Trochu fašismu. Jízdní oddíl diktátora Trudeaua ušlapal starou ženu. VIDEO

Jízdní oddíl diktátora Trudeaua šlape po mírumilovných kanadských demonstrantech.

Včera bylo v Ottawě zajato přes 70 pokojných demonstrantů.

Po Elonu Muskovi bývalý starosta New Yorku Giuliani přímo obvinil Trudeaua z fašismu.

Policie na koni ušlapala starou ženu.

https://bit.ly/3rYTwpo

sdíletj na

5 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
20. 2. 2022 10:42

To je šílené……. a tohle byly naše obdivované vzory ???

Beril
20. 2. 2022 11:50

Trudeau je odporné fašistické pra*e. Trudeau pochází z neomarxistické familie. Jeho otec a matka byli typičtí západní levicový pokrytci. Pěstovali si levicovou fazónu, ale plně si užívali všech výhod kapitalismu. Obdivovali Fidela Castra, byli sexuálně promiskuitní a provozovali hromadný sex. Z jedné takové akce s Fidelem Castrem v roce 1971 na Kubě se prý narodil Justin Trudeau.
Západní neomarxisté nenáviděli Sovětský svaz a současné Rusko nenávidí ještě 1000x víc. Rusko pro ně funguje jako zrcadlo, ukazuje jejich faleš, jejich zbytečné a prázdní životy.
A byla to právě familie Trudeau, která má zásadní podíl na likvidaci Sovětského svazu, když se jí v roli volavky CIA podařilo ulovit a ideologicky zpracovat velkého hráče sovětské politiky Alexandra Jakovleva, pozdějšího otce perestrojky.

josef
20. 2. 2022 12:10

Fašizmus na vzestupu i v naší falešné pětikolce !

Frank
20. 2. 2022 12:15

Kde jsou všichni ti demokrati včetně obřezance Železného a dalších šmejdů z ČT? To kdyby se stalo v Bělorusku, tak by od časného rána nic jiného nevysílali.

PENNYS
20. 2. 2022 13:58

Trudeau je odporné fašistické pra*e??? tak tohle co se děje vkanadě a v ostatních zemí jako francie usa TO NAŠE VLÁDA BUDE S RADOSTÍ KOPÍROVAT!!!! MÁME SE NA CO TĚŠIT\\\\\\\\