VIDEO: Ukrajina v Kremenčuku zorchestrovala další fake inscenaci stejně jako v Buči! 

VIDEO: Ukrajina v Kremenčuku zorchestrovala další fake inscenaci stejně jako v Buči! Uniklé video dokazuje, že ruské rakety Kaliber zasáhly haly sousedního závodu Kremdash, kde se opravují ukrajinské tanky a transportéry! Nákupní centrum stojí o pár desítek metrů hned vedle závodu a podle recenzí Google je zavřené už 4 měsíce od počátku ruské spec-operace na Ukrajině! Podle Zelenského bylo v nákupním centru 1 000 lidí, ale na rozhlehlém parkovišti jen pár aut! A ukrajinští vojáci v podzemí v Lysičansku z nudy tancují s ukřižovaným Ježíšem, video šokovalo v Polsku katolíky!

Západní média již od pondělí řvou spolu s těmi ukrajinskými jako protržená kvůli požáru nákupního centra Amstor ve městě Kremenčuk na střední Ukrajině. Volodymyr Zelenský nelenil a okamžitě přispěchal s prohlášením [1], že Rusové úmyslně zaútočili na zaplněné nákupní centrum, kde v té době bylo prý 1 000 lidí na nákupech. Západní média i politici okamžitě tento údajný ruský útok odsoudili. Přitom již včera hned od prvních chvil se začínaly objevovat postřehy a názory, že se zřejmě jedná znovu o podvrh a nehoráznou inscenaci kyjevského režimu. A tyto pochybnosti byly v úterý potvrzeny, protože uniklé video z bezpečnostní kamery místního parku s jezírkem zachytilo okamžik raketového úderu a hlavně místo exploze. Níže máte video k dispozici.

0:09 / 0:09

Ruské rakety totiž prokazatelně dopadly na montážní a opravárenské haly strojírenského podniku Kremdash, tedy Kremnčukského závodu silničních vozidel, což je závod těžkého strojírenství, ve kterém se nyní během války opravují ukrajinské tanky, transportéry a nákladní auta. Kremdash je totiž hlavním opravárenským závodem sesterského závodu KrAZ, známého výrobce především těžkých vojenských náklaďáků.

V závodě se opravuje ukrajinská vojenská technika a není proto divu, že Ruská armáda provedla na závod raketové údery, což video jednoznačně potvrzuje. Níže v tomto článku máte mapu a popis situace. Nákupní centrum Amstor stojí hned vedle rozsáhlého areálu Kremdashe, takže je možné, že termobarická munice, která při úderu raketami Kaliber byla podle videa očividně použita, došlo i k poškození nákupního centra, kusy trosek ze závodu odletěly a dopadly na obchodní centrum a zapálily ho. Na mapě níže v článku je vidět, že nákupní centrum stojí doslova hned vedle areálu montážních hal Kremdashe. Jenže, něco tady nehraje.

V nákupním centru 1 000 lidí podle Zelenského, ale na parkovišti jen 5 aut a 1 dodávka?

Abychom mohli celou událost označit za kolaterální poškození a zničení vedle stojícího civilního objektu v důsledku zasažení objektu tlakovou vlnou a hořícími troskami vedle stojících hal, tak k tomu potřebujeme ještě další informace, že opravdu v nákupním centru opravdu byli lidé, kteří se stali kolaterální obětí tohoto úderu na vedlejší strojírenský závod. A to právě se ukazuje jako největší problém.

Lidé na sociálních sítích si totiž začali ťukat na čelo, že Zelenský už zase mluví z hladu a plácá podivné nesmysly, protože pokud by v nákupním centru bylo 1 000 lidí, potom by na parkovišti před nákupem muselo být doslova narváno k prasknutí zaparkovanými auty. Dole video zachycuje ale jinou situaci. Poloprázdné parkoviště, pár aut, pár čumilů. Spodní video ukazuje pozdější dobu, kdy na místo dorazili už i ukrajinští vojáci.

Stovky aut by musely zaplňovat parkoviště zachycené na videích v okamžiku požáru. Jenže, parkoviště bylo skoro prázdné. Na uniklých videích je možné vidět prakticky prázdné parkoviště, kde se nachází kromě hasičů jen 5 osobních aut a 1 bílá dodávka. A to je všechno. Viděli jste už někdy 1 000 lidí v nákupním centru? A měli jste kde zaparkovat, když byl nákupák takto narvaný? Ano, to je ironická otázka. Ale cemperizátoři určitě vystartují a prohlásí, že Ukrajinci začali nakupovat pěšky bez aut. Tak určitě, to je také možnost, i když hodně nepravděpodobná.

