Svět se v prdel obrací

Souhlasím s klasikem, který již před sto lety prohlásil, že pro charakterizování některých událostí nelze použít jiné, než vulgární slovo. Svět se neobrací, ale už se obrátil.

Guardian: Pregnant Man and Sexless Monarch

Těhotný muž bude jedním z emoji (emodži), které se mohou příští rok objevit na elektronických zařízeních. Informovala o tom organizace „Unicode Consortium“, která rozhoduje o použití ikon, píše The Guardian.

Podle publikace navrhované verze nových obrázků vytvořil portál Emojipedia na počest Světového dne emodži, který se slaví tuto sobotu. Jsou v souladu se závazkem konsorcia zpřístupňovat mužské, ženské a genderově neutrální verze všech emodži a poskytovat výběr jejich barvy pleti. 

Nová sada smajlíků bude mimo jiné obsahovat „transsexuální a nebinární těhotenství “. 

JetBlue Airways

Muž-letuška se strništěm a v šatech.

https://bit.ly/36Iofvs
https://bit.ly/36H2dZQ

sdíletj na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
zdena
17. 7. 2021 22:22
Ohodnotit příspěvek :
     
  1. dubna už přece dávno bylo…. a tak stojíme před neskutečným úkolem JAK vychovávat děti…. Nejsme na to nikdo připraveni, tohle ještě nikdo z nás – ani tvůrci a manipulátoři tohoto jevu – nezažil….
Michal47
18. 7. 2021 00:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Lidstvo je totálně zdegenerované a toto už je vrchol jeho schizofrenie, jinak se to nazvat nedá! Západ je novodobá říše římská a jeho zánik je už neodvratitelný. Doufám jen, že už se to stane brzy, aby naše děti a vnuci v této morální a psychicky zdegenerované žumpě nemuseli prožít celý život?! Je mi už 75 let a nezávidím dnešním dětem ani sekundu jejich budoucího života! Jsem osudu vděčný za to, že jsem mohl prožít život v jiné a normální době!!

Nofran
19. 7. 2021 15:00
Odpovědět  Michal47

Pane Michale !!!!!! Napsal jste to naprosto pravdivě a úplně přesně!!!! Já jsem také rád,že jsem prožil celý svůj život v době,kdy sice nevládl tento středocentrický póvl co je dnes u koryt,ale komunisté..A dnes vidím a mohu posoudit,kdo škodí tomuto státu víc…Ano,komunisti byli par Excellence proti dnešním zmetkům..Dnešní vládní lůza zničila totálně naprosto všechno!!!!!! Naše strojírenství,jedna ze světových předností tohoto státu od je vzniku je zničená..A další odvětví taktéž..Nyní zbývá již jen likvidace Českého státu,což již není naprosto žádný problém!!! Do 1 lidské generace zde bude kolonie,která bude doplněna o dalšími odborníky!!! Chudák Rašín se v hrobě obrací,jaký je Čech hloupák že si nechal zlikvidovat svoji svébytnost..

Michal47
18. 7. 2021 13:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten název článku je zcela příznačný pro dané téma, u homosexuálů to platí na 100%!?