Krize UKRAJINA

Po návratu z Ukrajiny vypráví Adrien Bocquet

Pozoruhodný rozhovor s francouzským vojákem Adrienem Bocquetem, který se po „výletu do války“ vrátil z Ukrajiny a začal říkat, že všechno není tak, jak se v západních médiích říká.

“Viděl jsem ohavné zločiny spáchané Azovem.” Po návratu z Ukrajiny, vypráví Adrien Bocquet.

Francouzský voják Adrien Bocquet řekl pravdu o válečných zločinech a neonacistech, které viděl na Ukrajině.

Adrien Bocquet byl tři týdny na Ukrajině, uprostřed války, po boku ukrajinských vojáků. Byl svědkem válečných zločinů na ukrajinské straně. Projev, který kontrastuje s oficiální verzí vysílanou francouzským mainstreamovým tiskem. Jeho svědectví lze slyšet na rádiu Sud, přičemž jedna část je věnována jeho knize, druhá jeho zkušenostem.

Bývalý voják z Francie a autor knihy „Vstaň a choď díky vědě“ Adrien Bocquet hovořil v rozhovoru pro francouzská média o skutečném stavu věcí na Ukrajině, který západní média před veřejností tají.

Bývalý francouzský voják odjel na Ukrajinu na humanitární misi a strávil tam tři týdny. Po návratu učinil těžké rozhodnutí, které mu může způsobit mnoho problémů: rozhodl se zprostředkovat Francouzům informace o zločinech, kterých byl na Ukrajině svědkem.

Zde jsou citace z jeho rozhovoru:

Beru plnou zodpovědnost za to, co říkám. Na Ukrajině jsem byl svědkem válečných zločinů. Všechny spáchala ukrajinská armáda. Ale ve Francii o tom nemluvíme!

–  řekl v rozhovoru pro #SudRadio.

Když jsem se vrátil z Ukrajiny do Francie, byl jsem šokován: TV kanály zvou jako odborníky lidi, kteří na Ukrajině nebyli a nevědí nic o tom, co se tam teď děje. O těchto událostech si však troufají spekulovat. 

Mezi tím, co slyším z televizní obrazovky a tím, co jsem viděl na vlastní oči, je propast. Bojovníci Azova jsou všude. S neonacistickými nášivkami. Šokuje mě, že Evropa dodává zbraně neonacistům. Na jejich uniformách jsou všude vyšité symboly SS. Nejenže se netají svými názory. Dělají jim reklamu. Pracoval jsem s těmito lidmi a léčil je. Otevřeně říkají, že jsou připraveni zničit černochy a Židy.

Adrien Bocquet uvádí – byl jsem tam, nemohl jsem nic dělat. Jenom se dívat a dělat videa. Mám tyto záběry a použiji je jako důkaz ukrajinských zločinů.

Podle jeho slov má spoustu videozáznamů válečných zločinů.

Byl jsem svědkem toho, jak ukrajinští vojáci prostřelili kolena zajatých ruských vojáků a střelili do hlavy vyšší důstojníky. Osobně jsem viděl americké kameramany pořizovat falešné záběry z míst inscenace událostí. Všechny zničené civilní budovy, které Ukrajina vydává za bombardování civilistů, nejsou nic jiného než důsledek nepřesné střelby samotných Ukrajinců. Ozbrojené síly Ukrajiny v noci ukrývají munici v obytných budovách, aniž by o tom informovaly obyvatele. Říká se tomu používat lidi jako štít.

Ve svém rozhovoru zdůraznil, že masakry v Buče jsou zinscenované.

Těla mrtvých byla přemístěna z jiných míst a záměrně umístěna tak, aby vznikly šokující snímky.

Pro Pokec přeložila Janinna. Merci Adrien Bocquet.

Adrien Boquet, bývalý střelec francouzské armády, svědčí po 3 týdnech na Ukrajině:

https://www.youtube.com/watch?v=ZoKnhXnp-Zk
https://bit.ly/3kZhnAO
https://www.breizh-info.com/20…
https://www.sudradio.fr/progra…

sdíletj na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
GALES
11. 5. 2022 20:40

Ničit černochy a židy? Vždyť jim šéfuje žid. Tak co to má za logiku?

Albi
11. 5. 2022 21:48
Odpovědět  GALES

To se nevylučuje.
Kdysi jsem náhodně našla na internetu článek (bohužel ho už nemohu najít – možná byl odstraněn), kde se psalo, že holocaust byl proveden v režii bohatých židovských nejvlivnějších špiček.
Miliony svých chudých židovských spoluobčanů obětovali za svou budoucí politiku a pojistili si ji zákonem – nikdo si nedovlujte jakoukoliv kritiku, protože holocaust = vaše vina.