Poslední recenze nákupního centra od zákazníků na Google je stará přes 4 měsíce, od okamžiku ruské invaze už nic, žádný nový komentář

Jenže, takové nákupy pěšky určitě lidem nedělají radost, určitě je to pěkně sere, takže se rádi podělí o své zkušenosti s nákupem v Amstoru. A lidé to opravdu dělali a často, uváděli recenze a komentovali, jak se v Amstoru nakupuje. A komentáře dávali na pravidelné bázi. Jenže, potom se něco stalo. O čem že to mluvím? No přece o službě Google Reviews na internetu. Na Googlu je totiž možné přidávat v mapových podkladech komentáře k firmám a službám a právě v případě Amstoru jde o obrovskou záplavu komentářů. Jenže, ne v poslední době. Pokud v Google Reviews centra Amstor kliknete [2] na “Sort” třídění komentářů od nejnovějších, tak zjistíte, že poslední komentáře tam byly vloženy před 4 měsíci!

A od té chvíle nic, ani jediný další novější komentář. Co to znamená? No přece to, že poslední komentáře tam lidé dávali před začátkem ruské invaze na Ukrajinu. Po zahájení spec-operace se tam neobjevil ale už žádný další komentář. A důvod? Nákupní centrum je podle informací místních lidí na Telegramu již 4 měsíce od ruské invaze zavřené a fungují tam jen některé ty malé okrajové obchůdky se svým samostatným vchodem. A z toho důvodu je na parkovišti prakticky prázdno, jen pár aut zaměstnanců těch malých obchůdků. A i z toho důvodu už nejsou na Google Reviews přes 4 měsíce žádné nové recenze nákupního shopping mallu Amstor. Záhada vyřešena!

Po příjezdu hasičů prázdné parkoviště jen s malým hloučkem civilních čumilů. Ale zato spousta vojáků! Kde je těch 1 000 lidí? A kde jsou jejich auta?

Když začala budova hořet, několik Ukrajinců vběhlo do hořící budovy a zapnuli nahrávání videa na telefonech, aby to jako vypadalo, že uvnitř nakupovali, a že vybíhají ven z kouře. Jedná se ale samozřejmě o inscenace a podvrh, protože pokud někdo v tom objektu zahynul, tak to museli být pouze hlídači, správci budovy, ostraha, případně zaměstnanci či zákazníci těch vedlejších obchůdků. V žádném případě nemohlo jít o otevřené nákupní centrum s obrovským davem 1 000 lidí.

Porovnání velikosti areálu strojírenského závodu Kremdash a nákupního centra Amstor

To by muselo být parkoviště ucpané auty a rovněž těmito lidmi, kteří by na parkovišti čekali na ošetření, anebo by se z nich stali čumilové sledující úchvatný požár. Na místě však kamery zachytily nezvykle vysoký počet ukrajinských vojáků. Co tam dělali? Odpověď je logická, hlídali vedlejší strojírenský závod, kde se opravují tanky a transportéry.

Situační mapka zachycuje pozici kamery v parku (šipka a směr kamery) a křížek označuje halu strojírenského závodu Kremdash, ze kterého vyšla exploze po dopadu rakety Kaliber. Nákupní centrum Amstor je dole hned vedle závodu

Videa z místa ale zachycují kromě nich už jen hasiče a malý hlouček několika lidí. Zelenský je zoufalý a snaží se zinscenovat cokoliv, co by mu přihrálo další peníze ze Západu, další zbraně, další podporu, další sankce na Rusko a další dodávky koksu. Když Rusové provedou úder na opravárenský závod, kde se opravuje ukrajinská vojenská technika, tak to nemůže nikoho překvapit. Ale tvrdit, že v nákupním centru bylo 1 000 lidí, když na parkovišti je prázdno a poslední recenze Amstoru od zákazníků jsou staré 4 měsíce, to už ukazuje opravdu na zoufalství v Kyjevě, už neví, co by si vymysleli.

Ukrajinský voják si v podzemí Lysičansku zatancoval s ukřižovaným Ježíšem Kristem

A zoufalost dopadá i na ukrajinské vojáky v Lysičansku na Donbasu, kteří se skrývají v podzemí a ve sklepech a mají dlouhou chvíli. Uniklé video na Telegramu totiž odhalilo ukrajinského mladíka s copánkem v ukrajinské uniformě, který na píseň Bohemian Rhapsody od kapely Queen z audiopřehrávače tancuje s maketou ukřižovaného Ježíše Krista. Jedná se o jakousi papírovou maketu, resp. figuru Ježíše Krista z kartonu, se kterou mladík tancuje a ostatní ukrajinští vojáci se tomu smějí. Video vyvolalo v Polsku na sociálních sítích hotový poprask, protože se jedná o rouhání a znesvěcení Krista, což ale může být způsobeno psychickými problémy ukrajinských vojáků.

