nezařazené

Rajchl: Už nejsme jen best in covid. Už jsme i best in gas.

Už nejsme jen best in covid. Už jsme i best in gas. 🙂

Aneb když jeden obrázek vydá za tisíc slov.

Dám vám takový malý kvíz:

a) tato vláda je žalostně nekompetentní při zajišťování základní životních potřeb našich občanů

b) tato vláda plní na jedničku úkol svých chlebodárců, jímž je naprostá devastace českého podnikatelského sektoru, jakož i rodinných rozpočtů nižší a střední třídy.

Hlasovat můžete v komentářích.

P.S.: O tom, zda má tato vláda okamžitě odstoupit, samozřejmě hlasovat nedávám. To je zcela nepochybné, ať už platí jakákoliv z výše uvedených možností.

Být v Japonsku, tak by měli všichni ministři s Fialou v čele spáchat seppuku. Tady by mi plně postačilo, aby bezodkladně podali demisi.

Selhali jste – odejděte!

Selhali jste - odejděte!

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jan
7. 1. 2023 19:48

Diky vlade petidemolice platime za plyn skoro 7 x tolik co Madari.
Opet nechvalne prvenstvi ve statistice. Plivat na Rusko umime ovsem naramne. Burkina Faso ma urcite lepsi vladu pro lidi jak Cesko!
Je cas ultimativne zadat prime jednani s Ruskem o dodavce plynu. Jako Rusku nepratelsky stat ovsem nedostaneme tu slevu jako ma Viktor Orban. K tomu diky US loutkam ve vlade nedojde…

Pekos
7. 1. 2023 19:59
Odpovědět  Jan

Rusko nikdy nebyl můj nepřítel, USA a celý podrazácký západ nikdy nebyl a nebude můj přítel.
Doba, kdy se člověk poohlížel po západních hodnotách a umění, je nenávratně v prdeli.

Gales
8. 1. 2023 11:01
Odpovědět  Pekos

Raději budu bojovat s Moskvou za mír než s Fóšingtónem za demokracii.

Frank
8. 1. 2023 09:27
Odpovědět  Jan

Ale Fialenko je náramně spokojen. A jsem si skoro jist, že volby prezidenta dopadnou podle přání pětidemolice, protože spousta voličů jsou jen blbé ovce, které si nic jiného nezaslouží.

PFR
7. 1. 2023 19:51

Tady se můžete podívat, jaké hvězdy jsme byli za socialismu. Šestá největší ekonomika Evropy! A teď? Šestnáctá a devatenáctá.
Taky je dobré se podívat, jak rostl SSSR, než přišel k moci ten idiot Gorbačov. Na západě si mysleli, že je mentálně retardovaný, ale okamžitě objevili jeho potenciál, tak mu začali freneticky tleskat.
https://www.youtube.com/watch?v=wPHIgGQduzU

Albi
8. 1. 2023 00:22
Odpovědět  PFR

Dobré – kde jste to našel?

Milan ze Zahrady Čech
8. 1. 2023 04:57
Odpovědět  PFR

Dík. Fascinující, jak by řekla Terezka.

jiří
7. 1. 2023 21:29

Hospodaření zločinných komunistů.
https://legacy.blisty.cz/art/48053.html

Milan ze Zahrady Čech
7. 1. 2023 23:01
Odpovědět  jiří

Díky že jste to vyštrachal. V oné době jsem to také četl, ale dohledat to bych nebyl schopný. Hm.. zajímalo by mě, zda by totéž zveřejnily i současné Blisty. Před chvílí jsem se proklikal – protrpět to celé se nedá – žvástáním Čulíka a Peheho na YT a jen jsem zíral co je z nich stalo za stoku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
8. 1. 2023 03:17
Odpovědět  jiří

Rekla bych tem hloupym minusakum, ze socialisticky system byl rozhodne uspesnejsi v ekonomice nez ten dnesni, prozapadne demokraticky propadak. Vzdyt CR dnes nepatri ani voda! Tovarny byly zbourany nebo prodany zahranicnim (rozumej vetsinou zidackym) firmam za babku. To, co nasporili nasi predkove bylo po 89′ roce zniceno. Dnes CR zije na nesplatitelny dluh. ;-(

Milan ze Zahrady Čech
8. 1. 2023 04:59
Odpovědět  Jaris

Proč hloupým? Pánbů za ně zaplať. Aspoň máme z první ruky názorové rozložení čtenářstva Pokecu.

Drak
8. 1. 2023 09:52

Jindřichu, to je pořád jen plané žvanění. Pokud je nevyházíme násilím, zničí tuhle republiku tak, že už nic nepůjde napravit.

Pavel
9. 1. 2023 10:08
Odpovědět  Drak

Bestgasovej rajchl je topra ceska cech.

Pavel z Moravy
8. 1. 2023 10:06

Pořád jenom pláčeme, kur.va tak se s nimi rozlučme a pošleme je od válu. Snad tu ještě žijí chlapi s gulemi a ženské hájící svoji rodinu a nekňučme jak posr.anci, oni nám dělají to a ono, oni nám chtějí zvedat daně, oni nám připravují LGBT, oni nás štvou do války apod.

Pavel z Moravy
8. 1. 2023 10:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Už mne to fakt se.re, jsme fakt národ srá.čů, nebo potomci husitů. Jestli to první, tak si našijme ceduli na oblečení, tak to přece dělali už amíci zakladatelé, aby rozlišili ty pravověrné od těch bídáků. Bídáci byli ale většinou ti, kteří se nechtěli těm zmrdům podrobit.

Pijack
8. 1. 2023 10:45

Rajchl a vůbec všichni lidé podobného smýšlení by měli veřejně podpořit volbu pana Bašty. Osobní ješitnost musí jít stranou. Jde do tuhého. Všichni musíme jít k veslům.