KDYŽ UČITELSKEJ VEDE SILOVÉ MINISTERSTVO. PANE RAKUŠANE, UŽ TO VZDEJTE A REZIGNUJTE

ŠTĚPÁN CHÁB

Bývalý učitel dějepisu a současný ministr vnitra Vít Rakušan má ve straně i své současné činnosti bordel. Jmenoval Petra Mlejnka šéfem Úřadu pro zahraniční styky a informace a to s vědomím skutečnosti, že byl Mlejnek v blízkém kontaktu s Michalem Redlem, kterého soud prohlásil za nesvéprávného… a tedy takového, který nesmí disponovat firmami a může disponovat jen malým obnosem… a který pásl pražskou pobočku STAN.

Rakušan k tomu pro Seznam Zprávy uvedl: „Nejmenoval jsem ho s vědomím, že je kamarád Redla, ale že s ním byl v pracovním kontaktu.“ Nejde více žasnout. Nesvéprávný Redl, který se díky své soudem přiklepnuté nesvéprávnosti vyhnul trestu za to, že dělal špinavou práci pro mafiána Radovana Krejčíře, pracovně spolupracuje s člověkem, kterého ministr vnitra jmenuje šéfem Úřadu pro zahraniční styky a informace, a to s vědomím toho, že se mu strana divže nerozpadla, protože její vysoké vedení bylo na téhož nesvéprávného Redla napojené a bralo si od něj notičky.

Proč Rakušan, po deklarované obnově celého STANu, stále drží ochrannou ruku nad lidmi, kteří byli napojení na kriminálníka? Proč je stále obhajuje a odkrajuje za mocných patetických projevů jen ty nejviditelnější části zločinného uskupení STAN? Je jim něčím zavázaný? Vděčný až za hrob? Musí poslouchat? Mafie své bratry neopouští, ale zradu jim neodpouští? Nějak tak to v té vysoké politice STANu je?

Za normálních okolností, kdyby Rakušan skutečně netušil, co se v jeho straně děje, po zjištění všech okolností by začal mafiánské kruhy ze svého okolí i ze strany exemplárně odřezávat. Hlavy by padaly. Jenže padly jen mediální oběti. Uvnitř to stále hnije. Což prokázal Rakušan jmenováním Mlejnka, ač věděl, že ten je v holportu s nesvéprávným Redlem. Proč se STAN nepřejmenuje rovnou na Redlovu kumpačku a neudělá si sídlo ve věznici v Jihoafrické republice, kde tohoto času pobývá Redlův guru Radovan Krejčíř?

Minulé vládní angažmá Andreje Babiše bylo celou dobu provázené opozičními morálními apely typu – v civilizované a vyspělé demokracii by po takových obviněních premiér dávno rezignoval, to my, my přineseme změnu, vysokou politickou kulturu – Kde je ta změna? V tom, že šermíř Petr Fiala mluví jako kniha, ale nedokáže politicky nejen myslet, ale ani jednat? V tom, že Vít Rakušan při očistném sněmu STANu křičí do obecenstva, že se nemáme bát tlačit přijetí eura… v době totálního ekonomického rozvratu celé unie? V tom, že nás ekonomicky nynější vláda táhne do bažin stagflace, protože nedělá politiku, ale ideologické cvičení? Nebo v tom, že ministr vnitra, ministr dohlížející nad policií, zcela očividně kryje zločinecké spiknutí ve své straně, kterého je nejspíš součástí, protože mu jde až příliš na ruku?

Pane ministře Rakušane, rozpusťte tu svou fanouškovskou organizaci Michala Redla a jděte učit zase dějepis. Ale že se vůbec namáhám. Vždyť jste úplně stejní, jako ti před vámi. A ti před nimi. A ti před nimi. Čtyři roky mlaskat u koryt, dohnat státní kasu ještě víc na buben, zase o další kus sebrat důvěru lidí v politiku a pak odtáhnete na nějaké dobře placené místečko někde v ústraní.
https://bit.ly/3phd5ao

4.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.3 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prch
12. 8. 2022 21:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Tenhle Vygum je přesně ten typ politika,který klopýtá o své dnešní problémy a o svoje včerejší výroky….

Aleš
12. 8. 2022 21:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Ministr vnitra z mafie. To není vtip, ale horor, co jsem možné 30 let po sametu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
12. 8. 2022 21:17
Odpovědět  Aleš

Na Rak-ušanovi je nejlíp vidět že z prasete nikdy dostihového koně neuděláš,ale strašně rychle z něj můžeš udělat svini!

sizok
12. 8. 2022 21:55
Odpovědět  Lev Prch

Na každou se vaří voda. A pro tuto hodně vřelá.
Bezpáteřní, nejprolhanější po… chtěl jsem napsat politik,
ale je to obyčejné ho-vno.

Lev Prch
12. 8. 2022 21:57
Odpovědět  sizok

Je to NEobyčejná halda💩💩💩💩💩

Unter
13. 8. 2022 00:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Má stejně „chcíplé oči“ jako Zelenskyj, asi stejná ráce.

Ladislav
13. 8. 2022 06:57
Odpovědět  Unter

♎💤 Prý „učitel“ dějepisu! Ten nedovede ani slepé koně chcat!

Gales
13. 8. 2022 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať se pakuje celá jidášská vláda. Je nám na dvě věci – na nic a na h…. Jenom škodí.

Milan ze Zahrady Čech
13. 8. 2022 15:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Že já blbec na to vůbec klikal! Takovej bubák na mě vejrá jen co vstanu! Brrr…

Lev Prch
13. 8. 2022 15:30

Čumí jak z kozí piči peněženka baseďák 😁

PENNYS
14. 8. 2022 11:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Ústavní expert Zdeněk Koudelka: Rakušan i Válek jsou znamením úpadku politiky. Mnoho zločinců pocházelo z dobrých rodin tak jako Vít Rakušan.Nato aby to lidé(občané poznali) nepotřebují žadné tituli,ti to vědí už dávno jakou máme vládu!!!Tady jde o to ,že tato fy.JALOVÁ nevládní protilidová koalice ,ŠKODÍ občanum českého státu!!!

Vladimír
14. 8. 2022 17:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne, učit dějepis ne, tam napáchá víc škody než na postu ministra …