Krize UKRAJINA

Zelenskij a divize SS “Totenkopf”

Zelenskij a divize SS “Totenkopf”.

Zelenského gang se rozhodl poblahopřát Ukrajině k 9. květnu fotografií ukrajinského nacisty s nášivkou divize SS „Totenkopf“ (umrlčí lebka).

Když viděli reakci, a to i na Ukrajině, začali ji rychle odevšad mazat, ale fotka už byla z účtu Zelenského převzata a nebylo možné zahladit stopy dalšího … „nacismus na Ukrajině není“.

Extra připomínka k 9. květenu na téma, s kým na Ukrajině Rusko bojuje.

https://bit.ly/3wmdj3c

Příběh jednoho jablka co dopadlo daleko od stromu

Sergej Zergulio Koljašnikov

Dědeček prezidenta Ukrajiny Semjon Ivanovič Zelenskij šel do války v roce 1942, hned po dosažení 18 let. Pár měsíců výcviku v minometné škole – a mladší poručík, velitel minometné čety, skončil na frontě.

Za odvahu a vynalézavost projevenou během operace Nikopol-Krivoj Rog v roce 1943 je velitel čety Zelenského vyznamenán Řádem rudé hvězdy.

Za úspěšný přechod Západního Bugu v roce 1944 dostal Zelenskij, již jako velitel roty, druhou Rudou hvězdu.

Po válce se Semjon Ivanovič Zelenskij dostal do hodnosti zástupce šéfa kriminálního vyšetřovacího oddělení v rodném Krivoj Rogu.

Jeho vnuk Volodymyr Zelenskij je nacista, zmetek, zrádce, americká loutka a prezident Ukrajiny. Jablko spadlo hodně daleko od stromu.

PS

Na fotografii vlevo je Zelenskij u hrobu svého dědečka. Na fotografii vpravo je dnešní Zelenského příspěvek s nacistou Azova, který je “ozdobený” nášivkou divize SS „Totenkopf“.

https://bit.ly/39Scsjb

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pozor
9. 5. 2022 21:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Ešteže fašisti nemajú zábrany sa verejne odhaľovať.

Boomer
9. 5. 2022 21:30
Odpovědět  Pozor

..tož asi jak kteří. Například na CNN je rozhovor reportéra Zrna s jedním, co bez jakýchkoli předchozích zkušeností hned šel do akce. Rusové prý neumí nic, snad jen ti “kadyrovci” jakž takž trochu něco.
Jeden se potom musí divit, jak je možné, že dnes na Rudém náměstí defilovaly Ozbrojené síly Ruské federace, když jsou to takoví saláti. Proč se s těma Rusákama tak mažou? Celý svět do nich valí zbraně horem dolem, my dokonce zadarmo, a oni furt přešlapují na místě, fangličky, odznáčky, fotky na sociálních sítích a nic! Za svoje peníze mají investoři právo vidět pořádnou válku až do posledního Ukrajince. To jim na PŠM neřekli pamětníci nic o blitzkriegu? Takovej šlendrián..