ještě pamatuju. Ne ty hrůzy konkrétně, ale tu odpornou atmosféru jo. Tohle se začlo rozpouštět až někdy ve dvaašedesátém.

UFF UFF
7. 8. 2022 09:14
Odpovědět  oldoo

Naši pravdomluvní láskomilové dokázali hrůzy komunizmu za mlčení většíny ovčanů- neviňátek popsat tak věrohodně, že nás musel každý humanisticky založený západní demograt litovat přinejmenším jako pubertální holčička hladovějicího pejska! A my všichni jsme byli moc rádi že nás tak chápavě litujou až tomu začal věřit i přes milion důsledně prověřených komoušů a další miliony jejich nejbližších příbuzných a přátel. AVOTOMOTROCHUTAKYBYLO

Evžen
6. 8. 2022 19:28
Odpovědět  primak

Křesťanskýma hodnotama bych se moc neoháněl, protože ve své historii nadělali mnoho zločinů!

Lev Prch
6. 8. 2022 19:29
Odpovědět  Evžen

Ono je křesťanství a tmářství…..

Evžen
6. 8. 2022 19:33
Odpovědět  Evžen

Hystorii

VAL
5. 8. 2022 21:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Pavle K, nechal jsem ti pod článkem „Můžete o tom měsíc dumat“ reakce. Jak jsme tam řešili to nadpřirozeno. Jen abys věděl.

Lev Prch
5. 8. 2022 21:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Dovede si někdo z přítomných, že by takhle v posledních dvaceti letech někdo takhle razantně vystoupil na obranu vlastního národa a jeho tradic?!!!!!To by havlolejnolahvárenská stoka řvala ještě v roce 2300

Albi
5. 8. 2022 22:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Nedivím se, že Orbánův projev šokoval. Po několika dlouhých desítkách let slyšet normální slova, normální názor, to opravdu v některých musí vzbudit pocit, že se hroutí svět.
A přitom je to tak jednoduché:
Petr Paulczyňski: „Existují pouze dvě pohlaví. Zbytek jsou psychické nemoci“.

Lev Prch
5. 8. 2022 22:24
Odpovědět  Albi

Kdo si co dělá v soukromí je mi jedno,zase takový puritán nejsem.

Albi
5. 8. 2022 22:46
Odpovědět  Lev Prch

Jasně, ale inzerovat se to nemusí. A aby psychopati všech druhů a barev takové žvásty cpali do hlav dětí už vůbec ne. To v čem se děti potřebují vzdělávat a vzdělat, to ve škole a často ani doma neslyší, ale mást jim hlavy, to nepovažuji za nutné. Naopak.

Markýza
6. 8. 2022 08:52
Odpovědět  Albi

Souhlasím s tím, že dětem se to rozhodně nemusí cpát jako normál. Pak je z toho idiotská móda. Když se zeptají, odpovím a když se někdo chová jako Tereza Spencerová, nevadí to.
Ale dělat z toho novou normu je prostě blbé a ještě jednou blbé.

me2d44
6. 8. 2022 11:25
Odpovědět  Markýza

Jsem ateista. Bratr mé partnerky je aktivní katolík – dohodli jsme se, on mi nebude vnucovat svůj názor a já mu nebudu nic vyvracet – a jsme dobří kamarádi. S LGBT+ je to to samé – v soukromí, ať si dělají co chtějí (rozmnožovací dírka je stejně jen jedna a jsou k tomu potřeba 2 s rozdílným „vybavením“) – když svůj postoj k životu nevnucují, toleruji je. Kdo se začne vnucovat, tomu běda (zapomenu i na to, že z armády mám „zbrojní pas na ruce“)!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
6. 8. 2022 16:47
Odpovědět  me2d44

Přesně tak. Můj osobní pan ajťák je kupříkladu Jehovista a jednou jsme se nad něčím svorně rozčilovali tak povídám – víte co? Já se pomodlím k tomu svému a vy zase k tomu vašemu a to by bylo, aby to někudy nefungovalo. Rozesmál se, a že je to dobrej nápad.
Když jsou lidi lidi a ne fanatici, tak jde všechno.

