nezařazené

Černá labuť pro burzy: PFIZER-GATE

Sascha Opel

Na finančních trzích kolují zvěsti, které vypadají na černou labuť pro burzy: PFIZER-GATE. 

Obvinění: podvod. 

Studie byly zfalšovány, účinnost „vakcíny“ zveličená, vedlejší účinky bagatelizovány. První hedgeové fondy spekulují o pádu společnosti Pfizer.

Zfalšoval farmaceutický gigant studii, když schvaloval vakcínu Biontech/Pfizer, zveličoval snášenlivost a účinnost a bagatelizoval vedlejší účinky? Rozsah tohoto podvodu by mohl způsobit globální otřes a spustit událost „Černé labutě“ na akciových trzích. Narušení důvěry by bylo obrovské, kdyby miliardy lidí dostaly „vakcínu“, – která si ve skutečnosti nezaslouží ten název – kvůli chamtivosti po zisku.

Nejprve fakta: Renomovaný British Medical Journal (BMJ) poprvé vznesl 2. listopadu 2021 obvinění proti společnosti Pfizer, které vešlo ve známost jako „Pfizer-Gate“. Obvinění týkající se schvalovacího procesu nové mRNA vakcíny Covid-19 společnosti Pfizer/Biontech.

British Medical Journal ve svém článku (Originál zde https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635, v Němčině  https://queged.wordpress.com) informuje o nesrovnalostech, zneužívání a možném podvodu při provádění registračního klinického hodnocení pro „vakcínu Covid-19“ společnosti Pfizer/Biontech.

Základem jsou informace od bývalého regionálního ředitele Ventavie, společnosti, která byla pověřena Pfizerem provedením klinických studií. Podle nich Ventavia falšovala data, pacienti věděli, zda dostali vakcínu nebo placebo, zaměstnávala špatně proškolené pracovníky, kteří prováděli očkování a nedostatečně sledovala vedlejší účinky.

Když se také podíváme na nejnovější data o pandemii, nabízí se otázka: byla vakcína vůbec účinná? 

Nebo je to jen nějaká smůla, když se předpovědi o účinnosti, trvání imunity, nepřenositelnosti a bezpečnosti „vakcíny“ Pfizer/Biontech pomalu vypařují? Nebo to byl od počátku podvodný záměr, s cílem zajistit přístup k desítkám miliard peněz daňových poplatníků, které vlády vynaložily na nákup vakcín, aby je poslaly do pokladny vedení společnosti Pfizer/Biontech?

Citace z článku BMJ: „Regionální ředitelka, která byla zaměstnána ve výzkumné organizaci Ventavia Research Group, řekla BMJ, že společnost falšovala údaje, neoslepovala identitu pacientů, zaměstnávala nedostatečně vyškolené pracovníky pro vakcinaci a pomalu sledovala nežádoucí účinky hlášené v klíčové studii fáze III společnosti Pfizer. Zaměstnanci, kteří prováděli kontroly kvality, byli ohromeni množstvím problémů, které nacházeli. Po opakovaném upozornění vedení společnosti Ventavia na tyto problémy regionální ředitelka Brook Jacksonová zaslala e-mailem stížnost americkému úřadu pro potraviny a léčiva (FDA). Společnost Ventavia ji později téhož dne vyhodila. Jacksonová poskytla The BMJ desítky interních firemních dokumentů, fotografií, zvukových nahrávek a e-mailů”.

Jaký je výsledek prověřování dosud oznámených obvinění společností Biontech a Pfizer? Nula. Nic. Téměř 3 měsíce ticha. Biontech je pro veřejnost za kamennou zdí. Četné dotazy novinářů a investorů zůstávají nezodpovězeny.

Tolik k faktům. Nyní k fámám na finančním trhu:

Londýnské hedgeové fondy prý záležitost převzaly. Proslýchá se, že Pfizer údajně platí úplatky FDA a prý existují osobní přátelství mezi vedoucími pracovníky Pfizeru, vysokými americkými vládními úředníky a úředníky FDA. Proslýchá se také o úplatcích do Rakouska (pro zavedení povinného očkování). Jde prý o třícifernou milionovou částku.

