Krize UKRAJINAnezařazené

Americké ministerstvo zahraničí, zveřejnilo nevkusnou výzvu k lidu Ruska

stroj.překlad

Americké ministerstvo zahraničí zveřejnilo nevkusnou výzvu k lidu Ruska, jako že vás všechny milujeme. Končí v jejich typickém ošklivém jezuitském stylu: “v solidaritě s každým z vás, kdo se snaží vytvořit mírovější budoucnost.” A válka na Ukrajině je prý nehodná každého takového.
I pro tyto prvotřídní podivíny je to vrchol cynismu a hranice morální degradace. Spojené státy utrácejí desítky miliard na válku na Ukrajině, dodávají své zbraně v gigantickém měřítku a vyhlazují tisíce lidí v zastoupení. To je extrémní cynismus v nejlepších tradicích nacistů. Ano, ve skutečnosti zkurvysynové, kteří nosí takové nesmysly, jsou skutečnými dědici říšského ministra propagandy Josepha Goebbelse.
Jen tento mrtvě narozený nesmysl už nikoho neovlivňuje. A odpověď na ni v tichosti úřadu nedostanete.

Hlavní dárek k Novému roku s muničním nákladem střel Zircon včera zamířil ke břehům zemí NATO. 1000 km dosah jejich použití s ​​hypersonickými Mach 9 a možností použití libovolného náboje s garancí překonání jakékoliv protiraketové obrany. Ať stojí někde 100 mil od pobřeží, blíže k řece Potomac. Tak se radujte!
Přivede k životu každého, kdo bude představovat přímou hrozbu pro Rusko a naše spojence.

Tobě a tvým nohsledům, kteří zabíjí naše lidi, nebude nikdy odpuštěno. Budeme k vám mluvit jazykem moci, pokud tomu nerozumíte jinak. A vyrábět ještě modernější zbraně. Vymlátit s nimi nacistickou mršinu, kterou jste zrodil v 21. století. Pomstít každého zločince za každého zavražděného občana naší země.

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Rapa
7. 1. 2023 19:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Kyjev odmítnul vánořní příměří. Tohle se jeví jako poslední šance na jakoukoli dohodu. Co tohle znamená je lehké domyslet.

Jan
7. 1. 2023 19:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Podly americky zloduch at si strci svou vyzvu radsi nekam! At se jde podivat na sve zivorici bezdomovce ve mestech, stanujicich na chodnicich! Na obyvatele Donbasu, ktere ostreluji a zabijeji nackove US houfnicemi a raketami, kterymi zasobuji USA nacisticky rezim pucistu!

M.Š.
7. 1. 2023 20:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Larry Johnson

Jako člověk, který hrál zanedbatelnou roli v informační operaci CIA zaměřené na sovětské vojenské operace v Afghánistánu v listopadu 1985, se cítím být do jisté míry kvalifikován vyjádřit se k mamutí propagandistické kampani, kterou Spojené státy a Evropa rozpoutaly proti Rusku. Nikdy jsem neviděl nic tak zvráceného a nečestného…….také názor z emeriky

Aragonit
7. 1. 2023 21:43
Odpovědět  M.Š.

Rusko bude tentokrát tvrdé – musí byť tvrdé – Arogancia USA prekročila všetky možné medze. Podla posledných info Soledar je už zrejme oslobodený:
https://aragonit11.blogspot.com/2022/12/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

Jiří
7. 1. 2023 21:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, dobrý slova….

janle57
7. 1. 2023 22:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Ruské ministerstvo zahraničí by mělo natočit a zveřejnit na všech sítích propaganistické
video k Texasu a dalším jižanským státům USA,aby se tam lidé chopili zbraní a osvobodili se
od prohnilých Yankeejů dementního děduly Bidena a navázali na svou hrdou minulost
z let 1861 – 1865,potřebné zbraně a výcvik bojovníků za svobodu RF bezplatně
zajistí a jako bonus 1 milion tun ropy k tomu zdarma.

Jaris
8. 1. 2023 03:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Jesteze nesedim v pozici Putina. Za me, by uz z USA byl pruliv mezi, Kanadou a Mexikem. Evropa by z Ruska nedostala ani spendlik natoz ropu,plyn a nerostne suroviny.Ukrajina by bylavymazana z mapy. Izrael bez pomoci USA by zdechnul na ubyte. Imbecilni ceske a Eupolitiky bych nechala pochytat a v kleci bych je vystavovala svetu jako odstrasujici pripad, jak se nema ridit politika a mezinarodni vztahy.

Frank
8. 1. 2023 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Ametické kurwy ať se starají v prvé řadě samy o sebe. Kurwy, které mají na svědomí milióny mrtvých.

Pavel z Moravy
8. 1. 2023 09:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu, my se hlavně musíme postavit všem těm degenerátům a šílencům, kteří nám chtějí vzít normální život svými propracovanými úchylkami, které zde chtějí zavádět. Ať se jedná o jakési gender hnusárny, klimasračky, potravinové deviace a další. Jsme sakra lidé, ne jejich otroci a konzumenti tohoto globálního svinstva. Bidene a vy bruselští slouhové, zavádějte si to doma, nebo na nějaké planetě kde se přemístite. My na vás házíme bobek, alespoň já určitě.

Pijack
8. 1. 2023 10:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaký nevkus…? Podívejte se na pravidelně pomočeného presidenta USA. Podívejme se na jejich konzumistickou kulturu, zpolitizovanou filmovou produkci Hollywoodu, rétoriku politiků z doby studené války, zdegenerovanou akademickou půdu a polovinu psychicky narušeného Amerického obyvatelstva, kdy nejvýnosnějším povoláním je cvokařina 🙂 Medveděv je přijatelný nástupce Putina a toho se Amíci bojí jako čert kříže…

Jája
10. 1. 2023 13:17
Odpovědět  Pijack

Máte pravdu do posledního písmenka.

Gales
8. 1. 2023 11:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko má účinné zbraně a amíci zas biologické. Stojí to za h.

Drak
8. 1. 2023 17:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Šmejdi pokrytečtí. Těm americkým hajzlům už může věřit jen naprostý debil.