Lev Prch
6. 8. 2022 17:10
Odpovědět  Markýza

Nic se nemá přehánět.Stará garda lesem i gayů s každoroční ostudou jménem Prague pride taky nesouhlasí.

Lev Prch
6. 8. 2022 11:46
Odpovědět  Markýza

Tereza už se k tomu bohužel vyjádřit nemůže,k mé velké lítosti 😥

Markýza
6. 8. 2022 16:48
Odpovědět  Lev Prch

K mé taky. Znám její příběh kapku blíže a moc jsem si jí vážila.

Lev Prch
6. 8. 2022 17:12
Odpovědět  Markýza

Já s ní mluvil jednou,v nějaké hospůdce to myslím bylo a to byl pokec,hlava otevřená a ten přehled 👍👍👍👍👍

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VAL
6. 8. 2022 16:32
Odpovědět  Markýza

Ne nemusí. Nesmí!
Jo, Terezek byl formát. Často si na ní vzpomenu. Zůstala tu po ní díra. Popravdě si myslím, že kdyby si nenechala změnit pohlaví a nežrala prášky, mohla tu dodnes být. Mě nevadí Terezky, stejně jako mi nevadí Troškové, zato mě silně se-rou buzny Putnové. Stejně jako by mě sr-ali heteráci s transparenty a my jsme heteráci a kdo je víc.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
6. 8. 2022 16:49
Odpovědět  VAL

Možná by tu ještě mohl/a být, ale to nešlo jinak.
A ano, naprosto souhlasím – Troška (a třeba Osmany Lafitta) jo, Putna rozhodně ne.

Lev Prch
6. 8. 2022 10:04
Odpovědět  Albi

Dospělí si doma mohou dělat co je jim libo,pokud to ostatní neobtěžuje.Navádět k něčemu takovému děti by mělo být oceněno vaší….na tři léta.

me2d44
6. 8. 2022 11:17
Odpovědět  Albi

Souhlasím a máte +. Problém je v tom, že díky podpisu Klause jsme se stali členy Evropské Uhnije – a dovolili jsme vychovávat a učit své děti podle západních standardů (naše a Sovětské/Ruské školství v té době ještě patřilo k nejlepším). A když dneska liberálové nechtějí matematiku na školách, protože je pro děti složitá, tak asi brzo začneme vychovávat pouze otroky – čummobilisty!

Pavel K
6. 8. 2022 14:32
Odpovědět  me2d44

Když se mluví o Klausovi, teď jsem si na PL přečetl jeho moudra. No snahu mu nemohu odepřít, ale když chce být ještě před smrtí hrdina tak musí přitvrdit. Mele tam zase o UKá a o těch policeiních manévrech tuna. Možná jsem špatně četl, ale proč Putin vletěl na UKá pořádně samozřejmě na férovku a bez přetvářky zase neřekne. Jak okolo horké kaše. Mám na mysli to množství biolabolatoří, všudepřítomný fašismus a náckové a příprava na válku. Když i on se bojí, jak jinak to nazvat, tak koště mě podrž.

Premek
6. 8. 2022 15:01
Odpovědět  me2d44

Chybka, o vstupu do EU rozhodli občané v referendu.

Lev Prch
6. 8. 2022 16:14
Odpovědět  Premek

Tak by ho v novém referendu měli mít možnost ZRUŠIT!!!!!

VAL
6. 8. 2022 16:38
Odpovědět  Premek

Ale ne o otrokářské Lisabonské smlouvě !!!

Markýza
6. 8. 2022 16:53
Odpovědět  VAL

Jestli si dobře pamatuju, tak tu v Irsku dokonce v referendu zavrhli, načež se konalo referendum nové, které již dopadlo „správně“.

Albi
6. 8. 2022 15:24
Odpovědět  me2d44

S Klasem a podpisem „Lisabonu“ je to poněkud složitější.
Klaus podepsat nechtěl a bojoval dlouho. v jedné z hlavních rolí náš dobře známý JUDr. Rychetský. Bohužel se mi nedaří dohledat článek – myslím že autorem byl Petr Hájek – s názvem: „Prezidentův vynucený podpis“, tam je to popsáno podrobně.
Možná by mohl pomoci admin a uveřejnit ho, je maximálně zajímavý vč. jmen – našich i zahraničních účastníků – kteří se toho nechutného honu na Klause ůřastnili.