Zde se v zákulisí rozvíjí špičkový ekonomický thriller

Vývoj cen akcií posledních několik dní by mohlo vysvětlit tento vývoj, zejména pak téměř nezastavitelný pokles Biontechu.

Pfizer zkrachuje?

Existuje bývalý manažer fondu Blackrock (Edward Dowd), který vážně věří, že Pfizer se stane druhým Enronem a jakmile bude podvod odhalen, zkrachuje a klesne na nulu. 

Odkázal na generálního ředitele One Life Insurance, který řekl, že úmrtnost mezi lidmi ve věku 18 až 64 let vzrostla o 40 % a odkazoval na článek z 1. ledna 2022 z The Center Square, který se stal virálním (a byl zablokován pro uživatele internetu v Evropské unii). 

Jak Dowd tweetoval ve vláknu o tomto konkrétním článku: „Jsou na tom pojistní matematici… co teď udělají ministerstva pravdy?  Poznámka: Není to Covid. (co vedlo ke smrti)“

Zda má prudký nárůst úmrtnosti v Indianě něco společného s vakcínou proti koronaviru, se teprve uvidí. O to se postarají matematici.  Ale dále to přispělo k diskusi o tom, zda jsou tyto vakcíny takové, za co se berou.

Potenciálně zločinecká energie a chamtivost společnosti Pfizer nyní čelí „hladu po informacích“, osvícení hedgeových fondů, investigativních novinářů a možná brzy i státního zastupitelství. 

Mainstreamový tisk se (zatím) opravdu neodvažuje toto téma řešit, neboť pluje ve vládní lodi. A vláda naslouchá „vnějším konzultantům“ úzce spjatých s farmaceutickým komplexem. Aby to bylo pro tisk ještě obtížnější, svoboda názoru je obvykle poskytována pouze těm, kteří zastupují morálně „správný“ (vládní) názor.

A buďme upřímní. Pokud je ve světě právě teď nějaká spekulace, o které by se většina ani neodvážila mluvit, byla by to sázka na totální kolaps současného dominantního narativu – k vakcíně neexistuje „žádná alternativa“.

Byla by to dokonce katastrofa: zatímco se diskutuje o povinném očkování, schvalovací podvod praskne a ukáže se, že vše bylo falešné.  Při pomyšlení na to běhá mráz po zádech.

rohstoffraketen.de
https://bit.ly/3ovVcV1

sdílet na

11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
10. 2. 2022 09:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Lituji pouze ty, kteří si to do sebe kvůli své hlouposti nechali narvat, na druhou stránku je ale každý člověk vybaven nebo by měl být svým mozkem. Než cokoli ve svém životě podniknu, měl bych mozku použít a popřemýšlet o možných následcích. Správně to vyjádřil Einstein- SLEPÁ VÍRA V AUTORITY JE NEJVĚTŠÍM NEPŘÍTELEM PRAVDY.

Albi
10. 2. 2022 10:46
Odpovědět  Pavel

Souhlasím – ale……

Často lidi neměli na výběr. Jíst se musí, účty se platit musí. A obavy o zdraví jsou plně legitimní. Na vině jsou jednoznačně vlády.

Že nevěděly? Že z počátku nevěděl nikdo?
Jenže očkovat se nezačalo hned v začátku ale až tehdy, kdy se už NĚCO přece jen vědělo.
Jak to, že alternativa věděla? Ovšem, byla byla konspirace. Ale my – většina – jsme si už.dávno všimli, že každá konspirace se dřív či později změní v realitu. A jak jde čas, ta doba se velmi rychle zkracuje.
Takže pro vládu (vlády) není omluvy. Vinny v plném rozsahu.

ladik
10. 2. 2022 11:04
Odpovědět  Albi

jednoznačně nesou vlády plnou zodpovědnost za nátlak k vakcinaci látkou pro nouzové použití, když současně podle a zbaběle, na základě vykonstruované kauzy “Gliwice” Vrbětice vyřadila “naše” vláda možnost volit jinou vakcínu. Nátlak, vyhrožování, diskriminace, kriminalizace, napomínání, zastrašování, obviňování…nikdy jsem netušil, že toto vše může být obsahem pojmu “motivace”.

