Krize UKRAJINA

Plukovník americké armády Douglas McGregor:  Ukrajina tuto válku prohrála

Plukovník americké armády ve výslužbě Douglas McGregor: Ukrajina tuto válku prohrála. 

Pravdou je, že válka skončila. Ukrajinci denně ztrácejí 500 až 1000 zabitých a zraněných lidí. Jejich armáda je prakticky zničena, opouštějí záložníky a Rusové metodicky ničí vše, co se objeví. Pokud přestaneme financovat ukrajinskou vládu, všechno se zhroutí. Pořád tam ale posíláme stovky milionů dolarů. Nyní tu máme Litevce, kteří chtějí odříznout Rusy od Kaliningradu. Jsou tu Poláci požadující další násilí proti Rusku. Přiznejme si to – Ukrajina je neexistující stát, zhroutila se. Ženou lidi pod ruskou palbou. To je katastrofa!

Vysloužilý plukovník americké armády Douglas McGregor:

✔️ Ukrajina tuto válku prohrála. Dokonce bych řekl, že prohráli už před časem. Nyní je to tak zřejmé, že ani ten nejhorlivější zastánce války v Londýně, Berlíně nebo Washingtonu nemůže vstát a říct něco jiného. Vím, že to mnozí ještě dělají, ale pravdou je, že válka skončila. Ukrajinci denně ztrácejí 500 až 1000 zabitých a zraněných lidí. Jejich armáda je prakticky zničena, opouštějí záložníky a Rusové metodicky ničí vše, co se objeví.

✔️ Rusové upevňují svou kontrolu nad 25-30 % Ukrajiny. Kontrolují území, která tvoří přibližně 80 % hrubého domácího produktu Ukrajiny. Očekávám, že zahrnou tyto regiony do sestavy Ruska, byly historicky ruské.

✔️ Kdy to všechno skončí? Máme spoustu lidí, kteří nechtějí, aby to skončilo. A je to velmi nebezpečné.  Protože roste nebezpečí, že se regionální konflikt rozšíří a pokryje další země a zapojí nás.

✔️ Pokud přestaneme financovat ukrajinskou vládu, vše se zhroutí. Zelenskij by velmi rád odletěl do Miami a vyhnul se jakékoli odpovědnosti za to, co se děje. Pořád tam ale posíláme stovky milionů dolarů.

✔️ Mám podezření, že Biden je něco jako houba. Drží ho na tmavém místě a krmí ho sračkami. Sullivan, Blinken – to jsou oligarchové, kteří ovládají demokraty a řídí show. Jedou na tom vlaku a přikládají stále více uhlí do kotle, zdvojnásobují neúspěchy a věří, že když vydrží dost dlouho, nějak vyhrají.

✔️ Evropané si ale katastrofu už začínají uvědomovat. Nyní tu ale máme Litevce, kteří chtějí odříznout Rusy od Kaliningradu. Jsou tu Poláci požadující další násilí proti Rusku. Podívejme se pravdě do očí – Ukrajina je neexistující stát, zhroutili se. Lidé jsou tlačeni pod ruskou palbou. To je katastrofa!

✔️ A nesouhlasím s těmi, kteří říkají “Tuto válku začal Putin.” Ne! To my jsme začali tuto válku!  Postupoval tak (Putin, pozn.red.), protože neměl na výběr. Jinak by dostal rakety na východní Ukrajině. Ale i nyní je připraven k jednání a my tlačíme Zelenského do války. Jak tlačili Polsko v roce 1939, ale nepřineslo mu to nic dobrého.

Pro Pokec přeložila Janinna.

Zdroj

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
23. 6. 2022 01:48

V jednom se plukovník mýlí. Možná to vypadá jako že je Gosudar připraven jednat, ale to jsou jenom takový vlny aby se neřeklo. Jo bude jednat, to jo – ale jen o bezpodmínečné kapitulaci.

Ladislav
23. 6. 2022 05:42

A proč ten ten projev nepronese doma ke svým vypatlancům? Pak může pokračovat i v Bruselu!

Pavel
23. 6. 2022 06:44
Odpovědět  Ladislav

Mně spíše zajímá, kdy se budou ze všeho zodpovídat naši škůdci zemští a kdo pozvedne prapor odboje, jak dlouho ještě budeme koloníí pod bičem globalistů z vězení národů, tedy EU a celého anglosaského světa. Kdy se probudí vlastenci a hrdost lidí v našem národě. Zatím je na tento národ jako na celek žalostný pohled. Sakra, mu jsme tu ale vychovali zbabělé generace, jen co je pravda. Kdybych neměl již svoje roky a také neduhy, tak bych těm mamánkům ukázal jak se má správný chlap a táta stavět k životu. Rozmazlenci jedni nevděční.

Ladislav
23. 6. 2022 07:23
Odpovědět  Pavel

Čummobilisti to určitě nebudou! No a Babiš s Hamajdou nás přivedl na listinu nepřátel Ruska! Číňan nás osvobozovat nebude! Tak nevím, jedině katastrofa!

Jar
23. 6. 2022 15:07
Odpovědět  Ladislav

Ze starých dějin slovanů víme, že před 7.500 léty byla Země Draka slovany z Rusi poražena. Neporazil nás ani později krvavý Řím,který nakonec přišel bez meče,ale s podvratnou logistikou černých mnichů a s penězi pro zrádce,poskoky a loutky.Dnes opakují veškerou svou dobyvačnou směs těch metod,meč,infiltraci,logistiku..Dnes opět,jako v atlantidě, život,anebo zánik. A Putin to jasně vyjádřil a řekl kdo půjde do ,,pekla a kdo do nebe”,kdyby něco…

Jar
23. 6. 2022 14:45
Odpovědět  Pavel

S blbečky co obsadili vládní budovy a chovají se jako SS Junta a jejich 3x očko spolu s čummobilovými zombíky už nic. Tihle magorové kopírují sodomu a gomoru i atlantidu.Budou ji mít. Zdravý zbytek zůstane a bude znovu tvořit zde, nebo jinde…

me2d44
23. 6. 2022 16:26

Je to už skoro 30 let, co mi kamarádi říkaje Medvěd. A jak se říká Rusům (já jsem Čech jak poleno)? A když jsem šerifoval trampské osadě, tak můj zástupce všem příchozim vždy říkal: “Nechtěj nas*at Medvěda!”. Co udělala EU a USA – přes Ukrajinu? Povedlo se jim to. Neschvaluji válku, ale jsou věci, které se dají řešit jen násilím…..

Keller
25. 6. 2022 15:28
Odpovědět  me2d44

Von Bismarck údajně řekl: Znám 100 důvodů jak dostat ruského medvěda z brlohu, ale neznám ani jeden, jak dostat zpátky.”