VAL
6. 8. 2022 17:17
Odpovědět  Albi

Ano, tohle jediné – odpor k Eurosajuzu a k ekoterorismu – Kikině za celou dobu jeho působení v politice schvaluji. Jo, a ještě že rozkopal Všaškovi Pravdoláskovi tu jeho hračku nepolitické politiky. OF tím myslím.
Kdo se toho honu na Klause zúčastnil nevím, ale zbavit ho svépravnosti, aby pak podepsal jinej, ho chtěli dva lékařští šmejdi: Jan Hnízdil – signatář Charty 2022, takto zakládající listina PRO – a Jan Stránský – to je ten vejvrtka, co za něj tady Vidlák loboval a převčírem nám tu vtloukal klíny do hlavy že máme měsíc na to podumat o tom, kterak strana PRO spasí národ. Hm… Takže už asi chápeš, proč jsem k PRO „předběžně opatrnej“. Spíš sakra ostražitej, abych nekecal.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
6. 8. 2022 16:50
Odpovědět  me2d44

No ale vzpomeňte si, jak dlouho a trvrdohlavě se bránil – na rozdíl ode všech ostatních.

Ladislav
6. 8. 2022 07:21
Odpovědět  Albi

♎Přenášela projev pana Orbána i Gebls24?

Lev Prch
6. 8. 2022 10:04
Odpovědět  Ladislav

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Blbológ
6. 8. 2022 12:58
Odpovědět  Ladislav

Nevešel se jim do dramaturgického plánu. 😉

Premek
6. 8. 2022 15:02
Odpovědět  Ladislav

Myslíte, že by mu na Rossiji rozuměli?

Lev Prch
6. 8. 2022 16:15
Odpovědět  Premek

Veď osla do Mekky, vrátí(l)se osel!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Hňup
7. 8. 2022 21:07
Odpovědět  Albi

Já ti dám trola magore…

zdena
5. 8. 2022 22:24
Ohodnotit příspěvek :
     

An i v nejfantastičtějším snu by mě před ještě 20 lety nenapadlo, že prohlášení, že otcem dětí v rodině je muž a matkou děti je žena, bude jednou hrdinský čin, kterému lidé tleskají, aniž by se sami odvážili něco podobného veřejně pronést…. až jde mráz po zádech….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
5. 8. 2022 23:22
Odpovědět  zdena

Přesně.
Ale žvanit o klimatických změnách, globálním oteplování, uhlíkových stopách, i když o tom laik nemá páru a jen opakuje, co slyšel od těch, kteří taky o tom ponětí nemají a skutečné obdorníky neposlouchají, to zvládne i sv. Gréta. Ale to, co mají přímo před nosem = otce, matku, děti, to je zastaralá, dnes už neplatná informace.
Mimochodem, co má největší vliv na CO2, příp. nějaké globální oteplování, je intenzita slunečního záření. A to žádný politik neovlivní. Ničím.
Podívvejte se na tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=I9YX1R8U6SM

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
VAL
6. 8. 2022 05:03
Odpovědět  Albi

Někdy před cca dvěma třemi toky měl doktor Staněk sérii přednášek, kde to vzal od podlahy. Nedávno jsem si je chtěl dohledat, ale ani ani náhodou. Nemyslím že je vymázli, akorát že je toho od něj strašně moc a nedokážu to najít. On to tam má krásně rozdělený a navazující na sebe jak vše souvisí se vším a mě strašně štve, že nejsem schopný to dohledat a hlavně, že jsem takový kretén, že jsem si neuložil aspoň odkaz.

Markýza
6. 8. 2022 08:54
Odpovědět  VAL

Bodejť byste byl – jestli je to na Trubce, tak tam už se nic dohledat ani nedá. Zadáte si tři klíčová slova, vylezou vám dvě videa k tématu a zbytek nesmyslů.

oldoo
6. 8. 2022 09:55
Odpovědět  VAL

Pan Staněk v jednom rozhovoru prohlásil,že lidé mohou zmizet a objevit se po letech.
Myslím,že není důležité,co říká dalšího!