Janka
10. 2. 2022 11:47
Odpovědět  ladik

tak, vsak to kazdy ockovany podpisuje….Pfizer je bez viny a zodpovednost prebera stat…..problem je, ze stat sme my a ked nam polovica ludi (co sa tak spekuluje na alternative) naozaj bude mat vedlajsie ucinky a nebodaj, ako sa spekuluje inde, dojde k tomu, ze v dosledku ockovania ludia stratia imunitu voci mierne zmutovanym variantam virusu (ADE hriech) a zacnu padat pri “chripocke”, tak si stat zaplati z jedneho vrecka a da do druheho. Iste, par ludi bude odpalenych a niektorych mozno aj nejaki nahnevani pribuzni aj znicia (ockovalo sa aj nemalo bohatych ludi, neviem ci sa mozu spolahnut na pripadne placebo), ale vo vysledku to bude o nicom

Pavel
10. 2. 2022 16:34
Odpovědět  Albi

Ano, je mi jasné, že spousta lidí na výběr neměla, ale víte také kolik lidí to dělalo pro svůj prospěch, aby mohli jít za zábavou, jet na dovolenou, kterou mohli klidně odložit? Takto jsem to myslel. Takže se těm, kteří neměli jiné řešení se omlouvám.

Albi
10. 2. 2022 17:34
Odpovědět  Pavel

Vím a bohužel jich bylo až moc.
Ale můj příspěvek nebyl kritikou toho vašeho, jen úvod k tomu, že z toho všeho jednoznačně viním vládu (vlády). Protože si myslím, že ani na začátku nebyla tak nevědomá, jak se tvářila.

Vláda měla dohlédnout na to, aby neškodila, protože od toho tam je.
A nejhorší je, že to nejen neudělala, ale úmyslně udělala pravý opak. Lhala a lhala a lže dosud. A vydírá těmi zbytečně mrtvými, které jdou na její vrub všechny ostatní.
Za peníze! Non olet!

zdena
10. 2. 2022 11:42
Odpovědět  Pavel

Pavle, zapomněl jsi, že byly a jsou vyhazovy z práce ? Zavřené malé podniky ? A doma děti, účty za bydlení, elektřinu, atd., nákup potravin, oblečení…. a najednou bez peněz? Ti lidé se nechali očkovat pod hrozbou trestu smrti hladem a zimou po exekucích kvůli ztrátě zaměstnání. Tohle byl a je zločin politiků.

Milan
10. 2. 2022 12:06
Odpovědět  zdena

Přesně! Ono se to trousí moudra a zaujímaj pozice, když zodpovídám jen sám za sebe a kór když jsem už na penzi. (Týká se všech dědků, včetně mě.)

Albi
10. 2. 2022 14:20
Odpovědět  Milan

Jenže Pavel mi pravdu v tom, že v každé neznámé situaci je třeba použít mozek a zkušenosti z minula, kterých my dědkové a bába (včetně mě) máme nebo mít měli a PŘEDAT je těm mladším a hlavně mladým. A tady jsme selhali, přiznejme si to.

Stačí-li to na naši omluvu, musím dodat, že v té corona-akci mimo bigpharmu byli jistě zapojeni i odborníci typu psychologů a marketinkových odborníků a jistě to byli ve svých oborech prvotřídní profíci. Jinak by se takový megapodvod a v takovém měřítku nemohl povést.

ladik
10. 2. 2022 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Pfizer mach frei!

sergio
10. 2. 2022 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta obří korupce nebyla jenom v Rakousku. Odhaduju, že Pfizer podplatil tak 80% států. Jen si vzpomeňte, jak to probíhalo u nás? Primula dlouhou dobu mohutně tlačil Sputnik V. Sputnik V byla v té době jediná dostupná vakcína. A pak najednou ze dne na den prohlásil, že už Sputnik není potřeba, že už je to vyřešený americkou vakcínou od Pfizeru, která ovšem nebyla k dispozici a na kterou se mělo čekat další jeden, nebo dva měsíce. Doslova ze dne na den se obrátil jako na obrtlíku a o Sputniku jsme od něj neslyšeli už ani slovo. Aha? No prostě tam někdo přines lodní kufr s dolarama, nebo jak se to dneska dělá.