All
11. 5. 2022 23:43
Odpovědět  Albi

Albi ano,tohle je pravda. Tak to u židů chodí,že židovské špičky neváhají vyvražďovat jiné židy pro vlastní navýšení zisků. Vždy to tak dělali,žid proti židům.Jejich způsoby žití,jejich doména.Žádný holokaust,ale žid proti židům.

ZiklonB
12. 5. 2022 15:45
Odpovědět  Albi

Ono, v Izraeli se měly stavět též koncentráky. Už nevím kdo to vyjednává jak za německou stranu tak za židovský stát. Ale byl to jeden z vůdčích rabinu. Takže asi tak ?

Milan ze Zahrady Čech
11. 5. 2022 22:45
Odpovědět  GALES

Stejnou, jako čeští vládní představitelé ničící Čechy.

Lukas
12. 5. 2022 16:39

Tuhle písničku,jsem publikoval před volbami.A jak jsme dopadli?Vtom šíleném Hejvlbludáriu.

Důchodci....jpg
TTT
12. 5. 2022 09:50
Odpovědět  GALES

Ten Žid je ve službách USA a už “naspořil” asi miliardu USD. Jak říkal jeden skovenský miliardář “poctivě, těmahle rukama…” A prachy se sypou dál. Musí jen dobře sloužit.

Markýza
11. 5. 2022 20:42

Bůh s tebou, Adriene…………………

TTT
12. 5. 2022 09:46
Odpovědět  Markýza

Ukrajinci vraždí bez jakýchkoliv ohledů všechny, kdo se jim znelíbí a naše politické špičky to podporují nebo to alespoň “nevidí”. Měl by si dávat velký pozor… Tajné služby dokáží zařídit utomutí, pád z balkonu, autonehodu nebo infarkty tak, aby to bylo jako přirozená smrt.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pozor
11. 5. 2022 21:48

Nič nového nepovedal, kto číta na nete aj iné stránky ako maistrím, tak sa o tomto všetkom už dočítal od svedkov z Luhanska a Donecka. Problém je, že viac sa už o ňom nikde nedočítame, jednoducho skončil už ho nik nepozve ani ho nebude publikovať.

Milan ze Zahrady Čech
11. 5. 2022 22:51
Odpovědět  Pozor

Ani nezávislá nakladatelství Eurosajuzu? Ani v Rusku, Číně, Indii, Brazílii atd.?

Frank
11. 5. 2022 23:43

Vůbec mně to nepřekvapuje. V TV dali film o válečných pilotech, kteří utekli do GB a bojovali proti náckům. A když se vrátili, tak je soudruzi zavřeli. Teď vás zavřou už jen za “špatný” názor. Takže až tam jsme to dopracovali. Otázka zní, v čem je současná věrchuška lepší, než ta minulá?

Milan h
12. 5. 2022 08:52
Odpovědět  Frank

to musis brat v kontexu doby kdo by chvalil ty kteri branili VB a potom jim stat musel vsechno i ty snurky do bot zaplatit z naseho zlateho pokladu a nevime kolik jich bylo infikovanych v mi

Ratus
12. 5. 2022 11:46
Odpovědět  Milan h

O platbách za šnůrky do bot čtu v komentářích dost často.Zajimám se dlouhbíodobě o voj.historiii,především WW2,plus období Mnichova 1938.Je to takto.Abychom byli
považováni za spojenecký stát,museli jsme nést,krom nasazení životů našich lidí i
náklady na válečné operace.Nešlo tehdy o nic menšího,než o anulování Mnichovské
dohody.Pokud by se tak nestalo,nemusela být naše republika po válce obnovena v
původních hranicích.Tenkrát se nad Londýnem skutečně bojovalo i za Prahu.

Ratus
12. 5. 2022 11:48
Odpovědět  Ratus

Oprava.Dlouhodobě.Dlouhobiodobě zní fakt blbě.

Miroslav
13. 5. 2022 22:35
Odpovědět  Ratus

To je čirý nesmysl !!! Londýn či Velká Británie souhlasila z anektováním našeho pohraničí Slezsko, Český Těšín, Havířov a dalších měst Polskem po 2.WW, ale náš osvoboditel a vůdce SSSR generalissimus J.V. Stalin s tím nesouhlasil a tvrdě tuto anexi Československého území odmítl a trval na původních suverénních Československých hranicích !!! Nebýt našeho velkého přítele a bratra Stalina už by bylo naše pohraničí zabráno a anektováno Polskem !!!

Michal
14. 5. 2022 02:49
Odpovědět  Miroslav

Jsem rad, ze se navzdory nasemu pritele a bratra Stalina povelo americanum prosadit obnoveni Ceskoslovenska v jeho temer puvodnich hranicich za cenu oklesteni o zakarpatskou rus ve prospech Stalinovi sssr a prenechani nasi vlasti v jeho sfere vlivu.