0:10 / 0:10

Těm prostě na frontě tzv. přeskočí a snaží se odreagovat všemi možnými způsoby od hrůz války. Každopádně tancovat s podobiznou Ježíše Krista je opravdu za hranou, protože zesměšňování Krista je jedním z projevů ďábla, resp. projev jeho vlivu na člověka. Válka odhaluje charaktery lidí a někdo to neustojí a tancuje s Kristem jako blázen, někdo se sjíždí na koksu a někdo ve válce prostě vidí jen další kšeft. Každopádně úder ruskými raketami na závod Kremdash nezpůsobil požár zaplněného nákupního centra s davem 1 000 lidí, ale podle všeho jen požár už 4 měsíce uzavřeného centra. Taková jsou fakta.

-VK-

Šéfredaktor AE News:https://bit.ly/3QYQqwe

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3.9 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
VAL
28. 6. 2022 23:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Už se ani nedivím, že se nedivím.

Gales
29. 6. 2022 10:19
Odpovědět  VAL

Já se divím že si se divil.

José
29. 6. 2022 07:00
Ohodnotit příspěvek :
     

On se koná summit NATO, že ano…

Frank
29. 6. 2022 07:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrošům nic jiného nezbývá, než lhát. Doufám, že to všechno brzy skončí a Ukrajinu si rozdělí Rusko a Bělorusko. Pak by mohl být od nácků konečně klid.

Pavel K
29. 6. 2022 09:03
Odpovědět  Frank

Klid prosím nebude dokud je rusové nevytlučou jako králíky, když do kotců vletí mixomatóza. Pokud nebudou důslední, tak utečou třeba sem k nám a budou škodit dále. Však to jsou všechno pozůstatky po II WW. Uteče pár let a začnou vystrkovat růžky zas. Jedině vymítit.

Lubek
29. 6. 2022 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Iste, občas vidím tetovanie aj tu. No po obrázkoch z ukrajiny už považujem tetovanie za… Nenapíšem, bolo by to príliš ostré.
Vždy mi vŕtalo hlavou, čo nositeľ tetovania vlastne dokazuje tým, že si dá do kože urobiť dáky obrazec. Sám si to urobiť nevie, zásahom tetéra svoj spoločenský, umelecký význam, nebodaj schopnosti nijako nezvýši. Odhadujem, že potetovaní ukrajinci sa osobnou tvorbou zmôžu iba ak na zvislý kosoštvorec. Prečo ich je toľko a takých dotetovaných?

Pan Tau
29. 6. 2022 10:09
Odpovědět  Lubek

Důležité je, že když to vidíš, volat policii.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav
29. 6. 2022 11:23
Odpovědět  Pan Tau

A kterou? Snad ne to gestapo od mafiána a vykulence?

Gales
29. 6. 2022 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen houšť a větší kapky.Žerenský a jeho Goebbelsovci ať si melou co chtějí. Sláma na kravíně.

Gales
29. 6. 2022 10:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Taky už jste viděli videohttps://www.parlamentnilisty.cz/Content/Img/dobra-diskuze.svgčističskvrn, 29.6.2022 10:18:17
pana Zelenského o dopadu ruské rakety na obchodní středisko? Nechci být za všeználka, ale od sedmé třídy jsme měli taky předmět „výtvarná výchova“. Kdysi v roce 1962. A tam jsme se učili základy perspektivy. Tak jsem si podle těch základů zkusil spočítat velikost té rakety. Možná se zase pletu, ale ta raketa na videu má nějakých padesát pět metrů délky. Dost, že…

janle57
30. 6. 2022 10:02
Ohodnotit příspěvek :
     

To zas bylo na profláknutém Seznamu veselo,90% procent čummobilů,kteří
neví,kde ta Ukrajina vůbec leží,se tam bilo v prsa a žádali okamžité začlenění
do praporu Azov,který je již pomalu vystřílený,a okamžitý odjezd na frontu
na Donbas,to je teda počteníčko,jen co je pravda,na podzim jim asi nastanou
jiné časy,to si ovšem tyhle vypatlané mozky jaksi nepřipouští.

janle57
30. 6. 2022 10:29
Odpovědět  janle57

Z toho,co jsem viděl na Goebbels24 při rozhovoru Ivana Davida z SPD s rusožroutem
Kubalem usuzuji,že si pro tohoto pána brzy přijde úderné komando z BIS na příkaz
agenta CIA Koudelky a víc se o něm už nikdy nedovíme až na krátkou zprávu,že měl
někde tragickou autonehodu.Patrně se celá 6 koalice i s profláknutým hnutím ANO
zasadí o to,aby byla SPD zahnána do ilegality a hlavní vůdci pozavíráni,tak jak jim
to již přikázali jejich šéfové z EU a NATO.

Pavel K
30. 6. 2022 10:53
Odpovědět  janle57

Náznaky už pár týdnů jedou v médiích.