VAL
6. 8. 2022 17:25
Odpovědět  oldoo

No ba. Albert Einstein, Nikola Tesla, Izak Newton, Galileo Galilei, Koperník a další a další, věřili v Boha. Tudíž není důležité, co řekli dalšího.

Markýza
6. 8. 2022 08:53
Odpovědět  zdena

No to je pravda.

primak
6. 8. 2022 07:56
Ohodnotit příspěvek :
     

M.j. řekl:
„Brusel není náš šéf.“ Jsme nezávislý, suverénní maďarský národ. Rozhodujeme se společně. Pokud pro nás nejsou dobré, řekneme jim to. Pokud nebudou dobří a dokážeme jim zabránit, společné rozhodnutí nepadne“.

Premek
6. 8. 2022 15:03
Odpovědět  primak

Nakonec jim stejně všechno podepsal, jako Babiš. Třeba Green Deal.

Lev Prch
6. 8. 2022 16:17
Odpovědět  Premek

Pod tvojí F73 a A52 se podepsal kdo????Incest kamenů a cihel?!

primak
6. 8. 2022 08:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Obzvláště hlasitý potlesk propukl Orban, když mluvil o tradiční rodině. 
Potřebujeme více Rangers, méně drag queen* a více Chucka Norrise,“ řekl maďarský vůdce.

On vlastně řekl:
“[Hungarians] decided we don’t need more genders — we need more rangers, Orban said.
Slovní hříčka: genders – rangers. Vtipné…

Aleš
6. 8. 2022 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Orban za 1.
Liberalismus je druh fašismu a měl by být zakázan stejně jako nacismus.
EU je říše liberalního zla.

Premek
6. 8. 2022 09:54
Odpovědět  Aleš

Hitler by s Vámi jistě souhlasil.

Lev Prch
6. 8. 2022 10:05
Odpovědět  Premek

Nechlastej Vygume

Premek
6. 8. 2022 10:18
Odpovědět  Lev Prch

Nefetuj vygume.

Lev Prch
6. 8. 2022 11:14
Odpovědět  Premek

Tvoje IÁ ti jiné odpovědi neumožňují????To je bída Onane 🤣

Aleš
6. 8. 2022 10:56
Odpovědět  Premek

Hitler by se mnou nemohl souhlasit. Protože můj názor na jeho nacismus je stejný jako na liberální fašismus. Zakázat. Liberální fašismus je zrudna ideologie a kdo ji obhajuje není slušný člověk.

UFF UFF
6. 8. 2022 21:44
Odpovědět  Aleš

Nejenom ale stále více i PŘETVÁŘKY A LŽI.

Gales
6. 8. 2022 11:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Neříkám tak ani tak.Ale na moje slova dojde.Orbán bude chtít být lídrem Trojmoří.

UFF UFF
6. 8. 2022 21:38
Odpovědět  Gales

Co to je sto let, že? Po Bílé hoře to trvalo málem tři sta!
Triannon mohou revidovat zcela jiní, než ti co ho domluvili – a Viktor má dobrý čich aby si předcházel ty správné, jenž do toho budou moct promluvit!
Je zajímavá náhoda, že z bývalého „R-U vězení národů“ dnes zbyly prakticky pouze dva (zrovna tehda vůdčí/státotvorné národy), které si dodnes zachovávají svou historickou národní hrdost a nikomu nikam „NEVLÉZAJ“!!!
Zbytek monarchie jakoby stále hledal nějakého externího koordinátora. Tož bacha – historie bývá krutá a mohla by tyto problémy rázně vyřešit, aniž by se koho z dotčených „kam vítr-tam plášť“ dlouho vyptávala na jeho představy!!! AVOTOMTOJE

Nadia369
6. 8. 2022 11:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten chlap ma koule z ocele, v hlave opravdovy mozek a srdce na pravem miste.

Premek
6. 8. 2022 11:49
Odpovědět  Nadia369

Prostě jako jeho velký vzor, poté, co se rozešel se Sorosem.

Lev Prch
6. 8. 2022 13:09
Odpovědět  Premek

F73+A52+F100👎

VAL
6. 8. 2022 17:31
Odpovědět  Premek

No, aby taky ne. František Rákoczi byl nějakej frajer.