Kudy z krize – Konference odborníků z Rady národní obnovy 19. 5. 2023 – Vracov – VIDEO

Premiéra: 20. 5. 2023 Živé vysílání z konference – Kudy z krize Vladimír Štěpán, Zdeněk Jandejsek, Ivan Noveský, Petr Bohuš a další významní hosté jako je vizionář a ekonom prof. Peter Staněk, vojenský analytik Martin Koller, jaderný fyzik Jaroslav Novák, vydavatel časopisu Zem&Vek a slovenský národní obroditel Tibor Eliot Rostás Video od Petr Bílý

sdíletj na

2.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
24. 5. 2023 22:04
Milan ze Zahrady Čech
24. 5. 2023 22:50

Pro netrpělivce – pusťte si aspoň závěr v čase: 2:40:43. A vydržte až do konce! Protože právě na konci je v podstatě poprvé a nahlas vyřčeno, kolik času nám zbývá a co jediné nás může zachránit.

eFPe
25. 5. 2023 21:31

Výborné!!! Hned jsem přeposlal a podělím se o zážitek z dnešního dopoledne kde muž asi k šedesátce poučoval seniora, když čekali až otevřou obchod, že Lidi nadávají na Kalouska, že nepřidával důchody, a babiš že se chlubil že jo- a on se chlubil neoprávněně protože ze zákona přidávat musel!!A prý tohleto málokdo ví…nechtěl jsem se do toho plést ale hodně drsně bych tomu mudralovi vysvětlil že on ten Babiš alespoň dodržoval literu zákona. Slevu na jízdném taky zavádět nemusel.Každopádně, to video by se mělo rozesílat kde to jen jde.Já osobně preferuju Babiše před hrůzou pětikoaly, podpořím Rajchla v úsilí svrhnout vládu, ale nakonec to ve volbách hodím jinému subjektu.Takovému, který se přiblíží tomu co říká profesor Staněk.A mají pravdu. Ty dluhy opravdu svazují

Jaris
26. 5. 2023 11:06
Odpovědět  eFPe

Dluhy jsou novodobe celozivotni otroctvi. Pomahaji udrzovat obyvatelstvo v poslusnosti. Maji to dobre vymysleno.
Chces mit vlastni strechu nad hlavou? Celozivotni dluh ti k tomu dopomuze. Ale nesmis zlobit, jinak ztratis zamestnani. Kdyz prestanes splacet prijde exekutor. A to jeste, aby ses modlil, aby po celou dobu nekrestanskych splatek byl zdrav.

sergej
25. 5. 2023 08:14

Zbavit lidi zdejších zemských škůdců bez jiného modelu jak říká pan Koller že stávající hydra o více hlavách a jmenoval EU a NATO nepůjde bez rozchodu ze struktur vyfetovaných upírů úpících z krize do krize a hlavně jejich nenasytnosti defraudantů čehokoliv.
A tady ten obrázek?
Už to vypadá všemi skutky na zločince nejtěžšího kalibru a nebezpečně šikanozní kteří by v normální společnosti nebyli puštění z ústavů deviantů aby nemohli škodit okolí a jak to zcela zřetelně vidíme bez omezení a všesměrově. To opravdu vypadá že je dávala dohromady skupina zcela nepřátelská zemi i lidem. Ovšem to platí i pro ty kterým zcela bez skrupulí slouží a kteří zastřešují výměnu obyvatel evropy €araboafriky kalergi s celou paletou nejtěžších provinění samozvaných a nikým nevolených strojku úžerů na popud bilderbergu. A ti nemají s civilizací, kulturou a morálními principy nic společného postoji klerofeudálního absolutismu nakládání s nevolníky a jsou zcela v rozporu plnit funkce jako zaměstnanců voličů. Darebáci, lumpové a kazisvěti vymařováním, vyprzňováním, znásilňováním vůbec mysdlitelného z pozic arogance a korupce moci škodlivými a věru nadbytešnými parazity úžerů životů jako takových s důkazy organizování bezbřehých násilí na lidech orbou válečným pluhem na zisky skupin bankovních a vojenskoprůmyslových ziskovců pod “budulínky přes obrovské hromady mrtvol obchodem s lidmi. Hnus fijalovej devastů.
https://aeronet.news/video-jana-cernochova-podepsala-ve-washingtonu-v-podstate-zvaci-dopis-pro-americkou-armadu-a-ceska-media-se-snazi-mlzit-ze-pry-smlouva-americanum-nedava-pravo-umistovat-na-ceskem-uzemi-jejich-vojaky/

ijn
25. 5. 2023 10:43

informovat o zkáze ze všech úhlů pohledů nestačí,…… diskuze se svými zastupiteli na úrovni obcí + měst + krajů + i PSP, to je důležitý začátek pokusů o nápravu,…… a pokud nestačí, tak se nebát užít donucovací prostředky s pomocí policie a SZ,……. a pokud to nebude stačit, tak i klacky……!!! Musíme se bránit proti škůdcům nejen v lesích!!!!!! Jinak naší civilizaci zničí!!!!!!!!!!!!!!!

eFPe
25. 5. 2023 21:48
Odpovědět  ijn

Já jenom takovou faktickou.Ono se říká, hele máš svého poslance..No dobře, ale dejme tomu že starosta i poslanec(zastupitel) je zvolený jinými hlasy? Takže pokud já zvolím ANO(příklad) ale onen kandidát tam nebude, bude tam někdo třeba z TOP…tak já jako volič někoho jiného přece nemůžu drbat za to, že se mi nelíbí jak hlasuje, protože třeba to bude v souladu s jeho předvolebními sliby, kvůli kterým ale třeba zrovna můj hlas nedostal. Takže logicky by právo kritizovat zvolené zástupce měli ti, kteří volili právě je..