Ratus
14. 5. 2022 11:19
Odpovědět  Miroslav

Jenže jednání se Stalinem probíhala až koncem války.Z pohledu roku 1940,nikdo
nemohl vědět jak se bude vše vyvíjet.Nad Londýnem se bojovalo ještě před napadením SSSR.Tudíž naše exilová vláda se rozhodovala podle situace ve
své době.

Miroslav
13. 5. 2022 22:27
Odpovědět  Milan h

Správný názor Západ nás všechny vždy jen terorizoval, perzekoval, okrádal a vraždil a nyní se to potvrzuje.

Michal
14. 5. 2022 02:56
Odpovědět  Miroslav

Opatrne s temi kvantifikatory, mohl by jste vypadat jako clovek ktery nedaval v hodinach dejepisu moc pozor.

Milan ze Zahrady Čech
12. 5. 2022 11:55
Odpovědět  Frank

Soudruzi zavřeli i bojovníky z východní fronty – včetně jejich velitele Ludvíka Svobody.

Miroslav
13. 5. 2022 22:37

Je to čirý nesmysl.

Petr
12. 5. 2022 09:03

A sakra to se asi moc líbit nebude , našim bojovníkům za ukroušky ! A té postavě co si říká prezident ČR !

TTT
12. 5. 2022 09:42

Jak se pak říká tomu, co denně tlačí do hlav našich občanů tzv. veřejnoprávní i ostatní média? Když to není dezinformace, je to podvod nebo sprostá a záměrná lež?

ZiklonB
12. 5. 2022 15:48
Odpovědět  TTT

Vlastizrada…

Marek
13. 5. 2022 16:00

To že na Ukrajině bují fašismus není žádným tajemstvím. Udivuje mě ale že nám to média bagatelizují, nebo přímo tají.

Miroslav
13. 5. 2022 22:42
Odpovědět  Marek

Zkorumpovaní a vydíratelní politici co jsou dnes u moci s pomocí Rychetského co umožnil jít do voleb fašistickým, kolaborantským a zkorumpovaným koalicím budou vždy sloužit jako loutky a otroci svým pánům za velkou louží ….. a na to se můžete spolehnout !!!

Miroslav
13. 5. 2022 21:56

Jsem zděšen a šokován tím, že nikdo neví o tom, že za oběma světovými válkami stáli nejbohatší židobankéři a Illumináti = Druidi a Satanisté co mají rozkoš z toho když se ve světě válčí, jsou hladomory, genocidy a holocaust. To už jste všichni zapomněli na plánovaný holocaust fašistického režimu Hitlera a 100 000 000 zavražděných původních obyvatel USA indiánů co zavraždili bandité, piráti, mafiáni a dobyvatelé severní Ameriky jehož potomci dnes sedí na vedoucích místech a považuji se za elity a všemocné co mohou svět okrádat, vraždit lidi, dezinformovat a uvalovat svévolně a bezdůvodně na “neposlušné” státy bojkoty, sankce, posílat na ně banderovské nacistické zabijáky a teroristy ISIL, UČK, Al – Kajdá, Azov a mnohé další vrahy a zločince. Rusko má plné právo chránit své národní zájmy, svoji suverenitu, státnost, svůj národ, svobodu, demokracii a Mír na světě !!! Otevřete oči a nepodléhejte dezinformační, hanebné a rusofobní západní prolhané mediální Goebelsovské masáží mozku !!! Pryč z EU a NATO – CZECHXIT !!!

Michal
14. 5. 2022 03:04
Odpovědět  Miroslav

Jaky je vas nazor na toto video? https://www.youtube.com/watch?v=QspnYAYGJ04

Miroslav
13. 5. 2022 22:06

Facebook provádí protiústavní, nedemokratickou a bezdůvodnou blokaci a cenzuru pravdivých, objektivních zpráv. Porušuje článek č. 17 České Ústavy kde je uvedeno, že CENZURA je nepřípustná !!! Takový brutální mediální teror a bezpráví byl u nás v letech 1939 – 1945 za Hitlerovy okupace se vším všudy !!!

Michal
14. 5. 2022 03:04
Odpovědět  Miroslav

Facebook je soukrom firma, ktera ma sve pocitace a sama si muze urcit, ktera data na nich bude mit a ktera ne.

Pokud chcete dokazat, ze nemam pravdu, pak me nechte na vas pocitac si ulozit cokoliv me napadne a nesmite nic smazat, jinak se sam stanete cenzorem. Tak co, zkusime to?

Martin
16. 5. 2022 00:05

Ve skutečnosti je to bývalý voják, který byl díky zranění operován v roce 2021. Takže jde o pěknou kachnu. https://www.sudradio.fr/bercoff-dans-tous-ses-etats/ancien-soldat-devenu-paraplegique-adrien-bocquet-remarche-grace-a-la-science